Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811500 defa)

0 Üye ve 79 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cihatc

• Üye
  • Yer: Bursa
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2805 : 25 Mayıs 2014, 21:54:40 »
Seda sakatlandı ve yerine tek yerli yedek Yağmur girdi. Maçı neredeyse tek smaç vurmadan bitirdi. Nasıl yerli oyuncu ile alakası yok?

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #2806 : 26 Mayıs 2014, 10:23:12 »
seda demisken fanlari kulubu basacakti noldu o is ahhahaahHa

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #2807 : 26 Mayıs 2014, 10:34:35 »
Hala daha Seda vs. deniyor. Bence en onemli unsur tek maca indirilen statu idi.  Statu hususunda yaniliyorsam duzeltin.

EÜK denilen ne idüğü belirsiz karaktersiz vardı herşeyin ilk müsebbibi oydu kesinlikle

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2808 : 26 Mayıs 2014, 14:51:53 »
seda demisken fanlari kulubu basacakti noldu o is ahhahaahHa

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cem elinde sopa ile kulüp kapısında nöbet tutunca korkup, kaçmışlar... ;D ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2809 : 26 Mayıs 2014, 14:52:49 »
EÜK denilen ne idüğü belirsiz karaktersiz vardı herşeyin ilk müsebbibi oydu kesinlikle

Adam, Fürst vakıfa'a gidebilsin diye bir gecede transfer yönetmeliğini değiştirdi..Coşkovic ve Sokolova skandalları ayrı...

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #2810 : 26 Mayıs 2014, 14:55:36 »
Nihat MAA'ya malum surec yuzunden istedigini soyleyebilirsin
ama Voleybol sponsorlugu icin bir sey dersek tas oluruz
haksizlik olur ruyamizda goremeyecegimiz isimleri toplu
halde 1 hafta icinde gorduk,Sampiyonluklar,kupalar falan.

Ali Koc icin de hepimizin temennisi ayni.
iyi oyuncular almış olabilir ama takımı yönetemeyip gelin düzeltin sorunları diyerek yönetimden başkandan yardım aldıgınıda unutmamak lazım, hemde rüyasında görüpte alamayacagı bir oyuncu yoktur FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ nün branş farketmez, ronaldo, messi demeyin 30lu yaşların sonlarına dogru onlarıda alabiliriz :)
(   FENERBAHÇE  )

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2811 : 26 Mayıs 2014, 15:21:23 »
iyi oyuncular almış olabilir ama takımı yönetemeyip gelin düzeltin sorunları diyerek yönetimden başkandan yardım aldıgınıda unutmamak lazım, hemde rüyasında görüpte alamayacagı bir oyuncu yoktur FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ nün branş farketmez, ronaldo, messi demeyin 30lu yaşların sonlarına dogru onlarıda alabiliriz :)
  Valla o Başkan'ın söylemi pek inanmıyorum Adam şubeyi üstlendi pekala iyi yönetti.
 ''rüyasında görüpte alamayacagı bir oyuncu yoktur FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ nün branş farketmez ''
 Bu popülist bir söylemden öte bir şey değil.
 O dönem Gamova'yı rüyanda görsen inanır mıydın gelebileceğine.
 Gamova o dönemin bayan voleybolunda Messi,Ronaldo ayarında değil miydi ?

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #2812 : 26 Mayıs 2014, 15:28:32 »
  Valla o Başkan'ın söylemi pek inanmıyorum Adam şubeyi üstlendi pekala iyi yönetti.
 ''rüyasında görüpte alamayacagı bir oyuncu yoktur FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ nün branş farketmez ''
Hala öyle abi.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #2813 : 26 Mayıs 2014, 15:31:36 »
GAMOVA yı tanımıyordumki
FENERBAHÇE liğe cıkıp maçları FB tv verinceye kadarda NESLİHANın tek başına oynadıgı bir spor dalı gibiydi voleybol başka oyuncu tanımıyordum bende voleybolun içinde olan azınlık dışındaki herkez gibi .
(   FENERBAHÇE  )

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2814 : 26 Mayıs 2014, 15:34:07 »
bize en büyük zarar veren anlayış Fenerbahçe her istediği oyuncuyu alır '' anlaşıyıdır.
biz kimiz ki her istediğimizi alalım ..
haa bayan voleybol için geçerli olabilir çünkü orada bir markayız ve bütçeler uygun
ama BAsketbol dahil böyle bir olay yok bence.
Maa nın Bayan voelybolda ortaya koyduğu '' vizyon '' tartışmak büyük haksızlık olur...

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #2815 : 26 Mayıs 2014, 16:11:11 »
Her zaman soylerim.  MAA'yi seversin veya sevmezsin ama adamin bu subeye yaptigi katkilari, sirf sonradan husule gelen gelismeler nedeniyle reddetmek veya kucuk gormek yakisik almaz.  Sube, onun donemi ile dunyanin en iyi voleybol kulubu olmus ve bugun artik uzerinde kalmamiz gereken asgari standartlar olusmustur. 
günahım kadar sevmem dogrudur yatırımları yok sayıp görmezden gelmiyoruz yapmıştırda.
sen kulüp başkanısın senin amötör branşlarda zirve vizyonun amacın olmasa sen istemeden ben gelipte herhangi bir branşa yatırım yapabilirmiyim ?  sen beni bulacaksın bak 3 bilemedin 5 milyona dünya takımı olur hem sen kulübe hizmet etmiş olursun hem reklamın yapılır hemde voleybolda zirveye cıkarız diyerek beni ikna edeceksin ben kabul edecegim (kulübün büyüklügü sayesinde )parayı verince heryere her istedigini alamıyorsun ) parayı verdigim her oyuncu gelecek başarı gelincede karşına başkan adayı olarak cıkıcagım o yatıyor ben şubeyi dünya şampiyonu yaptım diyerek bütün başarıyı üstlenecegim güzel iş degilmi
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2014, 16:12:32 Gönderen: fırat80 »
(   FENERBAHÇE  )

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2816 : 26 Mayıs 2014, 16:17:36 »
yok öyle olmadı ama Maa nın oğlu ölünce Başkan onun elinden tuttu oyalansın diye şubeyi verdi ..

yani Allah razı olsun büyük başkan vicdanlı davranıp onu hayata bağlayacak bir uğraş verdi.

spekülasyon değildir başkanın kendi açıklamasıdır.

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #2817 : 26 Mayıs 2014, 19:43:51 »
Dediklerin bastan sona yanlis.  Hangi kulubun buyuklugunden bahsediyoruz bir defa?  Voleybolda daha yeni 1. lige cikmis bir takimi, hangi yabanci voleybolcu buyuk bir kulup gorecekti? 
voleybolda büyük demedim kulüp büyük dedim büyük kulübünde kücük branşı olmaz az biraz düşünebilen aklı olan sporcuda bunu anlar TÜRK oyuncular tanıyor büyüklügünü biliyor  yabancı olupta sporla ilgilenen herkezde ucundan kıyısından FENERBAHÇE yi biliyordur basketbolda. futbolda. teniste. atletizmde. yelkende. kürekte hangi spora ilgi duyuyorsa hangi sporu yapıyorsa mutlaka biryerde FENERBAHÇE yi görmüştür ve çok az bir araştırmayla potansiyelinide görebilir
(   FENERBAHÇE  )

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2818 : 26 Mayıs 2014, 20:02:22 »
Bence yaptigi yatirimlari gormezden geliyorsun.  Bir cumle ile gormezden gelmiyorum demektense, diger on kusur cumlede de bunu yansitmak lazim.  Bence yazdigin diger cumlelerde yaptigi yatirimlari gormezden geldigin acik.  Yien basa donuyorum.  MAA'yi sevmeyebilirsin; yaptiklarinin dogru olmadigini dusunebilirsin.  Buna kimsenin itirazi olmaz ama sirf buradan kaynaklanan nefretin yaptigi guzel seylere sirayet etmesini ben dogru bulmuyorum. 

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #2819 : 26 Mayıs 2014, 21:12:15 »
haklısın sen nasıl diyorsan öyledir
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2014, 21:18:02 Gönderen: fırat80 »
(   FENERBAHÇE  )