Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811428 defa)

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı seyma_ea

• Üye
  • Yer: Sakarya
    • SeymaSahin_
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3465 : 06 Mayıs 2015, 00:45:52 »
Fabi Sesi ile sözleşme yenilemiş. Yine bize hüsran günler. Bakalım kim alınacak ortaya?

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3466 : 06 Mayıs 2015, 00:58:53 »
Bütün ilgilendiklerimiz elden kaçıyor. Gamova derken Barun gelmesin de.

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #3467 : 06 Mayıs 2015, 01:01:12 »
Ben o kadar anlamam voleyboldan ama bence o kadronun başarılı olmama şansı yok
BAK YİNE HASRETİN DÜŞTÜ İÇİMİZE
SADECE FENERBAHÇE ...

Çevrimdışı yek3

• Üye
« Yanıtla #3468 : 06 Mayıs 2015, 01:02:15 »

Sayın CEM Ağrak...

Eleştiri açısında değil ama Dominant hücumcular değilde EGOLARIN büyük olduğu takımlar başarılı olmaz bence..

Yoksa bilirsiniz..Zamanında Rus milli takımı...Artamanovanın ve Sokolova nın Ateş çıkardığı zamanlarda Gamovanın da katılımıyla ne cevizler kırmıştı..

Zaten ben bu Avrupada Artamanova ve Sokolova smaçör 2 lisi gibi..KOMPLE ötesi FULL bir smaçör 2 lisi görmedim...

4 den hücum ederler..Arka ortadan ederler..Manşet desen Öfff..Blok desen ohhhoo (zaten sokolova orta oynamışlığı var)

Sokolova 2 den kayarak smaç vurur değme Orta yapamaz bunu.. Defans zaten var..

Yani ne diyeyim..Böyle bir kadro başarısız olur diyemem..Lakin Topun Bloktan geçmemesi lazım..Defans falan yapamazsın.

Yedekleride godinaydı o takımın avrupada milli takım bazında gelmiş geçmiş en iyi takımdı benim gözümde. 
Ama orda Artamanova ve sokolova gibi savunma ve manşet ustaları vardı eğer biz koshe ve kim ikilisi yaparsak yanlarına mutlaka manşet alan bir oyuncu alınmalı libero olarak merve ile devam edersek buna daha çok ihtiyacımız olur. Keşke suan 25 yaşında bir tom logan bir nati bir sokolova olsada alsak.

Çevrimdışı yek3

• Üye
« Yanıtla #3469 : 06 Mayıs 2015, 01:17:35 »
Skorupa-Özge-Ezgi
Kim-Bosetti-Hui-Meliha
Neriman-Polen
Veljkovic-Eda-Dicle-(yerli orta)
Gizem-Merve
Benim için kurulabilecek en idaeal kadro bu.
Gamovanın geleceğini zannetmiyorum, Kosheleva Ecz ye gitti,Gocharova Takımında kaldı,Brakocevic sakatlık yakasını bırakmıyor vs derken pc kalmadı piyasada ve o pazisyonu nerimanla doldurmak istedim. Sadece ligde oynatılır zaten clde hui kim bosetti 3'lüsü ile oynarız.  Veljkovici ise hem blokta hem orta hucumlarinda iyi olan bir oyuncu tam bizim ihtiyacımız olan birisi (Fabi ve Akin gelmedi Rasicte vakıf bırakmaz ).
Pasor konusunda kesinlikle Özge alınmalı başka çaremiz yok ligde yabancı pasor oynatma lüksümüz pek yok.

Çevrimdışı otuzbeşbuçuk

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #3470 : 06 Mayıs 2015, 01:23:02 »
Kosheyi eczacı alsın valla bir gram üzülürsem namerdim hele bir de cruzla kosheyi birlikte oynatsınlar güldenin de gideceği konuşuluyor bu şartlar altında manşet ve defansı kim yapacak merak ediyorum gizem k. manşeti istikrarsız bir oyuncu keşke şöyle bir takım kursalar.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #3471 : 06 Mayıs 2015, 10:55:09 »
Fabi ve Akin olmadığına göre orta oyuncu tercihimizi İtalya Ligindeki oyunculardan yana kullanacağımız görülüyor. Peki siz muhtemel isimler olan Veljkovic-Chricella-Stevanovic üçlüsünden hangisini tercih edersiniz ya da hangisi tercih edilmeli Fenerbahçe için?
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2015, 15:18:03 Gönderen: myildirim »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3472 : 06 Mayıs 2015, 10:58:31 »
Sayın CEM Ağrak...

Eleştiri açısında değil ama Dominant hücumcular değilde EGOLARIN büyük olduğu takımlar başarılı olmaz bence..

Yoksa bilirsiniz..Zamanında Rus milli takımı...Artamanovanın ve Sokolova nın Ateş çıkardığı zamanlarda Gamovanın da katılımıyla ne cevizler kırmıştı..

Zaten ben bu Avrupada Artamanova ve Sokolova smaçör 2 lisi gibi..KOMPLE ötesi FULL bir smaçör 2 lisi görmedim...

4 den hücum ederler..Arka ortadan ederler..Manşet desen Öfff..Blok desen ohhhoo (zaten sokolova orta oynamışlığı var)

Sokolova 2 den kayarak smaç vurur değme Orta yapamaz bunu.. Defans zaten var..

Yani ne diyeyim..Böyle bir kadro başarısız olur diyemem..Lakin Topun Bloktan geçmemesi lazım..Defans falan yapamazsın.
milli takımları kast etmedim zateb
klup takımlarından bahsettim ama o bahsettiğin rusya milli takımı öyle ortalığı kasup kavurmadi
Tarihleri tam hatırlamıyorum ama misal Avrupa şampiyonluğu  2001 den sonra uzun süre  şampiyon olmadılar.
olimpiyat şampiyonluklarisa yok
grand prix de keza aynı
2006 japonya almışlardı.  Bizim neslihan in en skorer olduğu turnuva
2010 dünya kupasi aldilar o da japonya daydi
o zaman bu mantıkla o takımın tum katıldığu kupalari almasi lazım

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #3473 : 06 Mayıs 2015, 11:05:52 »
milli takımları kast etmedim zateb
klup takımlarından bahsettim ama o bahsettiğin rusya milli takımı öyle ortalığı kasup kavurmadi
Tarihleri tam hatırlamıyorum ama misal Avrupa şampiyonluğu  2001 den sonra uzun süre  şampiyon olmadılar.
olimpiyat şampiyonluklarisa yok
grand prix de keza aynı
2006 japonya almışlardı.  Bizim neslihan in en skorer olduğu turnuva
2010 dünya kupasi aldilar o da japonya daydi
o zaman bu mantıkla o takımın tum katıldığu kupalari almasi lazım

Ama abi Milli takımların kadroları birbirine denk..O esnada Küba Cevval..İtalya cevval..Abd cevval..Çin cevval..Brezilya çok iyi..Yani çok takım var..

Oysa şimdi Kim-Larson-Gamovalı bir takım kur Alayını ters düz edersin..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3474 : 06 Mayıs 2015, 13:16:13 »
Abi neden olmasın..ayni anda gamova-kim-koshelava oynama..

Bosetti ve esra o yüzden takımda var..koshelava yerine onlar savunma yapacak ligde..bazen de kim yerine..

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #3475 : 06 Mayıs 2015, 14:18:08 »
ya ama söyle bir durum var merve çok istikrarlı değil. Dengeli takim kurmak lazim

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3476 : 06 Mayıs 2015, 14:26:15 »
Akinradewo ve Fabiana olmadığına göre Harmotto bir alternatif olabilir. Fazla da üst düzey orta kalmadı zaten piyasada.

Çevrimdışı sarimelekler

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3477 : 06 Mayıs 2015, 15:11:05 »
Fabi ve Akin olmadığına göre orta oyuncu tercihimizi İtalya Ligindeki oyunculardan yana kullanacağımız görülüyor. Peki siz muhtemel isimler olan Veljkovic-Chiricherella-Stevanovic üçlüsünden hangisini tercih edersiniz ya da hangisi tercih edilmeli Fenerbahçe için?

Chricella hücum ve serviste Stevanovice göre daha iyi. Stevanovic blokta çok daha iyi.. Skorupa ile takım arkadaşı, uyum açısından sorunda olmazdı. Veljkovic gelmez galatasaraydan ilk 6 oynayamadığı için gitmişti. Bence Stevanovic gelmeli ama herkes bizi reddetti Chricellaya kaldık önceden çıkan dedikodular doğru demekki

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #3478 : 06 Mayıs 2015, 15:19:18 »
Chricella hücum ve serviste Stevanovice göre daha iyi. Stevanovic blokta çok daha iyi.. Skorupa ile takım arkadaşı, uyum açısından sorunda olmazdı. Veljkovic gelmez galatasaraydan ilk 6 oynayamadığı için gitmişti. Bence Stevanovic gelmeli ama herkes bizi reddetti Chricellaya kaldık önceden çıkan dedikodular doğru demekki

Stevanovic'de mi reddetmiş yani :(

Çevrimdışı sarimelekler

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3479 : 06 Mayıs 2015, 15:43:09 »
Stevanovic'de mi reddetmiş yani :(
ona teklif götürmedik bence hiç ismi geçmiyor ama daha istikrarlı final maçlarında %53 hücumla 16-18 sayı üretti 2 maçtada birinde 4 blok ikincisinde 6 blok

Muhtemelen yeni ortamız chricella bir maçta 1 bir maçta 3 blok yaptı %36yla 8 sayıda kaldı dünkü maçta ondan öncekinde %73 hücumla oynamıştı