Gönderen Konu: 2014 FIBA Dünya Erkekler Basketbol Şampiyonası  (Okunma sayısı 130572 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

active

• Ziyaretçi
Ynt: 2014 FIBA Dünya Erkekler Basketbol Şampiyonası
« Yanıtla #345 : 04 Eylül 2014, 23:56:37 »
Sen yazdıklarının farkında değilsin. Ergin Ataman'ın yerine bana bir tane Coach söylermisin ukalalığını yazan sen değilmisin. Madem Gergin'in avukatlığına soyundun ben de sana örnekleri sundum. Bu ülkede milli takımın başına getirilecek en son coach Gegin dir.Ha Gergini beğenmişsin ha Terimi hiç farkı yok Aynı amaca hizmet ediyorlar.
ben ukala mukala değilim.laflarına dikkat et.adam gibi soru sordum sana.anlamını bilmeden kelimelere bir yerlerinden uydurup anlam yükleme.kimsenin de avukat falan değilim.söyler misin dedim?söyle lan mı dedim?şu an kimsenin avukatı değilim.ama hukuk düşünüyorum.kısmetse allah nasip ederse ergin e değil obra ya avukat olurum merak etme.
yalan mı söyleyeceğim?terim i de beğeniyorum sevmesem de?zaten o gittikten sonra gs nin ne hale geldiğini gördük.sen istemezsin ben isterim başa geçmesini .kişisel görüş meselesi.
yaşın büyük daha fazla ileri gitmeyeceğim.cevabımı vermeden de durmam ama
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2014, 00:02:29 Gönderen: active »

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #346 : 05 Eylül 2014, 00:03:40 »
Ergin Ataman başarılı bir koç olsa da bu turnuvada ben de pek beğenmedim açıkçası ki iş yapabileceğini düşünenlerdendim.He kağıt üzerinde iş yapıyor gibi görünüyor ama saçma sapan kadro seçimi bir yana maç içindeki anlamsız alan savunması fantezisi beni bitiriyor.Şunu Tanjevic yaptığı zaman millet tam sayfa haber yapıp her yerde eleştiriyordu.

Öte yandan Ergin Ataman'ın Oğuz ve Emir'den utanıp özür dilemesi lazım bence,özellikle Emir'den.3 ay öncesinden resmen defediyordu,sonra final serisindeki onca olaya rağmen de yüzsüz yüzsüz çağırdı ama Emir o kadar lafa rağmen en çok mücadele edenlerden.Kendisini taktir ediyorum.
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2014, 00:39:39 Gönderen: Undisclosed Desires »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #347 : 05 Eylül 2014, 00:05:52 »
Emir'in Türk vatandaşlığına geçirilmesine ve 2010 kadrosuna alınmasına ilk tepki gösterip ortalığı provake eden de o ahlaksız dopingciden başkası değildir.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #348 : 05 Eylül 2014, 00:07:19 »
obradovicin olmasını istemem bizim takımı çalıştırdığı için ama ivkovicin milli takım hocası olmasını isterdim. yaşlı olması ve kulup takımı çalıştırması dezavantaj ama objektif, bilgili, tecrübeli, otoritesi sağlam bir koç ideal olurdu. murat didin, çetin yılmaz, aydın örs, mahmudi gerçekçi tercihler değil.

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #349 : 05 Eylül 2014, 00:11:01 »
ben ukala mukala değilim.laflarına dikkat et.adam gibi soru sordum sana.anlamını bilmeden kelimelere bir yerlerinden uydurup anlam yükleme.söyler misin dedim?söyle lan mı dedim?
yalan mı söyleyeceğim?terim i de beğeniyorum sevmesem de?zaten o gittikten sonra gs nin ne hale geldiğini gördük.sen istemezsin ben isterim başa geçmesini .kişisel görüş meselesi.
yaşın büyük daha fazla ileri gitmeyeceğim.cevabımı vermeden de durmam ama

Ukalalığı nerde yaptığının farkında bile değilsin. Bana her hangi bir takımın coach'u hakkında yazsan, başka bir coach söylermisin diye sorsan sana seve seve Örnek veririm. Bu kadar vukuatı olan bir Coach için bana sorgu yapılmasına genç bir kardeşim de olsan tepki gösteririm. Yaşım için senden saygı beklentisi içinde değilim. İnsan kendisine saygı duymuyorsa çevresine hiç göstermez. Forumlarda birinin açığını görünce atar yapan birisi değilim ama direk bana birisi Ergin Ataman'ı överse ona haddini bildiririm.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #350 : 05 Eylül 2014, 00:19:00 »
Ukalalığı nerde yaptığının farkında bile değilsin. Bana her hangi bir takımın coach'u hakkında yazsan, başka bir coach söylermisin diye sorsan sana seve seve Örnek veririm. Bu kadar vukuatı olan bir Coach için bana sorgu yapılmasına genç bir kardeşim de olsan tepki gösteririm. Yaşım için senden saygı beklentisi içinde değilim. İnsan kendisine saygı duymuyorsa çevresine hiç göstermez. Forumlarda birinin açığını görünce atar yapan birisi değilim ama direk bana birisi Ergin Ataman'ı överse ona haddini bildiririm.
benim allah a şükür kendime de çevreme de saygım var.forumda da az önce utkan ile biraz tartışır gibi olduk ama sonra özür falan diledim bitti herhalde o mesele.kimseyele de büyük çaplı bir tartışmaya girmedim şimdiye kadar.kişisel görüşümüzü yazıyoruz bu forumlarda ergin ataman ı seviyorum mu dedim.beğendiğim bir antrenör dedim fikir özgürlüğü diye bir şey var şu forumlarda
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2014, 00:19:30 Gönderen: active »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #351 : 05 Eylül 2014, 00:25:17 »
ERgin in de TErim in de soyunu sopunu hocalıklarını karakterlerini midesizliklerini ..............................................
boşlukları doldurmak isteyen doldursun.

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
« Yanıtla #352 : 05 Eylül 2014, 00:30:59 »
benim allah a şükür kendime de çevreme de saygım var.forumda da az önce utkan ile biraz tartışır gibi olduk ama sonra özür falan diledim bitti herhalde o mesele.kimseyele de büyük çaplı bir tartışmaya girmedim şimdiye kadar.kişisel görüşümüzü yazıyoruz bu forumlarda ergin ataman ı seviyorum mu dedim.beğendiğim bir antrenör dedim fikir özgürlüğü diye bir şey var şu forumlarda

Güzel kardeşim Ergin'i beğenebilirsin bence sakıncası yok. Düşünceni de özgüürce dile getirebilirsin. Başkasından alıntı yaptığın mesajlara dikkat et.Ergin Atamanı bulunduğu mevkide olmaması gerektiğini gerkekçeleriyle vurgulayan birisine neden 'Bana Ergin'in yerine bir coach söylermisin' alıntısı yapıyorsun. Bana bu soruyu değil sen kim sorarsa aynı tepkiyi veririm.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #353 : 05 Eylül 2014, 00:33:51 »
Güzel kardeşim Ergin'i beğenebilirsin bence sakıncası yok. Düşünceni de özgüürce dile getirebilirsin. Başkasından alıntı yaptığın mesajlara dikkat et.Ergin Atamanı bulunduğu mevkide olmaması gerektiğini gerkekçeleriyle vurgulayan birisine neden 'Bana Ergin'in yerine bir coach söylermisin' alıntısı yapıyorsun. Bana bu soruyu değil sen kim sorarsa aynı tepkiyi veririm.
tamam o zaman ?ama emin ol amacım ukalalık falan değil ben de isterim takımda ergin yerine daha iyi bir antrenör olsun ama bence yok sence var.ben sadece bunu söylemek istemiştim.neyse bence konuyu kapatalım iyi geceler.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #354 : 05 Eylül 2014, 00:34:35 »
Kimse kimseye ''neden Ergin'i seviyorsun'' diyemez, lakin kimse kimseye ''neden Ergin'i sevmiyorsun'' da diyemez. Sonuçta burası Fenerbahçe forumu, tarafsız bir forum değil. Milli takım konusunda fikrim nettir, orada mücadele eden oyunculara desteğim sonsuzdur, Emir'den, Oğuz'a kadar bizim çocuklarımız var orada.

Milli takımı destekleyenleri, övenleri, göklere çıkartanları tutup kovacak hali yok kimsenin. Böyle saçmalık olmaz zaten. Burası Türkiye ve bu ülkenin takımı elbette destek görecek.

Burada tek detay, Ergin güzellemesi yapılmasın, yapılıyor demiyorum, çizgi bu diyorum.
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2014, 00:35:11 Gönderen: Chauncey Billups »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #355 : 05 Eylül 2014, 00:35:46 »
@_fb1907_
Abi ne var ne yok....
Sen kusura bakma genç kardeşler bazen heyecanlı oluyorlar.

Merak etme abi fazla ileri de gitse birşey olmaz biz seni koruruz evel allah :) 8)

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
« Yanıtla #356 : 05 Eylül 2014, 00:46:47 »
Cem kardeş teşekkürler ve iyi geceler. Asıl ben rahatsızlık verdim. Benim de hassas olduğum Ergin Ataman ve Terim ordan sorularla zorlanınca foruma rahatsızlık verdik. Bence yapıcı bir tartışma oldu. Çünkü kuşakların farklı bakış açılarıyla olayları süzebilmesi bu forumlarla da etkili olabiliyor. Biz gençlerden bazı şeyleri öğrenicez bazen gençler bizden bir şeyler öğrenicek. Sonuçta kırıcı olmadan bunları yapabilmek güzel. Bu konuda bu forumun en iyisi de sensin. Tekrardan rahatsız ettiğimiz için herkes den özür diliyorum. İyi geceler.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #357 : 05 Eylül 2014, 00:52:56 »
Cem kardeş teşekkürler ve iyi geceler. Asıl ben rahatsızlık verdim. Benim de hassas olduğum Ergin Ataman ve Terim ordan sorularla zorlanınca foruma rahatsızlık verdik. Bence yapıcı bir tartışma oldu. Çünkü kuşakların farklı bakış açılarıyla olayları süzebilmesi bu forumlarla da etkili olabiliyor. Biz gençlerden bazı şeyleri öğrenicez bazen gençler bizden bir şeyler öğrenicek. Sonuçta kırıcı olmadan bunları yapabilmek güzel. Bu konuda bu forumun en iyisi de sensin. Tekrardan rahatsız ettiğimiz için herkes den özür diliyorum. İyi geceler.
yalnız abi sezon başlasın sen o zaman ergin e nasıl saydırılıyor öğrenirsin.sadece milli takımda diye seni de kırdık üzdük kusura bakma.şu forumda kaç tane mesajım silindi ergin yüzünden.
ama işte desteklemek zorunda değilsiniz tabi ki de söz konusu milli takım olunca işler değişiyor benim için yoksa ben de nefret ederim o adamdan. :)
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2014, 00:53:05 Gönderen: active »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #358 : 05 Eylül 2014, 00:54:47 »

abi estafirullah ne demek .
tartışmak güzeldir ERgin çirkindir :) adam değildir hatta .. iyi koçluk kısmı şahsen beni ilgilendirmiyor ait olduğu camianın taraftarlarının düşüneceği ve kafa yoracağı bir şey.
milli takım ile ilgili fikrimi 100 kere yazmıyorum sıkmasın.
cümleten hatırlı geceler.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #359 : 05 Eylül 2014, 01:01:04 »
Ergin sevmesek de başarıları neticesinde yerli en iyi alternatif idi bence. Gelir gelmez emir yerine başkasını devşirip onu gs aldırma cabası karakterini gösteriyor. Kendi oyuncuları ile oynamak istemesini makul buluyorum ama bu turnuva sonrasında da eminim emiri kesmek isteyecektir.
Açıkcası maddi manevici hido önderliğinde ilk turda rezilleri oynayıp dönen milli takımlardan sıkılmıştım. Emir ve oğuz un gayretlerini görünce insan yine de sahiplenmiyo değil takımı. Kazasız belasız dönsünler de nereye kadar gidiyorsak
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem