Gönderen Konu: 3 Temmuz Kumpası  (Okunma sayısı 165447 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cnbaz

• Üye
    • @Mhsinusta
Ynt: 03 Temmuz Kumpası
« Yanıtla #390 : 18 Nisan 2014, 15:30:36 »
Bu memlekette bazı şeylere şaşırmamak gerekiyor lakin bazı şeylerinde alelade yapılması insanı çıldırtıyor. Seçimler geçiyor Aziz Yıldırımın talebi reddediliyor ve cezası onanıyor...

İktidar güdümlü Fenerbahçeli Rıdvan Dilmen, son zamanlarda önemli kararların arifesinde veya hemen sonunda padişahının yanında soluklanırken. Aziz Yıldırımın yanındaki bazı insanların iktidar nimetlerinden faydalanmak için kendisini ve Fenerbahçeyi satarken... Aziz Yıldırıma bu isimleri yanında tutmasından duyduğum kızgınlıkla beraber, bir Fenerbahçe başkanına böyle bir hukuksuzlukla dokunulmasını hazmedemiyorum. Allah büyük, gelinen raddede umarım bu memleketteki insanlara umut ışığının en büyüğünü Fenerbahçe yakar ve bu süreç hakkaniyet ölçüsünde İnşallah arzuladığımız şekilde, Fenerbahçe lehine sonuçlanır.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #391 : 18 Nisan 2014, 16:06:09 »
Ridvan hangi yetkisi ile fenerbahçe yi satmış çok merak ettim.. 3 yıldır onca şey yaşandı tüm ihale Rıdvan a kaldı benim de bu garibime gidiyor
Ridvan hoca iktidarı gücü sever eyvallah başbakanı sever bunlar kendi kişisel duyguları beni ilgilendirmez ben tasvip etmiyorum ama benim gibi de düşünmesini bekliyemem
Ama nasıl satabiliyor . Aziz başkan hapise Rıdvan yüzünden mi girecek iş oraya mi geliyor.
Aziz başkan etrafındaki adamlar dan dolayi kızıyoruz ya o adamlar ridvan aykut vs olmamamki
Mehmet Ağar , ayrıca o Abdullah bilmem nenyusuf Turanlı bilmem ne gibi mafya bozuntulari vs vs lerden dolayı kizsak daha iyi olacak sanki. .
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2014, 16:10:11 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Cnbaz

• Üye
    • @Mhsinusta
« Yanıtla #392 : 18 Nisan 2014, 16:45:31 »
Ben Rıdvan Dilmen için sattı mı dedim ? İktidar güdümünde olduğunu söyledim abi. Bahsettiğiniz isimler hakkında doğrululuk payı olabilir bilemem benim bildiğim ve kast ettiğim başta Nihat Özdemir ve Talat Yılmaz gibi isimlerdir.
Kaldı ki Rıdvan Dilmen hangi yetki ile satmış demişsiniz. Bende soruyorum Rıdvan Dilmen hangi yetki ile Fenerbahçe üzerine başbakanla pazarlık yapma yetkisini kendisinde görüyor. Ve 3 yıldır hepimizin çektiği sıkıntılar ortadayken, RTE´yi Fenerbahçe taraftarı gözünde sempatik göstermeye kalkışıyor.... Neymiş efendim başbakanın çok emeği geçmiş.... Bu arada yukarıda Mamut Usluyu saymayı unuttum onuda ekliyim.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #393 : 18 Nisan 2014, 17:02:43 »
Değerli kardeşim bende Rıdvan dilmen in o açıklamalarını hoş bulamadım bu toplara çok girmemesi gerekiyor du kesin ama bütün ihale ona çıktı algısı oldu bi ara sende değil genel bir algı diyelim
Başbakan ile hangi pazarlıkları yapmış aciklansin ama hapisten çıkması için çok cabaladigini bilakis biliyorum.

Ridvan in hatası seyirck tepkisinden sonra o topa girmesi oldu ama benim için değerli birisidir ridvan dilmen. 3 temmuz ihalesi ona kalmasın tek derdim o

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #394 : 22 Nisan 2014, 23:27:19 »
Adalete Fener Yak kampanyasında ki imzaları AYM ne sunmuşuz.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #395 : 01 Mayıs 2014, 15:02:10 »
http://www.sporx.com/futbol/superlig/fenerbahce/f-bahcenin-mahkeme-kozundan-casin-yargitay-acilimina-SXHBQ382781SXQ?utm_source=twittercom&utm_medium=HaberIci&utm_content=daily&utm_campaign=IcerikPaylas
Tahir Kum'un şu yazısı maalesef süreci nasıl yönettiğimizi ve neden Uefa da sonuç alamadığımızı gösteriyor.
Adam karara herkesten önce ulaşmış,yorumlamış bizimkiler hala kulübe ulaşan bir şey yok diyorlar.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #396 : 01 Mayıs 2014, 20:42:39 »
Tahir Kum sabah özür diliyordu yalnız abi..
HaBaBaM GüM GüM GüM

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #397 : 01 Mayıs 2014, 21:48:42 »
Tahir Kum sabah özür diliyordu yalnız abi..
Bu yazidan sonra mi ?
Ben ogleden sonra okudum.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #398 : 05 Mayıs 2014, 18:09:09 »

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #399 : 18 Mayıs 2014, 11:20:22 »

Ya ...'in ne işi olur Fenerbahçe, Aziz Yıldırım, futbol ile...
...

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #403 : 07 Haziran 2014, 11:14:35 »
Yeni bir algı operasyonu ve oyalama taktiği değilse, haberin bu gazetede çıkması ayrıca mühim.

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
« Yanıtla #404 : 07 Haziran 2014, 15:25:50 »
Savcı yeniden yargılama talebinde bulunmuş