Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2021-22 Sezonu)  (Okunma sayısı 96623 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #495 : 23 Eylül 2021, 22:44:56 »
Umarım yanılırım ama Crespo bana pek umut vermedi....

Buna karşın, biz boyle haftalarda (herkes kaybettiğinde) kesin puan kaybederdik... sonra gece sinirden uyuyamazdik... neyseki bu sefer olmadı
Yenilerden kim umut veriyor ki? Cok ciddiyim.
Kafami duvarlara vurasım geliyor. Tarihin en is bilmez yönetimi. 4 yil geçti, arkadas 1 tane adam akilli forvet alın şu takima. 1 tane ya. Gecen yıl devre arasında almadılar sampiyonluk gitti. Bu sene de Rossi ve berisha gibi adamlar alındı. Hayret ediyorum ya. Diyecek bir şey de bulamıyorum. Ayni filmi 3 kere izledik. Simdi farklı bir fragman çekmişler yutturmaya çalışıyorlar millete.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #496 : 23 Eylül 2021, 22:49:55 »
Tisserand gelene kadar dörtlü savunmaya dönemez miyiz?
Altay
Nazım-Kim-Ati-Novak
Gustavo
Osayi-Mesut-Pelkas-Ferdi
Valencia
Novak hazır değil şuan Nazım nasıl dönecek belli değil risk olur hatta Hatay'a karşı mümkünse denemeyelim abi :D
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2021, 22:52:47 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #497 : 23 Eylül 2021, 23:01:06 »
Novak hazır değil şuan Nazım nasıl dönecek belli değil risk olur hatta Hatay'a karşı mümkünse denemeyelim abi :D
Serdar da oynamazsa Novaklı üçlü daha büyük risk gibi

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #498 : 23 Eylül 2021, 23:03:54 »
nazım hala sakat bildiğim

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #499 : 23 Eylül 2021, 23:07:35 »
4lüde Kim-Szalai ortada oynarsa ikisinin de verimi düşer diyende var :D çok farklı görüşler var. Serdar oynar herhalde değişik vücudu var sürekli sakatlanıyor :) ama diğer maça çıkıyor
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2021, 23:07:51 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #500 : 23 Eylül 2021, 23:14:10 »
Tisserand sakatlandıktan sonra darmadağın durumdayız.
Son 3 maçtır felaket kötü durumdayız ve bu durum devam ediyor.

Tisserand acaba takımın kilit ismi mi yoksa takımın düşüşü ile onun sakatlığı tamamen istisnai mi bir durum mu?

Serdar Aziz topu ayağına aldığında,ikili mücadeleye girdiğinde,hava topuna çıktığında herhangi aksiyonunda korkarak izliyorum.Ben bu kadar çok sakatlanan başka bir isimde görmedim.Mesut çok temposuz,Rossi çok çelimsiz ve Berisha nerede olduğunun farkında bile değil.
Bence Pelkas ve Valencia banko olarak oynamalı.

Hocanın Muhammed fetişinden bir an önce vazgeçmesi gerekiyor.Bizim en büyük eksiğimiz kanat bekler,bu kanat beklerle bu futbol oynanmaz.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #501 : 23 Eylül 2021, 23:20:01 »

Tisserand acaba takımın kilit ismi mi yoksa takımın düşüşü ile onun sakatlığı tamamen istisnai mi bir durum mu?

Serdar Aziz topu ayağına aldığında,ikili mücadeleye girdiğinde,hava topuna çıktığında herhangi aksiyonunda korkarak izliyorum.Ben bu kadar çok sakatlanan başka bir isimde görmedim.Mesut çok temposuz,Rossi çok çelimsiz ve Berisha nerede olduğunun farkında bile değil.

Hocanın Muhammed fetişinden bir an önce vazgeçmesi gerekiyor.Bizim en büyük eksiğimiz kanat bekler,bu kanat beklerle bu futbol oynanmaz.
Pelkas'a sorsan o bile kendini oynatmaz şu haliyle :) omuz sakatlığı tehlikeliymiş tekrarlarsa düzelmiyormuş Pelkas biraz ürkek ve hazır değil şuan

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #502 : 23 Eylül 2021, 23:34:45 »
nazım hala sakat bildiğim
İrfan ve Tisserand dışında tedavisi devam eden oyuncu yokmuş, diğerleri takımla çalışmaya başlamış. Nazım hazır değilse dörtlü defans ihtimali ortadan kalkıyor zaten.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #503 : 23 Eylül 2021, 23:40:14 »

Rossi, kız gibi topa vurmak deyimini gösteriyor bize iki üç maçtır .
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #504 : 23 Eylül 2021, 23:41:52 »
⭐ Mesut Özil
GZT Giresunspor

1 gol
1 şut pası
33 rakip yarı sahada pas (Sahanın en iyisi)
8 sahipsiz top kazanma (Takımının en iyisi)
11.3 km (Sahanın üçüncüsü)

Taraftar beğenmiyor haklıda olabilir fakat koşmuyor deniyor koşuyormuş demek ki yada tempo eleştirisi geliyor adamın temposu düşmese zaten Arsenal'de yada başka büyük ligde oynardı taraftarımızı bazen anlamıyorum 8 maç 3gol 1a fena değil en önemlisi Sosa'da yokken rakip sahada pas organizasyonunu ayarlıyor adamın sadece ayağına pas atacaklar onu bile beceremiyoruz bazen
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2021, 23:42:32 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #505 : 23 Eylül 2021, 23:43:16 »
Rossi, kız gibi topa vurmak deyimini gösteriyor bize iki üç maçtır .

Hadi kız gibi vurdun bari köşeye gitsin, ayak içini kalecenin üzerine vuruyor.
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2021, 23:43:31 Gönderen: kenz »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #506 : 24 Eylül 2021, 00:03:23 »
Tisserand gelene kadar dörtlü savunmaya dönemez miyiz?
Altay
Nazım-Kim-Ati-Novak
Gustavo
Osayi-Mesut-Pelkas-Ferdi
Valencia
abi bu sağ-sol açık rotasyonuyla 4’lü savunma oynanmaz bence.ferdi ve osayi önde kapalı savunmayı açarken çok etkili olmadıkları için onları de marke halde kalabilecekleri kanat bek olarak oynatmak daha mantıklı.zaten bence bizim 3’lü savunma oynama sebeplerimizden biri de bu.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #507 : 24 Eylül 2021, 00:18:01 »
Burak neden denenmiyor?
Vitor acaba unuttu mu Burak’ı?
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #508 : 24 Eylül 2021, 08:29:35 »
⭐ Mesut Özil
GZT Giresunspor

1 gol
1 şut pası
33 rakip yarı sahada pas (Sahanın en iyisi)
8 sahipsiz top kazanma (Takımının en iyisi)
11.3 km (Sahanın üçüncüsü)

Taraftar beğenmiyor haklıda olabilir fakat koşmuyor deniyor koşuyormuş demek ki yada tempo eleştirisi geliyor adamın temposu düşmese zaten Arsenal'de yada başka büyük ligde oynardı taraftarımızı bazen anlamıyorum 8 maç 3gol 1a fena değil en önemlisi Sosa'da yokken rakip sahada pas organizasyonunu ayarlıyor adamın sadece ayağına pas atacaklar onu bile beceremiyoruz bazen

Sanırım Mesut'u bir tek beğenen benim.
Adam gerçekten futbolu biliyor ama etrafındaki adamlar bilmeyince olan Mesut'a oluyor. Yıllar önce aynı benzetme Alex'e de yapılmıştı "Koşmuyor!". Benim bildiğim önce top koşacak sonra futbolcu. Biz topu koşturamıyoruz ki Mesut koşsa ne olacak. Mesut'tan faydalanabilmek için onu olabildiğince topla buluşturmamız gerekiyor.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #509 : 24 Eylül 2021, 09:22:37 »
Belli ki bizi bu sene yakarsa hücum hattının kazmalığı yakar. Maalesef yine oraya sağlam adam alamadık. Keşke 4-5 neyse verip Dzeko'yu alabilseydik.

Dün akşam 30-45 arası sallandık ve şansımızın yardımıyla gol yemedik. Geri kalan 75 dakikayı kontrol ettik, baya da gol kaçırdık. Giresun 2.yarı kaleye gelemeden saçma sapan bir gol attı. Maçın sıkıntıya girmesinin sebebi hücum hattındaki bitiricilik sorunu. Bitiriciliğe sadece kaçan golleri değil, yanlış ve isabetsiz pas tercihlerini de katıyorum.  Şut sayımızın az olmasını da bu tercih hatalarına bağlıyorum.

30-45 arası çok geniş alanda kaldık ve sürekli geçiş yedik. Ön taraftaki kaliteli ayakların top kayıpları (özellikle Valencia) ve baskı zamanlamalarının yanlış olması hep göbekten deldirdi bizi. Burada MHY sırıttı aşırı istekliydi ama her topa kontrolsüzce basıp sürekli pozisyonunu kaybetti. Crespo da MHY'nin aksine pozisyonunu kaybetmeyen bir oyuncu ama bana verdiği izlenim arkasında bir 6 numaraya muhtaç oynayabilmesi için.

Mesut'un fizik gücü gitgide artıyor inşallah böyle devam eder belli ki ona çok ihtiyacımız var. Hücumda onun zekasının yarısına sahip başka oyuncumuz yok.

Son olarak Ferdi'ye maşallah. Bana göre net olarak sezonun çıkış yapan oyuncusu şu ana kadar. Fiziğindeki gelişim görülüyor zaten, hiçbir ikili mücadelede yıkılmıyor, ters kademeyi bile öğrendi, 2 gol ve 1 asisti var şu ana kadar.