Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811396 defa)

0 Üye ve 75 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı organik

• Üye
  • Yer: Kadıköy
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2265 : 08 Mayıs 2014, 13:35:44 »
Bauer 1 yıl

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #2266 : 08 Mayıs 2014, 13:36:30 »
Kulübümüzün açıklamalarındaki en kritik nokta şu sanırım  :'(

"Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımızda yeni sezon iç ve dış transfer çalışmaları, Antrenörümüz Marcello Abbondanza’nın planlamaları doğrultusunda devam etmektedir."
#IngaOrekhova

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #2267 : 08 Mayıs 2014, 13:40:01 »
Olabildiğince hepinizi sakinleştirmeye çalıştım burada Kim konusunda ama inanın büyük sözler vardı paylaşamadık hepinizden özür  diliyorum :)
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2268 : 08 Mayıs 2014, 13:40:07 »
Yav sevmedigini nereden biliyorsun?  Sohbette mi bahsetti? :) Bir insan tabii ki sevdigi pozisyonda oynar, onu ben de biliyorum ama bu bahsi gecen oyunculari soylememdeki mantik su: Logan'dan o sene hucumda katki alamadik. Manset ve serviste ekstra katki geldi. Bunu zaten Bosetti ve Larson servis canavarlari oldugu icin ortadan kaldiririz.  Keza iyi de manset aliyorlar.  Yani Logan onceki kombinasyonun zayif halkasi idi.  Gel gelelim Sokolova'ya. Kim'in ben ondan cok daha iyi icra edecegini dusunuyorum xira yanlis hatirlamiyorsam Sokolova da hucumda cok etkili degildi o sene.  Bir tek Kim'in eski versiyonunun simdi onun yerine gelecek kisiden iyi olmasi var.  ama butun olarak baktiginda, yukaridaki Kim, Sokolova, Logan < Larson, Kim, Bosetti.  BU ARADA ATLAYACAK ARKADASLAR OLABILIR: Evet, Larson kesin olarak Eczacıbaşıbasi'nda. Oyle bir ihtimal yok ama beyin ruzgari yapiyoruz :)

şimdi nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama kendinin öyle bir sohbet sırasında ettiği ücmle vardı - yani çapraz olarak oynamayı sevmiyorum gibi birşey diyordu- zayıf halka kısmına kesinlikle katılmıyorum o takımda roller belliydi ve iyi dağıtılmıştı kesinlikle. Logan ın etkisini sadee % ile açıklayaamzsın ki bunu sen benden daha iyi biliyorsun ki Kazan maçıonda Logan'a yüklenmişlerdi servislerde ama yıkamamışlardı , şimdi oranları hatırlamıyorum ama çok iyi bir yüzdesi olduğunu hatırlıyorum .
biz o sene kupayı aldıysak yarı final maçında  herkesin elleri titrerken Sokolova'nın 2nci seti çevirip setleri 1-1 getirmesinin payı çok büyüktür.
işte bu yüzden böyle oyuncuların yerlerini sadece istatistikler üzerinden dolduramazsın
bence ;) ;) :)

Çevrimdışı ozlemct

• Üye
« Yanıtla #2269 : 08 Mayıs 2014, 13:41:24 »
Rhyliuk Volero daki mi ? alıcı gözle hiçizlemedim - geçen murat da bahsetmişti iyidir diye
senden de yorum alayım -

hücum gücü çapraz kalmadı gibi birşey ya... Hooker çok atlet ama işte o da çok sorunlu...
voleybol nereye gidiyor çözemiyorum :(

Rykhliuk bence iyi bir oyuncu. Beşiktaş'ta oynamıştı bir dönem, o dönemde çok iyi performans göstermişti. Top listelerine girecek bir çapraz değil ama örneğin Pavan'dan kat kat iyidir. Brakocevic'in yollarından geçti, Asya'ya gitti geldi. Zaman zaman çok güçlü ve iyi smaçlar vuruyor, zaman zaman oyundan düşüp çok hata yapıyor. Biraz yine Brako'ya benzeteceğim bu özelliğini de.

Diyeceğim odur ki Montano-Brako-Hooker-Gamova gibi bir oyuncu olmuyorsa PÇ olarak takımımda görmek isteyeceğim bir oyuncu olurdu. İstikrar sorununu da aşarsa daha çok adını duyacağız, yaş olarak en verimli çağları başladı çünkü.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2270 : 08 Mayıs 2014, 13:42:13 »
Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımızda yeni sezon iç ve dış transfer çalışmaları, Antrenörümüz Marcello Abbondanza’nın planlamaları doğrultusunda devam etmektedir.

Sporcularımız Yeon Koung Kim 2 yıl, Eda Erdem Dündar 3 yıl ve Christina Bauer ile 1 yıl sözleşme uzatılmıştır.

Sözleşmeleri uzatılan oyuncularımız için önümüzdeki günlerde bir imza töreni düzenlenecektir.

Kadın Voleybol Takımımızda yeni sezon transfer çalışmaları tüm hızıyla sürdürülmektedir. Gelişmeler, Fenerbahçe Resmi Yayın Organları tarafından kamuoyuna aktarılacaktır.

Fenerbahçe Spor Kulübü

şöyle bir açıklama gelmiş , hayırlı uğurlu olsun diyelim .
hocanın kalmasına da sevindim
ama slip mayo giydiği için kendisine kızıyorum :)

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #2271 : 08 Mayıs 2014, 13:43:08 »
Olabildiğince hepinizi sakinleştirmeye çalıştım burada Kim konusunda ama inanın büyük sözler vardı paylaşamadık hepinizden özür  diliyorum :)

Biz ne diyorsak o Gökhan! ahahhaa!

ÇOK BİLİYORMUŞ GİBİ ŞEK PANPA YAKIŞIKLI OLSUN! 
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı ozlemct

• Üye
« Yanıtla #2272 : 08 Mayıs 2014, 13:43:48 »
O slip mayo olayı beni de bozdu ama kalmasına sevindim açıkçası  ;D  Ben hırsıyla ve çalışkanlığıyla hatalarını düzelteceğini ve daha iyi olacağını düşünüyorum.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2273 : 08 Mayıs 2014, 13:43:53 »
Rykhliuk bence iyi bir oyuncu. Beşiktaş'ta oynamıştı bir dönem, o dönemde çok iyi performans göstermişti. Top listelerine girecek bir çapraz değil ama örneğin Pavan'dan kat kat iyidir. Brakocevic'in yollarından geçti, Asya'ya gitti geldi. Zaman zaman çok güçlü ve iyi smaçlar vuruyor, zaman zaman oyundan düşüp çok hata yapıyor. Biraz yine Brako'ya benzeteceğim bu özelliğini de.

Diyeceğim odur ki Montano-Brako-Hooker-Gamova gibi bir oyuncu olmuyorsa PÇ olarak takımımda görmek isteyeceğim bir oyuncu olurdu. İstikrar sorununu da aşarsa daha çok adını duyacağız, yaş olarak en verimli çağları başladı çünkü.
senden şahsen bir özel ricam var montano yu yukarıdakiler ile aynı cümlede kullanmazsan beni mutlu edersin :) tabi beni mutlu etmek gibi bir zorunluluğun yok :) 8)

bilgiler için teşekkürler..

şimdi Rykhliuk hakkında ahkam kesebilirim :) :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2274 : 08 Mayıs 2014, 13:44:30 »

niye özür diliyorsun ki değerli kardeşim ?

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #2275 : 08 Mayıs 2014, 13:44:53 »
Kim in İngilizcesi benden kötü...

Bir Veda mesajı yazarsa bilin ki TÜRKÇE olur onu da EDA yazar!

Herşeyden bişey çıkarmayalım POZİTİF olalım!

HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #2276 : 08 Mayıs 2014, 13:45:33 »
senden şahsen bir özel ricam var montano yu yukarıdakiler ile aynı cümlede kullanmazsan beni mutlu edersin :) tabi beni mutlu etmek gibi bir zorunluluğun yok :) 8)

bilgiler için teşekkürler..

şimdi Rykhliuk hakkında ahkam kesebilirim :) :)

Rykhliuk BENİMDİR !
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2277 : 08 Mayıs 2014, 13:45:48 »
azeriler gene yarı yolda kaldı desenize..

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #2278 : 08 Mayıs 2014, 13:46:50 »
azeriler gene yarı yolda kaldı desenize..

Hiç Yola çıkamadılar onlar!
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2279 : 08 Mayıs 2014, 13:47:18 »
O slip mayo olayı beni de bozdu ama kalmasına sevindim açıkçası  ;D  Ben hırsıyla ve çalışkanlığıyla hatalarını düzelteceğini ve daha iyi olacağını düşünüyorum.

çok sevdiğim ve beğendiğim bir hoca değildir ama yaptıkları ile takdiri hak etti
devam da edilmesi iyi olmuş . elbet hataları olacaktır ama iyi işler yaptı hakkını yemiyelim .
hele ki Seda'ya yol verirse benim gönlümde ayrı bir yere oturur- Elif i şutlarsa Kaymaklı Ekmek kadayıfı olur :) :)

ama cidden slip mayo nedir yahu ---:(