Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2021-22 Sezonu)  (Okunma sayısı 96668 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #390 : 12 Eylül 2021, 23:07:27 »
Vitor Perreira şimdi teknik adamlığını göstersin Altaydan eldiveni alsın klübede otursun.Bu ne sorumsuzlık.Bu düzeyde yapılmayacak hata.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #391 : 13 Eylül 2021, 09:16:31 »
Altay'dan bahsedilmemesi çok garibime gitti. Altay sezon başından beri istikrarlı şekilde patlatmaya devam ediyor. Şımarıklığının zirvesini de dün yaptı ve takımı yaktı sonunda içi rahatlamıştır umarım.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #392 : 13 Eylül 2021, 09:33:43 »
Altay dün takımı yakmasa maç rahat bir şekilde bizimdi. Sivas'ın tek taktiği her uzun topa dirsekle çıkan Yatabare'ye top şişirmek nasıl gol atacaktı bu adamlar bize ? Zaten başka imkan vermedik iyi kapatıyorduk.

İlk defa birbiriyle oynayan hücum hattına, sakatlıklara ve 2.yarı top oynanmasına izin vermeyen Sivas ve hakeme rağmen ortaya takım disiplin koyduk ve bireysel hata olmasa 3 puanı alacaktık. Enseyi karartmaya hiç gerek yok.

Sezon içerisinde belirleyici olan sağlıklı kalmak olacak. Bizim için belirleyici olan şey, üçlü stoper + Gustavo'nun kesinlikle sakatlanmaması lazım. Bu 4 adam sahada olduğu sürece 1 puan cepte demektir.

İşin savunma kısmı okey ama gelelim beni korkutan kısma: Hücum hattı.

Yeni geldiler diye Berisha ve Rossi'ye sabretmek bize önemli puan kayıplarına sebep olabilir. Bu adamlar çok yumuşak liglerden geldiler ve dün akşamki kör dövüşünde afalladılar, zamana ihtiyaçları var. Herkesin kendi terazisi var ancak ben ileri üçlüye Valencia ve Pelkas'ı gözüm kapalı yazarım. Üçüncü oyuncu da form durumuna göre yazılır.

Valencia ve Pelkas sahada olunca hem rakibe baskı en iyi şekilde yapılıyor hem hücumda hareketlilik en üst düzeyde sağlanıyor umarım Vitor bunu görüyordur.

Tiss-Kim-Szalai-Gustavo + Pelkas-Valencia. Tahtaya ilk bunları yazıp önümüze bakalım.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #393 : 13 Eylül 2021, 11:20:10 »
Telafisi olmayan maç değil...

Ama bu kadar adele sakatlığı normal değil. Gerçi bu hocanin ilk gelişinden de bildiğimiz birşey...

O zaman gec mudehale edilmişti, bu sefer erken mudehale sezonu kurtarır... fiziksel antrenmanlar artmalı
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
« Yanıtla #394 : 13 Eylül 2021, 12:32:37 »
Son iki lig maçının ilk 11'inde olmayan 5 isim bu maçta ilk 11'deydi. 2 isim de son iki lig maçında oynadığı pozisyondan farklı bir pozisyonda oynamak zorunda kaldı. Ve tamamen kalecinin bireyse hatası sonucu yenen gol ile puan kaybettik. Şu durumdan sonuçlar çıkarmaya gerek yok. Benzer şeyleri muhtemelen Frankfurt ve Başakşehir maçları için de söyleyeceğim. Ama Giresun maçında sahada net bir oyun görmeyi umuyorum onu göremezsem o zaman enseyi karartırım.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #395 : 13 Eylül 2021, 13:20:12 »

Tom abinin mantıklı ve düzgün yorumu yok, kusura bakmayın.

Ne yani Helsinki nin liman kenti olması dolayısıyla futbolda geri olmaları falan mantıksız mı sana göre ???
Şaka bir yana, geçenlerce BJK ve GS ye karşı olan algıyı vs belirterek öyle şeyler onlar için olur, bize olmaz gibisinden bir yorum yapmıştı.
Bir de bu tartışmaya konu olan yorumu için de Berisha özelini bir kenara bırakırsak haklı bence.  Batshuyasi-Texiere-Pjanic üçlüsü ile bizim Rossi falan kıyaslamak çok mantıklı olmuyor. Ha yokluktan yaptık, formları vs tam tersi olur ayrı ama isim olarak 3-0 gerideyiz..

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #396 : 13 Eylül 2021, 13:31:15 »
Ne yani Helsinki nin liman kenti olması dolayısıyla futbolda geri olmaları falan mantıksız mı sana göre ???
Şaka bir yana, geçenlerce BJK ve GS ye karşı olan algıyı vs belirterek öyle şeyler onlar için olur, bize olmaz gibisinden bir yorum yapmıştı.
Bir de bu tartışmaya konu olan yorumu için de Berisha özelini bir kenara bırakırsak haklı bence.  Batshuyasi-Texiere-Pjanic üçlüsü ile bizim Rossi falan kıyaslamak çok mantıklı olmuyor. Ha yokluktan yaptık, formları vs tam tersi olur ayrı ama isim olarak 3-0 gerideyiz..
O adamlarin tamamını yada benzerini biz de alabilirdik. Buyuk takimlarda forma giyemeyen, kadroda düşünülmeden bir cok isim var. Biz nedense daha isimsiz ama baktığın zaman daha maliyetli isimlere yoneliyoruz. Ne düşünüyoruz, şimdiye kadar ne bulduk da ne umuyoruz bilmiyorum. Ali koc biliyordur galiba. Gerci Avrupa kluplerinin başkanları ile yakın ilişkilerinin hiçbir faydasını görmedik şimdiye kadar. Isim kiyasina gelince başlamadan biter o tartisma. Cok üzerinde konuşmaya gerek yok. Adamlar sene ortasi karışacak, sakatlik vs olacak, olmadık isler olacak ki sansimiz olsun.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #397 : 13 Eylül 2021, 13:33:14 »
Dün Vitorla ilgili bir eleştiri vardı bence doğru eleştiriydi yazmak istedim aylardır oynamayan kamp yemeyen Mayer nasıl Mert Hakan'ın önünde olup formayı alıyor bunlar takım içi huzursuzluk çıkarır bece

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #398 : 13 Eylül 2021, 13:34:59 »
O adamlarin tamamını yada benzerini biz de alabilirdik. Buyuk takimlarda forma giyemeyen, kadroda düşünülmeden bir cok isim var. Biz nedense daha isimsiz ama baktığın zaman daha maliyetli isimlere yoneliyoruz. Ne düşünüyoruz, şimdiye kadar ne bulduk da ne umuyoruz bilmiyorum. Ali koc biliyordur galiba. Gerci Avrupa kluplerinin başkanları ile yakın ilişkilerinin hiçbir faydasını görmedik şimdiye kadar. Isim kiyasina gelince başlamadan biter o tartisma. Cok üzerinde konuşmaya gerek yok. Adamlar sene ortasi karışacak, sakatlik vs olacak, olmadık isler olacak ki sansimiz olsun.

Pjanic dışında isim oyuncu kim var ki Beşiktaş'ta ? Mevzu isimse kralı bizde var. Mesut ve Gustavo

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #399 : 13 Eylül 2021, 13:38:20 »
Dün Vitorla ilgili bir eleştiri vardı bence doğru eleştiriydi yazmak istedim aylardır oynamayan kamp yemeyen Mayer nasıl Mert Hakan'ın önünde olup formayı alıyor bunlar takım içi huzursuzluk çıkarır bece

Katılıyorum bu eleştiriye. Uzun süredir kimselerin yüzüne bakmadığı Meyer'in bile MHY'ye tercih edilmesi adaleti sorgulatırç Meyer kesinlikle çok daha potansiyelli adam orası ayrı mesele. Ancak şöyle de bir durum var. MHY hazırlık maçlarında sonradan oyuna girip savsaklayan ekibin içindeydi bu sebeple gözden düşmüş olabilir üstüne sakatlık girdi vs. içerde ne oluyor bilemeyiz.
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2021, 13:40:14 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #400 : 13 Eylül 2021, 13:40:11 »
Szlai, Pelkas gibi isimler bulma umudu diyelim...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #401 : 13 Eylül 2021, 13:45:23 »
Hocanın MHY yi istemediğine dair haberler var..

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #402 : 13 Eylül 2021, 13:48:02 »
Katılıyorum bu eleştiriye. Uzun süredir kimselerin yüzüne bakmadığı Meyer'in bile MHY'ye tercih edilmesi adaleti sorgulatırç Meyer kesinlikle çok daha potansiyelli adam orası ayrı mesele. Ancak şöyle de bir durum var. MHY hazırlık maçlarında sonradan oyuna girip savsaklayan ekibin içindeydi bu sebeple gözden düşmüş olabilir üstüne sakatlık girdi vs. içerde ne oluyor bilemeyiz.
Hazırlık maçlarında Samatta-Ozan gibi yedeklerle oynatırsa verim alamaz dün Arda girse inan eleştirmezdim inan ama Mayıs'ta oynamış adamı oynatmak saçma geliyor bana

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #403 : 13 Eylül 2021, 13:52:02 »
Hocanın MHY yi istemediğine dair haberler var..
Hoca istiyor mu istemiyor mu bilmiyorum ama başarıya ulaşacaksa yerlilerle ulaşacak işler kızıştıkça baskı arttıkça taraftar homurdanacak dün Muhammed'i çıkartmayarak taraftarın önüne attı bu baskıyı bu gençler kaldırır mı bence zor, üstelik seneye +4 yerli olacak daha da iyi geçinmeli yerlilerle

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #404 : 13 Eylül 2021, 14:16:39 »

mhy'yi de alıyordu oyuna aynı esnada aslında ama orada bir karmaşa oldu maçı izleyenler görmüştür sonra Vitor'da dağıldı o pozisyon sonrası