Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2021-22 Sezonu)  (Okunma sayısı 97148 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #270 : 23 Ağustos 2021, 00:08:44 »
szalai mükemmel bi insan ya.hakiki fenerbahçe topçusu.helal olsun.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #271 : 23 Ağustos 2021, 00:09:40 »
Küfür yasak diye bir şey diyemiyorum zaten Arda iyi aile çocuğudur. Ben anlamıyorum, 7 yıldır şampiyon olamamış, hala eksikleri olan ve birçok şeyle mücadele etmek zorunda bir takım var. Bu haldeki takımı bile deli gibi kompleks yapıp, kuduruyorlar. Hiç öyle edebiyat olsun diye demiyorum bu işte Fenerbahçe büyüklüğüdür.
Arda bu son dönüşüyle kendini camiaya kabul ettiremedi topta oynamıyor aklınca amigoluk yapıp göze girmeye çalışıyor

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #272 : 23 Ağustos 2021, 00:11:31 »
Ben bugünkü maçı çok sevdim. Maça başladığı 11i de yaptığı değişiklikleri de kusursuz buluyorum. Mesut Zajc Valencia ile başlasa hamle şansı kalmayacaktı olumsuz durumda. Akıllıca davrandı. Hem de yorgun Mesut'u ve sakatlıktan yeni çıkan Valencia'yı çok doğru ve ekonomik kullanmış oldu. Bunlar yazılı olmayan futbol kurallarıdır futbol aklıdır. Bunu yaparken de özgüvenli ve rakibi yıpratabilecek dinamik Muahammed'i ve aynı tarzdaki Osayi'yi kullandı. En en sevdiğim hareketi ise Ferdi-Serdar Aziz değişikliğiydi. Ofansif oyuncu alınca ozansa katkı sağlamış olunmuyor her zaman. Gördüğüm en zekice ve mantıklı değişikliklerden biriydi o an söyledim bunu kendi kendime. Szalai dinamizm ve fizik kattı oraya. Tisserand'ın ortası ve Boffin'in son anda çıkardığı Szalai kafa vuruşu bunun en somut kanıtı oldu. Hocam hiç bozma kendini bu şekilde ezber bozmaya yaratıcı olmaya ve bildiğini okumaya devam et. Sıkıldım yıllarca ezberci sıkıcı ve felsefesiz hocalardan. Tek bildiği gol atınca defansif orta saha almak ve geriye düşünce orta saha çıkarıp hücumcu almak olan hocalardan

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #273 : 23 Ağustos 2021, 00:12:20 »

Macaristan iş ahlakları çok yüksek bir ülke.Zaten kardeş ülke farklı dinden olsalar banane.İlk fırsatta gitmek istediğim ülke sanırım vize yok.
« Son Düzenleme: 23 Ağustos 2021, 00:15:22 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #274 : 23 Ağustos 2021, 00:15:52 »
Atakan Kurt: "Yayına çıkmadan önce ne konuştuğumuzu bilelim diye Attila'nın pozisyonunu 2 tecrübeli hakeme sordum aldığım cevap aynen şu; kol doğal pozisyonda, uzama veya kısalma yok. Pozisyon temiz."

(Haber Global)

Uğur Karakullukçu: "Ben Antalyaspor'un maçın son anlarında penaltı beklediği pozisyonun penaltı olmadığını düşünüyorum."

Ahmet Çakar: "Tabletten penaltı olmadığını gören Ersun Yanal ve ekibi sus pus kararı bekledi. Penaltı olduğuna inansalar sahaya doğru itiraz ederlerdi."
« Son Düzenleme: 23 Ağustos 2021, 00:19:05 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #275 : 23 Ağustos 2021, 00:16:32 »
Szalai gerçekten harika bir karakter. Şovmen değil gerçekten hırslı gösterişçi değil gerçekten kaliteli tribüne hareketleriyle değil yaptıklarıyla ve disipliniyle oynuyor.
Bu maçı asıl çok sevme nedenim son üç Maçta gördüğüm ve bu maçta ayyuka çıkan büyük takım refleksi. Kazanmayı bilmek ve sonuca bir şekilde gitmek. Bu kadar eksik varken ve yapılacak transferler varken iki maçta gol yemeden 6 puan muazzam iş.
Vitor baya baya Winner olmuş. Normalde biz hep kaçırıp geri düşen ortada bir şey yokken gol yiyen taraftık. Kazanmak için bazen de şans önemli sonuca gitmeyi bilmek önemli ve büyük takım refleksiyle bir şekilde kazanır izlenimi vermek önemli. Fenerbahçe'de yıllar sonra bunu görmek beni açıkçası duygulandırdı ümitlendirdi ve heyecanlandırdı. Artık geriye sadece sola Kolasinac'ı çekmek santrafora tartışılmaz bir performans kalite eklemek kaldı. Orta saha ya da sağ kanat bek transferi o kadar elzem olmasa da hoca kararıyla biri yapılmalı.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #276 : 23 Ağustos 2021, 00:17:30 »
Tertemiz 30 milyon €.Çok ama çok müthiş bir topçu almışız ya.Ortaya çıkartan kimse eline sağlık :)
F.T hocam onaylamış zaten.Kim’i de o onaylamış.Scoutumuz olarak iyi iş yapıyor :D
« Son Düzenleme: 23 Ağustos 2021, 00:17:43 Gönderen: badboys »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #277 : 23 Ağustos 2021, 00:18:59 »
Samatta ilk yarı soldan sıfıra indi çevirdi atamadık, 1.golde iyi sarktı arkaya belki de golcü oynatmamak lazım
Samatta için ilk geldiğinde de söylemiştim asla bir santrafor olmaz ondan Türkiye'de. Belçika'da olur ama Türkiye'de olmaz. pro evolution soccer üzerinden anlatayım Samatta ancak GF ya da SLF SĞF  falan olarak katkı verebilir ama o da bizim bu sistemde pek lazım değil

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #278 : 23 Ağustos 2021, 00:22:37 »
Şşş bırak sevsinler. :D

Kim’i nasıl buldunuz?

Samatta fena değildi bence.Vitor kısıtlı kadro ile müthiş işler yapıyor.Zajc’ın gol atması çok değerliydi.Mesut acilen form tutmalı Yoksa Pelkas sonrası kulübede geçirir sezonu.
Kim hatasız oynadı ama Antalya ortadan hiç gelemediği için kıstas değil pek. Güçlü ve hazır görünüyordu ama bu pozitif bir durum. Ben daha çok Szalai ve Tisserand'a odaklandım çünkü oralardan denediler ve ikisini de çok beğendim.
Mesut kendini kulübede bulabilir çünkü şahsen bana da
Altay Tisserand Kim Szalai Osayi/Nazım Kolasinac İrfan/Zajc Gustavo/Sosa Pelkas Valencia Santrafor 11i oldukça mantıklı geliyor şu an

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #279 : 23 Ağustos 2021, 00:24:03 »
Atakan Kurt: "Yayına çıkmadan önce ne konuştuğumuzu bilelim diye Attila'nın pozisyonunu 2 tecrübeli hakeme sordum aldığım cevap aynen şu; kol doğal pozisyonda, uzama veya kısalma yok. Pozisyon temiz."

(Haber Global)

Uğur Karakullukçu: "Ben Antalyaspor'un maçın son anlarında penaltı beklediği pozisyonun penaltı olmadığını düşünüyorum."

Ahmet Çakar: "Tabletten penaltı olmadığını gören Ersun Yanal ve ekibi sus pus kararı bekledi. Penaltı olduğuna inansalar sahaya doğru itiraz ederlerdi."
Kesinlikle. Dediğim gibi pozisyon gereği kolun durumu çok doğal ve niyet topa gitmesi yönünde değil toptan kaçırma yönünde.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #280 : 23 Ağustos 2021, 00:27:04 »
Kolasinac ve baba bir santrafor istiyorummmmmm. Orta saha ya da sağ kanat beke de bir Scout transferi. Bunlara ben fitim ve tüm fazlalıklar üçe beşe bakılmadan gönderilsin. Nasıl mutluyum ya şu Volkan Selçuk Caner Emre falan tayfasından kurtulduğumuz için.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #281 : 23 Ağustos 2021, 00:28:34 »
nazım çok sırıttı orda savunmada da hücumda da varlık gösteremiyor orda en azından atletik adam geçen osayi daha faydalı.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #282 : 23 Ağustos 2021, 00:35:53 »
Vitor'u bu akşam en çok takdir ettiğim konulardan biri de, başta ben olmak üzere burada ve tribündeki herkesin lanet ettiği Samatta'yı normalde çıkartacakken, sırf çıkarken daha fazla tepki alacağını bildiği için oyunda tuttu. Oyuncuyu yedirmedi, ki belki de bu oyuncuyla devam edilmeyecek. Ama bunu yaparken yine çok ince bir ayar çekti. Oyuncu değişiklikleri sonrası Samatta'yı biraz daha kenara çekti. Golün geldiği atakta Samatta'nın da katkısı vardı. Samatta'dan bile bir şekilde katkı alabildi.

Efe söylemiş zaten Szalai 40 yıllık Fenerbahçeli gibi oynuyor. Samet'in prensi Tisserand sezona muazzam başladı, o bile şaşırıyor olabilir bu kadar kusursuz performansına. Kim için biraz daha zaman lazım. Yanındakilere alışması 3-5 maçı bulur gibi. Hatalı pasları olsa da, iş olsun diye pas yapmıyor, derinlemesine oynamayı seviyor belli.

Siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama ben açıkçası Osayi'den memnunum. Yani doğrudan 11 oyuncusu, banko oyuncu demiyorum ama kadroda mutlaka bulunması gerekiyor. Adam, savunma dahil olmak üzere ortasaha ve hücumun her bölgesinde gerektiği anlarda süre alabiliyor.

Sezon genelinde, özellikle kupa maçlarında Muhammed ve Arda belli süreler alacaklar. Onların göstereceği gelişim de önümüzdeki sezon için 2 yeni transfer demek. Ben onlarla ilgili daha uzun vadeli düşünüyorum.

Öndeki 2-1'in ikilisi Pelkas-Valencia ve nokta bir golcüyle bence epey mesafe alırız.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #283 : 23 Ağustos 2021, 00:44:37 »
Beşiktaş forumlarına göre hakem ile kazanmışız.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #284 : 23 Ağustos 2021, 00:46:29 »
Beşiktaş forumlarına göre hakem ile kazanmışız.

Abi, bize ne BJK ya da GS forumlarından. Maç kazanmışız, rakipler bok atacak tabii ne yapacaklar başka. Bırak şurada Fenerbahçeliler kendi aralarında ne konuşacaksa konuşsun.