Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2021-22 Sezonu)  (Okunma sayısı 96673 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #855 : 07 Kasım 2021, 21:22:30 »

Trabzon maçından sonra toplayıp moral yemeği verecekti megafon sporcunun işi değil zaten.

Artı Trabzon 1-1 girmişin skoru koru.
Söz verdi ya çapsız herif canlı yayında. Sizin için oynayacağız başkan dedi. Millet de aldı gazı. Siz misiniz ulan bizim hakkımızı yiyen, ucariz , sokariz alayiniza minvali atıp tuttular. Sonrasında 10 puan fark yedik 3 haftada. Ruhsuz mikrop herifler. Defansına da ayrı sokayım. Uche ve hogh ile kiyaslaniyor capsizlar. Para veren varsa derhal satilmalilar. Bir bok olmaz bu sene takımdan en azından para kazansinlar. Vedat gibi çakalim parayı verene. Her maç gol yiyen defans mi olur.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #856 : 07 Kasım 2021, 21:35:15 »
Bırakmayın tamam çok zora girdi ama cidden spor mentörü lazım çekip çevirecek.Fazla sıçradılar ve uçtular.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #857 : 07 Kasım 2021, 21:45:32 »
forum yönetimi tom hanks’e günlük mesaj sınırı getirmeyi düşünmeli bence.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #858 : 07 Kasım 2021, 22:22:00 »
forum yönetimi tom hanks’e günlük mesaj sınırı getirmeyi düşünmeli bence.

hepimiz sinirliyiz sanki günah keçisi arıyor gibiyiz, benim de sinirime dokunsa da çok takılmayın bazı şeylere küfür etmiyor sonuçta, neler yazılıyor sosyal medyada, bu arada şeytan başladı gene manipülasyonlara başkanı avcuna alma derdinde ama yok öyle yağma ali koç gidecek once hedef şaşırtıyor şeytan önce yönetim gidecek sonra vitor.

Çevrimdışı Yasin_54

• Üye
  • Yer: Sakarya
« Yanıtla #859 : 07 Kasım 2021, 22:29:42 »
ben hocaya futbolculara hiç kızmıyorum artık gidecekse önce ali koç gitmeli hayallerimizi çaldı resmen aziz yıldırım'ı mumla arattı bize ne diyim

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #860 : 08 Kasım 2021, 00:32:04 »
Ulan ne zaman bir bildigi var muhabbeti cikti, olay karisti.... yok mesut kesildi .. pelkas kayboldu ... vs

Gencler oynuyordu, biranda yokoldu.... yok rossi vs ... is iyice karisti ..
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #861 : 08 Kasım 2021, 01:40:01 »
Bilic yada Okan Buruk diye dedikodular var

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #862 : 08 Kasım 2021, 02:10:38 »
Bilic yada Okan Buruk diye dedikodular var

Okan gelecekse Emre niye gitti derler adama. İşlerin böyle olacağını tahmin edemediler tezi de kurtarmaz. Sonuçta Emre, Okan'ın oynattığı futbolun bir tık yukarsıını oynatıyor. Bilic'e sezon başı eyvallah derdim ama sezon ortası o tarz hocalar pek istenini vermez, taraftar bu adama da sarar, sonunda yine yollarsın. Eğer Mesut kalacaksa, onun onay vereceği bir hocayı getirirsin olur biter. Ben bu tip bir şeye pek sıcak bakmam felsefe olarak ama bu saatten sonra başka çaren yok.

Başta öfkeli kardeşim Efe olmak üzere, haklı olarak hepiniz bana sövebilirsiniz ama ben Vitor'u kovmazdım. Vitor'dan raporu ister, kimi istiyorsa yollardım, arkasında dururdum.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #863 : 08 Kasım 2021, 02:18:44 »
Okan gelecekse Emre niye gitti derler adama. İşlerin böyle olacağını tahmin edemediler tezi de kurtarmaz. Sonuçta Emre, Okan'ın oynattığı futbolun bir tık yukarsıını oynatıyor. Bilic'e sezon başı eyvallah derdim ama sezon ortası o tarz hocalar pek istenini vermez, taraftar bu adama da sarar, sonunda yine yollarsın. Eğer Mesut kalacaksa, onun onay vereceği bir hocayı getirirsin olur biter. Ben bu tip bir şeye pek sıcak bakmam felsefe olarak ama bu saatten sonra başka çaren yok.

Başta öfkeli kardeşim Efe olmak üzere, haklı olarak hepiniz bana sövebilirsiniz ama ben Vitor'u kovmazdım. Vitor'dan raporu ister, kimi istiyorsa yollardım, arkasında dururdum.
Okan gelir mi bilmem ama madem kumar oynayacaklar Farioli'yi getirirdim ben olsam hem lige hakim hem de Mesut ve İrfan'a uygun bir sistem hocası. Bilic'e en yakın arkadaşı Ali Ece bile sallıyordu büyük maç kazanamıyor taktik açıdan yeterli mi diye bilemeyeceğim doğru isim mi

Vitor artık rapor kısmını geçti adamın her istediği yapılıyor takım sahada Vitor'u mu satıyor da oyuncu yollanacak ne 11 var nede sorunları çözme her maç aynı şekilde gol yiyor takım rakibi de açamıyor bir çözüm üretemedi haftalardır
Özetle takım geri gidiyor en iyi maçı sezon başı Frankfurtsa sıkıntı var maalesef

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #864 : 08 Kasım 2021, 02:28:05 »
takım sahada Vitor'u mu satıyor

Tam olarak satıyor denir mi, bilemiyorum ama bazı oyuncuların tavırlarından rahatsızım.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #865 : 08 Kasım 2021, 02:31:45 »
Tam olarak satıyor denir mi, bilemiyorum ama bazı oyuncuların tavırlarından rahatsızım.
2 maç üst üste oynayan yok abi :D zor o iş, mesela haftalardır Pelkas'ı nasıl kazanamaz bir hoca aklım almıyor çok inatçı adam maalesef

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #866 : 08 Kasım 2021, 08:44:53 »
Böyle giersek Nothingham Foreste dönermişiz,gençlEr Fenerbahçeyi tutmuyormuş tek o Bülent Değerliyi sevemedim.

Evet futbol herşeyin temelide basketbol takımı sayesinde adım gibi eminim bir sürü genç Fenerbahçeli oldu.

Artı İngiltere o kadar çok ki değerli takımlar. Taraftarlar kendi takımlarını tutuyorlar orda.

Seneye Ffp denen olay bitiyormuş doldurun kaliteli kramponları.

Yapılacak tek şey sanki puan farkı yokmuş gibi çıkıp maçlaı kazanmaya çalışmak.

Bakalım neler olacak.Trabzon tavşan atlettir Avcı biryerden sonra düşüşe geçeçektir.
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2021, 10:30:20 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #867 : 08 Kasım 2021, 09:35:41 »
türkiye kupasına ve avrupaya odaklanmak lazım.tamam 26 hafta 10 puan çok bi şey değil ama olmayacak gibi duruyor.kupa ve avrupa’da eleme usulü sonuçta her şey olabilir.avrupa’da gelecek güzel sonuçlara bi de türkiye kupası eklesek en azından bir nebze “mutlu” oluruz.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #868 : 08 Kasım 2021, 10:36:32 »
ben hocaya futbolculara hiç kızmıyorum artık gidecekse önce ali koç gitmeli hayallerimizi çaldı resmen aziz yıldırım'ı mumla arattı bize ne diyim

ali Koç ile hiç bir bok olmaz.
 şımarık arap prensleri gibi; mourinho gelsin onu da kovar.
Defolup gitmesi lazım

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #869 : 08 Kasım 2021, 10:57:42 »
Türk genel medyası kadar kokuşmuş bir sistem yok.Tamam 8 yıldır kupa yok ama bu yıl özelinde diğer iki takımla aynı oranda ligden kopmuş görünmemize rağmen işleri güçleri Fenerbahçe.

Tabi Terime laf edemiyorlar ayar verip durmasına rağmen.

Fenerbahçe olmazsa aç kalacaklar.
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2021, 10:58:15 Gönderen: Tom Hanks »