Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811437 defa)

0 Üye ve 87 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2070 : 04 Mayıs 2014, 19:04:10 »

Montano yerine brako veya o ayarda birisi gelmediği müddetçe birşey değişmez. Pavan da gelse fark etmez
Hatta pavan montano o kadar atlet degil ama en azından oyun zekası çok daha iyi...

Birsey degismez derken? Abi bu mesajimi kaydet montano gelirse cogunuza fena kapak yapacak abi :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #2071 : 04 Mayıs 2014, 19:09:31 »
Tabi ya ben Montano için krizdeyken Abbondanza'nın eski öğrencisi Pavan gelse neolurum sen düşün ablam😁
Senden önce ben ne olurum acaba. Artık kafama huni takar dolanırım
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2072 : 04 Mayıs 2014, 19:10:51 »
Neriman için Bjk adı geçiyor...Biz niye almıyoruz anlamadım..PÇ oynayamaz mı

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #2073 : 04 Mayıs 2014, 19:21:54 »
Bosetti daha gideceğim kesin değil minvalinde bir açıklama yapmış. O zaman Kristin Bosetti nin yerine mi alındı acep?

Çevrimdışı Kemal Yılmaz

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #2074 : 04 Mayıs 2014, 19:27:58 »
Bizimkilerin neden ilgilenmediği belli oldu.  :-X

Gizem Örge'yi de almamışlardı vakti zamanında.

Çevrimdışı hat1979

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2075 : 04 Mayıs 2014, 19:42:04 »
ze roberto geri gelmesin?

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #2076 : 04 Mayıs 2014, 19:44:53 »
ze roberto geri gelmesin?
Sanmam. Ze 2016 olimpiyatlara kadar kulüp takımı çalıştırmayacağını açıkladı. Amil den de bu yüzden ayrıldı.

Çevrimdışı hat1979

• Üye
« Yanıtla #2077 : 04 Mayıs 2014, 19:52:34 »
Sanmam. Ze 2016 olimpiyatlara kadar kulüp takımı çalıştırmayacağını açıkladı. Amil den de bu yüzden ayrıldı.
keşke öyle bir hamle olsa..ben bu hocayı beğenmiyorum..

Çevrimdışı cihatc

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #2078 : 04 Mayıs 2014, 19:55:50 »
Adı geçen transferler çok heyecan verici ama hala yerli smaçör sıkıntımız var. Meliha'nın iyi bir tercih olduğuna inanıyorum ama daha kendisini kanıtlaması gerekecek. Seda'nın "artık" gittiğini varsayıyorum. Geriye bir tek Elif B. kalıyor. Onu da gördük. Dolayısıyla bizim mutlaka iyi bir yerli smaçör daha almamız gerek.

Liberoda da Merve tek kalmış gibi gözüküyor. Derya'nın kalıp kalmadığı belli değil. Kalırsa, Allah korusun bir sakatlık durumunda Merve'yi çok aratır. Genç Melis'e de güvenebilir miyiz bilmiyorum.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2079 : 04 Mayıs 2014, 20:06:26 »
Birsey degismez derken? Abi bu mesajimi kaydet montano gelirse cogunuza fena kapak yapacak abi :(

Sent from my iPhone using Tapatalk
Mesaj burada duruyor. Silinmez merak etme.
Kapak yapsın memnun olurum. Kapak yapması demek Fenerbahçe başarılı olması demek. Gocunmam

Montano için bu kadar konuşmak bile gereksiz. ...

Çevrimdışı hat1979

• Üye
« Yanıtla #2080 : 04 Mayıs 2014, 20:07:51 »
bişey soracağım..şimdi bu abondanza azerbaycanda iyi kadrolar kurdurtup takımı şampiyon yapamadı hiç cev de dimi..doğru mu?şimdi bizde nasıl başarılı olacağını düşünüyoruz..okuduğum kadarı ile iyisi alınamıyorsa abondanza kalmalı demiş bazı arkadaşlar..ismen hatırlayamadım kimlerin dediğini özür..ben bu adama gerçekten gıcık oldum ondan profosyonelce değil yorum larım öfkeyle kusur arama üzerine..aradığım kusurlar tutuyor mu siz karar verin:)

Çevrimdışı hat1979

• Üye
« Yanıtla #2081 : 04 Mayıs 2014, 20:09:18 »
Hoca, sevelim veya sevmeyelim, bu sene butun hedeflerimizi elde etmemizi sagladi.  CEV Kupasi'ni aldik; Sampiyonlar Ligi vizesi alindi; Turkiye Ligi'nde final oynandi ve buyuk bir eksiklige ragmen Vakifbank ile basa bas oynandi.  Tum bu kanitlar dahilinde, Hoca gitsin demeyi ben cok saglikli bulmuyorum.  Hoca'nin en az bir sene daha takimi yonetme kredisi olmalidir.  Ze Roberto'yu filan aramaya gerek oldugunu dusunmuyorum.

e geçen sene kamil hoca elinde paula mari varken zaten kupada final oynadı şimdi bu hoca oyuncuları (yabancı)kendi seçmişken almasaydı saçma olmaz mıydı?

Çevrimdışı hat1979

• Üye
« Yanıtla #2082 : 04 Mayıs 2014, 20:12:32 »
Simdi, birincisi X ligi ile Y ligini birbirine karistirmamak lazim.  Abbondanza'nin hicbir kadrosu, Fenerbahce'nin veya Vakifbank'in kadrolarindan iyi olmadi.  Hatta yanina bile yaklasamaz. Bu bir!  Ikincisi ise, Hoca'nin bu sene basarisiz oldugunu neye dayanarak soyluyorsun?

ülke liglerini karşılaştırmıyorum ki şampiyonlar ligini karşılaştırıyorum..abondanza azerbaycanda syabancı sınırlaması olmadan oynadı dimi..ben adamı sevmediğimi profoyonelce yorum yapmadığımı da belirttim zaten..bana göre gıcık olduğumdan kötü..kusur arıyorum kaşı gözü hesabı..ya tutarsa hesabı :))ağzıyla kuş tutsa sevmeyeceğim insanlardan kendisi:)

Çevrimdışı hat1979

• Üye
« Yanıtla #2083 : 04 Mayıs 2014, 20:16:40 »
Gecen sene takim kotuydu ama asla belli bir kapasitenin ve performansin uzerine cikamadi.  Yani kadro kalitesine gore, oynamasi gerektigi gibi oynadi.  O yuzden Kamil Hoca basarisizdi.  Bence Abbondanza bizim kadroyu oynamasi gerekenin uzerinde oynatti.  Sen bakma, kadro olarak bu sene daha iyiydik ama asla cok iyi bir takim degildik kadro kalitesi olarak.  En temiz sekliyle, yapmamiz gerekenleri layikiyla yerine getirdik.  Ben Garay'in oynadigi kadronun bile Vakifbank'tan kotu olacagini dusunenlerdenim.  Tabii o oynamadan bilemeyiz ama Abbondanza kadro kalitesi farkina ragmen, finale geldi ve finalde de basa bas oynadi. 

yani finale kadar gelmesinde eczacıbaşının ve galatasarayın kötü yönetilmesinin bir etkeni yok yani..

Çevrimdışı hat1979

• Üye
« Yanıtla #2084 : 04 Mayıs 2014, 20:18:35 »
Ben de Sampiyonlar Ligi'nden bahsediyorum.  Abbondanza'nin Rabita'daki kadrosu hicbir zaman son zamanlarda bu kupayi alan Fenerbahce ve Vakifbank'tan iyi olmadi.  Bunun aksini diyen, yanlis der bence.
valla bana sorsan rabıtanın kadrosunu bilmem..abondanza zamanındakinide say desen bilmem..ama 4 lü finallerde rabıta için spikerlerin yldızlar kadrosu dediğini hatırlıyorum sadece..ama ismen bilmem..o yüzden dediğinize bişey diyemeyeceğim