Gönderen Konu: Fenerbahçe | Altyapı Haberleri  (Okunma sayısı 64298 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
Ynt: Fenerbahçe Alt Yapı Haberleri
« Yanıtla #150 : 20 Haziran 2017, 10:58:40 »
Fenerbahçe Küçük Erkek Basketbol Takımımız,  U14 Erkekler Türkiye Şampiyonası çeyrek final maçında Beşiktaş ile karşılaştı.

Mücadelede rakibini 85-46’lık skorla geçen ekibimiz yarı finale yükselen taraf oldu.

Fenerbahçemiz, yarı final maçında 20 Haziran Salı günü 17:00’de Derince Spor Salonu’nda Anadolu Efes ile karşılaşacak.

Çeyrek Skorları:
1. Çeyrek: 18-11 (Fenerbahçe)
2. Çeyrek: 21-12 (Fenerbahçe)
3. Çeyrek: 34-15 (Fenerbahçe)
4. Çeyrek: 12-8 (Fenerbahçe)

Fenerbahçe (85): Berkay Yılmaz 18, Ziya Berkay Kel 16, Barkın Karaesen 10, Ege Özsever 9, Sabri Kayra Ağar 7, Efe Emirhan Öztekin 6, Sinan Bayegan 6, Yusuf Bayrak 4, Kerem Gürses 4, Deniz Koşu 3, Sayhan Yetkin 2.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #151 : 21 Haziran 2017, 10:10:23 »
Fenerbahçe Küçük Erkek Basketbol Takımımız, U14 Erkekler Türkiye Şampiyonası yarı final maçında Anadolu Efes ile karşılaştı. Büyük çekişmeye sahne olan karşılaşmadan 69-64 galip ayrılan Fenerbahçemiz, finale yükseldi.

Takımımız finalde, bugün SAAT 17.00'da Derince Spor Salonu'nda Darüşşafaka Doğuş ile karşılaşacak.

Çeyrek Skorları:
1. Çeyrek: 20-19 (Fenerbahçe)
2. Çeyrek: 16-14 (Anadolu Efes)
3. Çeyrek: 19-16 (Fenerbahçe)
4. Çeyrek: 16-13 (Fenerbahçe)

Fenerbahçe (69): Berkay Yılmaz 18, Kerem Gürses 15, Sayhan Yetkin 8, Sinan Bayegan 8, Ziya Berkay Kel 6, Efe Emirhan Öztekin 4, Barkın Karaesen 4, Ege Özsever 2, Sabri Kayra Ağar 2, Yusuf Bayrak 2.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #152 : 22 Haziran 2017, 09:56:12 »
U14 Erkek Basketbol Takımımız Türkiye Şampiyonu

Fenerbahçe Küçük Erkek Basketbol Takımımız, Kocaeli’de düzenlenen U14 Erkekler Türkiye Şampiyonası final maçında Darüşşafaka Doğuş ile karşılaştı. Fenerbahçemiz, Derince Spor Salonu’nda oynanan mücadeleyi 67-60 kazanarak şampiyon oldu.

Çeyrek Skorları:
1. Çeyrek: 12-11 (Darüşşafaka Doğuş)
2. Çeyrek: 24-20 (Fenerbahçe)
3. Çeyrek: 22-14 (Fenerbahçe)
4. Çeyrek: 14-10 (Darüşşafaka Doğuş)

Fenerbahçe (67): Berkay Yılmaz 27, Can Mert Piker 10, Kerem Gürses 10, Efe Özsever 7, Sinan Bayegan 4, Sayhan Yetkin 4, Barkın Karaesen 3, Ziya Berkay Kel 2.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #153 : 22 Haziran 2017, 09:57:08 »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #154 : 08 Ekim 2017, 10:30:09 »
Türk Telekom 78-88 Fenerbahçe Doğuş (Basketbol Gençler Ligi)

Fenerbahçe Doğuş Genç Erkek Basketbol Takımı, Basketbol Gençler Ligi 1. hafta maçında Türk Telekom’a konuk oldu.

B Grubu’nda yer alan ekibimiz Ankara temsilcisini, ilk yarısını 39-33 önde kapattığı maçta 88-78 mağlup etti.

Çeyrek Skorları:
1. Çeyrek: 20-17 (Fenerbahçe Doğuş)
2. Çeyrek: 19-16 (Fenerbahçe Doğuş)
3. Çeyrek: 30-24 (Fenerbahçe Doğuş)
4. Çeyrek: 21-19 (Türk Telekom)

Fenerbahçe Doğuş (88): Cengizhan İvedi 26 (11 ribaund), İsmail Karabilen 14 (14 ribaund), Yiğit Arman Koçak 12, Cem Kırcıman 10 (8 ribaund), Efe Ergi Tırpancı 8 (8 ribaund), Saadettin Donat 6 (4 ribaund), Barış Yeniay 4, Adem Bayrak 2 (5 ribaund), Boray Bilgin 2, Ekrem Sancaklı 2, Ömer Doruk Süder 2.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #155 : 08 Ekim 2017, 10:33:22 »
Fenerbahçe Doğuş 84-66 Banvit (Basketbol Gençler Ligi)

Fenerbahçe Doğuş Genç Erkek Basketbol Takımı, Basketbol Gençler Ligi 2. hafta maçında Banvit’i konuk etti. B Grubu’nda yer alan ekibimiz, Bandırma temsilcisini ikinci yarıdaki etkili oyunuyla 84-66 yenmeyi bildi. Ekibimiz, bu sonuçla birlikte ikinci galibiyetini elde etti.

Fenerbahçe Doğuş, 3. hafta mücadelesinde 15 Ekim Pazar günü 14:00’de Muratbey Uşak Sportif ile deplasmanda karşılaşacak.

Çeyrek Skorları:
1. Çeyrek: 16-14 (Banvit)
2. Çeyrek: 19-18 (Fenerbahçe Doğuş)
3. Çeyrek: 22-18 (Fenerbahçe Doğuş)
4. Çeyrek: 29-14 (Fenerbahçe Doğuş)

Fenerbahçe Doğuş (84): Cengizhan İvedi 15 (4 ribaund), İsmail Karabilen 13 (6 ribaund), Efe Ergi Tırpancı 12 (4 ribaund, 4 asist, 2 top çalma), Ekrem Sancaklı 10 (4 ribaund), Saadettin Donat 10 (9 ribaund), Adem Bayrak 9 (7 ribaund), Barış Yeniay 7 (3 ribaund), Cem Kırcıman 5 (4 asist), Yiğit Arman Koçak 3.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #156 : 12 Mayıs 2018, 17:56:10 »
Fenerbahçe Doğuş Genç Erkek Basketbol Takımımız, Basketbol Gençler Ligi’ni üçüncü sırada tamamladı. Basketbol Gençler Ligi Dörtlü Final üçüncülük karşılaşmasında Banvit ile karşılaşan sarı lacivertliler, Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanan ve son bölümü büyük çekişmeye sahne olan müsabakada rakibini 82-81 yendi.
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2018, 17:57:14 Gönderen: franz392 »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Fenerbahçe Altyapı Haberleri
« Yanıtla #157 : 17 Şubat 2021, 22:40:34 »
Twitter'a yazdım buraya da yazayım:

''Fenerbahçe Beko'nun genç takımında Mert Emre Ekşioğlu bir oyuncu var, çok maçını izlemediğim için havaya üfürmenin anlamı yok. Ancak çocuğun gözlerinde Jan Vesely'nin hırsını gördüm. Bu çocuk, o hırsı devam ettirirse eğer olur.''

BGL'nin başlamasıyla birlikte 2 maçını izledim, çok beğendim. Çok eksiği var haliyle ama 2002 doğumlu sonuçta, ben özellikle enerjisine ve hırsına hayran kaldım çocuğun. Meraklısı için TBF'nin youtube kanalında maçlar var. Yiğit Onan, ilk maçta istatistik olarak öne çıkmıştı, bu maçta da istatistikleri fena değil ama çok fazla hoşgörüldüğünü kabul edelim. Soyadı Onan olmasa o kadar es geçilir miydi hataları, bilemiyorum.
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2021, 22:41:02 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #158 : 17 Şubat 2021, 22:58:49 »

''Fenerbahçe Beko'nun genç takımında Mert Emre Ekşioğlu bir oyuncu var, çok maçını izlemediğim için havaya üfürmenin anlamı yok. Ancak çocuğun gözlerinde Jan Vesely'nin hırsını gördüm. Bu çocuk, o hırsı devam ettirirse eğer olur.''

BGL'nin başlamasıyla birlikte 2 maçını izledim, çok beğendim. Çok eksiği var haliyle ama 2002 doğumlu sonuçta, ben özellikle enerjisine ve hırsına hayran kaldım çocuğun. Meraklısı için TBF'nin youtube kanalında maçlar var. Yiğit Onan, ilk maçta istatistik olarak öne çıkmıştı, bu maçta da istatistikleri fena değil ama çok fazla hoşgörüldüğünü kabul edelim. Soyadı Onan olmasa o kadar es geçilir miydi hataları, bilemiyorum.

Uzmansınız.Bu arada Twıtter hikayesinde İsmet Akpınarı gördüm.Oldu sanırımbu iş.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #159 : 18 Şubat 2021, 09:46:15 »

1 macini izledim fenerin onda da Yigit cosmustu. Ama oyle cok goze batan biri olmadi bence ... rakip cok asiri zayifti ozellikle pota altinda.

Diger maclara da bakmaya calistim. Ama ozellikle bir kac takim ne fizik olarak ne oyun olarak digerlerinin yakinindan gecemezler. Sanirim format ve kriterlerin oturmasina daha cok var.

Yinede gecte olsa baslamis olmasina sevindim bu cocuklar icin. Resmen bir jenarasyon cope gidiyordu bu Covid derdine.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #160 : 18 Şubat 2021, 09:48:24 »
Birde bazi liglerde altyapilarda Alan Savunmasi yasaklanmisti. Acaba bizde de dusunuldu mu?
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2021, 10:10:41 Gönderen: ETIRYAK »

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #161 : 18 Şubat 2021, 11:55:49 »
1 macini izledim fenerin onda da Yigit cosmustu. Ama oyle cok goze batan biri olmadi bence ... rakip cok asiri zayifti ozellikle pota altinda.

Diger maclara da bakmaya calistim. Ama ozellikle bir kac takim ne fizik olarak ne oyun olarak digerlerinin yakinindan gecemezler. Sanirim format ve kriterlerin oturmasina daha cok var.

Yinede gecte olsa baslamis olmasina sevindim bu cocuklar icin. Resmen bir jenarasyon cope gidiyordu bu Covid derdine.

Bazı takımlar biraz zorunluluktan öylesine kadro oluşturduğu için çok dengesiz bir görüntü ortaya çıkıyor, haklısın. Açıkçası o takımlara da çok kızamıyorum. A takım seviyesinde zaten mali sıkıntı içindeler, durum böyle olunca altyapıya yatırım yapmamaları normal hale geliyor.  Genç oyuncu deyip geçmemek lazım, iyi kötü ayda ortalama bir oyuncuya 3000 civarı para, kalacak yer, yeme içme derken 5000 oluyor bu rakam. Fenerbahçe ya da Anadolu Efes için bu tip rakamlar sıkıntı değil ama Büyükçekmece, Lokman Hekim Fethiye için baya lüks kaçıyor.  Buna bir şekilde çözüm bulması gereken TBF.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #162 : 18 Şubat 2021, 12:18:44 »
Bazı takımlar biraz zorunluluktan öylesine kadro oluşturduğu için çok dengesiz bir görüntü ortaya çıkıyor, haklısın. Açıkçası o takımlara da çok kızamıyorum. A takım seviyesinde zaten mali sıkıntı içindeler, durum böyle olunca altyapıya yatırım yapmamaları normal hale geliyor.  Genç oyuncu deyip geçmemek lazım, iyi kötü ayda ortalama bir oyuncuya 3000 civarı para, kalacak yer, yeme içme derken 5000 oluyor bu rakam. Fenerbahçe ya da Anadolu Efes için bu tip rakamlar sıkıntı değil ama Büyükçekmece, Lokman Hekim Fethiye için baya lüks kaçıyor.  Buna bir şekilde çözüm bulması gereken TBF.

Katliyorum. Gorunen bir sekilde basladi, artik kervan yolda duzulecek...

Youtube dan izleyebilmek buyuk sans... Kemal bey sende program vs varsa buradan paylasir misin? En azindan biraz izlenme orani kazanilirsa hem cocuklar icin de motivasyon olur. Hemde bir nevi destek. Belki bir iki kisi daha eklenir izleyecek.
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2021, 12:33:19 Gönderen: ETIRYAK »

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #163 : 19 Şubat 2021, 16:14:34 »
Mert Emre'den bahsetmiştim, biraz kendisiyle ilgili bir şeyler karaladım meraklısı için:
https://baskettr.com/mert-emre-eksioglu-hirsi-istegi-ve-enerjisi-one-cikiyor.html

Ben açıkçası bu çocukta, çok samimi diyorum bunu, İlhan abinin gönlünü fethedecek bir oyun karakteri gördüm. Çok genç, zaten yazdığım şeyde de beklentiyi doğru ayarlamak gerektiğini söyledim. Ama bu çocukta ciddi şekilde 'ben oyuncuyum' havası var. İnşallah, kendini hiç bozmadan çalışmaya ve olduğuyla yetinmemeye devam eder.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #164 : 19 Şubat 2021, 21:34:55 »
Mert Emre'den bahsetmiştim, biraz kendisiyle ilgili bir şeyler karaladım meraklısı için:
https://baskettr.com/mert-emre-eksioglu-hirsi-istegi-ve-enerjisi-one-cikiyor.html

Ben açıkçası bu çocukta, çok samimi diyorum bunu, İlhan abinin gönlünü fethedecek bir oyun karakteri gördüm. Çok genç, zaten yazdığım şeyde de beklentiyi doğru ayarlamak gerektiğini söyledim. Ama bu çocukta ciddi şekilde 'ben oyuncuyum' havası var. İnşallah, kendini hiç bozmadan çalışmaya ve olduğuyla yetinmemeye devam eder.

5 numara... benimde hirsi hosuma gitti, ama biraz fazla agresif geldi kendi takim arkadaşlarına karşı...

Dengelemesi lazim biraz hırsını