Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811500 defa)

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı manyak fenerli

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2250 : 08 Mayıs 2014, 13:08:34 »
cem kardeş yada abi deyim seda gibi çapraz nerden buluruz biz. number one bir oyuncu bölgesinde haksızlık yapıyoruz :)

Çevrimdışı bilal1907

• Üye
« Yanıtla #2251 : 08 Mayıs 2014, 13:09:10 »
TERMİNATÖR SEDAAAAAAA!!!!!!! YAKARIM ULEN

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #2252 : 08 Mayıs 2014, 13:09:35 »
Ben anladim senin dedigini ama Kim'e yakin mansetli iki smacor ile neden olmayacagini anlamadim. Larson mesela hucum anlaminda da cok guclu; neredeyse Gamova kadar skor uretebiliyor. Bosetti veya Garay icin de manseti iyi, hucumu da iyi sayilan smacorler dersek, ben Kim'in neden Sokolova yerine gecemeyecegini dusunuyorum???
Larson-Garay-Kim üçlüsü olmaz bence Kim 2'den nerdeyse hiç hücum etmiyo diğer ikiside nadirdir 2'den hücumları.Luba'nın en sevdiği pozisyon 2 numaraydı mesela.Bosetti-Larson-Kim olabilecek bi üçlü Garay-Larson-Kim üçlüsüne göre yinede tercih etmezdim ama.
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2014, 13:12:03 Gönderen: ErdemFB »
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2253 : 08 Mayıs 2014, 13:09:56 »
kim, bauer ve eda...3 oyuncu..

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2254 : 08 Mayıs 2014, 13:14:26 »
TERMİNATÖR SEDAAAAAAA!!!!!!! YAKARIM ULEN

Seda mesela Galatasaray'a gitsin kombine alırım valla...Her maç gülmek için- ;D ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #2255 : 08 Mayıs 2014, 13:15:45 »
Seneye Kaptan Eda yardımcısı da Kim Yeon olacak .
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Çevrimdışı bilal1907

• Üye
« Yanıtla #2256 : 08 Mayıs 2014, 13:16:35 »
G.SARAYA GİTSİN YILIN TRANSFERİ DİYE VE FENERBAHÇEYE BÜYÜK ÇALIM DİYE MANŞET ATMAZLARSA NE DERSENİZ DEYİN...

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #2257 : 08 Mayıs 2014, 13:23:04 »
Kim olsun kaptan.  Bir sonraki sene takimini birakma diye baglama cekeriz.
Abi seneye o sıkıntıyı yaşamayacağız gibi duruyor bekleyelim görelim :)
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2258 : 08 Mayıs 2014, 13:23:54 »
Mantikli konusuyorsun orasi kesin ama ben Kim'in 2'den hucum etmemesini tercihe baglamazdim.  Kore'de neredeyse her yerden hucum eden bir Kim vardi.  Bence gorev verilirse Sokolova'nin o sene 2'de yaptigindan cok daha iyisini yapacak bir potansiyeli haiz.  Yani Sokolova, Logan, Kim < Kim, Bosetti, Larson

mümkün değil o seviyeye çıkamazlar
 kim kendisi oradan hücum etmeyi de sevmiyor.
sokolova-Kim-logan 3 lüsü gibi bir 3 lü kolayına gelmez.
boşa hayal kurmayalım :)
sen gerçekçi kombinasyonlar ile gel karşımıza 8)

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2259 : 08 Mayıs 2014, 13:24:36 »
Öncelikle herkese merhaba,fenerbaskette üyeydim daha önce,eurolegue maçından sonra biz haketmedik,Gs'yi tebrik etmek lazım yazınca banlanmıştım :)

Kim ile 1 yıllık sözleşme imzalanmış,bu çok iyi bir haber ama yine sezon bittiğinde sıkıntıya girceğiz,şu oyuncuyla 5 yıllık sözleşme nasıl yapılmıyor,bir türlü anlamış değilim.Öyle bir oyuncu ki 2012 Londra olimpiyatlarında ülkesi final oynamamasına rağmen mvp seçilmişti,heralde dünyada bir ilktir bu.Şöyle 5 yıllık bir sözleşme imzalansaydı keşke,5 senemizi daha garantiye alırdık.

İyi yönden bakmak gerekirse de artık seneye şampiyonlar liginin mutlak favorisi konumundayız,Allah korusun sakatlık falan olmazsa bu takımı kimse durduramaz.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2260 : 08 Mayıs 2014, 13:24:52 »
şimdi dünyanın en komple smaçörü Garay gidip yerine diğer bir dünyanın en komple smaçörü bosetti geliyor mu
hele bi ondan haber edin yahu

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2261 : 08 Mayıs 2014, 13:26:35 »
Öncelikle herkese merhaba,fenerbaskette üyeydim daha önce,eurolegue maçından sonra biz haketmedik,Gs'yi tebrik etmek lazım yazınca banlanmıştım :)

Kim ile 1 yıllık sözleşme imzalanmış,bu çok iyi bir haber ama yine sezon bittiğinde sıkıntıya girceğiz,şu oyuncuyla 5 yıllık sözleşme nasıl yapılmıyor,bir türlü anlamış değilim.Öyle bir oyuncu ki 2012 Londra olimpiyatlarında ülkesi final oynamamasına rağmen mvp seçilmişti,heralde dünyada bir ilktir bu.Şöyle 5 yıllık bir sözleşme imzalansaydı keşke,5 senemizi daha garantiye alırdık.

İyi yönden bakmak gerekirse de artık seneye şampiyonlar liginin mutlak favorisi konumundayız,Allah korusun sakatlık falan olmazsa bu takımı kimse durduramaz.

hoşgeldin diyelim..
sende niye galatasarayı tebrik ediyorsnu ki değerli kardeşim :) :) 8) ;)
boşver onlar kendi kendilerini fazlası ile tebrik ediyorlar. ;)

diğer forumlarda heleki fenerbasket de bizim değerlidir diyelim..
orada yaşanan orada kalır diyelim tekrar hoşgeldin kardeşim..
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2014, 13:27:45 Gönderen: Cem Ağrak »

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2262 : 08 Mayıs 2014, 13:32:14 »
Hoşbulduk abi,aslında orda amacım onları tebrik etmek değildi,bizden daha fazla hak ettiler demek istemiştim mücadeleriyle :)

Bosetti transferi bitti diyorlar zaten.Garay gitti diye üzülenler var,ben de bunlardan biriydim ama Bosetti transfer edildiğinde inanılmaz rahatladım.Sports Tv'de bir kaç kez izlemiş birisi olarak bana göre Garat'dan hem çok daha iyi hücum eder,hem daha iyi savunma yapar,manşetleri çok iyidir ve en önemlisi müthiş zeki bir oyuncudur,bloğun açıklarını çok iyi değerlendirir,artık sporda zeka olmazsa olmaz bana göre.Garay'dan eksik olduğu tek konu servisleri,o da kötü servis attığı için değil,Garay çok iyi servis attığı için.Yoksa Bosetti de gayet iyi servis atar.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2263 : 08 Mayıs 2014, 13:34:06 »
Hoşbulduk abi,aslında orda amacım onları tebrik etmek değildi,bizden daha fazla hak ettiler demek istemiştim mücadeleriyle :)

Bosetti transferi bitti diyorlar zaten.Garay gitti diye üzülenler var,ben de bunlardan biriydim ama Bosetti transfer edildiğinde inanılmaz rahatladım.Sports Tv'de bir kaç kez izlemiş birisi olarak bana göre Garat'dan hem çok daha iyi hücum eder,hem daha iyi savunma yapar,manşetleri çok iyidir ve en önemlisi müthiş zeki bir oyuncudur,bloğun açıklarını çok iyi değerlendirir,artık sporda zeka olmazsa olmaz bana göre.Garay'dan eksik olduğu tek konu servisleri,o da kötü servis attığı için değil,Garay çok iyi servis attığı için.Yoksa Bosetti de gayet iyi servis atar.

tekrar hoşgeldin..
tabi normal olarak eski sayfaları okumadın için soruma atlamışsın :)
olsun yine de açıklamaların için teşekkür ederim ;)

Çevrimdışı organik

• Üye
  • Yer: Kadıköy
« Yanıtla #2264 : 08 Mayıs 2014, 13:34:20 »
Kim 2 yıl,Eda 3 yıl