Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811423 defa)

0 Üye ve 87 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3450 : 05 Mayıs 2015, 23:02:27 »
başarılı olamaz bu kadro....
voleybol tarihinde bu kadar dominant hücumcuların bir arada oynadığı ve şampiyon olmuş bir takım yok .
nasıl savunma yapacaksın ? pasör kime pas atacak -o egoları nasıl kontrol edeceksin hemde bunlar bayan iken..
montano oyuncdayken Kim in performansı nasıl düştüğünü hepimiz görüyoruz
bilgisayar oyunu olsa belki başarılı olabilir ama gerçek voleybolda bu kadro sadece taraftarın EGOSUNU tatmin eder
net şunu da söyleyim. şu yazdığın takıma voleybola gönül vermiş herkesin de '' çok başarılı '' olur demesini pek aklım almadı.
sen tamam transfer hastası adamsın :)
haydi kürşat da o şekilde ama ya Bülo ya ne demeli :(

Yav Allah askina, bu kadronun nasil basarili olma sansi yok?  Biraz abarttin bence :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3451 : 05 Mayıs 2015, 23:06:47 »
Yav Allah askina, bu kadronun nasil basarili olma sansi yok?  Biraz abarttin bence :)
klüp bazında  bu kadar dominant hücumculardan kurulu ve başarılı olmuş bi  takım gösterirsen ben uzunca bi süre yazmam...
3 ane ana smaçör dediğin Kİm - Koshe- Gamova -  şu oyuncular ile mi savunma yapacaksın ?
savunmaya gerek kalmadan mevcut form durumlarında bu takım manşette göçer zaten...
haa diyorsanki ya bizler egomuzu tatmin edeceğiz o zaman lafım yok

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3452 : 05 Mayıs 2015, 23:07:29 »
Cem, Voleybol tarihinde boyle bir kadro başarılı olamadı hic diyosun ama boyle bir kadro hic kurulmadı :)

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3453 : 05 Mayıs 2015, 23:08:34 »
başarılı olamaz bu kadro....
voleybol tarihinde bu kadar dominant hücumcuların bir arada oynadığı ve şampiyon olmuş bir takım yok .
nasıl savunma yapacaksın ? pasör kime pas atacak -o egoları nasıl kontrol edeceksin hemde bunlar bayan iken..
montano oyuncdayken Kim in performansı nasıl düştüğünü hepimiz görüyoruz
bilgisayar oyunu olsa belki başarılı olabilir ama gerçek voleybolda bu kadro sadece taraftarın EGOSUNU tatmin eder
net şunu da söyleyim. şu yazdığın takıma voleybola gönül vermiş herkesin de '' çok başarılı '' olur demesini pek aklım almadı.
sen tamam transfer hastası adamsın :)
haydi kürşat da o şekilde ama ya Bülo ya ne demeli :(
Ben kupaları süpürürüz diyorum hala abi  :)
Ama kaldı ki bu kadro başarılı olmasa bile dediğin gibi biz taraftarın egosunu tatmin etmek için bile istenir hem de ne ego olur yemin ederim :D
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2015, 23:08:59 Gönderen: active »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3454 : 05 Mayıs 2015, 23:14:31 »
Cem, Voleybol tarihinde boyle bir kadro başarılı olamadı hic diyosun ama boyle bir kadro hic kurulmadı :)
kurulmaz da o yüzden kurulmadı. Bergamo anasını ağlatırken para sorunu hiç yaşamazken bile böyle ofansif bi kadro hiç kurmadı
aynısı erkekler içinde geçerlidir. Trentino avrupayı inletirken hatta ondan öncesinde Sisley Treviso inletirken 2 orta oyuncusundan 1 tanesi mutlaka daha az hücumeden ama blokcu bir oyuncu seçilirdi. keza 2 smaçörden bir tanesi mutlaka savunma özellikleri iyi olan oyuncu seçilirdi.
böyle bir takım kurulmadı diyorsun çünkü '' mantıklı ve aklı başından hiç bir hoca böyle bir kadro kurmaz. kursa da başarılı olması imkansız. ,
sadece hücum ile olmaz sadece savunma ile de olmaz o dengeyi kurmak önemli olan
yukarıda yazılan kadro ''Los galactikos'' dediğimiz durum olur çok konuşulur sansasyon yaratır ama büyük ihtimalle takım içi sorunlar yüzünden sezon ortasında dağılır bu takım
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2015, 23:16:27 Gönderen: Cem Ağrak »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3455 : 05 Mayıs 2015, 23:15:29 »
Ben kupaları süpürürüz diyorum hala abi  :)
Ama kaldı ki bu kadro başarılı olmasa bile dediğin gibi biz taraftarın egosunu tatmin etmek için bile istenir hem de ne ego olur yemin ederim :D
kürşat taraftar egosu tatmin olmaz kardeşim. yukarıdaki kadro maliyeti temiz 10 milyon euro olur.
10 milyon euro harca başarılı olama ama taraftar kendini tatmin etsin.
kendini tatmin etmenin daha ucuz yolları var lan ;)

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3456 : 05 Mayıs 2015, 23:19:58 »
klüp bazında  bu kadar dominant hücumculardan kurulu ve başarılı olmuş bi  takım gösterirsen ben uzunca bi süre yazmam...
3 ane ana smaçör dediğin Kİm - Koshe- Gamova -  şu oyuncular ile mi savunma yapacaksın ?
savunmaya gerek kalmadan mevcut form durumlarında bu takım manşette göçer zaten...
haa diyorsanki ya bizler egomuzu tatmin edeceğiz o zaman lafım yok

Cem, ben mi Laz'im yoksa sen mi, anlamadim :)  Illa hepsini birden oynatacaksin diye bir kural mi var?  Kim mansete odaklanacak; Kosheleva vurup gececek.  Bu arada, tekrar edelim, Kosheleva'nin manseti soylendigi kadar kotu degildir.  O dusunce nereden, kimden cikti bilmiyorum. Gamova biraz gereksiz denilebilir ama zaten caprazin savunmaya olan katkisi cogu zaman esasli olmaz.  Surasi kesin ki, bu isimlerle file ustu savunmasi muazzam olur.  Rakibin durumuna gore de Bosetti'yi donusumlu oynat. 

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3457 : 05 Mayıs 2015, 23:20:39 »
kürşat taraftar egosu tatmin olmaz kardeşim. yukarıdaki kadro maliyeti temiz 10 milyon euro olur.

Bu arada, hakli oldugun nokta su.  Kuracagin bu kadroya ihtiyac duyacagin mac sayisi ya ikidir, ya da uc.  Yazik valla...

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3458 : 05 Mayıs 2015, 23:28:13 »
Ahahahhah ya abi :D
Peki şöyle söyleyeyim abi bu kadrodan Koshelevayı çıkart sadece o zaman nasıl?

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3459 : 05 Mayıs 2015, 23:29:41 »
Cem, ben mi Laz'im yoksa sen mi, anlamadim :)  Illa hepsini birden oynatacaksin diye bir kural mi var?  Kim mansete odaklanacak; Kosheleva vurup gececek.  Bu arada, tekrar edelim, Kosheleva'nin manseti soylendigi kadar kotu degildir.  O dusunce nereden, kimden cikti bilmiyorum. Gamova biraz gereksiz denilebilir ama zaten caprazin savunmaya olan katkisi cogu zaman esasli olmaz.  Surasi kesin ki, bu isimlerle file ustu savunmasi muazzam olur.  Rakibin durumuna gore de Bosetti'yi donusumlu oynat.
Millet bu yazki Rusya performansına bakıyor bence yoksa dediğin gibi ben de çok kötü olduğunu düşünmüyorum mansetinin

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3460 : 05 Mayıs 2015, 23:29:53 »
Ahahahhah ya abi :D
Peki şöyle söyleyeyim abi bu kadrodan Koshelevayı çıkart sadece o zaman nasıl?
illa bir oyuncu çıkartacaksan Gamova'yı çıkart ;)

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3461 : 05 Mayıs 2015, 23:34:58 »
illa bir oyuncu çıkartacaksan Gamova'yı çıkart ;)
O da olur abi ben zaten Kosheyi şu anda Gamovadan çok istiyorum ama işte onun da ismi Eczacıyla çok sık anılıyor :(
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2015, 23:35:28 Gönderen: active »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3462 : 05 Mayıs 2015, 23:44:22 »
kurulmaz da o yüzden kurulmadı. Bergamo anasını ağlatırken para sorunu hiç yaşamazken bile böyle ofansif bi kadro hiç kurmadı
aynısı erkekler içinde geçerlidir. Trentino avrupayı inletirken hatta ondan öncesinde Sisley Treviso inletirken 2 orta oyuncusundan 1 tanesi mutlaka daha az hücumeden ama blokcu bir oyuncu seçilirdi. keza 2 smaçörden bir tanesi mutlaka savunma özellikleri iyi olan oyuncu seçilirdi.
böyle bir takım kurulmadı diyorsun çünkü '' mantıklı ve aklı başından hiç bir hoca böyle bir kadro kurmaz. kursa da başarılı olması imkansız. ,
sadece hücum ile olmaz sadece savunma ile de olmaz o dengeyi kurmak önemli olan
yukarıda yazılan kadro ''Los galactikos'' dediğimiz durum olur çok konuşulur sansasyon yaratır ama büyük ihtimalle takım içi sorunlar yüzünden sezon ortasında dağılır bu takım

Avrupa voleybolu rezil bir durumda. Pasörü Nilay olan, çaprazı gözde olan takım şampiyon oldu.
Başarılı olma ihtimali 0 dediğin takımı yenebilecek 2 takım var. Onlar da yine Türkiye'den. Bunların dışındaki takımları sahada aşağılayarak yener bu takım çünkü dediğim gibi takım yok.
Eski ile karşilaştırma. O dönemde İtalya, rusya,fransa hatta ispanya ciddi yatırım yapıyordu.
Haa egolar yüzünden sorunlar çıkar, başarılı olamazlar diyorsan ona bişiy diyemem. Kolay değil bu kadar yıldızı idare etmek. Abo zaten hiç yapamaz o işi.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3463 : 05 Mayıs 2015, 23:56:56 »
Şu Gözde transferinin oluru hiç yok mudur.

Gözde-Kim-Gamova-Özge-Fabiana-Eda-Merve  :-\

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #3464 : 06 Mayıs 2015, 00:16:03 »
Sayın CEM Ağrak...

Eleştiri açısında değil ama Dominant hücumcular değilde EGOLARIN büyük olduğu takımlar başarılı olmaz bence..

Yoksa bilirsiniz..Zamanında Rus milli takımı...Artamanovanın ve Sokolova nın Ateş çıkardığı zamanlarda Gamovanın da katılımıyla ne cevizler kırmıştı..

Zaten ben bu Avrupada Artamanova ve Sokolova smaçör 2 lisi gibi..KOMPLE ötesi FULL bir smaçör 2 lisi görmedim...

4 den hücum ederler..Arka ortadan ederler..Manşet desen Öfff..Blok desen ohhhoo (zaten sokolova orta oynamışlığı var)

Sokolova 2 den kayarak smaç vurur değme Orta yapamaz bunu.. Defans zaten var..

Yani ne diyeyim..Böyle bir kadro başarısız olur diyemem..Lakin Topun Bloktan geçmemesi lazım..Defans falan yapamazsın.
HaBaBaM GüM GüM GüM