Gönderen Konu: Fenerbahçe Safiport-Sopron | Kadınlar Euroleague Finali  (Okunma sayısı 19969 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe Safiport-Sopron | Kadınlar Euroleague Finali
« Yanıtla #300 : 10 Nisan 2022, 21:28:33 »
Bu arada kadın futbol takımı kurmamız mahvetti her şeyi.Kadinlarda futbol oynasın ama bu dalda ne işimiz var bizim.Hentbol gibi sevilmeye başlanan branşta red et kriz var diye bunu kur.Tekerlikli sandalye okey o sosyal sorumluluk projesi.Gekecrknilk yönetim kadın futbolu kapamalı başka takı.lar organizasyonlar yapsın oraya gerçeğin parayı bir 3 noya ver.
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2022, 21:29:00 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #301 : 10 Nisan 2022, 21:32:49 »
Maldanado terörize etmem.Kapansin diyenlerde kızgınlıkla yazıyor.Ama ingilizcede bir kelime var Shattered dreams öyle.Simdi ligde 3 yabancı devşirme olacak.Disarida bırakamayız.Bazi dönemler Nadasa bırakılır o tip sezonlara girdik.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #302 : 10 Nisan 2022, 21:34:50 »
Jones quigley diyoruz da bir gerçeği göz ardı ediyoruz. Onlar da gelse Williams McBride moduna girerler bu klüpte. Nevriye zamanında hayatının en doğru kararlarından birisini verip gsye gitti ve bir euroleague kupası kazandı. bizde kalsa hiç bir bok elde edemezdi.
Şu takımı al komple GS forması giydir 30 sayı fark atarlar soprona hatta bourges finalinden hallice olur.
Adamlar 3 final yapıp 3 kupa almış, biz 5 finalde 5 kez kaybetmişiz.
Bunlar fiziksel veya mantıksal açıklanabilir şeyler değil. Sadece camialarin renkleri ile aciklanabilir.
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2022, 21:35:49 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #303 : 10 Nisan 2022, 21:38:56 »
Jones quigley diyoruz da bir gerçeği göz ardı ediyoruz. Onlar da gelse Williams McBride moduna girerler bu klüpte. Nevriye zamanında hayatının en doğru kararlarından birisini verip gsye gitti ve bir euroleague kupası kazandı. bizde kalsa hiç bir bok elde edemezdi.
Şu takımı al komple GS forması giydir 30 sayı fark atarlar soprona hatta bourges finalinden hallice olur.
Adamlar 3 final yapıp 3 kupa almış, biz 5 finalde 5 kez kaybetmişiz.
Bunlar fiziksel veya mantıksal açıklanabilir şeyler değil. Sadece camialarin renkleri ile aciklanabilir.

Etrafına doğru oyuncular koyup doğru coaching yaparsan girmezler. Bunları alıp yanlarına pivot koymaz, Coleman ve Dabovic koyarsan başka tabi. Bizim yaptığımız senelerdir bu.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #304 : 10 Nisan 2022, 21:46:25 »
Ilhan Bey cok iyi Fenerbahçeli yüreği yanıyor.Hakli mesajında genlerde var bu.Bu travma tüy dikti Sen Prague mucize şekilde geçtin bu maça çok iyi motive olmalısın dizginler sende olmalı.Basinada kapatmalısın Fbtv bile girmemeli.Adamlarin Avenida maçı gibi başlayacağı ortaydı.
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2022, 21:47:44 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #305 : 10 Nisan 2022, 21:49:03 »
Etrafına doğru oyuncular koyup doğru coaching yaparsan girmezler. Bunları alıp yanlarına pivot koymaz, Coleman ve Dabovic koyarsan başka tabi. Bizim yaptığımız senelerdir bu.
20 yil olmuş Hala dogru oyuncular koc diyoruz. Zamaninda cappienin ilk geldigi sene f4 yapacaktık milton Jones kadınlar basketbolunda 1000 macta bir tane görülecek bir şey yaptı ve son saniye de havada tipledi topu  ve elendik. Sonra yıllar boyunca f4e çıkmaya çalıştık çıkamadık. En nihayetinde ciktik sonrasi da istikrarlı mağlubiyetler İkincilik, dördüncülukler.  Kac tane koc geldi, inuguez, dike, garnier, spartakin ismini hatırlayamadım sampiyon kocu da gelmişti.
Hala koc diyoruz. Bu amk sopronunu yenmek icin koc olmasa basta yine yenmemiz gerekirdi.
Sopron kim, 50 sayi fark attığın takim. Eurolague finali sahanda 10000 taraftar var ve 8 dakika sayi atamadan başlıyorsun maça.  Bunun kocla falan açıklanabilir yeri yok

« Son Düzenleme: 10 Nisan 2022, 21:49:54 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #306 : 10 Nisan 2022, 21:59:14 »
20 yil olmuş Hala dogru oyuncular koc diyoruz. Zamaninda cappienin ilk geldigi sene f4 yapacaktık milton Jones kadınlar basketbolunda 1000 macta bir tane görülecek bir şey yaptı ve son saniye de havada tipledi topu  ve elendik. Sonra yıllar boyunca f4e çıkmaya çalıştık çıkamadık. En nihayetinde ciktik sonrasi da istikrarlı mağlubiyetler İkincilik, dördüncülukler.  Kac tane koc geldi, inuguez, dike, garnier, spartakin ismini hatırlayamadım sampiyon kocu da gelmişti.
Hala koc diyoruz. Bu amk sopronunu yenmek icin koc olmasa basta yine yenmemiz gerekirdi.
Sopron kim, 50 sayi fark attığın takim. Eurolague finali sahanda 10000 taraftar var ve 8 dakika sayi atamadan başlıyorsun maça.  Bunun kocla falan açıklanabilir yeri yok

Şampiyonluklara cinler değil, saha içinde yapıp yapamadıklarımız mani olduğuna göre evet, doğru oyuncular ve doğru koç demek lazım. Inıguez dediğin koç salağın teki. Avenida'da da salaklıklarına devam ediyor. Biz onu Avrupa şampiyonu diye getirmiştik ama o Avrupa kupasını nerede aldı? Yıldızlar karması UMMC'de. Dike'ın ilk dönemi Penny Taylor'ın bağları koptu Final Eight'te. İkinci dönemi kıta dışından seçtiğimiz yabancı Marissa Coleman ve Lavender'di. Berbat bir kadroydu. Garnier dönemi, yine saçma sapan, iğrenç bir kadro. Laszlo Ratgeber zamanı, Taurasi ve Taylor'ın kaçtığı sezon. İki süper star gidince takım toparlayamamıştı. Ama o Laszlo, Sutton Brown ile Big 3'li GS'yi yenmişti mesela. Ben beğenirdim onu.

Bu Lapena eşeğinin senelerdir bir halt oynatmadığını, McBride'ın büyük maçların hepsinde sindiğini, takımda guard olmadığını, kısalarımızın kendi şutunu yaratamadığını, düzgün kıta dışı seçilemediğini, Ceci'nin gitmesinin yanlış olduğunu filan sen de biliyorsun misal. Sopron'u bu eşekliklere rağmen yenmemiz gerekirdi evet. Ama yenemedik ve bunun eşekliklerimiz ile doğrudan ilgisi var bence birtakım spiritüel işlerden ziyade.

Bir dönem GS böyle kafalara girmişti, 2012-13'lerde filan. Sen bilirsin. Adamlar oradan çıktı. Doğru kimya ile çıktı. Bize de bu gerekiyor.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #307 : 10 Nisan 2022, 22:34:18 »
Maldonado GS hangi doğru kimya ile çıktı. Adamlarda ummc maçında sancho sakatlandı. Alba 35 attı, shawonte ile falan ummcyi yendiler. Bunlar kimya falan değil ruh isi. Quigley 40 kusur atmıştı Eurocup kazanirlerken.
Futbolda, erkek basket, kadın basket kaybettikleri final yok. Bu klup genleri ile ilgili diyorum. Her sene kaybedip kaybedip kadrolar kimyalar konuşmaktan gına geldi. Açıp bakalım geçen sene bu tarihlerde yine aynı geyikler. Bu sene yine aynı, seneye yine aynı 10 sene önce de aynı. 10 sene sonra da aynı olacak.
Ne konusyorum ki. Bu şubeye harcadigim zamana yazık. Mersin'e de ligi verir bu capsizlar. Alsalar da umurumda değil gerci..müzelerine soksunlar o kupayı bu saatten sonra.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #308 : 10 Nisan 2022, 22:40:11 »
Gs yi yendik ama hala üzüntüm geçmedi. Hâlâ kabullenemedim. Vasat bir takıma kupa verdik.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #309 : 10 Nisan 2022, 22:45:24 »
Eurocup'ı geç, kupa bile değil o. Galatasaray Euroleague'i kazandığı sene de bizi evire çevire yenip ligi de kupayı da aldı. Öyle olacağı da belliydi, çünkü bizden iyi takımlardı. İşte, kupayı kazanacağı belli olan takım olmak, diğer takımlardan daha iyi takım olmandan geçiyor. Galatasaray o sene bizden iyi takımdı, ligde de göstermişlerdi bunu zaten. Biz her sene belli bir seviyede takım yapıyoruz ama asla o "iyi takım" olamıyoruz. Ya takımda Vitola oluyor ya Nicholls ya da sakat Hartley. Ya koç olmuyor ya da guard. Fırat Okul yönetiminde biz de UMMC'yi yendik ama Angel çıktı 30 attı, Kursk'a kaybettik finalde. O sene de kötü kurulmuş bir takımdık mesela, Ayşe Core ve Pelin ile götürüyorduk guard mevkiini. Ama UMMC'yi yenebildik.

Sen ve ben bunları konuşmaktan sıkıldık çünkü senelerdir aynı bok. Bu kulübün genleri mi değişti de Tamika'lı, Fowles'ı, Agustus'lu GS'yi Jekabsone, Sutton Brown ile filan yenerken mala döndü. Hayır, bitik Pondexter ve Birsel ile nostalji kovaladığı için, Quigley'in yanına kıta dışı olarak Lavender ile Coleman eşeğini getirdiği için, McBride ile küçük maç performansına kanıp devam ettiği için bu hâllere düştü takım.

Angel bizden gidiyor, bize 30 atıyor. Niye, Fener cenabet. Dangalak gibi takım kurmuşuz, başına koç getirmemişiz demiyoruz da cenabetiz deyip işin içinden çıkıyoruz. Sana bana versinler daha iyi takım kurarız.

Sopron'a kupa vermenin bahanesi yok, ayrı. Ama GS kompleksine girmenin de bir anlamı yok. Bu komplekse onlar girip Ann Wauters, Taurasi, Prince, Tina Charles'lı takım kurdular, Zane Tamane'li Fener koydu onlara. Sen işine bakacaksın. Doğru işi yapacaksın. Bu olmadığı müddetçe başarısızlık çok olası.
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2022, 22:46:13 Gönderen: Maldonado »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #310 : 10 Nisan 2022, 22:53:15 »
Maldonado tamaneli takim koymadi onlara. Angel cappie ve penny vardi o takimda. Neyse simdi bu konulara girmenin manası yok. Dediklerini ben 10 yildir belki daha uzun süredir söylüyorum. Hakli olduğun yanlar var ama ben bu takimi konuşmaktan sıkıldım.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #311 : 10 Nisan 2022, 23:01:47 »
Maldonado tamaneli takim koymadi onlara. Angel cappie ve penny vardi o takimda. Neyse simdi bu konulara girmenin manası yok. Dediklerini ben 10 yildir belki daha uzun süredir söylüyorum. Hakli olduğun yanlar var ama ben bu takimi konuşmaktan sıkıldım.

2012'de Cappie yoktu ya sanki. Tamane vardı ama.

Valla ben de sıkıldım ama konuşturuyor işte. İşin doğrusunu yapmak bu kadar kolayken hatada sürekli ısrar ayrı bir eşeklik. Bunda da kurumun değil, o eşeklikleri yapanların mesuliyeti var.

• Üye
« Yanıtla #312 : 11 Nisan 2022, 01:46:52 »
Rezillerden tek bir açıklama yok hala. Göz göre göre vasat herifi tuttular. 3 senede doldurdu keseyi şimdi Kanada'ya gidecek işi de hazır. Olan bize oldu. Şube yöneticisi ne yüzle duruyor hala görevinde.
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2022, 01:47:20 Gönderen: ertugrul_solomon »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #313 : 11 Nisan 2022, 01:49:54 »
Rezillerden tek bir açıklama yok hala. Göz göre göre vasat herifi tuttular. 3 senede doldurdu keseyi şimdi Kanada'ya gidecek işi de hazır. Olan bize oldu. Şube yöneticisi ne yüzle duruyor hala görevinde.

Gönderseler ne olacak, sene sonu gidecek zaten. Vereceği zararı da verdi. Ligi alsa ne alamasa ne. Tamamlasın kontratını.

• Üye
« Yanıtla #314 : 11 Nisan 2022, 01:51:29 »
Gönderseler ne olacak, sene sonu gidecek zaten. Vereceği zararı da verdi. Ligi alsa ne alamasa ne. Tamamlasın kontratını.

Tamamlamasın elini kolunu sallaya sallaya gideceğine, siktir edilsin.