Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2021-22 Sezonu)  (Okunma sayısı 97088 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #1110 : 10 Ocak 2022, 20:50:27 »
Takımı resmen sabotaj ikili mert hakan-irfan yönetiyor. Fbli olmayı geçtim ZMG 13 senenin hatrına bari şu lanet ikiliyi çıkar artık gözümüz görmesin..

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #1111 : 10 Ocak 2022, 20:54:16 »
Kalemizde de Berke yerine bir kaleci olması lazım tabii.

Şu leş maçın en iyisi yine Berke, haksız bir yorum olmamış mı hocam, bu kadar sıkıntılı takım içerisinde 20 yaşında ilk A takımla sezonunda elinden geleni yapıyor çocuk. Altay denen kardeşimizin ilk seneki hataları Berke’den çok daha beterdi mesela..

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #1112 : 10 Ocak 2022, 20:57:54 »
bi kere de 4-4-2 denesek bari.zajcı çıkarıp serdar dursunu alsak en azından ceza sahasında bi opsiyon daha olur.valenciaya kalırsak klas gol atacak diye 100 tane pozisyon harcanacak.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1113 : 10 Ocak 2022, 21:09:02 »
Mert Hakan atılır maçı da kaybederiz gibi duruyor.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #1114 : 10 Ocak 2022, 21:12:22 »
Şu leş maçın en iyisi yine Berke, haksız bir yorum olmamış mı hocam, bu kadar sıkıntılı takım içerisinde 20 yaşında ilk A takımla sezonunda elinden geleni yapıyor çocuk. Altay denen kardeşimizin ilk seneki hataları Berke’den çok daha beterdi mesela..
İyi niyetinden şüphem yok Berke’nin. Ancak çok yetersiz. Böyle bir istatistik var mı bilmiyorum ama kalesine gelen ciddi pozisyonların gol olma oranı çok yüksek… Üzerine gelen toplarla, yumuşak şutları kurtarması onu iyi hatta vasat bir kaleci bile yapmıyor ne yazık ki. Ayrıca yan toplarda nerede duracağını, nasıl hamle yapacağını kesinlikle bilmiyor. Tüm maçlarını dikkatle izliyorum. Belki kaleci antrenörleri iyi değil diyeceğim ama Altay da aynı ekiple çalışıyor. Keşke iyi olsa tabii, ben de övsem……

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #1115 : 10 Ocak 2022, 21:14:15 »
Övdük yine yumurtladı Berke beyimiz de, klüpte hiç kimse sağ olsun şaşırtmıyor Ali Bey bütün basiretsizliğini bulaştırdı her zerremize kurtulamaz olduk maşallah

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #1116 : 10 Ocak 2022, 21:16:24 »
Bu arada herkesin övdüğü Kim-Szalai ikili oynarken ciddi manada kötü stoperler bana kalırsa, tabi takım düzeni ve gerçek manada bekler de olmayınca iyice sırıtıyor ama şu takımı şu oyuncularla 4 lü oynatmak çok büyük ihanet Ali sağ olsun takımın en iyi yeri geri üçlüyü de sabote etti sanki tek sorunmuş gibi!

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #1117 : 10 Ocak 2022, 21:47:02 »
Novak’ın, Zajc’ın falan ıslıklanması çok gereksiz.

Ali Koç/yönetim dışında sorumluluğu paylaştırmamak lazım.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1118 : 10 Ocak 2022, 21:52:10 »
Bu arada herkesin övdüğü Kim-Szalai ikili oynarken ciddi manada kötü stoperler bana kalırsa, tabi takım düzeni ve gerçek manada bekler de olmayınca iyice sırıtıyor ama şu takımı şu oyuncularla 4 lü oynatmak çok büyük ihanet Ali sağ olsun takımın en iyi yeri geri üçlüyü de sabote etti sanki tek sorunmuş gibi!
Valla ben hiç ovmedim. İkisinden de zerre haz etmiyorum. Uche hoghun boku olamazlar. Bunu hep söyledim. Eğer küçük bir ihtimal bile teklif yapan varsa ikisini de teklifi yapana kakalamak lazım.
Düşünüyorum düşünüyorum ben bir antrenör yada yönetici olsam su takımdan kimseyi tutmam seneye. Tutarsam da zorlayarak 3-4 kişiyi gecmez. O kadar reziller. Antrenör gitmiş. Hala Biliç mi low mu boku yiyorlar. Sene başı da.aylarca bekleyip pereirayi almışlardı. Şu adam bu klupten bir an önce gitmeli. Tarihin en karanlık dönemini yaşatıyor klube. Antrenör falan hiç bakmasın. Kendini göndersin. Yeter artık. Nefret ettirdiler spordan.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1119 : 10 Ocak 2022, 21:57:49 »
İlk kez imkanım olmasına rağmen bir maçı izlemedim bizi bu hale getirenler utansın diyecek bir şey bulamıyorum

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #1120 : 10 Ocak 2022, 22:01:31 »
Valla ben hiç ovmedim. İkisinden de zerre haz etmiyorum. Uche hoghun boku olamazlar. Bunu hep söyledim. Eğer küçük bir ihtimal bile teklif yapan varsa ikisini de teklifi yapana kakalamak lazım.
Düşünüyorum düşünüyorum ben bir antrenör yada yönetici olsam su takımdan kimseyi tutmam seneye. Tutarsam da zorlayarak 3-4 kişiyi gecmez. O kadar reziller. Antrenör gitmiş. Hala Biliç mi low mu boku yiyorlar. Sene başı da.aylarca bekleyip pereirayi almışlardı. Şu adam bu klupten bir an önce gitmeli. Tarihin en karanlık dönemini yaşatıyor klube. Antrenör falan hiç bakmasın. Kendini göndersin. Yeter artık. Nefret ettirdiler spordan.

Löw-Bilic ikileminde kalsa iyi, hoca görüşmelerini daha yeni başlatacakmış beyefendi abi :D

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #1121 : 10 Ocak 2022, 23:20:35 »
takımın başında hoca yok,her gün rezil oluyoruz ama adam basının sorularını fıstık yiyerek cevaplıyor.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #1122 : 11 Ocak 2022, 10:06:15 »
takımın başında hoca yok,her gün rezil oluyoruz ama adam basının sorularını fıstık yiyerek cevaplıyor.

her sene sene ortasinda havlu atmaktan bikmadi ... tarihin en basarisiz baskani olma yolunda emin adimlarla gidiyor....
Ben artik bu baskilara dayanabilecegini sanmiyorum, gecen sene basket takimi vs vardi en azindan bu sene o da yokki baski azalsin.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #1123 : 14 Ocak 2022, 12:07:28 »
Geçmiş olsun Samet, Mert Hakan Yandaş sakatlanmış diye okudum..

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #1124 : 14 Ocak 2022, 12:50:45 »
Geçmiş olsun Samet, Mert Hakan Yandaş sakatlanmış diye okudum..

:D
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....