Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811565 defa)

0 Üye ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2160 : 06 Mayıs 2014, 16:18:23 »
Voleybolunsesi yazdığına göre BRAKOCEVİÇ BAKÜ de!
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #2161 : 06 Mayıs 2014, 16:24:55 »
Vakıfbank kendi ayağına ilk kurşunu sıktı, Naz'ı da bırakırlarsa rakibimiz Eczacıbaşı olur ligde ... Naz'la anlaşmışlar sanırım da umarım son dakika süprizi olur da yollarlar ...

Çevrimdışı hat1979

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2162 : 06 Mayıs 2014, 16:33:02 »
Senin canın sağolsun hathat kardeşim Cem kardeşimin de eline sağlık elbette farkındayım editlerin vs. burada özür dilenecek bir durum varsa dileyecek olan kişi benim Cemin üzerine alınmasına falan da gerek yok gereğinin yapılmasını isteyen arkadaşa da hak veriyorum gereken neyse yapılsın sorun yok benim açımdan. Burada herkes kendi görüşünü öyle veya böyle ifade ediyor robot gibi her insanın aynı tepkiyi vermesini bekleyemezsiniz. Sorun bensem yazmam bundan sonra forumdan da çıkarım sorun biter. Bu arada ikisi de benim açımdan 5 kuruş haketmeyen pasörlerdir hele Fenerbahçeye asla layık değildirler, zaten aslolan da Fenerbahçedir, Fenerbahçenin menfaatlerinin olduğu yerde herşey susar.

ben ilk başta size yazdım..zeka seviyeleri derken şeklinde ama siz soruma cevap vermediniz..cem beyin azeri bir arkadaşa yapılan yoruma ilkokul seviyesinde verilen cevap arkadaşa ayıp olmuş şeklindeki açıklamasını görünce açıkcası zeka seviyeleri yetersiz heralde şeklindeki yorumlarınıza tepkisiz kalınması -benim verdiğim tepkiye rağmen-açıkcası zoruma gitti..nilay elif yada seda  farketmez..hiç kimse mükemmel değil.16 yıldır mesleğini icra eden biri olarak asla başkalarına görede kendime görede mükemmel biri olamadım.onlarda değiller..kendi fikrinizle hatalı yanlarını söylersiniz.eleştirirsiniz.ama "zeka seviyeleri belkide yetersiz"dediğinizde bir anlamı vardır onun..başka hiç bir anlama çıkmaz.cem bey sizi tanıdığından nezaket gösterip başka bişeyi ifade etmiştir o dedi ama malesef bunun başka anlamı yok.kendinizi o insanların yerine koyun yada şöyle diyelim ben asla demem de olduki şu forumda size birisi zeka seviyen yetersiz galiba anlamıyorsun dedi..ne anlarsınız?bende sizi eleştirdim..eleştirdim diye mi forumdan ayrılıyorsunuz..gayette adaba uygun bir eleştiride bulunduğumu düşünüyorum.hayatta en çok korktuğum şeydir insan kalbi kırmak.kırdıysam afola..nilayı severim bilen bilir.ve elbbetteki sevdiğim insanıda korurum cemin sizi koruduğu gibi.eleştirin yanlış bulduğunuz yönlerini söyleyin ki söyleniyorda bir kişiye o öyle değil kardeşim diye yazmamışımdır..umarım anlaşılmışımdır..saygılarımla

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #2163 : 06 Mayıs 2014, 17:04:39 »
ben ilk başta size yazdım..zeka seviyeleri derken şeklinde ama siz soruma cevap vermediniz..cem beyin azeri bir arkadaşa yapılan yoruma ilkokul seviyesinde verilen cevap arkadaşa ayıp olmuş şeklindeki açıklamasını görünce açıkcası zeka seviyeleri yetersiz heralde şeklindeki yorumlarınıza tepkisiz kalınması -benim verdiğim tepkiye rağmen-açıkcası zoruma gitti..nilay elif yada seda  farketmez..hiç kimse mükemmel değil.16 yıldır mesleğini icra eden biri olarak asla başkalarına görede kendime görede mükemmel biri olamadım.onlarda değiller..kendi fikrinizle hatalı yanlarını söylersiniz.eleştirirsiniz.ama "zeka seviyeleri belkide yetersiz"dediğinizde bir anlamı vardır onun..başka hiç bir anlama çıkmaz.cem bey sizi tanıdığından nezaket gösterip başka bişeyi ifade etmiştir o dedi ama malesef bunun başka anlamı yok.kendinizi o insanların yerine koyun yada şöyle diyelim ben asla demem de olduki şu forumda size birisi zeka seviyen yetersiz galiba anlamıyorsun dedi..ne anlarsınız?bende sizi eleştirdim..eleştirdim diye mi forumdan ayrılıyorsunuz..gayette adaba uygun bir eleştiride bulunduğumu düşünüyorum.hayatta en çok korktuğum şeydir insan kalbi kırmak.kırdıysam afola..nilayı severim bilen bilir.ve elbbetteki sevdiğim insanıda korurum cemin sizi koruduğu gibi.eleştirin yanlış bulduğunuz yönlerini söyleyin ki söyleniyorda bir kişiye o öyle değil kardeşim diye yazmamışımdır..umarım anlaşılmışımdır..saygılarımla

sevgili kardeşim hassasiyetin için önce senden özür diliyor sonra sana teşekkür ediyorum :)

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #2164 : 06 Mayıs 2014, 17:05:41 »
akarship

zeki abi benim olduğum yerde sende olursun , problem yok , ben biliyorum seni işte biraz da yaşlılık var :) :) 8)
kimse sorun değil abi , sorunlu insan olursa gereğini hep beraber yaparız zaten ...

senin abs ler bozuk onları bi bakıma alalım mı - :) ahahaha
kızma kızma takıldım

sana kızmam Cem :) ama ABS ler konusunda haklısın bozuk az kalır haşat olmuş sistem :)

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #2165 : 06 Mayıs 2014, 17:16:40 »
Kusura bakmayin ama ben mudahil olmak istiyorum.  Gecenlerde de denk gelince, yazmak istedim.  Nedense, firsat olmamis. Bence biraz fazla hassas davraniyorsunuz.  Oyuncular akrabaniz olabilir, ki bu durumda boyle bir tepki vermeniz normal ama oyun zekasi ile normal zeka farkli seylerdir.  Bir insana zeka yoksunu demek ile oyun zekasindan yoksun demek arasinda nuans oldugunu dusunuyorum. 

Besime katılıyorum, Zeki abinin demek istediğini ben oyun zekası, pasları nasıl ne şekilde atması gerektiğini bilmiyor manasında anlamıştım.
hat1979, Zeki abi cevap vermedi diye düşünmüşsünüz ama görmemiş olabilir. Sanal ortamda bu tür sıkıntılar olabiliyor, iki kişide çok duyarlı davranmış.
Ben burada ki kişilerden çok şey öğrendim ve sizin gibi değerli kişilerin yanlış anlaşılmadan dolayı ayrılmasına da üzülürüm.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2166 : 06 Mayıs 2014, 17:23:30 »

İtalyan voleybol sitesinde transfer dedikodusu olarak Fenerbahçe nin pasör olarak Lo Bianco ve Lloyd ile ilgilendiğini yazılmış.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #2167 : 06 Mayıs 2014, 17:25:15 »
İtalyan voleybol sitesinde transfer dedikodusu olarak Fenerbahçe nin pasör olarak Lo Bianco ve Lloyd ile ilgilendiğini yazılmış.

Bıanco işi tamam değil miydi Anka ? lloyd teklifi geri çevirmiş sanırım.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2168 : 06 Mayıs 2014, 17:27:10 »
Bıanco işi tamam değil miydi Anka ? lloyd teklifi geri çevirmiş sanırım.
Haber bugün çıkmış doğruluğunu bilmiyorum.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #2169 : 06 Mayıs 2014, 17:29:06 »
Haydaaaaaa.Abi araya bi nokta virgül falan koysaydın yanlış anlaşılma olmasın :)

Barış vardı, şimdi sende mi ?
:):):):)

Çevrimdışı hat1979

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2170 : 06 Mayıs 2014, 17:46:58 »
Besime katılıyorum, Zeki abinin demek istediğini ben oyun zekası, pasları nasıl ne şekilde atması gerektiğini bilmiyor manasında anlamıştım.
hat1979, Zeki abi cevap vermedi diye düşünmüşsünüz ama görmemiş olabilir. Sanal ortamda bu tür sıkıntılar olabiliyor, iki kişide çok duyarlı davranmış.
Ben burada ki kişilerden çok şey öğrendim ve sizin gibi değerli kişilerin yanlış anlaşılmadan dolayı ayrılmasına da üzülürüm.

ben hassasiyetimi dile getirdim saolsun zeki beyde analyış gösterdi konuyu kapattık en azından ben kapatıyorum..anlaşıldığımı düşünüyorum..ayrıca oyuncularla bir akrabalığımında olmadığını belirtmek ihtiyacı hissettim..saygılar beyler.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #2171 : 06 Mayıs 2014, 17:50:35 »
Barış vardı, şimdi sende mi ?
:):):):)
haydaaaaaaaaaaaaa abi öyle bi insanmıyım.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #2172 : 06 Mayıs 2014, 18:04:08 »
Brakocevici sevmesem de, kendisini canli olarak salondan seyretmek guzel olacak. Kasia ile karsilikli maclarini cok cok merak ediyorum:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #2173 : 06 Mayıs 2014, 18:51:44 »
toplantı bitince ben öğrenirim neler olmuş
Kaynağın kim?Nasıl öğreniyorsun bu bilgileri?
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."

Çevrimdışı manyak fenerli

• Üye
« Yanıtla #2174 : 06 Mayıs 2014, 19:21:56 »
atıyorum kardeşim nerde bizde kaynak tahmin bizimkisi toplantı olduğnuda attım tuttu :)