Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811416 defa)

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2595 : 13 Mayıs 2014, 19:22:37 »
Montano-Kim ikilisi heyecanlanmak icin gayet etkili bir sepep :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #2596 : 13 Mayıs 2014, 19:25:56 »
hayırlı olsun diyelim montano için. benim bakış açım; seda vb lerine yol vererek doğru iş yapan, geçen yıl cev cup ı mağlubiyetsiz alınmasında rol oynadığına inandığım, sezon içinde merve, gökçen ve elif önerden maksimuma yakın umulmadık verimleri alabilen abbo nun bu transferi de bilerek yaptığıdır. ben buna güveniyorum. inşAllah montano yu da maksimum verimde kullanır. biz de soru işaretlerinden arınarak zevkten dört köşe oluruz. :)
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı turner

• Üye
  • Yer: istanbul
  • obrakadabra
« Yanıtla #2597 : 13 Mayıs 2014, 19:26:50 »
Hadi hayırlı olsun montano inşallah güzel bir sezon geçirir
Her sabah özgürlüğe doğar FENERBAHCE

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #2598 : 13 Mayıs 2014, 19:28:42 »
Montano'yu sevmiyorum ve sevmemeye devam edeceğim ama umarım başarılı olur. Arıza çıkarmaz, kaçıp gitmez vb.
Elif Öner gitti diyorlar doğru mu? Ligde Lo Bianco ile oynayacaksak büyük handikap olacak çünkü.
ELİF gitmişse yerine acil yönünden yerli pasör şart dünyanın en iyi yabancı pasörünüde getirsen liğde 3. yabancı hakkını pasöre kullanarak başarı çok zor
kadrodaki yerli oyuncular mucizeler yaratırsa birşey diyemem tabi
(   FENERBAHÇE  )

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2599 : 13 Mayıs 2014, 19:49:03 »
Gamova sorunlu filan değil besim yapma gözünü seveyim ...
sen sorunlu oyuncu görmedin sanırım
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2014, 19:49:21 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #2600 : 13 Mayıs 2014, 20:11:00 »
Gamova dünyanın en iyi pasör çaprazıdır. Kim ise dünyanın en komple oyuncusudur şu an için.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #2601 : 13 Mayıs 2014, 20:31:14 »
Gamova dünyanın en iyi pasör çaprazıdır. Kim ise dünyanın en komple oyuncusudur şu an için.

İlhan abi yanlış hatırlamıyorsam Çin'de oynadığı dönemlerde bile Brako'yu transfer etmemiz gerektiğini söylerdin.
Kulübünün o'nu serbest bırakmasına rağmen ilgilenmememiz hakkında ne düşünüyorsun?
Keza Brako yerine Montano tercihi hakkında da düşüncen nedir?
Bu arada hoş geldin.
...

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #2602 : 13 Mayıs 2014, 21:06:03 »
İlhan abi yanlış hatırlamıyorsam Çin'de oynadığı dönemlerde bile Brako'yu transfer etmemiz gerektiğini söylerdin.
Kulübünün o'nu serbest bırakmasına rağmen ilgilenmememiz hakkında ne düşünüyorsun?
Keza Brako yerine Montano tercihi hakkında da düşüncen nedir?
Bu arada hoş geldin.

Hoşbulduk Bülent :)
Açıkçası isim zikretmemeye çalışıyorum. Geçmiş boyunca kimi söylesem rakiplere gitti.
Lo Bianco'yu kaç defa söyledik, Gs'ye gitti. (Geçte olsa geldi ama)
Yıllar önce Alba dedik gece gündüz, bir baktık Gs'ye gitti
Adını çoğu kimsenin  bilmediği dönemlerde Sancho diyorduk sürekli, gsye gitti, şu an avrupanın en değerli uzunlarından birisi
Brakocevic bence Gamova sonrası en değerli pç'dır bayan voleybolunda. Ne kadar istediğimi biliyorsun. Biz kendi aramızda o kadar konuştuk, Vakıf kaptı kızı.
4'te Kimi tamamlayacak en iyi oyuncu bence Larson, mutlaka alınmalı diyorduk, yok Rusya dışına çıkmıyor, çok para istiyor denirken o da gitti Eczacıya.
Rasiç brezilyalılar harici takımda en çok görmek istediğim orta oyuncuydu, o da Vakıf'a gitti.
Osmany'yi italyada oynarken ne çok söylemiştim. Bir ara konuşulduğunu da biliyorum ama sanki tek bir süperstar hakkımız olduğundan o dönemde Ivan alınmıştı. Onu da rakip forma altında gördük. Hala bekliyorum Osmany'i.
Daha bu sene başında aklımdan Nuria Martinez geçiyordu o da gsye gitti.
Daha o kadar çok örnek varki.

Cidden isim söylemek, kadro kurmak istemiyorum artık. Sanki takip ediliyoruz :)

Brako olayına gelince koçun tercihi olsa gerek. Bana kalsa ben yine Montano yerine onu tercih ederdim ama Montano da çok burun kıvrılacak birisi değil.

Tek sorun avrupada Lo bianco, Bosetti,Montano ile blokta aksar mıyız? Bosetti'nin atletizmine güveniyorum açıkçası. Hücumda Garay'dan da fazla katkı verecektir. Geniş ve dengeli bir kadro kuruldu gibi.
Kazan larson sonrası güç kaybetti. Şu an en büyük 3 favori Türk takımları görünüyor avrupada.
Bana göre de biz 1 adım öndeyiz..

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #2603 : 13 Mayıs 2014, 21:17:01 »
Sheilla Castro cok zeki bir oyuncu ama eskisi gibi top oldurebilen, domine edici Sheilla degil.  Gamova coktan sozlesme yeniledi: Rusya'dan ayrilmak istemeyen, sorunlu bir oyuncu; Hooker'i istemedik zira dogumdan yeni cikti ve gittigi Porto Riko Ligi'nden bile iki macin sonunda postalandi.  Kumar olurdu.

Brakocevic'e ise katiliyorum ama gordugun gibi senin bahsettigin isimlerden sadece biri uygunmus.  Durum o kadr da kotu degil yani :)
Ehh ne diyelim o zaman hayırlı olsun ve utandırsın beni  :)
FENERBAHÇE

Çevrimdışı şhn-plt

• Üye
« Yanıtla #2604 : 13 Mayıs 2014, 21:24:18 »
ELİF gitmişse yerine acil yönünden yerli pasör şart dünyanın en iyi yabancı pasörünüde getirsen liğde 3. yabancı hakkını pasöre kullanarak başarı çok zor
kadrodaki yerli oyuncular mucizeler yaratırsa birşey diyemem tabi

Hayır doğru değil Elif'in gitmesi. Giden yerlilerin isimleri açıklandı zaten. Varsa böyle bir şey dedikodudur. Aslı astarı olmayan dedi kodu.

Çevrimdışı şhn-plt

• Üye
« Yanıtla #2605 : 13 Mayıs 2014, 21:27:31 »
Montano'yu sevmiyorum ve sevmemeye devam edeceğim ama umarım başarılı olur. Arıza çıkarmaz, kaçıp gitmez vb.
Elif Öner gitti diyorlar doğru mu? Ligde Lo Bianco ile oynayacaksak büyük handikap olacak çünkü.

Hayır yok böyle bir şey. Ayrılan yerli oyuncuların isimleri zaten açıklandı. Yabancılara da gerek yok sözleşmeleri 1 yıllıktı. Kim ve Bauer de uzattı. Elif  Öner ağca takımda kaldı...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2606 : 13 Mayıs 2014, 21:41:12 »
Herkes sorunlu oldugunu soyluyor, bir sen aksini iddia ediyorsun :)  Mac icinde onun gibi kriz anlarinda oyundan dusen yildiz sayisi cok az :)
sorunlu oyuncu dediğin zaman saha dışı aklıma geliyor Besim , sonra bana maç içindeki tavırlarından bahsetme yine gözünü seveyim :)

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • serdarrsirin
« Yanıtla #2607 : 13 Mayıs 2014, 21:52:47 »
Şu saatten sonra oyuncuyu desteklemekten başka yapabileceğimiz bişey yok.Kristin Richards'ın transferi önemli bir hale geldi Montano hamlesiyle.Montano'da sezon içerisinde bir sıkıntı çıkarsa(sakatlık veya saha dışı problemler) Richards'ı çapraza çekebiliriz.Önemli oyuncu.Hayırlısı olsun.
Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #2608 : 13 Mayıs 2014, 21:59:49 »
Bence Rasic'ten yetenek anlaminda kat be kat daha iyi ortalar var.  Rasic'in tek esprisi bence hirsi ve oyunda mental olarak kalabilmesi.

Fabiana ve Thaisa hariç kat ve kat daha iyi bir oyuncu olduğunu ben sanmam. Bu oyuncuların da kat ve kat daha iyi olduğunu sanmıyorum ama bir kademe üst seviye olduklarına katılıyorum. Tabi kimine göre Poljak, Fürst, Harmotto vb oyuncular daha iyi olabilir. Benim tercihim Brezilyalılar haric Rasic olurdu.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2609 : 13 Mayıs 2014, 22:37:31 »
besimim kat kat iyi ortalar vardiyorsun da 5 tane zor sayarsın :)
ahaha zaten kalbur üstü oyncu toplsan 20 tane anca çıkar bunun 5 tanesi orta :) :)