Gönderen Konu: 3 Temmuz Kumpası  (Okunma sayısı 165439 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
Ynt: 03 Temmuz Kumpası
« Yanıtla #240 : 23 Ocak 2014, 12:36:40 »
Üyelerin biri Kütahyalı, biri de Kütahya'da görev yapmış, böyle bir karara imza atanlardan birinin hemşerim olmasına üzüldüm :(
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #241 : 24 Ocak 2014, 19:22:13 »
Yönetim Kurulu toplantısının ve ardından yapılacağı söylenen açıklamanın sürekli ileri bir tarihe ertelenmesinden pirelenir oldum. Bazı üyeler katılamayacaklarına dair mazeret bildirdiği için ertelenmiş.

Acaba diyorum, Yargıtay kararı açıklandığı gün yaptıkları zehir zemberek açıklama sonrası bazılarının kulağı çekildi de, onların geri adım atmasından mı ertelenip duruyor; ortak bir metinde anlaşılamıyor? Çatlak mı var? Sormadan edemiyorum. Böyle özel bir gündemde sürekli ıvır zıvır bahanelerle ileri bir tarihe ertelenmesi...

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #242 : 24 Ocak 2014, 20:48:36 »
Yönetim Kurulu toplantısının ve ardından yapılacağı söylenen açıklamanın sürekli ileri bir tarihe ertelenmesinden pirelenir oldum. Bazı üyeler katılamayacaklarına dair mazeret bildirdiği için ertelenmiş.

Acaba diyorum, Yargıtay kararı açıklandığı gün yaptıkları zehir zemberek açıklama sonrası bazılarının kulağı çekildi de, onların geri adım atmasından mı ertelenip duruyor; ortak bir metinde anlaşılamıyor? Çatlak mı var? Sormadan edemiyorum. Böyle özel bir gündemde sürekli ıvır zıvır bahanelerle ileri bir tarihe ertelenmesi...
Belli olmaz. Böyle bir durum olabilir de. Malum Türkiye burası.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #243 : 25 Ocak 2014, 00:04:23 »
Üyelerin biri Kütahyalı, biri de Kütahya'da görev yapmış, böyle bir karara imza atanlardan birinin hemşerim olmasına üzüldüm :(

Ben olsam ROK faciasından sonra Nüfusu aldırırdım:)
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #244 : 31 Ocak 2014, 09:06:18 »
Konya'yı misafir ettiğimiz maçta Türkiye şartlarında olabilecek en temiz trübün olmasına rağmen stada kapatma cezası gelmesi sportif bir olay değil; 03 Temmuz sürecine ait bir hadisedir. Tamamen siyasal amaçlarla yapılmış bir operasyon olup, 03 Temmmuz'un devamı niteliğindedir.

Size bir şey diyeyim mi? Biz Konya maçında 50 bin kişi sessizce oturursak bile iki kişi hapşırsaydı, yükselen o hapşırık sesleri gerekçe gösterilerek kapatma cezası alacaktık. Çünkü Fenerbahçe stadını ne yapıp edin kapatın emri gelmiş; bu bellli... Nerden belli; bir hiç uğruna kapatıldı stad... Hiç bir şey olmayan ve yaşanmayan bir maç sonrası kapatıldı.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #245 : 31 Ocak 2014, 13:56:06 »
Konya'yı misafir ettiğimiz maçta Türkiye şartlarında olabilecek en temiz trübün olmasına rağmen stada kapatma cezası gelmesi sportif bir olay değil; 03 Temmuz sürecine ait bir hadisedir. Tamamen siyasal amaçlarla yapılmış bir operasyon olup, 03 Temmmuz'un devamı niteliğindedir.

Size bir şey diyeyim mi? Biz Konya maçında 50 bin kişi sessizce oturursak bile iki kişi hapşırsaydı, yükselen o hapşırık sesleri gerekçe gösterilerek kapatma cezası alacaktık. Çünkü Fenerbahçe stadını ne yapıp edin kapatın emri gelmiş; bu bellli... Nerden belli; bir hiç uğruna kapatıldı stad... Hiç bir şey olmayan ve yaşanmayan bir maç sonrası kapatıldı.
+1907
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2014, 13:56:32 Gönderen: Zihinbaz13 »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #246 : 31 Ocak 2014, 14:19:02 »
Bitmesi ağzına tükürdüğüm süreci...

Hayatımızı yedi...3 senedir anamız ağlıyor SİNİR HASTASI OLDUK...

HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #247 : 31 Ocak 2014, 14:19:53 »
ya şu adamlar düşürsün bizi ya da biz çekilelim ligden
sinirlerim oynadı aynı murat gibi
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #248 : 31 Ocak 2014, 14:28:14 »
Hakan abinin dediklerine %100 katılıyorum, alenen insanın gözüne soka soka haksızlık yapılıyor bu kadarı da fazla!

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #249 : 31 Ocak 2014, 17:56:34 »
Ve bir son dakika alt yazısı: "Trabzonspor 2011 şampiyonluğu için FIFA ve UEFA'ya başvurdu."

Bunlar insanı katil eder.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #250 : 31 Ocak 2014, 18:07:00 »
Fifa daha geçen gün açıklamadı mı bizlik bir olay yok diye.
Uefa bizden kupayı alamaz.
Hukuktan pek anlamam ama sürekli dillendirilen şey tahkim kararı üzerine yapılabilecek tek şeyin anayasanın değişmesi olduğu.
Ancak bu durumda o kupa gider başka türlü olmaz.
Mevcut iktidarın Trabzon'la derin ilişkileri artı mecliste sözüm ona muhalefet partilerinde yer alıp ergenekon ve balyoz'u kumpas olarak nitelendirip 03/07'yi doğru bulan mektebi sultani mezunları göz önüne alınırsa anayasa değişirse şaşırmam.

Bu arada 03/07'den bu yana yanında olmaktan gurur duyduğumuz yöneticiler ve başkan son sözü biz söyleyeceğiz demeye devam edip ağızlarını açmamaya devam etsinler.
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2014, 18:07:56 Gönderen: Bülent »
...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #251 : 31 Ocak 2014, 18:13:17 »
Bunların ölüsünü, dirisini; her gün birisini...

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #252 : 31 Ocak 2014, 20:17:14 »
Bi geberemediler yeminle.Sayelerinde nefret ettik ülkeden.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #253 : 31 Ocak 2014, 20:31:25 »
Ben olsam ROK faciasından sonra Nüfusu aldırırdım:)

Rok 'un soyadı Kütahya'lı ama kendisi İzmir'li :)
Kütahya'lı Halis Özkahya'mız var :)
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2014, 20:34:24 Gönderen: Özcan Özdemir »
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı TitoSantana

• Üye
  • Yer: Adana
« Yanıtla #254 : 01 Şubat 2014, 13:50:52 »
Son gelişme olarak şöyle bir haber var:

"Kulüplere ekstra ceza gelmez"

UEFA, Yargıtay kararının Türkçe ve İngilizce kopyasını istedi. TFF; "Normal bir prosedür", CAS Hakimi Aslan ise "Kulüplere ekstra ceza gelmez" dedi.

Yargıtay'ın "Onama" kararı sonrası önceki gün TFF'nin kapısını çalan UEFA, Yargıtay kararının orjinal Türkçe metninin kopyasını istedi. TFF Basın Sözcüsü Mete Düren bu durumun UEFA'nın klasik prosedürlerinden biri olduğunu belirtip, "Anormal bir durum ile karşı karşıya değiliz. Gerekli çalışmalar yapılıyor. Yargıtay'ın kararı İngilizce'ye çevrilecek ve kendilerine ulaştırılacak" dedi. UEFA'nın, TFF'ye 7 Şubat Cuma gününe kadar süre verdiği öğrenildi.

BİR AYDA KARAR VERİLİR
CAS Hakimi ve TFF Tahkim Kurulu eski başkanı Türker Aslan ise konuyla ilgili olarak şunları söyledi: "UEFA şahıslara verilecek cezayı belirlemek için bu yola başvurdu. Şike için ceza verirken kulüpler ve şahısları ayırmıştı. Kulüpler herhangi bir ekstra ceza almayacaklar. Yalnızca dönemin yöneticileriyle alakalı bir hüküm verilecek. Bunun için de Yargıtay'ın kararının incelenmesi gerekecek." Aslan, UEFA'nın şahıslarla ilgili kararı 1 ay içinde vermesini beklediğini de sözlerine ekledi.

Kaynak: http://www.sabah.com.tr/Spor/Futbol/2014/02/01/ekstra-ceza-gelmez