Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811529 defa)

0 Üye ve 95 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

active

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3495 : 06 Mayıs 2015, 21:54:04 »
Neriman vakıfla anlaştı. Burcu bugün maçta Mihajlovic türkiye piyasasına göz kırptı dedi :o
Mihajlovic bana underrated geliyor ben beğeniyorum onu bizde katkı yapabilecek istediğim tarzda bir oyuncu

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3496 : 06 Mayıs 2015, 22:06:34 »
Neriman ne yapacak orada allah aşkına..gözde ve guldeniz varken ne ise yarayacak..

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #3497 : 06 Mayıs 2015, 22:54:19 »
Gözde gitmiyor üstüne Neriman geliyorsa Güldeniz'i biz alalım desem tepki çeker miyim?
Manşete girer servis atar.
...

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #3498 : 06 Mayıs 2015, 23:29:57 »
Mihajlovic bana underrated geliyor ben beğeniyorum onu bizde katkı yapabilecek istediğim tarzda bir oyuncu

Underrated mi?  Benim sahsi fikrime gore overrated'in overrated'i :)

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3499 : 06 Mayıs 2015, 23:31:28 »
Gözde gitmiyor üstüne Neriman geliyorsa Güldeniz'i biz alalım desem tepki çeker miyim?
Manşete girer servis atar.
Katılıyorum..faydası olur..

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3500 : 06 Mayıs 2015, 23:34:38 »
Kimse kusura bakmasin ama Italya Ligi'ndeki genc orta oyuncular bizim yaramiza merhem olamaz su asamada.  Diger yerleri gectim; kim gelirse gelsin, o kadar onemli degil ama orta oyuncuda paraya kiyip, elit birini getirmemiz bizim oncelikli hedefimiz olmali. 

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #3501 : 07 Mayıs 2015, 00:20:56 »
Sanirim
Aranan orta oyuncuya Ligde oynama garantisi veriLmiyor

Yoksa ismi gecen oyuncuLar neden geLmesin

Furst geri aLirsak kimse sasirmasin

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3502 : 07 Mayıs 2015, 00:23:51 »
Bu arada, Kosheleva'nin nasil bir oyuncu olduguna dair:

"Dinamo Krasnodar’ın Rus yıldız oyuncusu Tatiana Kosheleva, bu sezon CEV tarafından düzenlenen Avrupa Kupaları’nın genelin en skorer ismi olmayı başardı.

26 yaşındaki Rus yıldız, CEV Kupası’nda 12 maç ve 2 altın set sonucunda toplamda 245 sayıya ulaşarak bu rakam ile bugüne kadar sadece dört voleybolcunun ulaşabildiği 200 sayı barajını geride bırakmayı başardı.

Rus yıldızın şimdi ise ulaşmayı istediği başka bir hedefi var. Kosheleva’yı 6 Mayıs tarihinde başlayacak olan FIVB Bayanlar Kulüpler Dünya Şampiyonası’nda kırılması gereken iki rekor daha bekliyor.

1994 Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda ABD’li bayan voleybolcu Keba Phipps, İtalya’nın Parmalat Matera forması ile 99 sayı üretmişti fakat bu skoru eski skor sistemi göz önüne alınarak üretmişti. Bir diğer Rus bayan voleybolcu Ekaterina Gamova ise Dinamo Kazan forması ile günümüzdeki skor sistemine göre 85 sayı üretmişti. Bu sayıları maç başına göre hesaplayacak olursak Phipps 24.75, Gamova ise 21.25 sayı ortalamasına sahipler. Kosheleva’nın bu seneki CEV Avrupa Kupaları’ndaki maç başına sayı ortalaması ise 20.42.
"
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2015, 00:24:13 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #3503 : 07 Mayıs 2015, 00:27:43 »
Fürst Bergamo'dan ayrıldığından bu yana vasatı aştığı bir yıl oldu mu?
Açıkçası gelmesini istemem.
Eczacı'dan orta alacaksak Maja'yı alalım.
Kadının Telekom'da oynadığından bu yana bize gelsin istiyorum(rakip takımdayken kulaklarını çınlatıyorum orası ayrı) bir türlü nasip olmadı.
Gelsin Eda ile birlikte açık ara en nefret edilecek orta ikilisini oluştursunlar.
...

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3504 : 07 Mayıs 2015, 00:33:05 »
Besim
Katılıyorum. Laf olsun diye oyuncu alınacaksa hic alınmasın. Eda,dicle ve sağlıklı ise Gökçen yeter. 2.sinif isimlerin adi geçmeye başladı ki sayılan isimlerin hiçbirisinin Bauer'in italyadaki performansından üstün yanı yok.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3505 : 07 Mayıs 2015, 00:41:19 »
Underrated mi?  Benim sahsi fikrime gore overrated'in overrated'i :)
Pek konuşulmuyor ya o açıdan dedim ama ben beğeniyorum ya bu kadını çapraza koy şu takımda çok iyi katkı verir :)
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2015, 00:41:50 Gönderen: active »

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3506 : 07 Mayıs 2015, 00:43:32 »
Fürst Bergamo'dan ayrıldığından bu yana vasatı aştığı bir yıl oldu mu?
Açıkçası gelmesini istemem.
Eczacı'dan orta alacaksak Maja'yı alalım.
Kadının Telekom'da oynadığından bu yana bize gelsin istiyorum(rakip takımdayken kulaklarını çınlatıyorum orası ayrı) bir türlü nasip olmadı.
Gelsin Eda ile birlikte açık ara en nefret edilecek orta ikilisini oluştursunlar.

Furst'un Vakifbank'taki performansi bence cok iyiydi.  Ama su andaki durumu bir felaket... 

Maja'yi da istemem acikcasi.  Eger cok dusuk bir ucrete gelecek ise, o zaman olabilir.  Yoksa, onun performansinin da Furst'ten asagi kalir yani yok. 

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3507 : 07 Mayıs 2015, 00:44:06 »
Pek konuşulmuyor ya o açıdan dedim ama ben beğeniyorum ya bu kadını çapraza koy şu takımda çok iyi katkı verir :)

Bence bizi bir tik asagi ceker.  Bizim klasimiza yakisan bir oyuncu olmaz, ne yazik ki. 

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3508 : 07 Mayıs 2015, 00:46:00 »
Besim
Katılıyorum. Laf olsun diye oyuncu alınacaksa hic alınmasın. Eda,dicle ve sağlıklı ise Gökçen yeter. 2.sinif isimlerin adi geçmeye başladı ki sayılan isimlerin hiçbirisinin Bauer'in italyadaki performansından üstün yanı yok.

Oyle...  Italya'daki performansa bakarak, "historical projection" yani gelecege yonelik izdusum yapmak da dogru degil.  Sonucta, ne kadar cekismeli olursa olsun, ligler arasinda ciddi bir kalite farki var.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #3509 : 07 Mayıs 2015, 02:41:05 »
En iyisi Rasic olacaktı heralde, geçen sene basacaktık parayı alacaktık Rasic'i, artık ne kadar istesek de alamayız heralde Vakıftan :(