Gönderen Konu: 2014 FIBA Dünya Erkekler Basketbol Şampiyonası  (Okunma sayısı 130587 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
Ynt: 2014 FIBA Dünya Erkekler Basketbol Şampiyonası
« Yanıtla #465 : 09 Eylül 2014, 16:18:26 »
Teşekkür ederim abi bi karışıklık oldu herhalde
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #466 : 09 Eylül 2014, 16:21:10 »
Bugünkü maçta Utkan'ın yaptığı hazırlığın yarısını yapabilmiş olan takım kazanır.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #467 : 09 Eylül 2014, 16:42:48 »
Bugünkü maçta Utkan'ın yaptığı hazırlığın yarısını yapabilmiş olan takım kazanır.

ahahah aynen, Utkan ile yarışacak kimse yok adam istatistiklerin efendisi resmen :D

Çevrimdışı Forza_FB

• Üye
« Yanıtla #468 : 09 Eylül 2014, 16:49:24 »
Sadece kendilerini ve yeni sezonu düşündüler; sırf Ligdeki ezeli rakibi fenerbahçe; emir'den faydalanamasın diye, milli takımdan onu çıkartmak istediler. Öyle mi ? Kendisi dahil kimse kusura bakmasın öyle... Benim Fenerbahçeli insanlarımda bunu gayet olağan karşıladı... doğrudur... o zaman hoca kulübüne döndüğünde "doping yapsana doping yapsana" demeye zerre hakkı yok kimsenin. hoca son derece sportmen, centilmen beyefendi özel bir karakterdir !!!.Bir insan ordayken iyi, buradayken kötü olmaz... Bunun adı samimiyetsizlik olur. Hoca ya iyi bir spor adamıdır ya da değildir. kulüpçülük değildir bu. Kulüpçülüğün ne olduğu kimin yaptığı girişte yazılıdır. Mecburen emir'i aldı diye bundan memnun olan fenerbahçelilere ithaf olunur.
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2014, 16:50:57 Gönderen: Forza_FB »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #469 : 09 Eylül 2014, 16:59:51 »
Sadece kendilerini ve yeni sezonu düşündüler; sırf Ligdeki ezeli rakibi fenerbahçe; emir'den faydalanamasın diye, milli takımdan onu çıkartmak istediler. Öyle mi ? Kendisi dahil kimse kusura bakmasın öyle... Benim Fenerbahçeli insanlarımda bunu gayet olağan karşıladı... doğrudur... o zaman hoca kulübüne döndüğünde "doping yapsana doping yapsana" demeye zerre hakkı yok kimsenin. hoca son derece sportmen, centilmen beyefendi özel bir karakterdir !!!.Bir insan ordayken iyi, buradayken kötü olmaz... Bunun adı samimiyetsizlik olur. Hoca ya iyi bir spor adamıdır ya da değildir. kulüpçülük değildir bu. Kulüpçülüğün ne olduğu kimin yaptığı girişte yazılıdır. Mecburen emir'i aldı diye bundan memnun olan fenerbahçelilere ithaf olunur.
Ben mesela burada emir gitmese de sonuna kadar haklı olduğunu belirtmiştim.Ve burada kimse de olağan karşılamadı.Milli takımı destekliyorum ben sonuna kadar.Ama ne destekleyen olağan karşıladı ne desteklemeyen.
Ben milli takımı destekliyorum Ergin Ataman ı değil.Biliyorum  beni kast etmiyorsunuzdur belki ama ben milli takımı desteklerim ama karaktersiz Ergin e sonuna kadar da dopingçi derim.Ha bana göre hocalığı iyidir.Size göre iyi değildir ona sonuna kadar saygı duyarım.Ergin atamanın karakterli olduğunu da bence kimse iddia etmemeli edemez de zaten.

Çevrimdışı vonyc

• Üye
  • Yer: Eskişehir
  • Andrew Goudelock !!!
« Yanıtla #470 : 09 Eylül 2014, 19:39:59 »
Koskoca milli takim 7 kisilik rotasyonla oynuyor
Sevdamıza kimse engel olamaz,
Bazen hüzün vardır,bazen mutluluk,
Fener sevgisinin adı konamaz,
Ne kupa büyüklüğü,ne şampiyonluk!!!

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #471 : 09 Eylül 2014, 19:41:13 »
Ergin Ataman'ın koçluk skandallarına dikkat eden var mı?

Bir koç takımını nasıl katleder dersi verilecek bir maç...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #472 : 09 Eylül 2014, 19:45:33 »
Eğer şu maçı bu şekilde Tanjevic yönetseydi kalemi kanlı Mekteb-i Sultani tetikçileri daha maç ortasında saydırmaya başlamıştı.

Çevrimdışı gfbcan

• Üye
« Yanıtla #473 : 09 Eylül 2014, 19:54:37 »
Ulan gaza gelmiştim konvoya çıkacaktım meşale yakacaktım:):):)

Çevrimiçi Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #474 : 09 Eylül 2014, 19:59:50 »
Azap bitti çok şükür.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #475 : 09 Eylül 2014, 20:01:03 »
1- Valanciunas'la eşleşmek için Ömer Aşık'a muhtaçsın. Ömer serumla oynuyormuş. Sen Valanciunas kenardayken Ömer'i de kenara alıp dinlendirmen gerek... İlk devre o kadar gereksiz süre verdin ki, maçı izlerken oğluma söylediğim, "Ömer bu maçın sonunu getiremez" cümlesiydi. En kritik yerde yaptığı stepsin de, son periyot yaşadığı bitirme sıkıntısının da tek nedeni ilk devre aldığı haddinden fazla süreydi.

2- Valanciunas kenara geldiği zaman Ömer'i oyunda tutmakta ısrar etmen için tek nedenin olabilir: Yine pota altını sürklase edecek başka bir uzun için... Oysa Lavrinovic kardeşler girdi ve onların tepe noktasından bir üçlük arayacağı malumken, sen tam bu noktada onları ödüllendirircesine Ömer'i oyunda tutuyorsun. Ömer sağlıklı haliyle bile dışarılara çıkıp şut savunmaz ki... Nitekim Darius'un ard arda attığı üç adet üçlüğün nedeni Ergin'in anlamsız biçimde boyalı bölgeyi kalabalık tutma ısrarıdır.

3- Ömer'in pili bitince bu defa en olmaz yerde, üstelik bu defa  Valanciunas sahadayken Kerem Gönlüm + 4 kısaya dönmek... Zaten bir anda fark yeniden çift hanelere fırlayıverdi. Üstelik son 5 dakikaydı. Adamlar üst üste iki eşleşme probleminden 4 sayı çıkardılar. Sen bu 4 kısa + power-forvet riskini alırın da, şutörlerin sıcak olur vs... Oysa maç boyu üçlük sokamamışken bunu en kritik yerde denemek... Hemde normal düzeninde yakalama şansı varken...

4- Barış Hersek'in karar hücumunda yaptığı stepsin sorumlusu da Ergin'dir. Maç boyu yüzüne bakmadığın adamı soğuk soğuk o dakika alırsan top kaybına oyuncu değil, sen sebep olursun.

5- Bir de dudaklarından bir küfür döküldü. Kameralar kısa bir süre onu gösterirken farkettim. Umarım kendi oyuncularından birisine değildir.

Çevrimdışı gfbcan

• Üye
« Yanıtla #476 : 09 Eylül 2014, 20:02:29 »
Cenk Akyol gününde olsaydı maçı belki alabilirdik. Barış Ermiş yerine Melih Mahmuoğlu'nu getirseydi belki yine alabilirdik. Bence bu kadroyla yine de başarılı oldu milli takım.
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2014, 20:03:13 Gönderen: gfbcan »

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #477 : 09 Eylül 2014, 20:05:49 »
Şu turnuvayı izledikten sonra hala Ender Aslan'ı isteyen var mı merak ediyorum.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #478 : 09 Eylül 2014, 20:07:10 »
...Bence bu kadroyla yine de başarılı oldu milli takım.

Bence "Kağıt üzerinde" başarılı olduk.
Dominik haricinde "galibiyet" diyebileceğimiz bir galibiyetimiz yok. Y.Zelanda, Finlandiya, Avustralya. Hepsi de anormal galibiyetlerdi.

Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #479 : 09 Eylül 2014, 20:13:29 »
Takdir etmeliyim; Ergin lobiyi sağlam kurmuş. Şu maçı başka bir koç yönetse, hele Fenerbahçe'nin kıyısından köşesinden su içmiş bir koç yönetse ortalık yıkılıyor olurdu.