Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811503 defa)

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1485 : 24 Nisan 2014, 22:36:00 »
Valla elçiye zeval olmaz. Çapraz pozisyonu için farklı bir plan varmış Abbo'nun kafasında yazılınca aklıma o yorum geldi :D Calderon transferi bence sistemin iflası demek de Abbo değişik triplere girerse bilemem.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #1486 : 24 Nisan 2014, 22:51:34 »
sen bana sor farklı planı yazan benim 😁 o dediim durumun alakası yok calderonla 😁

Heh iyi o zaman :)

Çevrimdışı kuga

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1487 : 24 Nisan 2014, 22:53:11 »
sen bana sor farklı planı yazan benim 😁 o dediim durumun alakası yok calderonla 😁
o zaman açıklarsanız süper olur :))
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1488 : 24 Nisan 2014, 22:56:01 »
Valla elçiye zeval olmaz. Çapraz pozisyonu için farklı bir plan varmış Abbo'nun kafasında yazılınca aklıma o yorum geldi :D Calderon transferi bence sistemin iflası demek de Abbo değişik triplere girerse bilemem.

yok gülmemin sebebinin o plan ile veya 3 lü smaçör oynama ile cidden alakası yok..
neyse salla ama halen çok gülüyorum
böyle bir yorum yok  bade mi yazdı acaba merak ettim :) :)
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2014, 22:56:48 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1489 : 24 Nisan 2014, 22:57:31 »
Tahminim en olumsuz senaryo olarak, koçun Aneta seneye bizle kalsın boşuna pasör çaprazı almayalım demesidir.

İzmir'de ki facia performansını görene kadar Aneta seneye kalsın diyenlerdendim.
Seneye umarım top öldürebilen, mental olarak zayıf olmayan bir pasör çaprazımız olur(Aneta'nın final serisinde bana kapakları yollaması en büyük dileğimdir).
...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1490 : 24 Nisan 2014, 23:10:48 »
Tahminim en olumsuz senaryo olarak, koçun Aneta seneye bizle kalsın boşuna pasör çaprazı almayalım demesidir.

İzmir'de ki facia performansını görene kadar Aneta seneye kalsın diyenlerdendim.
Seneye umarım top öldürebilen, mental olarak zayıf olmayan bir pasör çaprazımız olur(Aneta'nın final serisinde bana kapakları yollaması en büyük dileğimdir).
ben akşamları 1 saat tempolu yürüyüşe başladım Bülent. Evimizin 1 sokak ilerisinde büyük bir pazar yolu var. Abbondanza ile konuştum tosunu izmite gönderiyor akşamları beraber yürüyeceğiz hedefi 15 kg kadar verdirip daha atlet hale sokmakmış.
İrem in bahsettiği o değişik plan da bu :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1491 : 24 Nisan 2014, 23:11:35 »
Bade nerede, hayirdir?

bilmem ki nerede mümkünde benden ve buradan uzak dursun
ama o çok güldüğüm yorumu yazsa yazsa bade kafasındaki birisi yazabliir ahahahahah

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1492 : 24 Nisan 2014, 23:17:22 »
Vallahi ii planmış sevdim 😁
biliyorsun 17 kg verdik ama spor yapmadan o yüzden biraz spor yaparak fit olmak lazım sağlık herşey dn önemli
hem size gelip lahmacun partisi yapacağız o yüzden biraz kg vereyim de sizde hayvan gibi yemeğe yüzüm olsun :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1493 : 24 Nisan 2014, 23:19:07 »
badeyi facete takip ediyorum ben haha 😁

Siz kızı dikkate almıyorsunuz ama kız bir çok takımdan menajerlik teklifi almış oyuncu öneriyormuş 😁

Ben badeden geçtim yeni favorim twitterda ki @voleyboldefteri diye futbolda fbli olan eskiden erdemirsporda oynamış müessese aşığı bir üye hatta voleybolextra ile anlaşmış orada da yazacakmış acayip sinir oluyorum o tipe!!

ahahahahahahahahah aahahahahaha ahahahahahaha
bade nin önerdiği oyuncuyu alan klüp varsa bu ülkede voleybol sporu bitmiştir ahahahahahahahahahahahah
kızım bize de hakan dinçay ile yemek teklifi geldi ama 6 ay oldu halen yemek yiyeğiz ahahahahaha :)

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1494 : 24 Nisan 2014, 23:29:58 »
ben akşamları 1 saat tempolu yürüyüşe başladım Bülent. Evimizin 1 sokak ilerisinde büyük bir pazar yolu var. Abbondanza ile konuştum tosunu izmite gönderiyor akşamları beraber yürüyeceğiz hedefi 15 kg kadar verdirip daha atlet hale sokmakmış.
İrem in bahsettiği o değişik plan da bu :)

:D
Burada ya da twitter'da Aneta performansı düşüyor diye kilo vermiyormuş gibisinden birşeyler okumuştum.
Güce dayalı olarak oynadığını düşünürsek pekte haksız değil gibi.
O'na kilo yakışıyor.
Ne o kilosundan vazgeçsin ne biz onunla yolları ayırmak fikrinden...
Ayrıca gelecek seneye Nilay, İpek, Seda, Elif Başaran ve yabancılardan Aneta'ya güle güle denmeli.
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2014, 23:31:30 Gönderen: Bülent »
...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1495 : 24 Nisan 2014, 23:31:03 »
:D
Burada ya da twitter'da Aneta performansı düşüyor diye kilo vermiyormuş gibisinden birşeyler okumuştum.
Güce dayalı olarak oynadığını düşünürsek pekte haksız değil gibi.
Bence gelecek seneye Nilay, İpek, Seda, Elif Başaran ve yabancılardan Aneta'ya güle güle denmeli.

gücünü göbeğinden alıyor diyorlar yani :)
benim gibi 8)

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #1496 : 25 Nisan 2014, 00:13:57 »
Bade demeyin bende acayip uyuz oluyorum hele o mukemmel dil bilgisi beni benden aliyor. Gercekten boyle birisi var mi merak ediyorum.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #1497 : 25 Nisan 2014, 00:22:38 »
İrem in dediği arayış başka...

Dedikodudur...Koç Poleni istemiş.Arkasındada Aneta kalsın diyormuş..Ama yönetim sanırım istemiyormuş
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #1498 : 25 Nisan 2014, 00:30:29 »
Aneta anca Neslihan gelirse arkasında yedek bekleyebilir.Nesli olmazsa iyi bir çapraz almak lazım.Aneta yetersiz kalır seneye CL'De.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #1499 : 25 Nisan 2014, 00:32:39 »
İrem in dediği arayış başka...

Dedikodudur...Koç Poleni istemiş.Arkasındada Aneta kalsın diyormuş..Ama yönetim sanırım istemiyormuş
Yuhhhhh Polen mi olacakk as caprazimiz? Biz Aneta ya burun kiviriyoruz adamin dusunceye bak. He  bu kadroyla anca kupanin resimlerine bakar Abbo. Ben diyorum yeminle bu adsm cl sampiyonu adayi takimin kocu degil diye.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem