Gönderen Konu: 3 Temmuz Kumpası  (Okunma sayısı 165439 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
Ynt: 03 Temmuz Kumpası
« Yanıtla #330 : 02 Mart 2014, 23:19:48 »
Söz konusu konuşmayı servis eden hesabın olaya bakış açısı şu;

Evet ülkenin başbakanı bir kulüp başkanıyla alakalı konuda belirleyici olma çabasında, futbola bariz şekilde siyasetin müdahalesi var ama yaratılan algı yukarıdaki resimde apaçık ortada.
...

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #331 : 02 Mart 2014, 23:27:37 »
Burada mesele başbakanın Fenerbahçe başkanına karşı bir kumpasın içinde yer alıyor olması değil mi? Futbola siyaset müdahalesi... Fenerbahçe'yi zaptetme girişimi... Ona kendine uygun bir başkan ve yönetim biçme ve bunun için 03 Temmuz'u bir sopa olarak kullanma... Ben mi yanlış okuyorum?

Katılıyorum. Fenerbahçe'nin aldığı saha içi ve saha dışı akılsız cezaların da sebebi ortaya çıkmış oldu bence.

Benim dediğim şu 14 dakikayı dinleyip Başbakan Fenerbahçe'yi küme düşürmeken kurtarmış sonucuna ulaşmak cidden devede kulak gibi bir şey. Ortada çok daha büyük skandal var

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #332 : 02 Mart 2014, 23:49:38 »
Peki şimdi her fırsatta başbakan ile arasını kimsenin bozamayacağını söyleyen Aziz Yıldırım için ne diyoruz?

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #333 : 02 Mart 2014, 23:59:09 »
Peki şimdi her fırsatta başbakan ile arasını kimsenin bozamayacağını söyleyen Aziz Yıldırım için ne diyoruz?

Aziz Yıldırım hapisten çıktığından beri Başbakan'dan sürekli randevu istediği bilinen bir gerçek. Buna rağmen başbakan sürekli reddettiği de biliniyor.
Aziz Yıldırım'ın başbakan sevgisini açıklamak güç haliyle. Cemaate karşı sürekli hükümetin yanındayız mesajı veriliyor bizim hükümetle sorunumuz yok deniyor, hırsız rte tezahüratları durduruluyor eee sonucu bu mu? Göreceğiz yeniden yargılama filan olmayacak Aziz Yıldırım içeri girecek maalesef.
Aslına bakarsanız 3 Temmuz'da bizim yönetim dahil hiçbir taraf şeffaf değil. Nihat Özdemir'le ilgili büyük iddialar var. Ali Koç dışında kimseye güvenmiyorum ki o bile CAS olayını taraftara açıklamak zorunda.
Taraftarlar olarak dipsiz ve kirli bir oyun içindeyiz. şu kumpası kuranların hepsine birden lanet olsun. İnanılmaz bie ivme yakalamıştık. 3 Temmuz darbesi bizi çook gerilere götürdü.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #334 : 03 Mart 2014, 00:04:41 »
Türkiye de sanayici olup da Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı na gider yapabilecek baba yiğit yok
Öyle hayallere kapılmayalım
Ali Koç olsa fark etmez
Başbakan ben olsam yine fark etmez.
Gercekci yanasmak lazım olaylara.
Neyse şu mevzular hepsi bitsin leke gitsin olay bi tam bitsin midemizi bulandiran konuları rahatça konuşuruz.
Mide bualndirma ile kastım bu dava değildir. 2011 şampiyonluğunu Aykut Kocaman in dediği gibi kanırta kanırta aldık laf edenin......

Ama tepelerde geçen aptalca salakca muhabbetleri daha sonra tartışıriz...

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #335 : 03 Mart 2014, 00:26:10 »
Yazacağım ama kırıcı olacak. O yüzden Allah herkesin müstehakını versin demekle yetiniyorum.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #336 : 03 Mart 2014, 00:35:15 »
Yazacağım ama kırıcı olacak. O yüzden Allah herkesin müstehakını versin demekle yetiniyorum.
Twitter daki gibi yapacaksan yazma zaten koçum.
Bu konuda seninle bi musait zamanda sohbet edelim ama şimdi değil

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #337 : 03 Mart 2014, 00:40:27 »
Ne yapmışım abi Twitter'da?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #338 : 03 Mart 2014, 00:44:13 »
Ne yapmışım abi Twitter'da?
Bi ara izah ederim. Şimdi gerek yok .

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #339 : 03 Mart 2014, 00:48:44 »
Ben izah edeyim yahu, milletin kafasına şüphe düşmesin. Küfür yiyoruz, karşılığını da karşıdakinin anlayacağı şekilde vermesini biliriz.

Başbakan'ın 2011 Temmuz'undan bu yana ne tarafta olduğunu herkes biliyor. Aziz Yıldırım'ın o tarihten bu yana, hapiste olduğu ve duruşmaya çıktığı vakit dahi meşhur cümleyi kullandığını da herkes biliyor. Bunlar bir tarafa konulduğunda Aziz Yıldırım'ı seven insanların bu meşhur cümleye karşı o dönem tepki göstermemesi ve şu dönemde bugün patlayan olaydan sonra bile "e başkan şöyle şöyle diyordun, hayırdır?" sorusunu soramaması benim kanıma dokunuyor. Bunu net şekilde söyleyebiliyorum, daha fazlasını da söyleyebilecek durumdayım fakat bu forumda da Aziz Yıldırım'ın sevenleri olduğunu düşünerek kalp kırmamak adına kenarı çekilmeyi tercih ediyorum.

Herkese hayırlı geceler.
« Son Düzenleme: 03 Mart 2014, 00:49:41 Gönderen: Erdenay Güler »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #340 : 03 Mart 2014, 01:03:39 »
Bende diyorum ki boşuna küfür yeme
Senin yediğin küfürler beni üzüyor

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #341 : 03 Mart 2014, 09:41:39 »
valla ne desek boş. Aziz Yıldırım bence başbakanın mahkeme sürecine yardımcı olabileceğini düşündüğü için onun hakkında kötü konuşmadı, ama taktiği işe yaramadı. Bu arada Ahmet Özokur'a edilen sözler az buz değil sevmedim adamı ama bunlar sayesinde sempati besleyecem nerdeyse :D

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #342 : 03 Mart 2014, 12:54:48 »
Aziz Yıldırım ta ilk günden Başbakan-Cemaat ortaklığını biliyordu bu operasyonda. Ama bir şekilde kendine taraf seçti. Geldiğimiz noktada yaptığı stratejinin bir işe yaramadığını görüyoruz. Ha flu bir cemaate karşı iyi kötü bit TC hükümetinin yanında yer alması da çok anormal karşılanacak bir şey değil. Hükümetten destek görmeyi bekledi tek maddi destek mecliste yapılan düzenleme oldu. Aziz Yıldırım sonuç itibariyle 3 sene hapis cezası aldı ama o yasa meclisten geçmeseydi 80 90 yıl alacaktı.
RTE açık biat yanlısı bir adam. Aziz Yıldırım her ne kadar hükümetin yanındayım başbakanla aramızda sorun yok dese de ona biat eden "efendisi" kabul eden hiçbir açıklaması olmadı. Hakkını yememek lazım. Aziz Yıldırım'ın biat eden hiçbir açıklaması yoktur ama açık biat olmadıkça da yaranamıyosun ülkenin hazin sonu.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #343 : 03 Mart 2014, 13:13:52 »
Aziz Yıldırım konusunda nötr düm..Hatta kızıyordum yeter diyordum da arkadaş gerçekler pek öyle değilmiş meğersem...

Ahmet Bey konusunda ise hep arkasındayım o adamın gene öyle olacak

Bir ara Twitterda bir arkadaş Bir sürü sponsor bulduk ama bir el buna engel oluyor...Universal de böyle gitti demişti..Haklıymış
« Son Düzenleme: 03 Mart 2014, 13:15:12 Gönderen: murat kaya »
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #344 : 03 Mart 2014, 15:10:03 »
Ergun Babahan'ın iddiasına göre Başbakan BJK ve GS stadları için sponsor bulurken FB stadı için gelicek sponsorları engelliyormuş. ses kayıtları varmış ama cemaat yayınlar mı bilemem.
Cemaat ile AKP'nin birbirine ne kadar sert ve belaltı vurduklarına bakın elindeki güçlere bir de bu iki gücün birleşip tek bir odağa yüklenmesinin tahribatını düşünün. Aziz Yıldırım'ı böyle değerlendirmek gerekiyor.