Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811420 defa)

DesperateCry ve 70 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #150 : 12 Aralık 2013, 17:32:57 »
Nazı bende genel olarak beğenmiyorum. Külübüyle ilgisi olmayan oyuncuları sevmem, sevemem. Gürol abi blogta eskiden birşey yazmıştı buldum onu;

31 OCAK PAZARTESI - " Geçen Perşembe Filede Fener'de konuktu Naz.
Erkek takımının durumunu sordular.Valla pek izlemiyorum,antrenmanımızdan önce maçları denk gelirse bir kaç set bakıyorum o kadar.Hayatımız Voleybolla geçtiği için Voleybol'la ilgili bir şey görmek istemiyorum gibi bir şeyler söyledi."

Valla ben genel olarak böyle oyuncuları sevmem, gittiğinden sonra küstah açıklamarı da görebilirsiniz zaten.

Naz ve nazın taraftarları eskiden hep bloglarda falan eleştirilince eleştiriyi yapan kişinin hücümuna tutuluyordu. Hatırlıyorum Gürol abi biraz sık eleştirilince başka bloglardada eleştiri konusu olmuştu hatta. Bir oyuncu neden bu kadar sık eleştirilir diye. Başka oyuncuları eleştirince aynı kişiler sus pus oluyordular, bu konu hep kafamı kurcalamıştı, Naz hep taraftara oynuyan oyuncuydu.

Rufiiii son paragraf bana mı gardaşımmmm :)  8)

Ivan'ı seviyor musun ? Genel olarak böyle oyuncuları sevmem demişsin ammavelakin ( Naz ı sev sevme beğen beğenme herkesin şahsi fikridir saygım sonsuz )

Ivan reis yukarıdaki ilk açıklamanın hemen hemen aynısını hatta daha beterini/ daha ağırını söylemişti  her zaman söylemiş bir insandır.

sevme yavrum da bari mantıklı sebepler ile sevme :)

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #151 : 12 Aralık 2013, 17:35:51 »
Nazı bende genel olarak beğenmiyorum. Külübüyle ilgisi olmayan oyuncuları sevmem, sevemem. Gürol abi blogta eskiden birşey yazmıştı buldum onu;

Erkek takımının durumunu sordular.Valla pek izlemiyorum,antrenmanımızdan önce maçları denk gelirse bir kaç set bakıyorum o kadar.Hayatımız Voleybolla geçtiği için Voleybol'la ilgili bir şey görmek istemiyorum gibi bir şeyler söyledi."

Valla ben genel olarak böyle oyuncuları sevmem, gittiğinden sonra küstah açıklamarı da görebilirsiniz zaten.

Naz ve nazın taraftarları eskiden hep bloglarda falan eleştirilince eleştiriyi yapan kişinin hücümuna tutuluyordu. Hatırlıyorum Gürol abi biraz sık eleştirilince başka bloglardada eleştiri konusu olmuştu hatta. Bir oyuncu neden bu kadar sık eleştirilir diye. Başka oyuncuları eleştirince aynı kişiler sus pus oluyordular, bu konu hep kafamı kurcalamıştı, Naz hep taraftara oynuyan oyuncuydu.

Ivan'ı seviyor musun ? Genel olarak böyle oyuncuları sevmem demişsin ammavelakin ( Naz ı sev sevme beğen beğenme herkesin şahsi fikridir saygım sonsuz )

Ivan reis yukarıdaki ilk açıklamanın hemen hemen aynısını hatta daha beterini/ daha ağırını söylemişti  her zaman söylemiş bir insandır.

Estafurullah abi sana değil laf. İvan reise saygımız sonsuz, saha içinde koyduğu karakter de ortada, takımı topluyor, Naz Fenerbahçede böyle birisi olmadı, İvan 40 yıllık Fenerli gibi oynuyor...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #152 : 12 Aralık 2013, 17:40:51 »

Estafurullah abi sana değil laf. İvan reise saygımız sonsuz, saha içinde koyduğu karakter de ortada, takımı topluyor, Naz Fenerbahçe'de böyle birisi olmadı, İvan 40 yıllık Fenerli gibi oynuyor...

dediğimi anladın sen :)

(ayrıca bana da laf edebilirsin tabiki güzel kardeşim benim :) )

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #153 : 12 Aralık 2013, 18:22:14 »

Estafurullah abi sana değil laf. İvan reise saygımız sonsuz, saha içinde koyduğu karakter de ortada, takımı topluyor, Naz Fenerbahçe'de böyle birisi olmadı, İvan 40 yıllık Fenerli gibi oynuyor...

dediğimi anladın sen :)

(ayrıca bana da laf edebilirsin tabiki güzel kardeşim benim :) )

Tabii anladım ağabey. Ama gerçekten laf sana değildi, sana laf atan taş olur abi taş..  :)

Çevrimdışı magi

• Üye
  • gastronomy and culinary art
« Yanıtla #154 : 12 Aralık 2013, 23:36:56 »
Naz'a bak; yoklugunda bile nifak tohumlarini ekti aramiza :)

Sormayaymışım iyiymiş  :D

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #155 : 12 Aralık 2013, 23:45:34 »
Naz'a bak; yoklugunda bile nifak tohumlarini ekti aramiza :)

Sormayaymışım iyiymiş  :D

ahaha sor yahu iyidir işte beyin fırtınası yaptık ne güzel :)

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #156 : 13 Aralık 2013, 00:43:31 »
Şaka bir yana şu 3 harften oluşan ismi duyunca midemde bir bulantı başlıyor benim. Başka topçu yok mu abi ya, ondan bahsedelim :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #157 : 13 Aralık 2013, 00:49:26 »
Şaka bir yana şu 3 harften oluşan ismi duyunca midemde bir bulantı başlıyor benim. Başka topçu yok mu abi ya, ondan bahsedelim :)
kim lan o 3 harci oyuncu Naz'dan mı bahsediyorsun
niyeki sen Naz'ı sevmezmisin
ama ne yapalım bizimkiler Naz'ı bırakmasalardı Naz vakıfbanka gitmezdi , elimizde Naz gibi yerli bir pasör olduğu için yabancı haklerında daha rahat ederdik
hem ne oldu Naz gidince şubeye Nazar değdi...
 ;D ;D ;D ;D

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #158 : 13 Aralık 2013, 07:38:25 »
kim lan o 3 harci oyuncu Naz'dan mı bahsediyorsun
niyeki sen Naz'ı sevmezmisin
ama ne yapalım bizimkiler Naz'ı bırakmasalardı Naz vakıfbanka gitmezdi , elimizde Naz gibi yerli bir pasör olduğu için yabancı haklerında daha rahat ederdik
hem ne oldu Naz gidince şubeye Nazar değdi...
 ;D ;D ;D ;D
.

Bence kendini avutuyorsun sevgili Cem.  Naz, her zaman esegini saglam kazigi baglar dedim.  Sozlerimin  arkasindayim. Fenerbahce'nin vites dusurdugunu gorup, piyasadaki en iyi takima gitti.  MAA faktorunu de unutma.  Bu kizi camiaya getiren MAA amcasi idi.

ben farklı bi şey mi diyorum ki besim ?

edit : İroni yaptığım mesaja bile izahat yaptın ya sana helal olsun  ;D ;D :D :D
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2013, 07:40:37 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı magi

• Üye
« Yanıtla #159 : 13 Aralık 2013, 12:09:53 »
Naz buraları okuyorsan havalara girme biz Fenerbahçemizin menfaatleri için konuşuyoruz seni   8) 8)
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2013, 12:10:22 Gönderen: magi »

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #160 : 13 Aralık 2013, 12:32:30 »
Neslihan ile ilgili çok duyum çıkmaya başladı...

Sağdan-soldan söyleyenler oluyor...

Yeni bir dedikoduda Hooker'ın Eczacıbaşı ile gelecek yıl için anlaştığı yönünde bu habere paralel Neslihan'ın Fenerbahçe'ye geleceği konuşuluyor...

Senaryomudur dedikodumudur zamanla öğreniriz :)

Hooker ın sorun çıkarmayacağını bilsem Fenerbahçe ye gelmesini isterim.

Yeni doğum yaptı eskiden Abd yi özledim, sakatlığım var vb. bir sürü bahane buluyordu. Şimdi de çocuğu ile ilgili bir sürü bahane bulabilir.

Eczacı ya gelirse de iyice Eczacı Rehabilitasyon Merkezine dönecekler. Nerede sorunlu, sakat oyuncu varsa alıyorlar son yıllarda.  ;D

FENERBAHÇE

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #161 : 13 Aralık 2013, 14:43:32 »
Hooker Allaha yakin olsun bizden uzak derim... Onun keyfine kalirsak yandik zaten, sezon ortasında ameliyat olur bir bakmişsin yine Sedaya kalmışız :))
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #162 : 13 Aralık 2013, 19:42:46 »
Besim
Geçmiş olsun canın sağolsun. ..

Çevrimdışı magi

• Üye
« Yanıtla #163 : 14 Aralık 2013, 11:56:21 »
Besim
Geçmiş olsun canın sağolsun. ..

Sagol, daha iyiyim simdi.

Bu arada, seneye kimi getiriyoruz?  Transfer dosyasi bu sonucta.  Ben derim ki Aneta yerine Sheilla Castro gelsin, onu da izlemis oluruz.  Hatta yaninda da Thaisa gelir, guzel bir Brezilya + Kim ekibi olustururuz.  Mutlugil de ligdeki yabanci sayisini 3+1 veya 4 yaparsa, tadindan yenmez olur.  Su yabanci olayi da ilginc.  Goren de zannedecek ki, dunyalari yeniyoruz milli takimla.

Sheilla hasta ananesini bırakıp hiç bir yere gitmiyormuş birde yabancı dili yokmuş. Bir yerde okumuştum..

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #164 : 14 Aralık 2013, 21:23:23 »
Sheilla ingilizce biliyor hatta İtalyancasi da var ama annesi ve esi yuzunden gelmez zaten daha once redetti bizi
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose