Gönderen Konu: Fenerbahçe Safiport-Sopron | Kadınlar Euroleague Finali  (Okunma sayısı 19602 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe Safiport-Sopron | Kadınlar Euroleague Finali
« Yanıtla #360 : 12 Nisan 2022, 14:10:03 »
fazla stres de kusma-ishale neden olabilir.belki de ondandır.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
« Yanıtla #361 : 12 Nisan 2022, 14:12:22 »
Yani yönetimde bile isteye yalan mı söylüyor diyorsunuz abi,eğer öyleyse bu zıtlaşma durumunun sonu oyunculardan biri ya da birçoğunda büyük patlayacak bu gidişle
Neresinden baksan tutarsız bir süreç. Oyuncuya senin rahatsızlığın şu denmemiş mi tedavi edilirken? En küçük ilçe hastanesine bile gitsin hasta hakları gereği şu nedenle tedavi görüyorsun derler.

Virüs enfeksiyonu ile gıda zehirlenmesi apayrı şeyler.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #362 : 12 Nisan 2022, 14:53:42 »
Nadasa bırakma dönemi geldi yine.Bence yönetiminde hevesi kaçtı.Ben kolej liginden Amerikalı alırız diye düşünüyorum 2 tane Oradan gelenler başarılı oldular genelde.Pondexter plum.en büyük örneği.Ama lütfen kapatin yeter demek bu salon sporları forumuna yakışmıyor.En çok ne dersin Hakan Bey gibi gönül koyar ilgilenmiyorum.gitti gençliğim dersin.Baskan buraları takip ediyor fercege dönüşür sonra kafayı mecazi taşlara vururuz.
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2022, 15:00:20 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #363 : 12 Nisan 2022, 15:21:50 »
https://twitter.com/Fenerbahce/status/1513803379277025281?s=20&t=vBdqgl-w7e6fr6R5kj_TwA şu açıklamanın geldiği yerin düzelmesi çok zor  bu sezon özelinde

Şöyle yorumladım ben. Sıçma sıvama faslını bitirdik, ağza yüze bulaştırma safhasına girdik...