Gönderen Konu: Fenerbahçe | Altyapı Haberleri  (Okunma sayısı 64303 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Fenerbahçe Altyapı Haberleri
« Yanıtla #180 : 28 Şubat 2021, 16:07:27 »
5 numara... benimde hirsi hosuma gitti, ama biraz fazla agresif geldi kendi takim arkadaşlarına karşı...

Dengelemesi lazim biraz hırsını

Hocam, Emre'yle bu mevzuyu konuştuk ve açıklaması beni ikna etti :D

Faul atmaya giderken takım arkadaşı, rakibin üstüne gittiğini sanarak Emre'yi tutmuş. O da, ''Faul atmaya gidiyorum, rakibe gitmiyorum. Hakem yanlış anlayacak şimdi teknik yiyeceğim.'' diyerek kenara geç anlamında itmiş. O durumda kendi takım arkadaşına karşı herhangi bir art niyetli agresifliği olmadığını özellikle belirtti. Benim tanıdığım kadarıyla da çok efendi, çok sakin bir çocuk. Fiziksel olarak çalışmalarına devam etmesi ve duruşuyla ben gelecek adına baya baya umutluyum. Umarım sezonun bu bölümlerinde olmasa bile, önümüzdeki sezon önemli bir tecrübe kazanır. Zaten seneye TB2L'de bir takım kuracaktık, muhtemelen gençlerin bir çoğunu orada ısındıracağız.
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2021, 16:16:20 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #181 : 01 Mart 2021, 20:30:22 »
Hocam, Emre'yle bu mevzuyu konuştuk ve açıklaması beni ikna etti :D

Faul atmaya giderken takım arkadaşı, rakibin üstüne gittiğini sanarak Emre'yi tutmuş. O da, ''Faul atmaya gidiyorum, rakibe gitmiyorum. Hakem yanlış anlayacak şimdi teknik yiyeceğim.'' diyerek kenara geç anlamında itmiş. O durumda kendi takım arkadaşına karşı herhangi bir art niyetli agresifliği olmadığını özellikle belirtti. Benim tanıdığım kadarıyla da çok efendi, çok sakin bir çocuk. Fiziksel olarak çalışmalarına devam etmesi ve duruşuyla ben gelecek adına baya baya umutluyum. Umarım sezonun bu bölümlerinde olmasa bile, önümüzdeki sezon önemli bir tecrübe kazanır. Zaten seneye TB2L'de bir takım kuracaktık, muhtemelen gençlerin bir çoğunu orada ısındıracağız.

Valla bu durumda bize de bolca desteklemek duser    :D
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #182 : 06 Mart 2021, 21:07:55 »
BGL kadrosunda benim gördüğüm en olgun oyuncu Ege Ülker, kimsenin bahsetmiyor olmasını garipsiyorum.

Yiğit Onan 4 numara olarak devam ederse ışık verebilir.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #183 : 16 Mart 2021, 11:01:10 »
12:30 da youtube da ogm ormanspor - FB maçı

https://youtu.be/Lf8M88noCD8

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #184 : 16 Mart 2021, 21:47:57 »
12:30 da youtube da ogm ormanspor - FB maçı

https://youtu.be/Lf8M88noCD8

Maç erken koptu gerçi çok sağlıklı yorum yapmak zor ama iyi performanslar izledik.

Ben özellikle Emre Ekşioğlu'nu yakın markaja aldığım için onu özel olarak takip ediyorum. Bu çocuğun rakip ayırmaksızın, fark da ne olursa olsun oyun konsantrasyonu ve hırsı benim kendisine olan hayranlığımı bir üst seviyeye taşıyor. Belki de Detroit Pistons'ın Bad Boys ekolünü çok sevdiğimden olabilir, bu tip hırslı ve tutkulu oyuncu gördüğüm an ayrı bir sempati oluşuyor bende. Birinci ve ikinci Bad Boys döneminde o takımların liderliğini yapan Isiah Thomas ve Chauncey Billups da gerektiği anda öne çıkardı. Gerçi bu çocuğun tarzı Billups'tan ziyade Thomas gibi. Günde yarım saat Isiah Thomas'ın eski videolarını izlese yeter..
« Son Düzenleme: 16 Mart 2021, 21:48:16 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #185 : 16 Mart 2021, 22:43:58 »
Maç erken koptu gerçi çok sağlıklı yorum yapmak zor ama iyi performanslar izledik.

Ben özellikle Emre Ekşioğlu'nu yakın markaja aldığım için onu özel olarak takip ediyorum. Bu çocuğun rakip ayırmaksızın, fark da ne olursa olsun oyun konsantrasyonu ve hırsı benim kendisine olan hayranlığımı bir üst seviyeye taşıyor. Belki de Detroit Pistons'ın Bad Boys ekolünü çok sevdiğimden olabilir, bu tip hırslı ve tutkulu oyuncu gördüğüm an ayrı bir sempati oluşuyor bende. Birinci ve ikinci Bad Boys döneminde o takımların liderliğini yapan Isiah Thomas ve Chauncey Billups da gerektiği anda öne çıkardı. Gerçi bu çocuğun tarzı Billups'tan ziyade Thomas gibi. Günde yarım saat Isiah Thomas'ın eski videolarını izlese yeter..

Yerli oyuncuların scoutusunuz.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #186 : 17 Mart 2021, 15:53:11 »
Koç takım tam ritim bulmuş alma tekniği bize hemen çalarlar.Teşvikiye İstanbul takımı sanırım.Pota gençlerde bana alçak geldi az.
« Son Düzenleme: 17 Mart 2021, 16:03:45 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #187 : 17 Mart 2021, 16:23:09 »
Koç takım tam ritim bulmuş alma tekniği bize hemen çalarlar.Teşvikiye İstanbul takımı sanırım.Pota gençlerde bana alçak geldi az.

Pota seviyesi ayni

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #188 : 17 Mart 2021, 16:28:29 »
Pota seviyesi ayni

Salon yapısından öyle geldi.Ama şu komik salonlarda oynatmayın gençleri.Yaş ortalaması kaç bu ligde rakibin bazı oyuncuları büyük geldi yaşça.
« Son Düzenleme: 17 Mart 2021, 16:33:48 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #189 : 17 Mart 2021, 16:32:54 »

Ben de begendim... a
Yusuf ve Baran i da begendim... Yaslarina gore iyiler ama dedigin gibi bu seviye daha baslangic seviyesi... Ustune koymalari gerek....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #190 : 17 Mart 2021, 16:34:13 »

Salon yapısından öyle geldi.Ama şu komik salonlarda oynatmayın gençleri.Yaş ortalaması bu ligde rakibin bazı oyuncuları büyük geldi yaşça.
Bubble yapiyorlar o nedenle salonlar mantikli secilmis

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #191 : 17 Mart 2021, 16:36:27 »
Sizce aralarında bize katkı verebilecek bir genç var mı?
Artık alt yapıdan en azından 2-3 tane oyuncu çıkartıp,onları oynatmak gerekiyor diye düşünüyorum.
Yani 2-3 yıl sonra,bu çocuk Fenerbahçe’de oynar dediğiniz kimse var mı?
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #192 : 17 Mart 2021, 16:59:52 »
İkinci yarı çok iyi savunma yaptık.Buranın doğal favorisi yine Efes tabi imkanları daha geniş.Oyuncu çıkarmak önemli ama özgüven çısından şampiyonlukta fena olmaz tabi.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #193 : 17 Mart 2021, 17:01:13 »
Sizce aralarında bize katkı verebilecek bir genç var mı?
Artık alt yapıdan en azından 2-3 tane oyuncu çıkartıp,onları oynatmak gerekiyor diye düşünüyorum.
Yani 2-3 yıl sonra,bu çocuk Fenerbahçe’de oynar dediğiniz kimse var mı?

Yigit Onan zaten sure aliyor....Bence baran, Emre ve ege nin de potansiyeli var 2-3 sene sonrasi Icin.
Orada mesele, bu sureyi nasil gecirecekleri... yazin kamplar, belki kisisel gelisim antrenorleri vs...

Yigit e gore en Buyuk avantajlari pozisyonlari net... 3 mu 2 mi 4 mu ? Karmasa yok

Ne yazik ki Genc oyuncu isi herzaman biraz cok bilinmeyenli denklem

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #194 : 17 Mart 2021, 17:04:35 »
İkinci yarı çok iyi savunma yaptık.Buranın doğal favorisi yine Efes tabi imkanları daha geniş.Oyuncu çıkarmak önemli ama özgüven çısından şampiyonlukta fena olmaz tabi.

Ilk yari zaten sure alamayanlar icin gibiydi... Ne yazik ki tesvikiye bu takimin seviyesinde degil .... Daha once Kemal kardesim de yazmisti, ne yazik ki sadece  6-7 takim gercekten potansiyelli oyunculara Sahip....