Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811533 defa)

0 Üye ve 87 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3345 : 04 Mayıs 2015, 00:09:48 »
Gamova gelmiyorsa Goncharova'yı alalım o zaman. Koshe eczacı'ya yakın diyorlar.

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
    • serdarrsirin
« Yanıtla #3346 : 04 Mayıs 2015, 00:15:15 »
Smaçör yedeği çok önemli değilde.Costa olur başkası olur onu geçtim. Geçen günde yazdığım gibi yerli çapraz bulmak lazım.
Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3347 : 04 Mayıs 2015, 00:23:16 »
Olay buysa on numara beş yıldızlık transfer olur.
Eğer backup değil ana rotasyon için düşünülüyorsa -büyük hayal kırıklığı olmasa da- keşke yerine daha iyi birisini transfer etseydik diyebileceğimiz bir hamle olarak kalır.

Vakıf'ın gönderdiği, tüm sezon boyunca hiç bir şey oynamayan, seneye 36 yaşında olacak bir transfer nasıl büyük hayal kırıklığı olmuyor Bülent. Anlamadım. Kristin yerine geliyorsa sadece kısmen anlaşılabilir ama 6 yabancı lüks bence. Kaldı ki avrupada tamam mı devam mı maçımızda bu dediğimiz 6.yabancıyı kadroya almayıp tribüne gönderen bir hocamız varken.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3348 : 04 Mayıs 2015, 00:25:24 »
Gamova gelmiyorsa Goncharova'yı alalım o zaman. Koshe eczacı'ya yakın diyorlar.
Goncharovanın yanlış bilmiyorsam sözleşmesi devam ediyor takımıyla.Ben çok beğenirim onu ve isterim de.Bu sene set başına 6 dan fazla sayı ortalaması vardı ve yüzde 47 ile.Ama gelmesi zor bence

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #3349 : 04 Mayıs 2015, 00:32:54 »
Vakıf'ın gönderdiği, tüm sezon boyunca hiç bir şey oynamayan, seneye 36 yaşında olacak bir transfer nasıl büyük hayal kırıklığı olmuyor Bülent. Anlamadım. Kristin yerine geliyorsa sadece kısmen anlaşılabilir ama 6 yabancı lüks bence. Kaldı ki avrupada tamam mı devam mı maçımızda bu dediğimiz 6.yabancıyı kadroya almayıp tribüne gönderen bir hocamız varken.

En kötü ihtimalle CL ana rotasyonu için alındıysa -belki 3 yıl önceki gibi bir katkı vermese de- manşet aldırmazsak belli bir standartta hücum katkısı alabileceğimizi düşünüyorum abi.
Hala Kristin yerine alındığını ümid ediyorum ama diğer senaryoda da çok çok kötü bir hamle olacağı düşüncesinde değilim(keşke daha iyisi gelseydi diye ahlayıp vahlama hakkımı saklı tutuyorum).
...

• Üye
« Yanıtla #3350 : 04 Mayıs 2015, 00:36:47 »
Goncharovanın yanlış bilmiyorsam sözleşmesi devam ediyor takımıyla.Ben çok beğenirim onu ve isterim de.Bu sene set başına 6 dan fazla sayı ortalaması vardı ve yüzde 47 ile.Ama gelmesi zor bence

Orta, pasör bi şekilde halledilir ama Gamova'dan sonra çapraza hasret kaldık . Çok iyi bir çapraz istiyorum, bi de zor ama Gözde'yi istiyorum .

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3351 : 04 Mayıs 2015, 00:41:43 »
Orta, pasör bi şekilde halledilir ama Gamova'dan sonra çapraza hasret kaldık . Çok iyi bir çapraz istiyorum, bi de zor ama Gözde'yi istiyorum .
Orta bence çok önemli.Kaliteli bir orta şart.Tabi ki kaliteli iyi bir çapraz ben de isterim ama Kimin yanına yüzdeli top öldüren isim olarak çok star olmayan bir oyuncu alsak da olur.Misal Boskovic,Rykhliuk,Centoni,Diouf benim aklıma gelenler.Ama tabi ki Goncharova veya Gamova olmasını çok isterim :)

• Üye
« Yanıtla #3352 : 04 Mayıs 2015, 00:59:31 »
Orta bence çok önemli.Kaliteli bir orta şart.Tabi ki kaliteli iyi bir çapraz ben de isterim ama Kimin yanına yüzdeli top öldüren isim olarak çok star olmayan bir oyuncu alsak da olur.Misal Boskovic,Rykhliuk,Centoni,Diouf benim aklıma gelenler.Ama tabi ki Goncharova veya Gamova olmasını çok isterim :)

Orta için Akinradewo ismi bizle anılıyor ki bence önemli bir transfer olur. Çapraza Ruslardan biri gelir inşallah.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3353 : 04 Mayıs 2015, 01:04:23 »
Orta için Akinradewo ismi bizle anılıyor ki bence önemli bir transfer olur. Çapraza Ruslardan biri gelir inşallah.
Akinradevo bence de gayet iyi olur.Çapraz konusunda da inşallah bir Rus olur Gamova Goncharova Rus olmasa da oraya yakın Rykhliuk ya da genç Malykh olabilir.

• Üye
« Yanıtla #3354 : 04 Mayıs 2015, 01:07:28 »
Transfer dönemleri çok zevkli ama bu dönem hiç haber yok yaaa, sallamasyon olsa da hiç haber yok. Bir iki gün içinde açıklarlar inşallah transferleri.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #3355 : 04 Mayıs 2015, 01:15:10 »
Yaşı ilerledi (35) iki senelik iyi kontrata koşa koşa gelir.
Yanına da Fabiana ve Naz... nasıl olur  :)

Naz mumkunse bu kulubun onunden bile gecmesin bundan sonra...  Iyi bir PR projesi olarak hayatina devam etsin...

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #3356 : 04 Mayıs 2015, 09:29:36 »
Naz mumkunse bu kulubun onunden bile gecmesin bundan sonra...  Iyi bir PR projesi olarak hayatina devam etsin...

Bende artık Besim gibi düşünüyorum.Vakıftan  mutlaka adam alınacaksa Çağla,Kübra,Gizem alınabilinir.Neriman'a hep sıcak bakmışımdır.de la cruz bir takımla anlaşmış galiba ama fenerde görmek isterdim.Eczacıbaşından Neslihan ve Büsra'da olabilir.Yabancılardan Montano,Kristin,Christina Bauer gönderilsin.

Çevrimdışı sarimelekler

• Üye
« Yanıtla #3357 : 04 Mayıs 2015, 11:37:51 »
Bende artık Besim gibi düşünüyorum.Vakıftan  mutlaka adam alınacaksa Çağla,Kübra,Gizem alınabilinir.Neriman'a hep sıcak bakmışımdır.de la cruz bir takımla anlaşmış galiba ama fenerde görmek isterdim.Eczacıbaşından Neslihan ve Büsra'da olabilir.Yabancılardan Montano,Kristin,Christina Bauer gönderilsin.
De la cruzun anlaştığı doğru mu? nerden duydunuz :-\

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
    • serdarrsirin
« Yanıtla #3358 : 04 Mayıs 2015, 12:19:27 »
Akinradewo olmamış. Umarım Bauer'ı tutmak gibi bir vizyonsuzluk yapmayız.
Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

Çevrimdışı sarimelekler

• Üye
« Yanıtla #3359 : 04 Mayıs 2015, 12:20:56 »
Fenerbahçe daha yüksek teklif sunmasına rağmen sadece CL maçlarında oynamak istememesi üzerine Volero Zürihe gitti :-\

Fabiananın geleceğini sanmıyorum  Chricella(yazabilene bravo) hayırlı olsun