Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811477 defa)

0 Üye ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • serdarrsirin
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3225 : 01 Mayıs 2015, 21:16:05 »
Barun bu sene İtalya Kupası MVP'si olmuş.Bence pek bizlik değil, yanlış hamle olur.CEV Cup seviyesi takımlarda 1. çapraz.
Skorupa fizik olarak ne durumda bilmiyorum ama kötü pasör değil.
Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #3226 : 01 Mayıs 2015, 21:16:51 »
Fenerbahçe bu sezon genelinde gerçekten iyi servis atıyor.Bahsettiğiniz Vakıfbank maçında olduğu gibi. Bir anlamda rakibinin temposunu servisleriyle kontrol altına alıyor. Bu şekilde top daha az oyunda kalıyor. Hal böyle iken orta oyuncuları vasat ayak hızına sahip FB bloğu bu zaafını minimize ediyor. Rakip blok tehdidini görünce bu sefer hata yapmaya başlıyor.

Ama servisler iyi olmayınca... Durum vahimleşiyor. Takım üst üste sayılar veriyor. Mental anlamda birdenbire çöküyor. İşte bu yüzden her zaman diyorum. Bauer ile yollar ayrılmalı yerine Dicle veya Stevanoviç alınmalı.
Bu şekilde bloklarımızı , bir derece servislerimize muhtaç olmaktan kurtaracağız.

1 yıldır bu ikiliyi aynı takımda görmek istiyorum. Hem Dicle , hem de Stevanovic rakipler için tam bir kabus olacak. Umarım o sezon bu sezon olur. Eğer Stevanovic bizden başka bir Türk takımına giderse bu bana çok koyar.

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
    • serdarrsirin
« Yanıtla #3227 : 01 Mayıs 2015, 21:35:08 »
Bauer'den ne artısı var denilen Milena Rasic Vakıf ile anlaşmış.Seneye bol bol izleriz.Görürüz artısını eksisini.

Ben hala deliyim hala sevdalı. Vakıf bırakmaz çok büyük ihtimal ama gelse ne güzel olur be.
Bu arada Jovana Stevanovic'i de çok çok beğenirim.
Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

Çevrimdışı cihatc

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #3228 : 01 Mayıs 2015, 22:42:19 »
Herkes yabancı transferini konuşuyor ama yerli transferi daha önemli. Bugün yabancısız Eczacı'ya 3 yabancımızla yenildik. Çünkü Vakıf'ın da Eczacı'nın da kenarda oturan çok iyi Türk oyuncuları var.

- Gökçen'in yerine Bahar Toksoy (koca torpiline rağmen Kübra varken artık oynayamaz)
- Polen'in yerine Neslihan (şu aralar performansı düşük, ama ölüsü yeter) veya Neriman (gelmez mi artık?)
- Melis'in yerine Gizem Karadayı (takımıyla arasında sıkıntı var galiba)
- Elif'in yerine Özge (şansımı çok mu zorlamaya başladım?)
- İlave bir smaçör daha: Esra, Ezgi Dağdelen, Güldeniz, ....

Tabi Melis'i asla satmamalıyız. Sürekli oynayacağı bir takıma kiralarsak, Merve'den sonrası için liberomuz hazır olur.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #3229 : 02 Mayıs 2015, 00:04:36 »
Herkes yabancı transferini konuşuyor ama yerli transferi daha önemli. Bugün yabancısız Eczacı'ya 3 yabancımızla yenildik. Çünkü Vakıf'ın da Eczacı'nın da kenarda oturan çok iyi Türk oyuncuları var.

- Gökçen'in yerine Bahar Toksoy (koca torpiline rağmen Kübra varken artık oynayamaz)
- Polen'in yerine Neslihan (şu aralar performansı düşük, ama ölüsü yeter) veya Neriman (gelmez mi artık?)

Tabi Melis'i asla satmamalıyız. Sürekli oynayacağı bir takıma kiralarsak, Merve'den sonrası için liberomuz hazır olur.

Naptın abim ya nerede bir leş varsa bizimkilerden iyi demişsin. Gökçen sakatlıktan oynayamasa da iyidir. Yazdıklarının içerisinde birtek Gizemi alırım Neriman da olabilir gerisi çöp at gitsin. Biz bugün tamamen yedek oyuncularla ki 3 yabancı dediklerinin hiçbiri seneye takımda olmayacak + yedek yerlilerle neredeyse Eczacıyı yeniyorduk. Eczacıdan bizim takımda Maja Polyak'tan başkasını da görmek istemem mesela.

Çevrimdışı cihatc

• Üye
« Yanıtla #3230 : 02 Mayıs 2015, 00:16:33 »
Walla sana hak vermiyor değilim. İsimleri yazarken de elim titredi zaten. Ama maalesef çok alternatifsiz bir kadromuz var. Mesela aylardır, Bauer'in tribünde olduğu maçlara yedek ortasız çıkıyoruz. Böyle bir risk alınabilir mi? Ki vaktiyle maç içerisinde Arslan'ın, Seda'nın sakatlanmasıyla şampiyonluklar kaybetmiş bir kulübüz. Final serisi maçlarına da hep 14 yerine 11 kişiyle çıktık. Bunların da 3'ü pasör 2'si libero. Kadroyu mutlaka yerli oyuncularla derinleştirmeliyiz.

Elimizde Kim gibi 4 numara oynayıp dünyanın en skoreri olan bir oyuncu varken yanına kaç yıldır bir pasör çaprazı koyamıyoruz. Koysak zaten sırtımız yete gelmeyecek. O yüzden Neslihan veya Neriman diyorum. Yeliz'e bile razıyım.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #3231 : 02 Mayıs 2015, 00:26:41 »
Sen isterken en iyisini iste. Ben mesela yerli konusunda çok sıkıntı görmüyorum. Kıytırıktan yabancı almayalım, Bauer poposunu kaldıramıyor, Montano uçana kaçana bam-güm vuruyor ama sıfır zekayla vuruyor, kristin zaten çok yetersiz. Bunların yerine Kim'in yanına Kosheleva'yı alalım diyorum. Boskoviçi getirelim ( Bunu Cem Ağrak herkesten önce yazdı hakkını teslim edeyim ) yine-yeni-yeniden yenilmez armada olalım diyorum. Bosetti ve Kim tutulup yanlarına çok iyi 2 yabancı transfer ederek oldukça iyi takım oluruz bence.
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2015, 00:28:15 Gönderen: akarship »

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #3232 : 02 Mayıs 2015, 00:27:44 »
İllaki Türk bir pç alacaksak bu isim bence kesinlikle Gözde Yılmaz olmalı, açık ve net. Gerçi eczacı bırakmaz heralde :(

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #3233 : 02 Mayıs 2015, 00:30:44 »
Sen isterken en iyisini iste. Ben mesela yerli konusunda çok sıkıntı görmüyorum. Kıytırıktan yabancı almayalım, Bauer poposunu kaldıramıyor, Montano uçana kaçana bam-güm vuruyor ama sıfır zekayla vuruyor, kristin zaten çok yetersiz. Bunların yerine Kim'in yanına Kosheleva'yı alalım diyorum. Boskoviçi getirelim ( Bunu Cem Ağrak herkesten önce yazdı hakkını teslim edeyim ) yine-yeni-yeniden yenilmez armada olalım diyorum. Bosetti ve Kim tutulup yanlarına çok iyi 2 yabancı transfer ederek oldukça iyi takım oluruz bence.

Abi, yabancı işi sınırsız olsa tamamda illaki ligde ve kupa maçlarında sınırlamadan dolayı Türk isimler öne çıkıyor maalesef. Ne kadar kaliteli yerli isim varsa rotasyon için almak lazım tüm kupaları istiyorsak bu yüzden.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #3234 : 02 Mayıs 2015, 00:33:43 »
Abi, yabancı işi sınırsız olsa tamamda illaki ligde ve kupa maçlarında sınırlamadan dolayı Türk isimler öne çıkıyor maalesef. Ne kadar kaliteli yerli isim varsa rotasyon için almak lazım tüm kupaları istiyorsak bu yüzden.

Elimizdekilerin kıymetini bilelim + Ben sadece 4 yabancı istedim, başkaları 6 yabancıyla oynuyor.

Çevrimdışı KimYK

• Üye
« Yanıtla #3235 : 02 Mayıs 2015, 00:39:02 »

en azindan biri tuttu :D özge-->fb karadayı--> ecz neriman-->vakıf kesinleşen transferler

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #3236 : 02 Mayıs 2015, 00:41:44 »
Bizim vizyonumuz Özgeyi almaksa yazıklar olsun bize, illa bir yerli pasör almak zorundaysak GSdan Gamze veya Vakıftan Çağlayı tercih eder, Ezgiyle birlikte oynatırdım.

Çevrimdışı cihatc

• Üye
« Yanıtla #3237 : 02 Mayıs 2015, 00:43:54 »
    en azindan biri tuttu :D özge-->fb karadayı--> ecz neriman-->vakıf kesinleşen transferler
Ciddi mi? Kaynak?
Özge'yi de kesinlikle yeterli bulduğumdan değil ama başka alternatif bulamadığım için yazdım. Sevinir miyim bilmiyorum

Çevrimdışı KimYK

• Üye
« Yanıtla #3238 : 02 Mayıs 2015, 00:53:37 »
Bizim vizyonumuz Özgeyi almaksa yazıklar olsun bize, illa bir yerli pasör almak zorundaysak GSdan Gamze veya Vakıftan Çağlayı tercih eder, Ezgiyle birlikte oynatırdım.
     gamze mi :o  çok ekmeğini yedik gerçi  set sayılarımızda hep paslarını smaçörleri yerine fileye göndermişti severim kendisini,   çağla mı? Ezginin çağladan ne eksiği var yapmayın ezginin yanına tecrübeli biri lazım kötünün iyiside özgedir, elifte bırakıyor
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2015, 00:58:19 Gönderen: KimYK »

Çevrimdışı cihatc

• Üye
« Yanıtla #3239 : 02 Mayıs 2015, 00:55:58 »
Mümkün olsa yerli pasör olarak sadece Çağla'yı yazarım. Ama elimizdeki Naz'ı çatır çatır alan banka bu kadar potansiyeli olan Çağla'yı bırakır mı?

Yazdığım isimlerin hepsi de kulüplerinden ayrılması mümkün oyuncular. Yoksa en iyi olduğunu düşündüğüm veya en sevdiğim isimler değil.