Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811437 defa)

0 Üye ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3165 : 14 Nisan 2015, 01:08:18 »
Her sey boyle "inception" ile baslar :)  O fikri kafalarina biraz naksettin mi...

Uzmanı olduğun konuda bilmişlik taslıyormuşum gibi algılamazsın umarım diyerek, dün gözümün önünde 5-6 koli tişört dağıtan, herşeyiyle sınırsız imkanları olan bir rakip anca daha iyisinin var olduğuna inandığında değerli oyuncusunu bırakır. :(
Olay Gizem'e kalsa zaten gönlünde yatan takımı serbest oyuncuyken dereağzı'nda çalışarak gösterdi(görmesi gerekenler göremedi-ya da görmek istemedi- orası ayrı).
...

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #3166 : 14 Nisan 2015, 02:10:25 »
Uzmanı olduğun konuda bilmişlik taslıyormuşum gibi algılamazsın umarım diyerek, dün gözümün önünde 5-6 koli tişört dağıtan, herşeyiyle sınırsız imkanları olan bir rakip anca daha iyisinin var olduğuna inandığında değerli oyuncusunu bırakır. :(
Olay Gizem'e kalsa zaten gönlünde yatan takımı serbest oyuncuyken dereağzı'nda çalışarak gösterdi(görmesi gerekenler göremedi-ya da görmek istemedi- orası ayrı).

Valla haklisin...  Bizim umudumuz zaten iplerin kulubunun de gucunun yetmeyecegi sekilde kopmus olmasi.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #3167 : 14 Nisan 2015, 09:29:52 »
Bu saatten sonra Gizem orada durmaz...

2 takım var gideceği..Fb-Gs..

Gs de sıkıntı büyük zaten..Yani tek yolu var..

Birde ben net duyum aldım..Gizem sorulmuş.Gizem önce klubumle masaya oturucam demiş 1 ay önce..

Şimdi öyle bir ihtimal yok..Direkt serbest
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3168 : 14 Nisan 2015, 16:33:51 »
Söz konusu Hakan Dinçay olunca nedense hiç umutlanamıyorum.
Zülfikar dan iyidir en azından hakan bey..

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3169 : 14 Nisan 2015, 16:41:23 »
Rufat nerede acaba?  Tam onun hosuna gidecek hususlar bunlar...

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #3170 : 14 Nisan 2015, 16:41:49 »
Diğer foruma da yazdım melisle devam edeceksek yine çift libero sistemiyle o bölgeyi bi şekilde kotarabiliriz ama karadayı gelip melis giderse gerçekten yazık olur o kıza sonuçta karadayının sağı solu belli değil kadının sorun yaşamadığı oyuncu, antrenör kalmadı yarın öbür gün sezon ortası psikopata bağlar bizi yarı yolda bırakırsa evdeki bulgurdan da oluruz.

Bilmediğimden soruyorum sorun yaşamadığı oyuncu antrenör kalmadı derken, daha önce kimlerle sorun yaşadı Gizem?

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #3171 : 14 Nisan 2015, 17:17:38 »
Zülfikar dan iyidir en azından hakan bey..

Hakan Dinçay'da İsfendiyar Zülfikari'de muhtemelen iyi birer insan ve Fenerbahçe'lilerdir ama ikisinin de bulundukları pozisyon için yeterli oldularını düşünmüyorum.
Birisi dido'ya güvenerek kadın basketbol takımını, diğeri kendi bildiğini okuyup bayan voleybol takımının minimum 2-3 yılını yaktı kül etti.
...

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #3172 : 14 Nisan 2015, 19:48:07 »
Her şubeye bir Gherardini lazım.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #3173 : 14 Nisan 2015, 20:51:28 »
Hakan Dinçay'da İsfendiyar Zülfikari'de muhtemelen iyi birer insan ve Fenerbahçe'lilerdir ama ikisinin de bulundukları pozisyon için yeterli oldularını düşünmüyorum.
Birisi dido'ya güvenerek kadın basketbol takımını, diğeri kendi bildiğini okuyup bayan voleybol takımının minimum 2-3 yılını yaktı kül etti.

Evet ikiside sonuna kadar Fenerbahçelidir.Hakan bey birazdaha ağır basabilir.
İkisiyle yazışmalarım oldu.Hakan bey daha olgun gibime geliyor ve yanlışlıklar konusunda  isfendiyar bey buseferde ağır basan taraf.Geçen Sezon sonunda lig ve kupa maçlarında Vakıfbank ve Halkbanka yenildiğimiz maçlarda Hakem hatalarının olması sonucunda Aziz Başkan çok kızdı hatta Halkbank maçı uzun bir süre durdu Aziz Başkan gözümün önündeki olayda sanamı inanacam kendimemi dedi sonuçta O an bizim bumaçı oynamamızın önemi kalmadı deyince , Arslan'da arkadaşlarını toplayıp başkanla konuşunca takımı çekecek sandım.sonuçta o maçlar oynandı.Ve Amatör şubeleri geri çekeceğini söyledi.Hatta kadaın veleybolda ilk önce kaptan karalistedeydi ve sonra yaprak dökümü başladı.Hakan Dinçay sanırım Ali Koç'!la görüşmesinden sonra oyuncu alımları oldu.O zaman hakan beye Gelenler gidenleri aratacak gibime geldi başkan dedim,Bu takımın Vakıfbank'a tekrar tekrar yenilmesini istemiyorsanız Gözde,Naz,Neriman,Gizem,Neslihan,(aklıma gelmiyen başka isimlerde vardı)vs yerli oyuncularda kurup 3-4 tanede çok iyi yabancı alırsak bu takımı kimse tutatamaz,Polen,dijlevs arkadaşlar genç ve takıma uyumsorunları olur,yabancı olarakda Kristin ayarında okadar Türk varken neden bunu seçtiniz,Bosetti sakat
 diye yazdım.Ozaman Hakan Bey tek tek cevap verdi.yalan yok.Naz için uğraştıklarını ama tercihlerini bizden yana hiç kullanmadı,Gözde vs vakıfbank vermiyordu,Neriman vs içinde onlar bize uymazlar dedi.Tabi devamları var ama bukadar yazabiliyorum.Sonuçta Hakan bey İsfendiyar bey gibi işine geleni cevaplayıp eleştiriler artınca engelemeyi seçmedi.

isfendiyar Başkan ve sorumlular 10 oyuncu gönderirken 4 taransferle sezonu kapattılar.Biri 34 yaşına gelmiş Tuğba,Biri Tina (zaten tek işe yarıyanda o) Bojovic tam hayal kırıklığı,Biride geldiğinden buyana çocuk muammelesi gören NDOUR.,sonra ilk 7 maç süper ozamanlarda bile defalarca Bu takım Eror veriyor dedik,Önce Kübra,Sonra Angel sonrada Nerdeyse Olcay'ın başı gidiyordu?İsfendiyar Başkan ve Didem Menejer eleştiri yapan tüm taraftarları Twitterde engellediler.

Sonuç Hakan beyi defalarca eleştirdik Zaman zaman cevap vermedi ama bizide İsfendiyar Başkanın yaptığı gibide banlamadı.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #3174 : 14 Nisan 2015, 20:55:45 »
Melis'in onunde daha cok uzun yillar var.  Bu sekliyle ne Merve ne de Melis zaten bizi tatmin edebilecek liberolar degil.  O yuzden Gizem icin o riske girmek zorundayiz.
Sen nasıl Bianco ve Bosetti hakkında direttiysen bende Merve Melis hakkında diretecem.Gizem alına bilir ve zaman zaman değişerek oynarlar,Rekabet te olur.Biri iyiyse öbürüde yedek olur Fenerbahçe kalesi gibi Rüştü geldi Engin'nin elinden kaleyi aldı,sonra Volkenda Rüştüden devraldı şimdide Volkan'ın yedeği Mert bekliyor.Merve'de Melis'de Ezgide geleceklerimiz.Ben Melisi çok seviyorum ,Kalbinden oynuyor.Daha 18 bile olmadı.Eda kupa töreninde gel kız yanıma beraber kaldıralım kupayı dediğinde Melis'in bakışları sonrada aglaması yeterdi.Ezgi dediki ben oynamışım oynamamışım önemli değil biz Forma aşkına Arma aşkına burdayız dedi böyle gençlerimizde birçırpıda harcamıyalım.Son iki maçta ne oldu Merve yukarılara tırmanırken Gizem'ler yerleri tırnaklıyorlardı.Haksızlık etmiyelim
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2015, 21:03:06 Gönderen: ahadeli »

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #3175 : 15 Nisan 2015, 15:37:01 »
Dün akşam Besim Abiyle 120 dakikayı aşkın konuştuk. Leon , Leal , Jay Triano , Tyrus Rice , Voronkova , Andrew Goudelock , Kübra Akman , Gheardini , Lakers , Milan , Liverpool , İngiliz - Türk eğitim sistemi ve daha birçok konuyu tartıştık. Baya güzeldi. Hatta pişman olduk sesi kayıt etmediğimize. İyi podcast olurdu :)

Bu arada Kosheleva inşallah Eczacıbaşı'na gitmez.

« Son Düzenleme: 15 Nisan 2015, 15:39:36 Gönderen: Sisley Volley TV »

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #3176 : 15 Nisan 2015, 15:39:19 »
Dün akşam Besim Abiyle 120 dakikayı aşkın konuştuk. Jay Triano , Tyrus Rice , Voronkova , Andrew Goudelock , Kübra Akman , Gheardini , Lakers , Milan , Liverpool , İngiliz - Türk eğitim sistemi ve daha birçok konuyu tartıştık. Baya güzeldi. Hatta pişman olduk sesi kayıt etmediğimize. İyi podcast olurdu :)

İnşallah bize gelir ama Eczacıyla kesin anlaştığına dair haberler var malesef.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3177 : 15 Nisan 2015, 16:35:31 »

İnşallah bize gelir ama Eczacıyla kesin anlaştığına dair haberler var malesef.

Yalniz Kosheleva olur da Eczacıbaşıbasi'na giderse, kagit uzerinde isimiz cok zor (takim oyununu bilemem).  Dun Serkan'in da isaret ettigi uzere, eger maddi olarak gucumuz yoksa, yolla Meliha, Kristin ve Montano'yu, al Kosheleva'yi.  Bu kadar basit.  Kim ve Kosheleva olunca, iyi bir capraza ihtiyacin dahi olmaz.  Bosetti elde tutulup, Sampiyonlar Ligi icin uclu sistem yapilabilir.  Ama elit bir yabanci orta sart, Fabiana gibi.  Bu noktadan sonra artik yavas yavas Eda'nin rolu azaltilmali zira art eski Eda'dan cok uzak bir performans sergiliyor.  Dicle'nin rolu artmali; Kubra gibi genc birini de kadroya katmaliyiz.  Libero hususundaki fikrim sabit: Merve kirk yilda bir iyi oynayacak diye bu muazzam kadro ile ona bel beglanmaz.  Gizem Karadayi gelirse harika olur.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #3178 : 15 Nisan 2015, 16:55:03 »
Yalniz Kosheleva olur da Eczacıbaşıbasi'na giderse, kagit uzerinde isimiz cok zor (takim oyununu bilemem).  Dun Serkan'in da isaret ettigi uzere, eger maddi olarak gucumuz yoksa, yolla Meliha, Kristin ve Montano'yu, al Kosheleva'yi.  Bu kadar basit.  Kim ve Kosheleva olunca, iyi bir capraza ihtiyacin dahi olmaz.  Bosetti elde tutulup, Sampiyonlar Ligi icin uclu sistem yapilabilir.  Ama elit bir yabanci orta sart, Fabiana gibi.  Bu noktadan sonra artik yavas yavas Eda'nin rolu azaltilmali zira art eski Eda'dan cok uzak bir performans sergiliyor.  Dicle'nin rolu artmali; Kubra gibi genc birini de kadroya katmaliyiz.  Libero hususundaki fikrim sabit: Merve kirk yilda bir iyi oynayacak diye bu muazzam kadro ile ona bel beglanmaz.  Gizem Karadayi gelirse harika olur.

Melihayı neden yolluyon, Bauer var sen çok seversin varmı yokmu belli değil şutla gitsin. Bauer + Kristin + Montano toplamda zaten Koshelevayı her türlü sübvanse ederler.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3179 : 15 Nisan 2015, 17:17:09 »
Melihayı neden yolluyon, Bauer var sen çok seversin varmı yokmu belli değil şutla gitsin. Bauer + Kristin + Montano toplamda zaten Koshelevayı her türlü sübvanse ederler.

Bauer'i coktan yolladim zaten :)  Benim icin uzun zaman once bitti.  Ama onun gidisi ile Fabiana'nin parasi cikacak.  Yani Meliha kalirsa, sakatlik durumunu amorti icin kalabilir ama bizim seviyemizin cok ama cok altinda bir oyuncu.