Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811439 defa)

0 Üye ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #135 : 10 Aralık 2013, 14:01:35 »
@burak ;
o zaman konuyu kapatıyorum önümüze bakalım  8) 8) 8)
Resim çok iyi bence,keşke kalkmasaymış ;D ;D
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #136 : 10 Aralık 2013, 14:30:52 »
Naz burayi okuyorsa keyiflenip keyiflenip duruyordur, konunun ismini de artık Naz dosyası diye değiştirebiliriz herhalde :))
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #137 : 10 Aralık 2013, 14:34:20 »
Naz burayi okuyorsa keyiflenip keyiflenip duruyordur, konunun ismini de artık Naz dosyası diye değiştirebiliriz herhalde :))

aslında Gürol abi de Naz'ı hiç sevmez/çok beğenmez  ama benim onu sevdiğimi bildiği için sağolsun bana jest yapıyor yorum yapmıyor buraya :)  8) 8)

benim hatırım için azıcık iltimas geçilmiş olabilir.  ;) ;)

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #138 : 10 Aralık 2013, 17:00:03 »

Hahaha merak etme onunla iletişim kuarabilen herkes Fenere dön dediği için hep keyfi yerinde :)

Kendinin alternatifinin olmadığının onu alanın şampiyon olduğunu söyleyebilecek kadar farkında :)

son cümleyi söylemiş ise, Naz'ın fişi benim için neslihan kıvamında çekilmiştir. İsterse  Cem hocamın dünyanın en iyi pasörü (!) olduğu hipotezi doğru olsun. bir insan yetenekli olabilir, işini iyi yapabilir ama önceki mesajdaki son cümle gibi bir laf ediyorsa en hafif tabir ile şımarıktır. ben çubuklumun altında bu tür kişilerin olmasını içime sindiremem. (hala pek çok çubukluya yakışmayan kişinin de çubuklu giydiğini de biliyorum)

bir de şu açıdan bakalım işe;

kim onca sıkıntı içinde bizde kalmak için kendini yırttı. ülkesini karşısına aldı. milli takımda oynamama resti çekti. sanki gidemez miydi çok daha sıkıntısız yerlere. peki bu hanımefendi Kim den daha değerli mi ki Vakıfbanka gitti. kimse kusura bakmasın "Kendinin alternatifinin olmadığını, onu alanın şampiyon olduğunu söyleyebilecek" kişi zaten Çubukluyu giymesin. şu an anlıyorum ki, kendisi layık olduğu yerdedir.

ayrıca, "Kendinin alternatifinin olmadığını, onu alanın şampiyon olduğunu" söylüyorsa hadi gitsin bakalım 6s'a, bjka hatta iddia ediyorum eczacıya şampiyon yapmayı bir denesin. bakalım bu kadar rahat olabiliyor mu?

SON söyleyeceğim; yetenek ayrıdır, çubukluya layık karakter ayrıdır. buna en büyük delil de, çubukludan gidenlerin bir şekilde gittiklerine pişman olmalarıdır.

Forumdaki değerli arkadaşlardan ve özellikle Cem hocamdan özür dilerim. uzun oldu biraz...
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #139 : 10 Aralık 2013, 17:08:12 »
sener_nureddin

Özür ne demek değerli dostum lütfen burayı içimizi dökmek için kurduk , istersen sayfalarca yaz senin parmakların yorulmayacak ise bizim için sakınca yok :) 

haddim olmayarak söylüyorum kendi fikrinden dolayı kimseden özür dileme , ( nezaket  sahibisin biliyorum )

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #140 : 10 Aralık 2013, 19:19:19 »
Naz konusunda bende bir şeyler demek isterim. Kendisini seven vardır elbet saygı duyarım lakin bizden ayrılıp Vakıf a gittiğinde kendisiyle yapılan roportajlara bir göz atın derim. Fenerbahçe yi ağzına bile almıyor. Fenerbahçedeki yıllarını ise orda sabretmeyi öğrendim (Fafao nun arkasında yedek bekleyerek) diyerek bir cümlede geçiştiriyor ve hayatındaki en önemli maçının yine Ecz ile kazandığı lig şampiyonluğu olduğunu dile getirmiş. Fb ile kazandığı cl kupasını ve aldığı bireysel ödülleri bile yok saymıştır. Öyle herkese yüksek bakmakla yüksek olunmuyor maalesef. Naz şu an ligdeki en iyi yerli pasör müdür? evet . Lakin Naz dünya çapında bir pasör değildir.Vakıflı oyunculara uyum sağlamakta hiç zorlanmadı Naz! Gözde ,Gizem, Brako.Seviye olarak hepsi birbiriyle aynı Naz da dahil. Al birini çarp üçüne o derece. İstediği kadar başarı kazansın ama müessese takımıyla, anca yevmiyeli taraftarı olan bir takımın oyuncusu olacaktır. Kimse onlar için peronları yakmayacaktır. O da bunun bilincinde. Son sözüm ise: Yolu açık olsun bizden uzak olsun.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Snn

• Üye
« Yanıtla #141 : 10 Aralık 2013, 21:33:02 »
Naz ın bundan sonraki durağı belli. Eğer yatırımı kısmaz ise kesinlikle GS a gider.

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #142 : 11 Aralık 2013, 00:38:31 »
Naz riskli yerlere gitmez merak etmeyin, hele hele Nihan liberoyken Gs işi çok zor ;)
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #143 : 11 Aralık 2013, 16:44:21 »

Fenerbahçe bayan takımı da artık altyapıdan oyuncu yetiştirip A takıma çıkarmalı. Ayrıca rakipleri sürekli genç ve yetenekli oyuncuları toplarken seyirci kalmamalı.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #144 : 11 Aralık 2013, 16:58:27 »
O vizyon bizimkilerde yok maalesef. En azından bayan takımımızda yok. Erkek tarafında alt yapımız sağlamdı .Şimdi erkek alt yapı hocası bayan tarafına geçtiğine göre gelecek için daha ümitliyim.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #145 : 12 Aralık 2013, 16:48:29 »
Forum hayırlı olsun.

Takıma gelince ligde tercih edilecek yabancılar paralelinde kadro iyi. Aneta+Kim+Garay tercihinde diretmek = Vakıfa en güçlü rakip olmak.
Tersi kadro kombinasyonları takıma , özellikle play off larda GSD'ye bile yenilme tehlikesi doğurtur.

Naz için ise tek dileğim bir daha Fenerbahçe forması giymemesi.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #146 : 12 Aralık 2013, 16:54:03 »
Forum hayırlı olsun.

Takıma gelince ligde tercih edilecek yabancılar paralelinde kadro iyi. Aneta+Kim+Garay tercihinde diretmek = Vakıfa en güçlü rakip olmak.
Tersi kadro kombinasyonları takıma , özellikle play off larda GSD'ye bile yenilme tehlikesi doğurtur.

Hoşgeldin..  :)

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • serdarrsirin
« Yanıtla #147 : 12 Aralık 2013, 17:02:56 »
Forum hayırlı olsun.

Aynı şekilde düşünüyorum.Ama Alisha ve Bauer içinde çok üzülüyorum.
Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #148 : 12 Aralık 2013, 17:06:41 »
Forum hayırlı olsun.

Hoşgeldin..  :)

Teşekkür ederim  :) Hoşbuldum.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #149 : 12 Aralık 2013, 17:16:17 »
Nazı bende genel olarak beğenmiyorum. Külübüyle ilgisi olmayan oyuncuları sevmem, sevemem. Gürol abi blogta eskiden birşey yazmıştı buldum onu;

31 OCAK PAZARTESI - " Geçen Perşembe Filede Fener'de konuktu Naz.
Erkek takımının durumunu sordular.Valla pek izlemiyorum,antrenmanımızdan önce maçları denk gelirse bir kaç set bakıyorum o kadar.Hayatımız Voleybolla geçtiği için Voleybol'la ilgili bir şey görmek istemiyorum gibi bir şeyler söyledi."

Valla ben genel olarak böyle oyuncuları sevmem, gittiğinden sonra küstah açıklamarı da görebilirsiniz zaten.

Naz ve nazın taraftarları eskiden hep bloglarda falan eleştirilince eleştiriyi yapan kişinin hücümuna tutuluyordu. Hatırlıyorum Gürol abi biraz sık eleştirilince başka bloglardada eleştiri konusu olmuştu hatta. Bir oyuncu neden bu kadar sık eleştirilir diye. Başka oyuncuları eleştirince aynı kişiler sus pus oluyordular, bu konu hep kafamı kurcalamıştı, Naz hep taraftara oynuyan oyuncuydu.

Ama hatta bir ara Nazın babası da Gürol abinin bloguna yazmıştı neden eleştiri yapıyorsunuz diye, çok çok egolu birisi Naz, egosu da ailesinden geliyor sanırım.  - 

Buda 6 HAZİRAN PAZAR - Sayın Voleybolsever
"Ben Naz Aydemir'in babasıyım.Uzunca zamandır bloglarınızı okuyorum.Eleştiri herkezin hakkıdır.Ancak, Naz'la ilgili olarak yaptığınız pek çok acımasız ve taraflı eleştiriler ne yazık ki gerçeklerle pek uyuşmamaktadır. Ben ve eşim, yıllarını faal olarak bu asil spora veren kişiler olarak, sizi bir kahve içmek için davet ediyoruz.Amacımız, yorumlarınızda daha objektif olabilmeniz için sizi bilgilendirmek.
Davetimiz sizce de uygunsa lütfen aliymm@mynet.com mail adresime lütfen mesaj bırakınız.
Ali Aydın AYDEMİR"
 bu da linki - http://fenervoleybol.blogspot.com/2010/06/yeni-antrenor-jose-roberto-lages.html

Umarım kendisini bir daha Fenerbahçe formasıyla görmeyiz.