Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811428 defa)

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozlemct

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #180 : 15 Aralık 2013, 15:07:15 »
Ben gelme ihtimalini çok yüksek bulmuyorum ama gelirse şahane olur göreceksiniz.
Hele o ihtimal bir canlansın mart-nisan gibi, hepinizi ikna edicem detaylı örneklerle, söz :)

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #181 : 15 Aralık 2013, 15:20:06 »
Bence gayet yuksek : Eczacıbaşın'da mutsuz oldugu asikar, Gs'ye gidemez eski eşi orada, Vb de Brako var. Bize gelince istedigi smacor hattina sahibiz onun bosaltacagi yabanci kontenjanina Dani veya Thaisayi getirebiliriz ki inanilmaz bir guc katar bize. Lberoya da birisini bulduk mu bana gore Cl kadrosundan bile daha kuvvetli bir kadro olusur.
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2013, 16:44:41 Gönderen: Cem Ağrak »
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #182 : 15 Aralık 2013, 15:29:44 »
başıma bir şey gelmeyecekse ben çubuklu formamızla neslihan ve ismi lazım değil pasörü görmek istemiyorum. şimdi büyük güç olur, profesyonellik falan diyecek arkadaşlar var. ama ben bu işe duygusal açıdan bakıyorum. bu zamana kadar bize tavrı belli olanları veya kriz anında gemiyi terk edenleri (ki o zaman kim in transferi de sorunluydu kalmayı tercih etti) istemiyorum. bana eda gibi, kim gibiler lazım. ayrıca libero sorununu çözdüğümüzde bu takımın ligi kazanabilecek ve gelecek yıl inşAllah şampiyonlar liginde eski günlerine dönüş yapabileceğini düşünüyorum.
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı Mert Kaan Öner

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #183 : 15 Aralık 2013, 18:35:01 »
Ben zaten bizim taraftarın Neslihan takıntısını anlamıyorum. Bizim maçlara iyi hazırlandığı, ayrı bir konsantrasyonla oynadığı ve genelde güzel oynadığı bir gerçek. Bu senin takımını önemsediğini gösterir, güzel birşey bizim için. "Maçlarda insanlara itici gelen hareketleri var o yüzden sevmiyorum" deniliyorsa, önceden dendiği gibi bize karşı değil. Kadının yapısı öyle. 

Eğer Çiğdem'in sakatlığıyla ilgiliyse, öylesine harareti yüksek bir karşılaşmada pozisyonun heyecanıyla Çiğdem'i görmemesi, olayın ciddiyetini kavrayamaması normal bence. Zaten "aman banane ya" diyebilmesi için öncelikle insan olmaması gerekiyor, bir annenin de böyle düşünebilmesi imkansız.

Mesela, dün bir pozisyonda Kim hücum ederken -başkası da olabilir, Kim diye hatırlıyorum şu anda- bloktaki Neslihan'ın ayağına bastı. Yanlışım varsa düzeltin, ben Kim'in dönüp özür dilediğini görmedim. Şimdi bu onun artniyetli olduğunu mu gösterir ?

Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #184 : 15 Aralık 2013, 19:05:25 »

Kim o pozisyonda nerede ise 4-5 kez arkasını dönüp durumunu sordu.

FENERBAHÇE

• Üye
« Yanıtla #185 : 15 Aralık 2013, 19:21:50 »
Salonda sevinirken her detayı göremiyoruz :)

1:56:15 'de gözüküyor.

Anlatmak istediğim nokta anlaşılmıştır umarım. 
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2013, 19:23:05 Gönderen: Mert Kaan Öner »

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #186 : 15 Aralık 2013, 19:25:29 »
Neslihan Kim'in ayağına bastı, Kim daha sonra sakatlık var mı? diye arkasına iki üç defa baktı.
Fenerbahçe'nin başarısı için burada yorum yapıyoruz Neslihan'ı sevende olur sevmeyende. Neslihan,Osmokrovıc'e blok yaptığında dalga geçer gibi bakmıştı, Şimdi de Kim karşısında olunca aynı şeyleri yapıyor. Neslihan'ın yapısı o olabilir, benimde yapım bu Fenerbahçe'ye karşı art niyetli olan kişileri sevemiyorum.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

• Üye
« Yanıtla #187 : 15 Aralık 2013, 19:28:52 »
Salonda sevinirken her detayı göremiyoruz :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kUOC0_Tlg1E#t=6985]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kUOC0_Tlg1E#t=6985

O hocam, kusura bakma ama pozisyonu en detayli bicimde, ciplak gozle gormen gerekirmis.  Kendi kendini ele verdin.  Kusura bakma :)

Pozisyonu tam göremediğim için cümlenin ucunu açık bıraktım zaten. Oturduğum yer protokol ile file arkası arasında, file arkasına yakın bir yerdi o yüzden açım görmeme müsade etmemiş.

Yani sonuç olarak anlatmak istediğim farklı birşey. Bizler tribünde, ekran başında her anı yakalamıyoruz, böyle anların içindeki oyuncular nasıl yakalasın? (durumu kurtarma çabaları :D )
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2013, 19:29:38 Gönderen: Mert Kaan Öner »

Çevrimdışı fbarena

• Üye
  • Yer: İstanbul-Adana
« Yanıtla #188 : 15 Aralık 2013, 19:38:55 »
Neslihan'ın takıma gelmesini ben de isterim. Neslihan'ı  sevmesem de bu  onun iyi oyuncu olduğunu değiştirmiyor. Her ne kadar eski neslihan olmasa da var olan yabancı sınırı ile de takıma çok büyük katkısı olur. Kendisi için de en iyi tercih biz oluruz ; iyi smaçörler ile kendi de rahatlar. Bu nedenle performansının da daha artacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #189 : 15 Aralık 2013, 21:22:37 »
Bence gayet yuksek : Eczacıbaşın'da mutsuz oldugu asikar, Gs'ye gidemez eski eşi orada, Vb de Brako var. Bize gelince istedigi smacor hattina sahibiz onun bosaltacagi yabanci kontenjanina Dani veya Thaisayi getirebiliriz ki inanilmaz bir guc katar bize. Lberoya da birisini bulduk mu bana gore Cl kadrosundan bile daha kuvvetli bir kadro olusur.
Neslihan Vakıf'a giderse, o takım komple dağılır..çünkü guidetti dahil adını bile duymak istemiyorlar

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #190 : 15 Aralık 2013, 21:51:03 »
başıma bir şey gelmeyecekse ben çubuklu formamızla neslihan ve ismi lazım değil pasörü görmek istemiyorum. şimdi büyük güç olur, profesyonellik falan diyecek arkadaşlar var. ama ben bu işe duygusal açıdan bakıyorum. bu zamana kadar bize tavrı belli olanları veya kriz anında gemiyi terk edenleri (ki o zaman kim in transferi de sorunluydu kalmayı tercih etti) istemiyorum. bana eda gibi, kim gibiler lazım. ayrıca libero sorununu çözdüğümüzde bu takımın ligi kazanabilecek ve gelecek yıl inşAllah şampiyonlar liginde eski günlerine dönüş yapabileceğini düşünüyorum.

Fenerbahçe'lilik duruşu gösteren adamın başına bu forumda ne gelebilir ki hocam. Hassasiyetiniz için bilakis teşekkür ediyorum.

Bilakis iki gündür Neslihan'ın altından girip üstünden çıkacak çok mahrem yerlerine dokunacak kelimeler gelip duruyor dudaklarıma ama kıymetli hanımefendilerin de yazdığı nezih bir ortam olduğu için bağrıma taş basıp susuyorum. Ama şu kadarını bilin ki, Neslihan'ı oyuncu olarak yakıştırdığım tek yer en hafifinden "Temel İçgüdü" sahneleridir.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #191 : 15 Aralık 2013, 22:03:29 »
Çigdem Can Rasna Sakatlandı

Neslihanı bu kutsal formayla görmek isteyenler yeniden baksın şu videoya. Aynı olay dünkü bizim maçta da oldu, Kim istemeden Neslihanın ayağına bastı Neslihan az kalsın dövecekti Kimi şerefsizim..

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #192 : 15 Aralık 2013, 22:49:22 »
Çigdem Can Rasna Sakatlandı

Neslihanı bu kutsal formayla görmek isteyenler yeniden baksın şu videoya. Aynı olay dünkü bizim maçta da oldu, Kim istemeden Neslihanın ayağına bastı Neslihan az kalsın dövecekti Kimi şerefsizim..

açıkça kendisinden nefret etmeme sebep olan sahnedir..Kaptan yerde acı içindeyken o sayı diye itiraz ediyordu

istanbul1986

• Ziyaretçi
« Yanıtla #193 : 16 Aralık 2013, 20:11:25 »
Meliha Smajlović 

Bosna Hersek Genç Milli Takım oyuncusu iken İller Bankası
Spor Kulübü tarafından Türkiye’ye getirtilerek Türk
vatandaşı yaptırılan Meliha İsmailoğlu gelecek vaat
eden, sıra dışı, düzgün sporculuğu ve kişiliği ile İller Bankası
Spor Kulübü’ne yakışan bir sporcu. Vatandaşlık işlemlerinin
uzun sürmesi nedeni ile lisans işlemleri ancak ikinci yarı başında
tamamlandı ve Genç Takımımızın ikinci yarı maçlarında
takımda yer aldı.
Oynadığı ilk günden beri kulüp beklentilerinin üzerinde
bir performans kaydederek hem yönetimi ve hem de teknik
kadroyu memnun etmiştir. Bu oyuncunun Türk voleyboluna
önemli katkıları olacağı inancı ve düşüncesindeyiz.
Kendisine aramıza hoş geldin der, başarılar dileriz.

Basım Tarihi
Şubat 2011
Yayın Türü
Yerel Süreli
Ücretsizdir
İller Bankası Gençlik ve Spor Kulübü
Yayın Organıdır.
İki Ayda Bir Yayınlanır.
Sahibi
İller Bankası Gençlik ve Spor Kulübü

İlbank Dergisi’nde yayınlanan yazılarda bilimsel amaçlarla
(kaynak göstermek kaydıyla) özetleme ve alıntı yapılabilir.
Dergide yayınlanan yazı, şekil ve resimlerden
yazarları; ilan ve reklamlardan firmaları sorumludur.
-------------

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #194 : 16 Aralık 2013, 20:28:42 »
 FENERBAHÇE ye 3 gün süre verdim diyenle, FENERBAHÇE yatırım yapmaz bu gün var yarın yok eczacı ve vakıf tan birinde olcam diyenle,  her röportajında FENERBAHÇE ye gönderme yapan oyuncularla işimiz olmaz, Neslihana, Nerimana, Özgeye, Gözdeye, Naza gerek yok,
hücum gücü çok iyi olan bir takımımız var. savunmada biraz eksiklerimiz var, çok iyi olmasada standartlarda bir liberoyla bile bu ligi kazanabiliriz, Merve maalesef çok zayıf kalıyor, savunmada çaba gösteriyor ama manşeti zayıf, oyun içinde çok kopuyor top takibi yapamıyor bloktan seken toplarda hep yanlış yerde oluyor, tek iyi yönü her sayıda en çok sevinen olması  8) hocada  molalarda  Garaya manşetleri sen al liberoya bırakma uyarısı yapıyor
(   FENERBAHÇE  )