Gönderen Konu: 3 Temmuz Kumpası  (Okunma sayısı 165448 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ynt: 03 Temmuz Kumpası
« Yanıtla #180 : 21 Ocak 2014, 17:20:29 »
Bu saatten sonra birilerini hedef göstermek fayda vermez.Sayın Başkan tahliye olduktan sonra uslu,hiçbir şeye karışmayan görüntü çizmeyip en baştan yapacaktı hedef göstermeyi,Kalkavan ve Ağar ile yemek yedikten sonra kaplan kesilmenin bir getirisi olmuyor

Yahu Ağarı geçtimde..Kalkavan ile Dosttur bizim başkan..Çok eskiden tanırlar birbirilerini..

Dediğim gibi..Çok şey var bizim bilmediğimiz ve Aziz Yıldırımın kontrolünde olmayan...

1 okulu yönetmek zor Müdür olarak..Bu durumda Koskoca Fenerbahçeyi yönetmek çok kolay olmasa gerek...

AZİZ YILDIRIMI ben kişisel manada severim ama BIRAKSIN derim hep çok kişi şahit.Ama o pislikten çıkmak kolay değil...

Yarın sana deseler al da çık işin içinden diye...Çok kolay olmasa gerek
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #181 : 21 Ocak 2014, 17:24:47 »
Abi yok Şadan Kalkavan değil,İhsan Kalkavan galiba,hani şu Beşiktaş'de yöneticilik yapan,cemaat FB'yi ele geçirip ne yapacak demişti
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2014, 17:28:56 Gönderen: nemanja bjelica »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #182 : 21 Ocak 2014, 17:35:28 »
Abi yok Şadan Kalkavan değil,İhsan Kalkavan galiba,hani şu Beşiktaş'de yöneticilik yapan,cemaat FB'yi ele geçirip ne yapacak demişti

İşte aynen bende ondan bahsediyorum...

Onlar konuşur..Onlar da bilir neyin ne olduğunu...Ben başkana kızıyorum çok hemde ama ne konuşulduğunu bilemediğimiz bir ortamda adamın ne yaptığını da bilemiyoruz...
HaBaBaM GüM GüM GüM

• Üye
« Yanıtla #183 : 21 Ocak 2014, 17:38:52 »
İşte aynen bende ondan bahsediyorum...

Onlar konuşur..Onlar da bilir neyin ne olduğunu...Ben başkana kızıyorum çok hemde ama ne konuşulduğunu bilemediğimiz bir ortamda adamın ne yaptığını da bilemiyoruz...

Hocam hem fikir olduğumuz nokta sürecin iyi yönetilemediğidir

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #184 : 21 Ocak 2014, 17:57:49 »
O kadar kolay değil be kardeşim o dediklerini yapmak..

Biz taraftar olarak duygusal bakıyoruz..Ama MİLYAR LİRALIK işlem hacmine sahip şirketler..Oyuncuların maaşları...Klup çalışanları falan...

Biz duygusal bakıyoruz çekin takımı diyoruz..Ama Kongre buna izin vermezdi en azından...

Asıl hatayı orada yapmadık bence..Asıl hatayı HEP BAŞKASINI gözeterek yaptık...

Ülke menfaatleri Tırnak içinde...Saldırgan olamadık..Hep sabır hep sabır..

Yönetemedik süreci zaten..AMA Bu ben yokum demekle olmaz bence.

2 milad var bence...

1 SÜPER FİNALDE topun ağlara gitmemesi ve kaçan şampiyonluk..Ki o sene şampiyon olsak KAVGA ÇOK ARTACAK VE CİDDİ MANADA ÜLKE KİMİN NE OLDUĞUNU GÖRECEKTİ...Gizli lobiler ortaya çıkacak alenen pislik dolacaktı...

2  Sadece 1 GOLLE kaçan UEFA finali...Bragada Kuyt o golü atsa boş kaleye Finale çıkıp kupayı alabilsek bugun 3 temmuzcuların ağzına etmiştik...Durum bu...

Bunlar bile camianın moralini tavan ederdi...

İşte bunlara da bakmak lazım...Malesef bu 3 senedir çok fazlaca direkten döndük...

Fenerbahçe yöneticisi olmak da kolay değil kardeşim

Uygun kelime var ama yazmıycam. Hani Obradovic'de 1500 olan, Aykut Kocaman'da, Dirk Kuyt'ta tonla olan ama mesela Nihat Özdemirde, Kiğılı'da olmayan şey yani

Özet: Bir grup müteahhit kendi bekaaları için Fenerbahçenin hakkını yedirmiştir.

bkz.3. havaalanı ihalesi
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Alp Utku

• Üye
« Yanıtla #185 : 21 Ocak 2014, 18:03:56 »
" 2 milad var bence...

1 SÜPER FİNALDE topun ağlara gitmemesi ve kaçan şampiyonluk..Ki o sene şampiyon olsak KAVGA ÇOK ARTACAK VE CİDDİ MANADA ÜLKE KİMİN NE OLDUĞUNU GÖRECEKTİ...Gizli lobiler ortaya çıkacak alenen pislik dolacaktı...

2  Sadece 1 GOLLE kaçan UEFA finali...Bragada Kuyt o golü atsa boş kaleye Finale çıkıp kupayı alabilsek bugun 3 temmuzcuların ağzına etmiştik...Durum bu...

Bunlar bile camianın moralini tavan ederdi... "

Son 6 - 7 yıldır o kadar çok buna benzer kırılma noktamız var ki 3 yıl az kalır. Hatırladıkça, ister istemez duygusallaşıyorum.

Öte yandan, bu kırılma noktaları içimdeki sevgiyi ve bağlılığı daha da güçlendiriyor.
http://twitter.com/Utkualp_

Biz Hayatta En Çok Fenerbahçe'yi Sevdik ! 

Future Dubliner !

• Üye
« Yanıtla #186 : 21 Ocak 2014, 18:10:19 »
Ne olup biteceği hakkında yorum yapmak istemiyorum çünkü ne yorum yapsam tersi çıkıyor.Yalnız birkaç gündür adı lazım olmayan eski hakem ve şürekası UEFA'dan puan silmeden daha ağır ceza gelecek vs diyor,ben bu olayla ilgili yorum yapmıyorum.Diyorum ki çekin artık takımı ligden,hazır Damat Ferit yok iken,görelim o zaman ceza almamızı isteyenleri,olay bu raddeye geldi,en azından şimdi ligden çekme dirayetini gösterin.
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2014, 18:11:49 Gönderen: nemanja bjelica »

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #187 : 21 Ocak 2014, 21:44:02 »
Bu saate bu kadar kalabalık orda çok güzel ama merak ediyorum yarın bayan voleybol avrupa kupası maçına kaç kişi gidecek acaba. Orada olanlar, FENERBAHÇE için gidiyoruz diyorlar, sorsan 5 kere bile voleybol maçlarına gitmemiştir. Yazık.

Çevrimdışı haktan87

• Üye
  • Yer: ERZURUM
« Yanıtla #188 : 21 Ocak 2014, 21:59:39 »
Başkanın yüz ifadesi her şeyi anlatıyor.. Mutlu, gururlu ve herşeyden önemlisi, Vicdanı rahat :)
"BEN FENERBAHÇEYE ikinci olmak için gelmedim"
Zeljko OBRADOVİC.

Çevrimdışı haktan87

• Üye
  • Yer: ERZURUM
« Yanıtla #189 : 21 Ocak 2014, 22:02:57 »
FB TV sesi kesme.. Çok güzel sloganlar atıyor taraftar ah be orda olmak vardı...
"BEN FENERBAHÇEYE ikinci olmak için gelmedim"
Zeljko OBRADOVİC.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #190 : 21 Ocak 2014, 22:23:23 »
Yahu, şu 03 Temmuz sürecinde onlara boyun eğersek bu kulübün voleybol şubesi, basketbol şubesi kalır mı sanıyorsunuz? Adamlar kulübün kapısına mühür vurmaya and içmiş köpek sürüsü gibi dört bir yandan saldırırken voleybol maçının, basketbol maçının, futbol maçının lafı mı olur? Orada toplanan insanlar kulübün varlığı ve geleceği için oradalar...

• Üye
« Yanıtla #191 : 21 Ocak 2014, 22:25:15 »
Yahu, şu 03 Temmuz sürecinde onlara boyun eğersek bu kulübün voleybol şubesi, basketbol şubesi kalır mı sanıyorsunuz? Adamlar kulübün kapısına mühür vurmaya and içmiş köpek sürüsü gibi dört bir yandan saldırırken voleybol maçının, basketbol maçının, futbol maçının lafı mı olur? Orada toplanan insanlar kulübün varlığı ve geleceği için oradalar...
Hakan abi haklı,zaten o şubelerde elde ettiğimiz başarılara gıpta ediyorlar,hatırlayın ilk fırsatta Erol Ünal'ın kurduğu kumpası hatırlayın
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2014, 22:25:27 Gönderen: nemanja bjelica »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #192 : 21 Ocak 2014, 22:35:52 »
Kastettiğim o başarılara gıpta filan değil. Bu mesele sportif mesele olmanın ötesinde bir şey. Bu mesele Shakespeare'in tabiriyle "OLMAK YA DA OLMAMAK" meselesi.

Hani romantik romantik konuşuyoruz ya, ligden çekilelim filan... Hepsi tamam da... Ardında durulacak bir karar alınsın; bende sonuna kadar destek veririm ama bu süreçten alnımızın akıyla çıkamaz isek ve mesela bir alt lige düşürülmemiz durumunda siz kaç şubenin yaşayacağını sanıyorsunuz? Futbolun geliriyle yaşıyor bu branşlar. (Erkek basketbol takımını bir yana bırakıyorum.)
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2014, 22:40:24 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #193 : 21 Ocak 2014, 22:43:14 »
Kastettiğim o başarılara gıpta filan değil. Bu mesele sportif mesele olmanın ötesinde bir şey. Bu mesele Shakespeare'in tabiriyle "OLMAK YA DA OLMAMAK" meselesi.

Hani romantik romantik konuşuyoruz ya, ligden çekilelim filan... Hepsi tamam da... Ardında durulacak bir karar alınsın; bende sonuna kadar destek veririm ama bu süreçten alnımızın akıyla çıkamaz isek ve mesela bir alt lige düşürülmemiz durumunda siz kaç şubenin yaşayacağını sanıyorsunuz? Futbolun geliriyle yaşıyor bu branşlar. (Erkek basketbol takımını bir yana bırakıyorum.)

Almanlar der ki rahatın için özgürlüğünden vazgeçiyorsan sonunda ikisi de kaybolur gider.

Bütün şu süreçte Fenerbahçe hariç zarar gören oldu mu?
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #194 : 21 Ocak 2014, 22:55:34 »
Bir ihtilal lideri gibi karşılandı hava limanında... Umarım ardındaki desteğin farkındadır ve yavşamaz, gevşemez, orta yol aramaz. Bu onun sonu olur. Şimdi olmak ya da ölmek zamanı.