Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2021-22 Sezonu)  (Okunma sayısı 96710 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #1095 : 26 Aralık 2021, 22:08:31 »
Rıdvan Dilmen: "Maç sonu Mert Hakan, İrfan Can ve Mesut ile ilgili bir şeyler söyleyeceğim."

:D

Ne söyledi ?

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1096 : 26 Aralık 2021, 22:14:59 »
Ne söyledi ?
Demedi herhalde sadece şunlar var

Rıdvan Dilmen: "İrfan Can, çok değerli oyuncu ama küstürüldü. Gelecek teknik adamın Pelkas'ı İrfan Can'ı yeniden canlandırması lazım. Galatasaray'a verin Pelkas'ı Mesut'u İrfan'ı maksimum 2-3 puan fark olurdu. Gencecik çocuklarla oynadı Galatasaray."

Rıdvan Dilmen: "Bir oyuncuya protesto olabilir ama Mert Hakan için bugün ilk defa haksız protesto gördüm."

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1097 : 26 Aralık 2021, 22:18:03 »
Rıdvan Dilmen: "Fenerbahçe 4-2-3-1  oynamalı. En ileride Valencia, sağ kanatta Ferdi, sol kanatta Pelkas, forvet arkasında ise Mesut olmalı. Orta ikilide de İrfan-Crespo ideal."

Çok biliyor Rıdvan oradan konuşması kolay tabi geçsin hocalık yapsın görelim

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #1098 : 26 Aralık 2021, 22:18:48 »
Ne söyledi ?

kendi aralarında  çok paslasmasinlar falan bir seyler geveledi

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #1099 : 26 Aralık 2021, 23:12:10 »
Mhy ıslıklayan tayfayı Kemal Abi ayarladı herhalde en azından istekli çocuk İrfan ruh gibiydi mesela

Az değilsin valla, yaklaşık 10 dakika sonra bir alkışlamalar falan geldi, Samet'in grubu devreye girdi dedim :D

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #1100 : 26 Aralık 2021, 23:20:16 »
Bilic’e o kadar parayı gömeceğime,İsmail Kartal ile falan anlaşırım daha iyi.

Bu çapsızlar ancak İsmail Kartal’ı getirir çünkü.Löw falan hikaye.

Bilmiyorum izlediniz mi, eğer izlemediyseniz tavsiye ederim, İsmail Kartal'ın Kırılma Anı'ndaki röportajını izledim. Helal olsun, Aziz Yıldırım ona 3 yıllık kontrat önermesine rağmen, bence dik duruş göstermiş ve görevi bırakmış orada. Belki de tarihin en şanssız dönemine denk geldi. Otobüs kurşunlanması olmasaydı şampiyon olacaktık büyük ihtimalle. Hem kulüp hem de Kartal adına kırılma oldu. Dünyanın başka yerinde olsa ortalık uzun yıllar ayakta kalacakken, biz de ne olayın sorumluları ortaya çıktı ne de başka bir şey oldu. İsmail Kartal, bence bu yönetime 'karakter' olarak 10 gömlek üstün bir insan. Hocalığı mükemmeldir gibi bir iddiam yok, yanlış anlaşılmasın.

vitora yaptıklarından sonra kimse de gelmez ya da sağlam kontrat yapar bilic gelirse gelir, yoksa arap ismail ie kongreye gideriz.

Vitor'la gelirken ne konuşuldu, ne sözler verildi, ne kadarı yapıldı, herkesin bir tahmini var ama açık açık hiç söylenmiyor. Vitor'un çenesi durmaz, elbet bu dönemle ilgili konuşacaktır. Ali Koç ve yönetiminin Obradovic ve Kokoskov süreçlerindeki tutumlarını da biliyoruz. Kafalarında ismini çizdikleri adamlara inanılmaz bir karalama kampanyası başlatıyorlar. Zeljko'da böyle olmadı ama onu neredeyse umursamaz tavırlarla kaçırdılar. Igor'a yapılanlara iyi kötü herkes hakim. Sonra bir de tutup adamı günah keçisi yaptılar. Bu kadar sabıkalı yönetimden ne sağlıklı bir karar çıkar artık ne de aklı başında bir adam bunlarla çalışır.
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2021, 23:21:19 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #1101 : 27 Aralık 2021, 00:01:43 »
Bilmiyorum izlediniz mi, eğer izlemediyseniz tavsiye ederim, İsmail Kartal'ın Kırılma Anı'ndaki röportajını izledim. Helal olsun, Aziz Yıldırım ona 3 yıllık kontrat önermesine rağmen, bence dik duruş göstermiş ve görevi bırakmış orada. Belki de tarihin en şanssız dönemine denk geldi. Otobüs kurşunlanması olmasaydı şampiyon olacaktık büyük ihtimalle. Hem kulüp hem de Kartal adına kırılma oldu. Dünyanın başka yerinde olsa ortalık uzun yıllar ayakta kalacakken, biz de ne olayın sorumluları ortaya çıktı ne de başka bir şey oldu. İsmail Kartal, bence bu yönetime 'karakter' olarak 10 gömlek üstün bir insan. Hocalığı mükemmeldir gibi bir iddiam yok, yanlış anlaşılmasın.

Vitor'la gelirken ne konuşuldu, ne sözler verildi, ne kadarı yapıldı, herkesin bir tahmini var ama açık açık hiç söylenmiyor. Vitor'un çenesi durmaz, elbet bu dönemle ilgili konuşacaktır. Ali Koç ve yönetiminin Obradovic ve Kokoskov süreçlerindeki tutumlarını da biliyoruz. Kafalarında ismini çizdikleri adamlara inanılmaz bir karalama kampanyası başlatıyorlar. Zeljko'da böyle olmadı ama onu neredeyse umursamaz tavırlarla kaçırdılar. Igor'a yapılanlara iyi kötü herkes hakim. Sonra bir de tutup adamı günah keçisi yaptılar. Bu kadar sabıkalı yönetimden ne sağlıklı bir karar çıkar artık ne de aklı başında bir adam bunlarla çalışır.
Abi benim pek bilgim yok bu konularda ama İsmail Kartal şu süreçte kötü bir tercih olmaz bence.Bilic gibi boşa yatırım olacağına,yeni yönetime hamle şansı verirler en kötü.

Vitor'un en büyük şanssızlığı Trabzon maçından sonra ona cephe alan oyuncular ve kendi egosu oldu.Trabzon maçı takımı tamamen kopartan bir maç oldu ve acemi ve beceriksiz yönetim bu süreci berbat yönetti.

Emre'yi  belki de hiç göndermeyecektik...

Her şeyden önce, Mesut,İrfan ve MHY kararı verecek sonuçta.Onlar bu takımı çete olarak yönetiyorlar zaten.Önce bu üçlüye,sonradan takıma danışılsın hoca konusu da.Aykut gelsin de Rıdvan rahatlasın.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #1102 : 27 Aralık 2021, 02:11:03 »
zerre hazzetmem ama karakullukçu’nun da kanalında bi ismail kartal videosu var.kendisinin herkesin sandığından daha farklı biri olduğu anlaşılıyor izleyince.taktik ağırlıklı bir program adı diziliş ertuğrul sanırım.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1103 : 27 Aralık 2021, 02:55:23 »
zerre hazzetmem ama karakullukçu’nun da kanalında bi ismail kartal videosu var.kendisinin herkesin sandığından daha farklı biri olduğu anlaşılıyor izleyince.taktik ağırlıklı bir program adı diziliş ertuğrul sanırım.
evet adı o, güzel format
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2021, 03:07:19 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #1104 : 27 Aralık 2021, 11:02:14 »
Emre'yi  belki de hiç göndermeyecektik...

Belki fazla ....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #1105 : 30 Aralık 2021, 20:12:01 »
Zorunlu Açıklama

Dijital spor içeriği platformu olan Vole’de yorumlar yapan Serdar Ali Çelikler isimli şahsın, bir süredir ortaya koyduğu haddini aşan yaklaşım üzerine açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur.

Öncelikle belirtmek gerekir ki; bahsi geçen şahsın yorumlarını ifade özgürlüğü kapsamında değerlendirmek mümkün değildir.

Zira “Bir dinleyicim dile getirdi bana da mantıklı geldi” yaklaşımının hangi gazetecilik etiğine uygun olduğunu kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.

Bununla birlikte “Bana bilgi geldi” , “Kulübün içinden birinden aldım” benzeri yaklaşım ve yalanlarla kendi hayal gücünü insanlarla paylaşan bu kişiyi dikkate almama konusunda taraftarlarımızı ve camiamızı da uyarmak istiyoruz.

Bu kişinin, Başkanımız, Yönetim Kurulumuz ve futbolcularımız hakkında ortaya attığı yakışıksız yaklaşım ve üslubu konusunda kendisini uyarıyor; yapacağı tüm yorumları eleştiri sınırları çerçevesinde yapmaya davet ediyoruz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #1106 : 30 Aralık 2021, 23:28:01 »
Zorunlu Açıklama

Dijital spor içeriği platformu olan Vole’de yorumlar yapan Serdar Ali Çelikler isimli şahsın, bir süredir ortaya koyduğu haddini aşan yaklaşım üzerine açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur.

Öncelikle belirtmek gerekir ki; bahsi geçen şahsın yorumlarını ifade özgürlüğü kapsamında değerlendirmek mümkün değildir.

Zira “Bir dinleyicim dile getirdi bana da mantıklı geldi” yaklaşımının hangi gazetecilik etiğine uygun olduğunu kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.

Bununla birlikte “Bana bilgi geldi” , “Kulübün içinden birinden aldım” benzeri yaklaşım ve yalanlarla kendi hayal gücünü insanlarla paylaşan bu kişiyi dikkate almama konusunda taraftarlarımızı ve camiamızı da uyarmak istiyoruz.

Bu kişinin, Başkanımız, Yönetim Kurulumuz ve futbolcularımız hakkında ortaya attığı yakışıksız yaklaşım ve üslubu konusunda kendisini uyarıyor; yapacağı tüm yorumları eleştiri sınırları çerçevesinde yapmaya davet ediyoruz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Bu kaliteli ye ... basket takimina karsi yaptigi kampanyalarda cevabini vermediye millet ona sinirleniyorum...

Birde meshur sanki feneri malum surecte savundugu icin kovuldu heryerde algisi var ki ... yalanin onde gideni.

Olaylar ilk basladiginda zekariya oz itine methiyeler duzenlerden biriydi, sonra bakti ruzgar dondu bu kaliteli de dondu....

Baskanin bu herifle televizyona cikmasi yaptigi buyuk hatalar listesindeydi.

Ayrica Vole deki tek kaliteli bu degil. Malum kankasi kivircik it de orada. Vole ye toptan bir kampanya baslatilmali ve hatta sponsorlari da listelenmeli ve kara listeye alinmali. Ama bizim klup bu tur olaylara neden girmiyor anlamiyorum.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #1107 : 10 Ocak 2022, 20:22:47 »
Bu takımın kanatları yok. Yönetimde futbolu biraz bilen biri olsaydı sadece iki transferle (biri baba bir santrfor biri kuvvetli bir sağ açık) çok farklı şeyler konuşuyor olabilirdik.

Orta sahalarla kanatlarda top gezdiriyoruz habire………

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #1108 : 10 Ocak 2022, 20:26:07 »
MHY komik çocuk. Rakip bek sol ayağına hamle yapıyor bizimki yalandan penaltı almak için sağ ayak bileğini tutuyor.
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2022, 20:27:45 Gönderen: Enver Tarcan »

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #1109 : 10 Ocak 2022, 20:35:14 »
Bu takımın kanatları yok. Yönetimde futbolu biraz bilen biri olsaydı sadece iki transferle (biri baba bir santrfor biri kuvvetli bir sağ açık) çok farklı şeyler konuşuyor olabilirdik.

Orta sahalarla kanatlarda top gezdiriyoruz habire………
Kalemizde de Berke yerine bir kaleci olması lazım tabii.