Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811493 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1290 : 21 Nisan 2014, 15:00:27 »
Şimdi Gürol abi yazdı, Fürst de Eczacı'ya gitmiş, Brako, Naz ve Nikolic'i menajerleri Gs'ye önermiş, Brako'yu Bahar ile birlikte bize de teklif etmişler..Gözde de Rusya yolcusuymuş..emek vakıf kadroyu komple değiştiriyor

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #1291 : 21 Nisan 2014, 15:10:44 »

Ya Rufat ne tarihi yazdi?  2 sene tarih yazdiysa 3 sene de yatti.  Galatasaray'dan teklif var diye diye ucretini arttirdi; yatarak gecirdi kac sezonu.  Son zamanlarda yaptigi tek icraat, hicbir emeginin olmadigi kupalari tek basina kaldirmak idi.

Her sampiyonlukta rolu vardi asla ve asla emegini tartismam. Son sl kazandigimiz sezondada bazi maclarda oynadi fena da oynamadi. Ucret konusuna da girmiyorum, Seda sadece 1 sezon kotu oynadi oda gecen yil, 2011-2012 sezonunda o sakatlandi sampiyonluk gitti sl vizesiyle beraber

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Üye
« Yanıtla #1292 : 21 Nisan 2014, 15:41:56 »
Emek ayri sey, tarih yazmak ayri sey.

2009.yılındaki şampiyonluğumuzdaki en büyük rol Sedanındır. Ve o sezon herşeyin baştan başladığı bir sezondu. Seda da başroldü. 2005-de en gözde türk oyuncuydu ama bizi tercih etti Eczacıya veya Vakıfa da gidebilirdi. Yani her oyuncu yapmaz bunu parayla falan da alakası yok bunun. Hiçbir genç oyuncu ligde orta sıralara oynayan takıma gitmez işin içinde para olsa bile. 2009 sezonu en mucize şampiyonluklardan biridir bana göre ve Seda o sezon başroldü. Neyse abi, sen sevmiyorsun, saygı duyuyorum, ben de sevmiyorum ama emeğini, verdiği katkıyı asla tartışmam :)

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1293 : 21 Nisan 2014, 16:00:00 »
meliha?

İyi bir alternatif olur İlbank'ın iyi oyuncularından biridir.
http://www.ilbankspor.org/SporcuDetay.asp?id=23&hid=19

İLBANK KADIN VOLEYBOL TAKIMININ BAŞARILI OYUNCUSU MELİHA İSMAİLOĞLU

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1294 : 21 Nisan 2014, 16:07:02 »
beyler dağılın Besim peş peşe 7 mesaj atarak herkese cevap vermiş :) 8) ayrıca maç skoru haricinde aynı forumda peş peşe en çok mesaj atan üye oldu .
Seda adını duyunca adam dayanamıyor kayış kopuyor 8)

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #1295 : 21 Nisan 2014, 16:09:34 »
Hahaha, Cenk'in kotu performansini Naz'a bagliyorlar demek.  GS taraftarinin kafasi da ilgincmis gercekten.

Taraftar değil yönetim kısmı :D :D :D

• Üye
« Yanıtla #1296 : 21 Nisan 2014, 16:27:39 »
Rufat, kimsenin emegini tartismiyoruz burada.  Tarih yazmak vesaire, bunlar benim nazarimda Seda gibi bir oyuncu icin geregi olmayan buyuklukte laflar.  Onemli olan sube olarak hedef buyutmemiz ve bu alanda en iyi olmayi kafamiza koymamizdi.  Bunu yaptigimiz zaman, Seda, Eda, Naz gibi isimlerin hicbir onemi yok.  Seda degil de Y olurdu.  Bunun en guzel ornegini Sampiyonlar Ligi'ni kazandigimizda gorduk.  Turkiye Sampiyonlugu Seda oynamadigi icin kacti demissin ama Seda'nin hic oynamadigi bir durumda Avrupa'nin en buyugu oldugumuzu da es gecmissin.  Simdi de kadin basketbolu ile ilgili tartismalarda denk geliyorum buna.  Avrupa Sampiyonlugu'nu ezeli rakibine kaptirdiktan, isterse Birsel 100 sayi atip, Turkiye Sampiyonlugu'nu kazandirsin.  Ne olacak?

abi nasıl yani nolacak seda o sezon takım için önemli bir oyuncuydu, gruplardada gayet yeterli belli bir katkı veriyordu, ligde vakıfbank maçında sakatlandı ve o sezon lig, ŞL vizesi gitti. Yani Avrupa şampiyonluğunda o sezon Sedanın da rolü vardır, es geçmeyelim. Ben es geçmedim zaten, dedim ki Seda o sezon Avrupada bazı maçlarda oynuyordu ve belli bir katkı veriyordu.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #1297 : 21 Nisan 2014, 17:48:43 »
Tahmin ettiğim gibi Naz piyasa kızıştırıyor..GS gamze ile devam edecek...Brako'yu önerdikleri de doğru ama onlar Destina Hooker'ın peşinde..Brako ikinci alternatif..üçüncü de Sheila ..Neriman da, Barbolini giderse kalırım demiş, hoca da gidici...
Tabii yarın Vakıf'ı yenip, CL bileti alırlarsa yapacaklarmış bunları

• Üye
« Yanıtla #1298 : 21 Nisan 2014, 17:53:47 »
Rufat, o kadar da oynasin artik.  Koskoca Fenerbahce bu.  Tarih yazdi filan demissin.  Benim tartistigim husus Seda'nin tarih yazmasi.  Hedef buyuten, dunyanin en buyugu olmayi kafasina koymus bir takimda yapmasi gerekenlerin en asgarisini yapan bir oyuncuya tarih yazdi dersek, digerlerine nasil bir paye bicmemiz gerekir? 

Yani bunu demek istiyorum abi, Fenerbahçe bu seviyelere geliyorsa bunda Sedanın payı büyüktür.

Çevrimdışı haktan87

• Üye
  • Yer: ERZURUM
« Yanıtla #1299 : 21 Nisan 2014, 18:07:17 »
sheilla 3.alternatif iyimis ortaya fabiana hoca olarakta Ze'yi alsinlar. Cev kapi bu kadro ile muhtemelen alirlar...
"BEN FENERBAHÇEYE ikinci olmak için gelmedim"
Zeljko OBRADOVİC.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #1300 : 21 Nisan 2014, 18:08:34 »
önce maçı insan gibi seyretmeyi öğrenecek taraftar alsınlar
transfer kadro kalitesini arttırır eşeklik baki kalır
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #1301 : 21 Nisan 2014, 18:34:25 »
önce maçı insan gibi seyretmeyi öğrenecek taraftar alsınlar
transfer kadro kalitesini arttırır eşeklik baki kalır

Valla o konuda hiç şansları yok...Ayrıca eşşeklik de yakışıyor onlara

Çevrimdışı neefretediyorum

• Üye
« Yanıtla #1302 : 21 Nisan 2014, 18:39:53 »
Eğer Vakıf dağıtıyorsa Gözde ile Naz'ı kimselere bırakmamak lazım. Adam gibi de alırsın bir pç gelsin kupalar.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #1303 : 21 Nisan 2014, 18:44:16 »
Naz fan sayfasının yayınladığı Fenerbahçe günlerinden bir fotoğrafı retweetlemiş,sözleşmesi de bitiyormuş bu sezon vakıfla. Geri dönüş gibi Bi durum söz konusu olabilir mi ? Gerçi taraftar da çok istemiyor ve son zamanlarda oldukça formsuz sakatlığı da varmış sanırım. Takımlardaki yerliler değişecek gibi,Esra gelir mi diyordum ama sanki Fenerbahçe maçlarında daha bir hırslı oynuyo,anlam veremedim. Bir de bahar gelecek diyorlar,gökçenle kıyaslandığında hangisi tercih edilmeli,ben baharın çok şişirildiğini düşünüyorum çok dengesiz bir performansı var. Takımın başında giovanni olmasa çoktan kesik yemişti.

Herkesin fikrine saygım var ama Polenin beğenilmeyip Bahara tapılmasını ben anlamıyorum Bahar ne Allah aşkına öyle pıt pıt 2 top vuracak diye bir sezon bekleyecek miyiz hazır Gökçeni kazanmışken neden illa ki Bahar yani gelmesin. Brakocevici alalım yanına sadece Naz olabilir o da belki yani kaçıp gitmesi sindirebilirse alınsın yoksa o da alınmasın.

Çevrimdışı hyrtcn

• Üye
« Yanıtla #1304 : 21 Nisan 2014, 18:44:38 »
Seneye clyi alacak bir kadro kuruluyorsa bu oyuncuları ligde de kullanmak gerek. Bunun için yerli ve iyi pasör lazım. Elif sezon genelinde oldukça iyi olmasına rağmen bazen fena saçmalıyor e arkasında girip toparlayacak biri de yok. Naz konusunda oldukça kararsızım aslında ama verdiği röportajlar da oldukça antipatik bir görüntü sergiledi. Ben Nazı çok severdim,profesyonelce olmayabilir ama taraftar ruhlu sporcuları seviyorum. O da çok bizden gibiydi. Yaptıklarına da üzüldüm. Bu yüzden geri gelsin istemiyorum. İyi yabancı pasorle,ligde elif yedekte ezgi dilik yeterli olur gibi. Merve çok çok iyi bu sezon. Ama yedekte derya olmamalı. Yerli,iyi ve boşta libero da pek yok. Duyum alan herkes ümitli konuşuyor,hayırlısı olsun diyelim. Bu arada garay'ın ayağında ufak Bi yırtık varmış 7-10 gün diyorlar,2.maça yetişir belki.