Basketbol > Fenerbahçe Kadın Basketbolu

Kayla “McBuckets” McBride

<< < (2/8) > >>

Tom Hanks:

--- Alıntı yapılan: Scorpionur - 04 Aralık 2020, 19:03:02 ---En başından beri söyledim,yine söylemeye devam edeceğim,bu takım için Alina'dan bile daha değerli bir oyuncu,ilk geldiği gün bile öyleydi.Alina'lı dönemde Nicholls ve Williams gibi iki değerli uzun sayesinde sezona damga vurmuştuk.Şimdi bu iki uzuna göre upgrade yapabildiğimiz tek bir oyuncu var o da Sabally,eğer diğer basketbolcu müsveddesini bir şekilde göndermeyi başarıp bütçeye uygun ve en azından ribaund alabilen ortalama bir uzun bulabilirsek bu takım geçtiğimiz sezona göre kaybetmesi daha da zor bir takım görüntüsüne kavuşur rahatlıkla

--- Alıntı sonu ---

Eskidendi 28 attı ama fark açılmıştı maalesef fizik olarak zayıf.Esas Iagupovayı arıyoruz.Sabally çok iyi kız bu maç olmadı ama ışıl ışıl kız.

Scorpionur:

--- Alıntı yapılan: Tom Hanks - 04 Aralık 2020, 19:07:38 ---Eskidendi 28 attı ama fark açılmıştı maalesef fizik olarak zayıf.Esas Iagupovayı arıyoruz.Sabally çok iyi kız bu maç olmadı ama ışıl ışıl kız.

--- Alıntı sonu ---
Abi Sabally iyi hoşta koskoca uzun rotasyonumuz sezonun başından beri zaten sadece Stokes-Sabally arasında dönüyordu.Bizim ihtiyacımız olan bu ikilinin yanına ikisininde sorumluluklarını azaltabilecek birisi.Geçtiğimiz sezon williams-stokes'un yanında Nicholls muhteşem yapıyordu mesela bu görevi.Yani eğer kia yerine sadece takımda onu tutmayı başarsaydık bile mükemmel bir iş başarmış olacaktık ama maalesef onu bile yapamadık

iloturo:
Valla acikcasi naumenkoyu keske kabul etseydik su vitola denen kalas yerine de iagupova kalsaydi. Kayla cok sempatik varını yoğunu ortaya koyuyor ama iagupova tek başına takımdi ayrica boğa gibi kuvvetliydi.

kenz:
Demedem geçemeyeceğim Nicholls bizde rezil oynadı.

Tom Hanks:
Vaughin korona atlatmış.Bu kızda boş değil ben güveniyorum.Ama Williamsın perfonmansı ortadayken kalmalıydı.Yok öyle sevgilimi getireyim falan.Disiplin önemli.Tabi garibim Mc bride oyunda kurmak zorunda kaldı verimliliği düştü.İşte neden Ayşe bırakıldı gayet iyi savunmacda 1 oynuyor görev adamı.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git