Site Hakkında > Forum Arşivi

Brad Wanamaker

<< < (3/32) > >>

Cem Ağrak:
Affınıza sığınarak Obradovic gibi adam Guduric ve Sinan'ın sanki hiç ama hiç tanımıyorumuş gibi sadece 5 tane eurobasket performansına göre oyuncu transferi yapar mı?
Lütfen biraz mantıklı rica ediyorum. Adam neredeyse 1 senedir Wanamaker'ı istiyormuş. Bu bir görüşme meselesidir. Biz uzun süre istemişiz adam da ailesi yüzünden 1 sene istemiş. En son İbrahim Kutluay devreye girmiş ve mevzuyu bitirmiş

sinanyucel:

--- Alıntı yapılan: Cem Ağrak - 08 Eylül 2017, 06:45:24 ---Affınıza sığınarak Obradovic gibi adam Guduric ve Sinan'ın sanki hiç ama hiç tanımıyorumuş gibi sadece 5 tane eurobasket performansına göre oyuncu transferi yapar mı?
Lütfen biraz mantıklı rica ediyorum. Adam neredeyse 1 senedir Wanamaker'ı istiyormuş. Bu bir görüşme meselesidir. Biz uzun süre istemişiz adam da ailesi yüzünden 1 sene istemiş. En son İbrahim Kutluay devreye girmiş ve mevzuyu bitirmiş

--- Alıntı sonu ---
O mutlu olur biz mutlu oluruz sene sonu gerekirse zaten yeni sözleşme imzalanır. Sonuçta avrupada oynayabileceği bizden daha iyi bi takım yok, şehir güzel takım guzel salon guzel organizasyon guzel bütçe derdimiz yok. Bu sene 2.yıldızı takalım da sezon sonu gereken yapılır zaten, futbol takımından önce 4.yıldıza göz koydum çünkü :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Semazen:
Bir şekilde sorunun çözülüp anlaşacağımıza dair içimde kuvvetli bir his vardı ve gerçekleşti çok şükür. Bogdanovic'ten sonra orayı doldurabilecek en ideal ismi aldık. Uyum sorunu yaşamazsa çok faydalı olacağına inanıyorum.

ayhan:

--- Alıntı yapılan: sinanyucel - 08 Eylül 2017, 12:05:17 ---O mutlu olur biz mutlu oluruz sene sonu gerekirse zaten yeni sözleşme imzalanır. Sonuçta avrupada oynayabileceği bizden daha iyi bi takım yok, şehir güzel takım guzel salon guzel organizasyon guzel bütçe derdimiz yok. Bu sene 2.yıldızı takalım da sezon sonu gereken yapılır zaten, futbol takımından önce 4.yıldıza göz koydum çünkü :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

--- Alıntı sonu ---
Bende baskette 4. yıldızı alma ihtimalimizi futboldan fazla görüyorum.
Ama sanki İstanbulu biraz fazla büyütüyoruz gibi geliyor bana. Ben eğer şehirlere bakarak seçim yapacak olsam İstanbul ilk 3 e girmez, hatta belki ilk 5 e.

Sent from my iPad using Tapatalk

constructor:
Hayırlı olsun. şimdi sezonu iple çekiyorum. günüm kötü geçtiğinde ya boşver, akşam maçımız var, deyip geçiyordum, başlasa da hayatımıza katkı yapsa, : ;)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git