Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811436 defa)

0 Üye ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı h_yrtcn

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1545 : 25 Nisan 2014, 16:44:47 »
Ceren zaten Vakıfın oyuncusu, kiralık oynuyordu bu sene geri dönmesi düşünülüyor. Fenerbahçe ye transfer olabilmesi için bonservis ödenmek zorunda.

Gui istiyorsa,bırakmaz zaten. Peki Yeliz Başa? Asya voleybolu oldukça farklı ama Kim buna iyi adapte oldu. Yeliz'in performansı da iyi. Yabancı PÇ alınsa bile yedek olarak iyi ve yerli PÇ şart.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1546 : 25 Nisan 2014, 16:45:35 »
Suç sadece Hakan Dinçay da değil ama. Naz vakıf a da gitse aynı Nazlığını yapıyor. Egosunu bu kadar önde tutan başka biri var mıdır acep? Vakıf ı bile birbirine katmış. Hakan Dinçay ın yanlışlıkları çoktur ama her konuda yanlış yapmıştır diyemeyiz. Şahsen ben artık Naz konusunda emin oldum ki biz haklıymışız sonuna kadar.

Naz mevzusu değildir benim kast ettiğim.
şunu iyi biliyorum ki taraftar baskısı olmasaydı o paula mari berg filan da transfer edilmeyecekti . takımı küçültme kararı zaten almışlardı çoktann.
o yüzden hiç oyunculara bu konuda laf atılmasın.
Naz iyidir kötüdür ortalık karıştırıyordur oralar ayrı mesele ,

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #1547 : 25 Nisan 2014, 16:49:09 »
Naz mevzusu değildir benim kast ettiğim.
şunu iyi biliyorum ki taraftar baskısı olmasaydı o paula mari berg filan da transfer edilmeyecekti . takımı küçültme kararı zaten almışlardı çoktann.
o yüzden hiç oyunculara bu konuda laf atılmasın.
Naz iyidir kötüdür ortalık karıştırıyordur oralar ayrı mesele ,
Bu dediklerinde kesinlikle haklısın sana katılıyorum. Yani o takımı ne hale getirdiler   canımız burnumuzda geziyoruz 2 yıldır. Kendisi de biliyor takımı dibe batırdıklarını.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #1548 : 25 Nisan 2014, 16:50:53 »

Gui istiyorsa,bırakmaz zaten. Peki Yeliz Başa? Asya voleybolu oldukça farklı ama Kim buna iyi adapte oldu. Yeliz'in performansı da iyi. Yabancı PÇ alınsa bile yedek olarak iyi ve yerli PÇ şart.
Yeliz anca japonya Kore gibi genel anlamda kısa boylu oyuncuların oynadığı bir ligde iyi oynar. Bizim ligin daha doğrusu ecz vakıf ve fb nin oyuncusu olacak kalitede değildir. Bu benim düşüncem

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1549 : 25 Nisan 2014, 16:55:45 »
Peki Yeliz Başa? Asya voleybolu oldukça farklı ama Kim buna iyi adapte oldu. Yeliz'in performansı da iyi. Yabancı PÇ alınsa bile yedek olarak iyi ve yerli PÇ şart.
Yurtdışında buradaki ücretinin epey üzerinde kazanıyor, Japonya dan yeni teklifler de varmış.

Türkiye de yeterli olmama olasılığı da fazla, ayrıca yedek beklemek de istemeyebilir sonuçta genç oyuncu da değil.

FENERBAHÇE

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1550 : 25 Nisan 2014, 16:57:59 »
Bu dediklerinde kesinlikle haklısın sana katılıyorum. Yani o takımı ne hale getirdiler   canımız burnumuzda geziyoruz 2 yıldır. Kendisi de biliyor takımı dibe batırdıklarını.
niye sinirleniyorum biliyormusun güzel hocam
sezon finali kaybettikten sonra Gürol abi ile 1 saat telefonda konuştuk. kulaklara şubeyi kuçültecekleri eldeki bütün oyuncuları gönderecekleri Ze ye teklif olmayağı ( kimse bana Ze gitmek istedi filan demesin bütçe kısıldı Ze ye resmen dolaylı yoldan git denildi ) geldi . sonra hep beraber twitterda yaygara kopardık inanılmaz bir tepki oluştu ama iş işten çoktan geçmiş oldu. belirsizlik sonra alacakları oyunculara seyircilerin tepkisinden çekinildi. en son boşta kalan Smirnoff Paula ve sakat Mari ( bu oyunculara hakaret gibi algılanmasın 2006 2010 yıllarında bayan voleyboluna damga vurmuş isimlerdir ) alınmak zorunda kalındı. herşeyi geç hocam Kamiz Söz e bir takım emanet etmek demek o şube ile iglili düşüncenin ne olduğunun ispatıdır.
neyse sonrasını hep beraber biliyoruz ,
Kİm mevzusu yatıp kalkıp o 3 4 ortaklı menajerlik firmasına dua edelim.
neyse eski günler geride kaldı ama o günleri unutmadan dersler almak lazım diye düşünüyorum

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #1551 : 25 Nisan 2014, 16:59:05 »
Yeliz Japonyada oynarken Vm deki yorumlar aklıma geldi...

Çok iyi çalışmış Yeliz..Sürekli Blok üzeri vuruyor...

Smaçörler 175 civarı olunca normal..Gelsin bakalım burada vursun Bizimkilerin üzerinden
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #1552 : 25 Nisan 2014, 17:09:20 »
Sadece tahmin. Aneta takımda kalacak bence hiç bir çapraz bizimle anılmıyor çok garip çok

• Üye
« Yanıtla #1553 : 25 Nisan 2014, 17:18:08 »
Bahar>Gökçen
Leo>>>Elif
Bosetti=Garay

Polen'in performansını net olarak kestiremediğim için emin değilim diyorum Polen gelip Aneta'nın verdiği katkıyı hatta belki fazlasınıda verebilir, Seda'nın son 2-3 yıldır verdiği(!)katkıyıda verebilir.Onun dışında Bosetti,Bahar ve Leo gayet güzel hamleler.

Ligde yabancı pasöre bende sıcak bakmıyorum ama yukarda yazdığım kadro Polen'in performansına göre en az bu seneki takım kadar iyi bi takım olabilir.

Leo > 10x Elif tartışmaya kapalı bir konu da Leonun 2 senedir ne durumda olduğu ve bizde uyumu geç veya tez sağlayacağı unutulmasın.

Çevrimdışı bg1976

• Üye
« Yanıtla #1554 : 25 Nisan 2014, 17:36:48 »
VM Forumda Naz Fenerbahçe'yle görüşmek istemiş,para bile konuşmadan reddetmişler diyorlar. Doğru mudur acaba? Bir de Polen iyi bir yedek olabilir,Seda'nın hiçbir katkı vermediğini göz önüne alınca. Bir de Vakıf için Ceren Kestirengöz'ü alacak diyorlar,Fenerbahçeli diye biliyorum,düşünülebilir.
Naz ve biz. Yan yana gelmeyecek iki kavram bu yönetim mevcuttken.

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #1555 : 25 Nisan 2014, 17:45:41 »
Leo > 10x Elif tartışmaya kapalı bir konu da Leonun 2 senedir ne durumda olduğu ve bizde uyumu geç veya tez sağlayacağı unutulmasın.
İki senedir ne durumdaymış?O manşetlerle daha iyisini yapabilecek bi pasör tanımıyorum.Uyum konusuda transfer edeceğimiz tüm oyuncular için geçerli kaldıki Leo 3 yıldır Türkiye'de oynuyo dünyanın bi ucundan getirdiğin oyunculara göre daha az riskli yani.
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

• Üye
« Yanıtla #1556 : 25 Nisan 2014, 18:01:02 »
İki senedir ne durumdaymış?O manşetlerle daha iyisini yapabilecek bi pasör tanımıyorum.Uyum konusuda transfer edeceğimiz tüm oyuncular için geçerli kaldıki Leo 3 yıldır Türkiye'de oynuyo dünyanın bi ucundan getirdiğin oyunculara göre daha az riskli yani.

Çok uzağa gitmeyeceğim, Gamze oynadığı maçlarda Leodan daha iyi oynadı ve gs o maçları başabaş getirdi her zaman.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #1557 : 25 Nisan 2014, 21:06:10 »
Seneye bizim manşetlerin gs den çok iyi olacağının garantisi var mı peki? Geçen yıl bizim manşetler de felekatti. Garay geldi sağolsun da topladı ortalığı.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #1558 : 25 Nisan 2014, 22:04:42 »
Aneta bu takımda kalmamalı. Gerekirse Polen-Seda oynarız yine de Aneta olmamalı. Bir PÇ takımına bu kadar zarar verebilir. Rezalet onun performansı sadece rezalet. 15 gün dinlendin bugünkü oyun ortada

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #1559 : 25 Nisan 2014, 23:11:53 »
Hakan Dinçay millete kızacağına önce geçen sene tepedeki takımı dibe nasıl çektiğinin hesabını versin
sonra oyunculara laf atmaya kalksın...
kendimize geleceğiz diye 2 senedir bir taraflarımızı yırtıyoruz.

Bir imza da ben attım yazdıklarının altına kardeşim