Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2021-22 Sezonu)  (Okunma sayısı 96632 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #210 : 15 Ağustos 2021, 23:59:08 »
Bu maçta yenilgi gelse hatta 3-0 falan kim şaşırıdı.Ligi ilk 4-5 içinde bitirme ihtimali yüksek bir ekiple oynadık.

Tom abi valla bazen uçuyorsun ya.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #211 : 16 Ağustos 2021, 00:00:42 »
Devre arası yapılan değişiklikler olumluydu, en azından 70 dakika bir şeylerde diretmeyeceğini gördük. Çok net sağ-sol kanat bek lazım, sola geliyor, sağa da gelmeli. Adam gibi golcü almak lazım demeye gerek yok. Elinde adam akıllı golcün olsa (eksiklerine rağmen) devreye 1-0 önde girerdin zaten. Son bölümde yediğimiz baskı elbette kabul edilemez ama bu beklediğim bir şeydi maç içinde. Bu sistem zamanla oturacak ve şu bölümü kayıpsız geçmek çok çok önemli. Yapılacak 1-2 dokunuşla ben takımdan çok umutluyum.

Vladimir Beschastnykh'le çekişir :D
Hahaha o transfer vardı değil mi hatta Sadettin Saran Aziz Yıldırım'ın arasını bozmuştu hatta

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #212 : 16 Ağustos 2021, 00:01:11 »
Vitor takımı oturtana kadar 2.yarıdaki üçlü ve sol kanada Novağı koyması gerektiğini akıl etmiştir umarım

Genel mesajda yazdım ama bu önemli bence. Böyle başladım, böyle devam ederim kafasında değil en azından, geçen sene bu konuda çok eksik kaldık. Ek olarak Ozan'dan inanılmaz rahatsızım.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #213 : 16 Ağustos 2021, 00:02:16 »
Devre arası yapılan değişiklikler olumluydu, en azından 70 dakika bir şeylerde diretmeyeceğini gördük. Çok net sağ-sol kanat bek lazım, sola geliyor, sağa da gelmeli. Adam gibi golcü almak lazım demeye gerek yok. Elinde adam akıllı golcün olsa (eksiklerine rağmen) devreye 1-0 önde girerdin zaten. Son bölümde yediğimiz baskı elbette kabul edilemez ama bu beklediğim bir şeydi maç içinde. Bu sistem zamanla oturacak ve şu bölümü kayıpsız geçmek çok çok önemli. Yapılacak 1-2 dokunuşla ben takımdan çok umutluyum.

Kemal abi 3-4 dokunuş lazım bence.Takımda forvet yok,kanat bekler yok ve Kim’in oturması ile ciddi bir aday oluruz.Ben Avrupa’da başarı bekliyorum,özellikle de hakem katliamı olmazsa ilk 8 görürüz gibi.

Takım yavaş yavaş oturur ve bu süreci 5/5 geçersek baya baya uçarız 😀
FENERBAHÇE

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #214 : 16 Ağustos 2021, 00:03:57 »

katılıyorum abi değişiklikler zamanındaydı bence de.ozan ve sosa hamleleri de doğruydu özellikle serdar çıktıktan sonra top taşımak ve pas yapmamız lazımdı bunu düşünerek gayet mantıklı hamlelerdi bence.forvetsizlik yüzünden çok baskı yedik serdar dursun bile en azından al ver yapıp rahatlatıyodu biraz.3 transfere gayet yeterli bi seviyeye geliriz diye düşünüyorum.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #215 : 16 Ağustos 2021, 00:04:32 »
Kemal abi 3-4 dokunuş lazım bence.Takımda forvet yok,kanat bekler yok ve Kim’in oturması ile ciddi bir aday oluruz.Ben Avrupa’da başarı bekliyorum,özellikle de hakem katliamı olmazsa ilk 8 görürüz gibi.

Takım yavaş yavaş oturur ve bu süreci 5/5 geçersek baya baya uçarız 😀

Ya en azından adam gibi bir golcümüz olsa diğer yerleri bir şekilde zamanla kapatırız, en kötü devre arası takviye yaparız ama cidden gol atacak adam yok, şaka gibi. Pozisyona giriyoruz, birkaç pozisyonda geçen sene olmadığı kadar kalabalık hücum ettik ama bitirici adam yok.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #216 : 16 Ağustos 2021, 00:05:42 »
Genel mesajda yazdım ama bu önemli bence. Böyle başladım, böyle devam ederim kafasında değil en azından, geçen sene bu konuda çok eksik kaldık. Ek olarak Ozan'dan inanılmaz rahatsızım.
Bu kafada olması iyi ama bunu da hazırlık maçlarında görmeliydi bence geç kaldı ama olsun 3  puan iyidir, Başkanın Ozan'ı çağırıp konuşması lazım gidecekse gitsin kalacaksa acil toparlanmalı cidden yürüyordu ek olarak sağ tarafa oyuncu demişsin abi orada formayı belki Burak alır çocuğa gelirken bazı maçlarda 11 bazende yedekten girip oynama garantisi vermişler

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #217 : 16 Ağustos 2021, 00:06:32 »
katılıyorum abi değişiklikler zamanındaydı bence de.ozan ve sosa hamleleri de doğruydu özellikle serdar çıktıktan sonra top taşımak ve pas yapmamız lazımdı bunu düşünerek gayet mantıklı hamlelerdi bence.forvetsizlik yüzünden çok baskı yedik serdar dursun bile en azından al ver yapıp rahatlatıyodu biraz.3 transfere gayet yeterli bi seviyeye geliriz diye düşünüyorum.

Biraz tebessüm ettirebilir ama maçı izlerken Samatta yerine Frey olsa 10 kat daha faydalı olur dedim içten içe. Özellikle senin altını çizdiğin forvetsizlik yüzünden yediğimiz baskı mevzusu. Frey en azından deli gibi koşup, baskı yapıyordu.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #218 : 16 Ağustos 2021, 00:08:20 »
Dünde demiştim Balotelli'nin kıçı başı oynuyor diye çıkınca delirdi :D ya adaşım Samet Aybaba'ya yada Balotelli'ye yazık olur işler kötü giderse

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #219 : 16 Ağustos 2021, 00:10:48 »
Biraz tebessüm ettirebilir ama maçı izlerken Samatta yerine Frey olsa 10 kat daha faydalı olur dedim içten içe. Özellikle senin altını çizdiğin forvetsizlik yüzünden yediğimiz baskı mevzusu. Frey en azından deli gibi koşup, baskı yapıyordu.
Valla aynısını düşündüm bizim sıkıntımız ilerde top tutamak pivot santrafor anında fark yaratıyor Serdar hazırlık maçlarında da Mesutla iyi anlaştı takoz Frey bundan iyidir

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #220 : 16 Ağustos 2021, 00:11:56 »
Ya en azından adam gibi bir golcümüz olsa diğer yerleri bir şekilde zamanla kapatırız, en kötü devre arası takviye yaparız ama cidden gol atacak adam yok, şaka gibi. Pozisyona giriyoruz, birkaç pozisyonda geçen sene olmadığı kadar kalabalık hücum ettik ama bitirici adam yok.
Emre B.‘nin aldığı forvete bakın ya.Adam cidden tam bir futbol katili çıktı.

Vitor’un en büyük artısı,kazanmayı alışmış bir isim.Çin ligi çok küçümseniyor ama  adam orada bile kazanan bir kültür oluşturdu.Gördük Erol falan nasıl batırdı bu kültürü.Bu adam futbol olarak belki göze hitap etmez ama bu adam maç kazandırır.

Kim’e bu yüzden çok pozitifim çünkü Vitor bilerek alıyor bu adamı.

Altay
        Szalai Kim Tiss
  —-  Zajc Gustavo(?) —-
          M.Ö Pelkas
               ——.
Güzel kadro.Burak olabilir belki bu isimlerden biri.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #221 : 16 Ağustos 2021, 00:13:42 »
stoperlerimiz gayet iyi seviyede bence.szalai tisserand gibi topla çıkan kim (anlatılanlardan yola çıkarak) ve serdar gibi de sert toparlayıcı oyuncuların yanında novak jokeriyle birlikte güzel bi rotasyon oldu orada.kalede de altay varken gerisi güven veriyor şu an.iyi ve komple bi forvetin yanına ilerde çoğalmayı sağlayacak iki yönlü sol bek ve orta saha transferleri hocanın sistemini yukarı çeker.taraftar olarak bir an evvel bu sürecin sonuçlanmasını istiyoruz ama hakikaten çok önemli transferler bunlar,onun için acele etmeden en doğru en faydalı hamleyi yapmalıyız.lig uzun sezon uzun.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #222 : 16 Ağustos 2021, 00:16:24 »
Tom abi valla bazen uçuyorsun ya.

1 gol yesek geri düşsek maç umulmadık yerlere gidebilirdi.Böylesine iyi takım kurmuş iyi transferler yapmış ekiple ilk hafta oynamak hem avantaj hem dezavantaj neyse kazandık.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #223 : 16 Ağustos 2021, 00:25:34 »
Bu hafta artık şu transferler hızlanırsa milli ara dönüşü tam kadro olup uyumu atlatıp seriye bağlamak lazım

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #224 : 16 Ağustos 2021, 00:26:47 »
Abartma abi ne 4-5i sen Ads ne sanıyorsun ya bu sene 4 büyükler var oturmuş Sivas-Alanya var Gantep-Gümrük var 3-4 aylık takımı amma abartın

Alanya-Antalya yangın doğal afet moralsizliğiyle küme düşmemeye oynar.Mahvettik ülkemizi.Kimse masal anlatmasın rant için yaktılar.