Gönderen Konu: 3 Temmuz Kumpası  (Okunma sayısı 165005 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
3 Temmuz Kumpası
« : 17 Aralık 2013, 09:28:16 »
3 Temmuz süreciyle ilgili olarak uzun uzun bir açıklama yapma gereği duymuyorum, zira hepimiz sürece hakimiz, konuyu açma nedenim ise yakında yargıtay'ın kararını verecek olmasıdır, daha da önemlisi bu karar öncesinde yaşanan siyasi gerilimdir.

Bir şekilde kılıçlar çekildi ve bu çekilen kılıçlar sonrasında yargıtay'ın vereceği karar değişime uğrayabilir.

Tarihin en anlamlı şampiyonluğudur bu şampiyonluk, başta hocası olmak üzere, bu şampiyonlukta emeği olan herkes, benim gözümde tarihe adını altın harflerle yazdırmıştır ;

Aziz Yıldırım: "Biz Şerefsiz Değiliz, Biz Şike Yapmadık

Aykut Kocaman Belgeseli (Şampiyonluk Özel Yayını )

Fenerbahçe 2011 - 18 Şampiyonluğun Hikayesi (Yepyeni)

« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2020, 17:09:49 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: 03 Temmuz Kumpası
« Yanıtla #1 : 17 Aralık 2013, 09:40:13 »
Forum fazla sakin mi geldi kemal :)
Biraz heyecan gelsin yani :)
Haydi bakalım  8) 8)

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #2 : 17 Aralık 2013, 09:44:22 »
abi aslında bu konulara hiç girmek istemiyorum biliyorsun, lakin elimiz mahkum bir şekilde bu konu açılacak, iki hafta içinde kararın açıklanması bekleniyor, her karara hazırlıklı olmak gerekiyor.
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2013, 09:44:47 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #3 : 17 Aralık 2013, 09:52:42 »
Fenerbahçe'ye ait hiç bir konu 03 Temmuz sürecinden bağımsız konuşulamaz.

Ellerine sağlık Kemal. :)

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #4 : 17 Aralık 2013, 10:03:13 »
Hakan abi, beni duygulandıran, gözlerimin dolmasına neden olan ve gururunu yaşadığım şey ;

konu 3 Temmuz olduğunda hepimizin herşeyi unutarak kenetlenmesi, hepimizin geçmişin hesabını bir kenara bırakarak herkese sahip çıkması, hepimizin bir olmasıdır. Aziz Yıldırım'a, Aykut Kocaman'a, Ahmet'e, Mehmet'e adı her neyse bu kişilerin muhalifi olan insanların bile söz konusu 3 Temmuz olunca bu davaya sahip çıkarak bu insanları yalnız bırakmamasıdır.

Fenerbahçeli olmak budur ..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 17 Aralık 2013, 10:28:15 »
abi aslında bu konulara hiç girmek istemiyorum biliyorsun, lakin elimiz mahkum bir şekilde bu konu açılacak, iki hafta içinde kararın açıklanması bekleniyor, her karara hazırlıklı olmak gerekiyor.

takılıyorum sana güzel kardeşim ,
3 temmuz bizim için önemli bir tarih..
olmamış gibi davranamayız.
bizi üzse de unutamayız o süreci...

iyi yaptın kardeşim.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 17 Aralık 2013, 10:29:44 »
Hakan abi, beni duygulandıran, gözlerimin dolmasına neden olan ve gururunu yaşadığım şey ;

konu 3 Temmuz olduğunda hepimizin herşeyi unutarak kenetlenmesi, hepimizin geçmişin hesabını bir kenara bırakarak herkese sahip çıkması, hepimizin bir olmasıdır. Aziz Yıldırım'a, Aykut Kocaman'a, Ahmet'e, Mehmet'e adı her neyse bu kişilerin muhalifi olan insanların bile söz konusu 3 Temmuz olunca bu davaya sahip çıkarak bu insanları yalnız bırakmamasıdır.

Fenerbahçeli olmak budur ..

zor bir süreç oldu ama Fenerbahçe'nin büyük taraftarı yani hepimiz bu klübe çok sahip çıktı ve nispeten çok az yara  ile atlattık  ve hızlı bir şekilde ayağa kalktık daha da güzel günler bizim olacak ...

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #7 : 17 Aralık 2013, 14:01:49 »
Haydi bakalım  8) 8)

çok fazla sakin abi ben korkmaya başladım fırtına öncesi sessizlik değildir inşallah. gerçi karar olumluda olumsuzda olsa fırtına kopacak ama bende korkmaya başladım.
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2013, 14:05:02 Gönderen: fb_balkay »
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 17 Aralık 2013, 14:05:23 »
Haydi bakalım  8) 8)

çok fazla sakin abi ben korkmaya başladım fırtına sessizlik değildir gerçi karar olumluda olumsuzda olsa fırtına kopacak ama bende korkmaya başladım.

Daha ne olabilir ki barış ?
Yaşamandığımız ne kaldı ki ?
En kötü senaryo başkan hapis olayı olur .
Ben pek zannetmiyorum kararı Yargıtay bozacak

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #9 : 17 Aralık 2013, 14:09:09 »
Haydi bakalım  8) 8)

çok fazla sakin abi ben korkmaya başladım fırtına sessizlik değildir gerçi karar olumluda olumsuzda olsa fırtına kopacak ama bende korkmaya başladım.

ben onla kurtulacağımızı düşünmüyorum abi daha uefa kararların düzeltilmesini isteyebilir küme düşme puan silme bir sürü seçenek var tabi yargıtay onarsa.

ben onla kurtulacağımızı düşünmüyorum abi daha uefa kararların düzeltilmesini isteyebilir küme düşme puan silme bir sürü seçenek var tabi yargıtay onarsa.

« Son Düzenleme: 17 Aralık 2013, 14:09:52 Gönderen: fb_balkay »
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #10 : 17 Aralık 2013, 14:44:20 »
Haydi bakalım  8) 8)

kardeş bu ülkede hele seçim arefesinde, ortalık iktidar mücadelesi varken bize birşey olmasını kimse göze alamaz. ama senin kadar olmasa da ben de işkilleniyorum. ama dediğim şartlar beni bir nebze ferahlatıyor. gündemi takip edersen 1 ay evvel kara bulutlar çok yoğundu. şimdi ise, ortam değişti. pek çok hükümete yakın insanlar 3 temmuzun operasyon olduğunu ve bunu birilerinin bilerek yaptığını itirafa başladılar. iktidar mücadelesi sayesinde gerçekler inşAllah ortaya çıkacak. ben umutluyum. gerçi cem hocam bana optimist diyor ama olsun :) dün Tff başkanı tüpçü ntvsporda ; "yargı bizi ilgilendirmiyor. biz kararımızı verdik. uefa kişiler hakkında karar verirse biz de ona göre değerlendirme yaparız. bu da mevcut durumu değiştirmez. sadece kuluplerin iç meselesidir." dedi. yani men gelirse kişilere onların görevleri sona erer. takımlara bir şey olmaz dedir. puan silme, küme düşme bunlar iyi giden takımı huzursuz etmek için malum iki takım ve 3 temmuzu üzerimizde uygulayan malum caminanın pompalamaları. başka türlü bu yıl başarılı olamayacak proje takımları :) uefa ülkenin iç işlerine karışmaz. bizim vaktindeki tff başkanı kendi kabullenip uefaya az ceza verin diye yalvardığı için sorun çıktı. sen evinin kapısını açarsan başkası gelip senin evini yakıp yıkmaktan çekinmez. ama sen dışarıya burası benim evim sen karışma dersen hiçbirşey yapamaz Allah'ın izniyle. içerideki oluşan puan silme vs. rüzgarı bir gerçekten değil, olmasını istedikleri şeyin zikredilmesi ve bu doğrultuda lobi yapılıp algı oluşturulmasına yönelik. tıpkı 2,5 yıldır olduğu gibi. bu algı oluşturma sende de tıpkı bizlerdeki gibi bir nebze işe yaramış. :) adamlar bunun için yapıyorlar. hani söylediklerimiz olursa ne ala! olmazsa huzursuz edelim, FB yi ve takımı sahada sorunlu hale getirelim çelme takalım. bir taşla bilmem kaç kuş hesabı. müsterih ve fakat tetikte olmakta fayda var. sen de zaten bunu yapıyorsun gibi.

uzun oldu kusura bakılmasın :)
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #11 : 17 Aralık 2013, 14:53:15 »
Haydi bakalım  8) 8)

kardeş bu ülkede hele seçim arefesinde, ortalık iktidar mücadelesi varken bize birşey olmasını kimse göze alamaz. ama senin kadar olmasa da ben de işkilleniyorum. ama dediğim şartlar beni bir nebze ferahlatıyor. gündemi takip edersen 1 ay evvel kara bulutlar çok yoğundu. şimdi ise, ortam değişti. pek çok hükümete yakın insanlar 3 temmuzun operasyon olduğunu ve bunu birilerinin bilerek yaptığını itirafa başladılar. iktidar mücadelesi sayesinde gerçekler inşAllah ortaya çıkacak. ben umutluyum. gerçi cem hocam bana optimist diyor ama olsun :) dün Tff başkanı tüpçü ntvsporda ; "yargı bizi ilgilendirmiyor. biz kararımızı verdik. uefa kişiler hakkında karar verirse biz de ona göre değerlendirme yaparız. bu da mevcut durumu değiştirmez. sadece kuluplerin iç meselesidir." dedi. yani men gelirse kişilere onların görevleri sona erer. takımlara bir şey olmaz dedir. puan silme, küme düşme bunlar iyi giden takımı huzursuz etmek için malum iki takım ve 3 temmuzu üzerimizde uygulayan malum caminanın pompalamaları. başka türlü bu yıl başarılı olamayacak proje takımları :) uefa ülkenin iç işlerine karışmaz. bizim vaktindeki tff başkanı kendi kabullenip uefaya az ceza verin diye yalvardığı için sorun çıktı. sen evinin kapısını açarsan başkası gelip senin evini yakıp yıkmaktan çekinmez. ama sen dışarıya burası benim evim sen karışma dersen hiçbirşey yapamaz Allah'ın izniyle. içerideki oluşan puan silme vs. rüzgarı bir gerçekten değil, olmasını istedikleri şeyin zikredilmesi ve bu doğrultuda lobi yapılıp algı oluşturulmasına yönelik. tıpkı 2,5 yıldır olduğu gibi. bu algı oluşturma sende de tıpkı bizlerdeki gibi bir nebze işe yaramış. :) adamlar bunun için yapıyorlar. hani söylediklerimiz olursa ne ala! olmazsa huzursuz edelim, FB yi ve takımı sahada sorunlu hale getirelim çelme takalım. bir taşla bilmem kaç kuş hesabı. müsterih ve fakat tetikte olmakta fayda var. sen de zaten bunu yapıyorsun gibi.

uzun oldu kusura bakılmasın :)

inşallah dediğiniz gibi olur..
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #12 : 17 Aralık 2013, 15:50:46 »
Proje : FENERBAHÇE Büyük MARİNASI

Geliştiren : İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

RANT : 10 Milyar USD

Talipler : İBB Başkanı TOPBAŞ dahil Herkes YOK YOK

Toprağın sahibi : FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Projeye Karşı Çıkan : Aziz YILDIRIM

3 Temmuz Gercekleri Santra Four - FENERBAHÇE ÖZEL
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #13 : 17 Aralık 2013, 15:55:41 »
Nihat bey: 03 Temmuz sürecinin Damat Ferit Paşası...

Dekoder Nihat. Seni de unutmayacağız.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #14 : 17 Aralık 2013, 19:01:47 »
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun da dev operasyon kapsamında gözaltına alındığı iddia edildi.

http://www.rotahaber.com/haciosmanoglu-da-gozaltina-alindi-mi_423427.html
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2013, 19:04:47 Gönderen: Hakan Yaman »