Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811482 defa)

0 Üye ve 78 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2235 : 08 Mayıs 2014, 12:49:12 »
3 smaçörlü sistemi ben de hiç istemem ama eğer hücum gücü yüksek bir çapraz bulamazlarsa Abbondanza bir çılgınlık yapabilir gibi geliyor.
Açıkçası Kim en iyi hücum performansını manşetsiz 4 oynarken verdi. Manşet alınca hücum konsantrasyonu bozulabiliyor. Gerçi omzundaki sakatlık belki de daha önemli bir etkendi bilemiyorum. Ama neticede iyi manşet alabilen de bir oyuncu olduğu için manşetten saklama gerekliliği de yok, ölüsü %40 top öldürüyor.

İsmi konuşulan kişiler içinde bir tek Brako'nun gelmesi beni sevindirir. Savunması ve bloğunu da çok geliştirdi.
Montano'yu alıp her an gidebilir tedirginliğiyle beklemektense Rhyliuk'u filan bile tercih ederim.

Rhyliuk Volero daki mi ? alıcı gözle hiçizlemedim - geçen murat da bahsetmişti iyidir diye
senden de yorum alayım -

hücum gücü çapraz kalmadı gibi birşey ya... Hooker çok atlet ama işte o da çok sorunlu...
voleybol nereye gidiyor çözemiyorum :(

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2236 : 08 Mayıs 2014, 12:49:27 »
kim kalmış gözümüz aydın.yokmu eli düzgün bir talip bu kızı burdan evlendirelim hep burda kalsın

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Aha yeminle ben yazacaktım aynısını şunu başgöz edelim de koreye moreyi unutsun diye

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #2237 : 08 Mayıs 2014, 12:50:11 »
Rhyliuk Volero daki mi ? alıcı gözle hiçizlemedim - geçen murat da bahsetmişti iyidir diye
senden de yorum alayım -

hücum gücü çapraz kalmadı gibi birşey ya... Hooker çok atlet ama işte o da çok sorunlu...
voleybol nereye gidiyor çözemiyorum :(

Abi Hooker'ı bırak kocası da sorunlu..adam günde üç kere dövmeden rahat edemiyor...manyak bir tip

Çevrimdışı bilal1907

• Üye
« Yanıtla #2238 : 08 Mayıs 2014, 12:52:05 »
kim ile ilgili engüzel maç anlatımını Adnan paşaoğlu yapıyor "KİM vurduya gittiler"

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2239 : 08 Mayıs 2014, 12:53:45 »
Sorun zaten o sistemde Logan'ın verdiği katkıyı verecek oyuncuyu bulmak değil Luba'nın verdiği katkıyı verecek oyuncuyu bulmak.

Kosheleva denmiş mesela ama Kim'i manşete sokmayıp Kosheleva'yı manşete sokmak mantıklı bi hareket olmaz.

onu demek istemedim ben orada erdemim..
seninde dediğin gibi çapraz da oynatacağın oyuncu nun manşet özellikğincen ziyade hücum özelliği önemli oluyor. manşete her türlü sokarsın bir oyuncuyu da sorun maçın yarısını 3 metre çizgisnin arkasından hücum edecem bir smaçör bulmak -
oradaki kastın oydu koshel ile ilgili olarak .
çok kızıyorum Kosheleva-Gonca ya - potansiyel olarak inanılmazlar , ama soğuklar hiç hırslı değiller - sokolova nın voleybola bakış açısının % 20 si onlarda olsa şu andaki yeteneksizler sürüsünün olduğu voleybol camiasını toz duman ederlerdi :(

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2240 : 08 Mayıs 2014, 12:54:01 »
hakan dincay'dan tweet..

Bayan voleybol takimizdaki uc oyuncu ile ve diger transferleri ile ilgili bilgilendirme sitemizde yayinlanacaktir hepinize sevgiler

hareket baslıyor..

• Üye
« Yanıtla #2241 : 08 Mayıs 2014, 12:55:35 »
hakan dincay'dan tweet..

Bayan voleybol takimizdaki uc oyuncu ile ve diger transferleri ile ilgili bilgilendirme sitemizde yayinlanacaktir hepinize sevgiler

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #2242 : 08 Mayıs 2014, 12:57:34 »
hakan dincay'dan tweet..

Biri Kim, diğerleri kim acaba...

• Üye
« Yanıtla #2243 : 08 Mayıs 2014, 12:59:21 »
Biri Kim, diğerleri kim acaba...

bence de kim bir tanesi..digeri bauer'dir...
zaten yerlilerden kalacak eda, elif, gokcen ve merve var...sozlesmeleri olması lazım hala...uzatılacaksa seda'dır belki...

Çevrimdışı manyak fenerli

• Üye
« Yanıtla #2244 : 08 Mayıs 2014, 13:02:45 »
kimler kalmış acaba merak ettim şimdi :)

Çevrimdışı bilal1907

• Üye
« Yanıtla #2245 : 08 Mayıs 2014, 13:03:35 »
besim kardeşim senin için üzgünüm bekar ve hiç evlenmemiş arıyoruz

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2246 : 08 Mayıs 2014, 13:05:53 »
yapacakları en büyük iyilik Seda ve Elif i göndermek olacak ama hemen yapmazlar eziyet çekmeye devam ederiz gibi geliyor ...

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #2247 : 08 Mayıs 2014, 13:05:57 »
onu demek istemedim ben orada erdemim..
seninde dediğin gibi çapraz da oynatacağın oyuncu nun manşet özellikğincen ziyade hücum özelliği önemli oluyor. manşete her türlü sokarsın bir oyuncuyu da sorun maçın yarısını 3 metre çizgisnin arkasından hücum edecem bir smaçör bulmak -
oradaki kastın oydu koshel ile ilgili olarak .
çok kızıyorum Kosheleva-Gonca ya - potansiyel olarak inanılmazlar , ama soğuklar hiç hırslı değiller - sokolova nın voleybola bakış açısının % 20 si onlarda olsa şu andaki yeteneksizler sürüsünün olduğu voleybol camiasını toz duman ederlerdi :(
Yok abi zaten sana cevap olarak yazmamıştım onu Kim Kosheleva'dan çok daha iyi manşet alıyo ikisinden birinin manşetten saklanması gerekiyosa o isim Kim değil Kosheleva'dır onu demek istemiştim.
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2248 : 08 Mayıs 2014, 13:06:52 »
Yok abi zaten sana cevap olarak yazmamıştım onu Kim Kosheleva'dan çok daha iyi manşet alıyo ikisinden birinin manşetten saklanması gerekiyosa o isim Kim değil Kosheleva'dır onu demek istemiştim.

aynı fikirdeyim. kim hiçbir şeyden saklanmasın :)

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #2249 : 08 Mayıs 2014, 13:08:10 »
yapacakları en büyük iyilik Seda ve Elif i göndermek olacak ama hemen yapmazlar eziyet çekmeye devam ederiz gibi geliyor ...

Ya şu Halkbank'ın pasörü gitmez mi bize cem