Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811473 defa)

0 Üye ve 96 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2220 : 08 Mayıs 2014, 00:44:09 »
https://twitter.com/kimyk10/status/416214252262014976 buyrun abi zamanında Kore'den ayrılıp İstanbul'a gelirken de üzülmüş . Şimdi burdan da Fenerbahçe'ye gelmek istemiyordu anlamı mı çıkarmak gerekiyor :) 2 smile  takılıyoruz =)
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Çevrimdışı şhn-plt

• Üye
« Yanıtla #2221 : 08 Mayıs 2014, 01:30:30 »
Kim,  neden gitmek ister. 1. Ya mutsuz olduğu için 2.ya istediği parayı vermedikleri için 3.ya  Türkiye den sıkıldığı için başka heyecanlar aramak istediği için. 4. Ya da hiç birisi...

Mutsuz mu hayır o zaman bu değil. İstediği parayı vermiyorlar mı bu mümkün . Türkiye'den sıkılmış olabilir mi sanmıyorum çünü İstanbul bir cennet. Başka heyecan aramak ister mi bu da mümkün ama aramak istediği heyecan ya rusya olurdu ya da Asya . Asya olması mümkün değil kendisi zaten asyalı.

Benim yorumum. Kim hiç bir yere gitmezzzzzz. Burda çok mutlu. Taraftar onu çok seviyor. Adeta tapıyor yaaa. Niye gitsin ki. Yeter ki yönetim istediği parayı versin. Ayrıca 1 yıl daha sözleşmesi var .. Bu da kesin...
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2014, 09:14:41 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #2222 : 08 Mayıs 2014, 03:00:20 »
Richards manşetli 2'den oynarsa Kim'i manşetsiz 4 oynatmak muazzam olur. Ama Richards'ın 2'den nasıl hücum ettiği önemli. O kadar etkili midir bilmiyorum. Örneğin Gözde de Glinka varken ilk sene manşetli 2'den oynadı ama asıl yeri 4'e döndüğünde çok daha iyi hücum etmeye başladı. O biraz soru işareti olur benim için ama eğer iyiyse güzel bir çözüm.
Böylece Polen de sıklıkla ilk 6'da kendine yer bulabilir, Bauer ligde de oynayabilir. Gerçi Polen de büyük soru işareti benim için ama...

Böyle bi plan varsa Bosetti'yi manşetli çapraz oynatmak daha mantıklı olur olimpiyattta çapraz oynamıştı Bosetti ve 2 den çok rahat hücum ediyo, ama bence böyle bişey bize ekstra bişey katmaz Kim'i manşete soktuğunda çok daha değerli bi oyuncu.Bayan voleybolunda çok çok iyi hücum eden 4 numara bi elin parmaklarını geçmez Neriman,Kosheleva,Hodge gibi savunma ve manşet zaafları ile takım dengesini bozan oyuncuları bi kenara koyarsak, hal böyleyken Kim'i manşetten saklamak demek takımın hücum gücünü yarı yarıya düşürmek demektir

mesela;
Richards-Bosetti-Kim gibi bi smaçör üçlüsü ile oynayan bi takım için kimse bu takım CL'nin favorisidir diyemez sanırım, ama Montano-Kim-Bosetti gibi bi üçlüye sahip bi takımı voleybolla biraz ilgilrnen herkes favori gösterebilir.

Hepimiz Şampiyonlar ligini kazandığımız seneki  Kim'in manşete girmediği 3 smaçör sistemini çok sevdik, ama o sistem Luba ile birlikte tarih oldu.Kim'i manşetten saklayacak kadar iyi manşet alıp hücumdada takımı sürükleyecek oyuncu yok çünkü dünya voleybolunda.
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #2223 : 08 Mayıs 2014, 08:11:09 »
Kim i baska takima kaptiracaksak subeyi kapatip gidelim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2224 : 08 Mayıs 2014, 09:16:36 »
Garay, Larson, Bosetti... Bunlar hem manset alip hem de iyi hucum eden oyuncular degil mi?  Uclu sistemde Logan ve Sokolova vardi.  Larson ve Garay, Logan'in o sene verdigi katkinin kralini verirler bence.

besim oradaki en önemli nokta çapraz pozisyonunda oynayan ''Sokolova'ydı...
3 lü smaçörde çapraza koyacak adam bul sen , diğer pozisyonlar kolay

Çevrimdışı manyak fenerli

• Üye
« Yanıtla #2225 : 08 Mayıs 2014, 09:40:01 »
kimi gönderdik ne zaman kömüyoruz ? :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2226 : 08 Mayıs 2014, 09:47:12 »
Kosheleva olabilir mi ? Goncharovada olur aslinda ama manseti daha kotu Koshelevadan

vallaha bence orayı ikisi de dolduramaz ama illa birisi dolduracak ise Kosheleva yapabilir ,
gonca hiç manşet almıyor öyle bir derdi yok , evlendi evinin hanımı voleybolu hobi olarak yapıyor :)
keza Kosheleva da o şekilde biraz çalışıp kendisini geliştirse hem rusya hemde dünya voleyboluna damga vurur-

3 smaçörlü sistem bana bundan sonra fantezi gibi geliyor ama Abbo denerse şaşırmam - adam elindeki kadro ile yapılacak her türlü kombinasyonu yaptı
hatta yıllardır kimsenin denemediği 4-2 ( 2 pasörlü sistem - pasörlerden bir tanesini hücum ettirdi ) bile denetmişken
bu tarz bir oyun sistemi dener mi ? belki dener ,, bilemeyiz.

Çevrimdışı ozlemct

• Üye
« Yanıtla #2227 : 08 Mayıs 2014, 12:07:37 »
3 smaçörlü sistemi ben de hiç istemem ama eğer hücum gücü yüksek bir çapraz bulamazlarsa Abbondanza bir çılgınlık yapabilir gibi geliyor.
Açıkçası Kim en iyi hücum performansını manşetsiz 4 oynarken verdi. Manşet alınca hücum konsantrasyonu bozulabiliyor. Gerçi omzundaki sakatlık belki de daha önemli bir etkendi bilemiyorum. Ama neticede iyi manşet alabilen de bir oyuncu olduğu için manşetten saklama gerekliliği de yok, ölüsü %40 top öldürüyor.

İsmi konuşulan kişiler içinde bir tek Brako'nun gelmesi beni sevindirir. Savunması ve bloğunu da çok geliştirdi.
Montano'yu alıp her an gidebilir tedirginliğiyle beklemektense Rhyliuk'u filan bile tercih ederim.

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #2228 : 08 Mayıs 2014, 12:17:29 »
Naz Vakıf'ta kalmış

Çevrimdışı manyak fenerli

• Üye
« Yanıtla #2229 : 08 Mayıs 2014, 12:22:23 »
voleybolda transferler bitti gibi bir tek bahar gelirmi gidermi durumu var onun dışında takım kuruldu

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
« Yanıtla #2230 : 08 Mayıs 2014, 12:43:07 »
Kim kalmış ama neden 1 yıl anlamadım neyse hayırlı olsun
 http://www.voleybolextra.com/28787/kim-1-yil-daha-fenerbahcede/

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2231 : 08 Mayıs 2014, 12:44:16 »
vallaha bence orayı ikisi de dolduramaz ama illa birisi dolduracak ise Kosheleva yapabilir ,
gonca hiç manşet almıyor öyle bir derdi yok , evlendi evinin hanımı voleybolu hobi olarak yapıyor :)
keza Kosheleva da o şekilde biraz çalışıp kendisini geliştirse hem rusya hemde dünya voleyboluna damga vurur-

3 smaçörlü sistem bana bundan sonra fantezi gibi geliyor ama Abbo denerse şaşırmam - adam elindeki kadro ile yapılacak her türlü kombinasyonu yaptı
hatta yıllardır kimsenin denemediği 4-2 ( 2 pasörlü sistem - pasörlerden bir tanesini hücum ettirdi ) bile denetmişken
bu tarz bir oyun sistemi dener mi ? belki dener ,, bilemeyiz.

Ya Cem Gonça'ya bile ha....Ama en azından zevkli adamsın ;D ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
« Yanıtla #2232 : 08 Mayıs 2014, 12:45:50 »
Garay, Larson, Bosetti... Bunlar hem manset alip hem de iyi hucum eden oyuncular degil mi?  Uclu sistemde Logan ve Sokolova vardi.  Larson ve Garay, Logan'in o sene verdigi katkinin kralini verirler bence.
Sorun zaten o sistemde Logan'ın verdiği katkıyı verecek oyuncuyu bulmak değil Luba'nın verdiği katkıyı verecek oyuncuyu bulmak.

Kosheleva denmiş mesela ama Kim'i manşete sokmayıp Kosheleva'yı manşete sokmak mantıklı bi hareket olmaz.

Çevrimdışı bilal1907

• Üye
« Yanıtla #2233 : 08 Mayıs 2014, 12:47:57 »
kim kalmış gözümüz aydın.yokmu eli düzgün bir talip bu kızı burdan evlendirelim hep burda kalsın

Çevrimdışı Süleyman Özgül

• Üye
« Yanıtla #2234 : 08 Mayıs 2014, 12:48:28 »
Boşuna debelenmişsiniz aha:http://www.fbhaber.org/kim-1-yil-daha-fenerbahcede/
Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür.
Onun  büyüklüğü başka büyüklüktür işte.
Adı konamaz.