Gönderen Konu: Fenerbahçe Safiport-Sopron | Kadınlar Euroleague Finali  (Okunma sayısı 19794 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
Ynt: Fenerbahçe Safiport-Sopron | Kadınlar Euroleague Finali
« Yanıtla #345 : 12 Nisan 2022, 11:39:35 »
Alıntı
Linki de bırakayım: https://twitter.com/TichaPenicheiro/status/1513571732669485063
Hiç normal değil de ben şaşırmadım (!) Basketbol şubesinden beklenen hareketler.

Geçen sezon Çeska serisinden önce nasıl covidden kırıldı erkek takımı? Diğer 7 takım sağlıklı girdi oysa F8’e… Vakaların, staf’ın bulaştırmasıyla ortaya çıktığı anlaşıldı sonra. Takım otobüsünün şöförünü bile karantinada tutman gerekirdi o dönemde oysa. Bunu ve zehirlenme olayını düşünemeyen/önlemini alamayan bir profesyonel organizasyonun bu seviyelerde işi olmaz zaten.

Bu arada besin zehirlenmesi adamı öldürür bile. Durumun ağırlığını bilmiyorum ama kızların maça çıkması zor olmuştur muhtemelen.

Taraftar da şube kapansın/kapanmasın diye birbirine girsin. Profesyonel bir organizasyon kesinlikle rutinin dışına çıkmazdı böyle önemli bir maçtan önce… Bırak yediklerini yürüdükleri yolu bile rutin alışkanlıklarına göre ayarlarlardı.

Yazıklar olsun ne diyim…

Normalde şu iki olayın arkasından da tüm sorumluların istifa etmeleri gerekirdi. Ama ülke ve tüm kurumları öyle bir hal aldı ki sorumluluk duygusu diye bir şey kalmadı.

Zehirlenme olayı gerçekten büyük bir skandal…
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2022, 11:50:54 Gönderen: Enver Tarcan »

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #346 : 12 Nisan 2022, 11:44:39 »
maçtan önce serum alan 3 kişi neredeyse tüm maçı oynadı . Açıklarsın maçtan sonra veya önce oyuncularımız zehirlendi diye kimse de bir şey demez elde oyuncular var iyi kötü sağlıklı olanı koyarsın
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2022, 12:13:13 Gönderen: ata771 »

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #347 : 12 Nisan 2022, 12:12:55 »
Arkadaşlar biraz içmişler gece diye bir muhabbet dönüyor ama ne kadarı doğru bilmiyorum. Kesin olan şey, bunların zehirlendikleri. Yazık... DANABAŞ soyadlı arkadaşın soyadına yaraşır bir yönetimi var, tüm danalara başlık ediyor şubede.
Ben hiç inanmıyorum bu arada bu zehirlenme muhabbetine,tabi ki de doğru olabilir gayet,yaşanmıştır bu olay ama bunun maçtan sonra paylaşılması her ne kadar kulağa hoş görünmesede kendilerine buldukları bir tür bahaneymiş gibi geliyor,belkide haklılardır gerçekten zehirlenme gibi bir durum vardır ama bu maçın kaybettikten sonra bunun açıklanması maçtan bir süre önce paylaşılmamasından daha büyük rezalet,bu durum maçtan önce belli olsaydı kim ne diyecekti oyunculara sanki,biz yine güveniyoruz size deyip daha da pozitif bir hava verilebilirdi bile hatta taraftarlar tarafından kendilerine,ama maçı kaybetmişsin,hemen ertesine böyle bir olay sızıyor,bana tamamen bir bahane gibi geliyor,keşke yanılsam

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #348 : 12 Nisan 2022, 12:15:21 »
yönetimler farklı ama yaşananlar birebir aynı kafa olarak 2012 ile . Çukurova'da kaybedilen finali ders olarak ele almazsan bunlar yaşanır maalesef. Maçta zahui sayı atarken çak yapmak yöneticilik olmuyor. Bu tarz kriz durumlarını yönetmek lazım ilk olarak. Basketbol şubelerine erkek için ibrahim kutluay kadın için birsel,esmeral ikilisinden biri bir şekilde kulüpte olmalı. Bir branşta enerji piyasasıyla daha çok ilgili olan biri , diğer tarafta geçen seneye kadar futbol şubesinde çalışan biri yöneticilik yapıyor. Artık kupalar kaybedilmiş hem erkek hem kadın şubesinde bir tane aksiyon alın ya. İstikrar için koç tutmak doğru olabilir ama sahada bir şey görürsek yok yani en az basketbol izleyen biri bile iki şubenin de oyunlarındaki yetersizliği görüyor sene başından beri. Lig şampiyonluğu da gelmeyecek yani şimdiden yazmak lazım
Ligi çukurova aldı bile,zerre ihtimal vermiyorum kazanmamıza,ki kazanmanında şu finalden sonra bence bir önemi kalmadı,tek bir maç ya alacaktın ve tüm kasvetli hava yokolacaktı bir anda,yine nereden ne konuma geldik
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2022, 12:15:37 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #349 : 12 Nisan 2022, 12:18:49 »
Cukurovayi konuşan yok onların kaybı bizden daha çok.Yani net almaları gereken turnuvayı alamadilar.Onlarda da moral berbat.Ortada final.Uzun solukku play-offlarda kadın baskette ligde başarı oranı yüksek bu maça yansıyabilir ama şansımız yüksek.Oyuncular affettirmek isteyeceklerdir.Ne olursa olsun yerelde yüzümüzü hep güldürdüler arada kayıplar olsa da onu bile Parker atsa alıyorduk.Gsye verildinams ezeli rakip.
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2022, 12:21:38 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #350 : 12 Nisan 2022, 12:20:08 »
https://twitter.com/Fenerbahce/status/1513803379277025281?s=20&t=vBdqgl-w7e6fr6R5kj_TwA şu açıklamanın geldiği yerin düzelmesi çok zor  bu sezon özelinde

Çevrimiçi myildirim

• Üye
« Yanıtla #351 : 12 Nisan 2022, 12:35:57 »
https://twitter.com/Fenerbahce/status/1513803379277025281?s=20&t=vBdqgl-w7e6fr6R5kj_TwA şu açıklamanın geldiği yerin düzelmesi çok zor  bu sezon özelinde

İhaleyi kendilerinden saptırmak için mevzuyu Kayla’nın üstüne atmak büyük eziklik ve iğrenç bir psikolojinin göstergesi, bu zihinsel olarak son derece sıkıntılı herifler hiçbir başarıyı zerre hak etmiyor ki Fenerbahçe başarılı olsun, müstehak resmen…

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #352 : 12 Nisan 2022, 12:38:52 »
Bizim yönetimde büyük bir karakter ve iş ahlâkı sorunu var. Utanmaz sıkılmaz arlanmaz herifler. Beceremiyorsan bas git. Kazık mı çakacaksın be adam? Kız her gün küfür yediği için böyle bir açıklama yapmış, bahanedir değildir. Sen sırf iş bilmezliğini saklamaya çalışıyorsun diye küfrü kız mı yesin, sen ye diye açıklama yapınca da "doğru bulmuyoruz" diye beyanat veriyorsun. Ben de senin bu şubenin başında olmanı doğru bulmuyorum DANABAŞ efendi. Onu n'apıcaz?

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #353 : 12 Nisan 2022, 12:47:16 »
yalnız bu açıklamadan benim anladığım,bizim yabancılar organizasyon haricinde bir şeyler tüketmişlerki böyle bir durum ortaya gelmiş herhalde,başka kimsede bir sorun yokken bizim oyuncularda ve koçta bu durum yaşanıyorsa bunun başka bir geçerli sebebini bulamıyorum ben
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2022, 12:47:30 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #354 : 12 Nisan 2022, 13:36:33 »
Fenerbahçe Kadın Basketbol Şubesinde 15 senedir yaşananlar diziye çekilse Dallas'ı aratmaz.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #355 : 12 Nisan 2022, 13:41:16 »
Fenerbahçe Kadın Basketbol Şubesinde 15 senedir yaşananlar diziye çekilse Dallas'ı aratmaz.

Taurasi'nin hurafeli doping hadisesinde sözleşmesi feshedilince sevgilisi Taylor'ın da takımdan gitmesi, koç George Dike'ın her takıma "bu kız iyi topçu" diye getirdiği Elina'yı Fenere de getirip sonra bunların sevgili olduğunun anlaşılması, sanırım şu anda da evliler bunlar. Aziz Başkanın Angel'ı yanlış hatırlamıyorsam ahlâksız (homoseksüel) diye kovması, kızın Kursk'ta bizi yenip bizden kupa alması jhasdjhsa. Muhteşem...

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #356 : 12 Nisan 2022, 13:50:31 »
200 kişilik bir kampta bir tek bizim takımda bu tarz bir şey çıkması hakkında yazdıkları paragraftan bence de iş ahlakı ile bir sıkıntı çıkıyor oyuncular açısından ama yine de bunun çözümü bu açıklama olmamalı verirsin cezasını yollarsın takımdan bu saatten sonra ne fayda verecek mcbride

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #357 : 12 Nisan 2022, 13:56:30 »
yalnız bu açıklamadan benim anladığım,bizim yabancılar organizasyon haricinde bir şeyler tüketmişlerki böyle bir durum ortaya gelmiş herhalde,başka kimsede bir sorun yokken bizim oyuncularda ve koçta bu durum yaşanıyorsa bunun başka bir geçerli sebebini bulamıyorum ben
Bu açıklamada virüs enfeksiyonu var diyorlar. Gıda zehirlenmesi olmadığını iddia ediyorlar yani. Bu durumda bulaşma aynı tuvaleti kullanmaktan vb olmuş olabilir. Organizasyon bu noktada, bizim alabileceğimiz önlemlerin dışında nir durum demeye çalışıyor. Okullarda görülen ishal salgını gibi düşünmek gerekir bu açıklamaya göre. Ancak viral bir sindirim sistemi enfeksiyonu öyle kolay kolay geçmez. Kendinizden/çocuklarınızdan bilirsiniz. 48-72 saat arası bulgular devam eder. Ciddi olgularda 10 günü bulabilir. Maça çıkarken cırcır olmaları gerekirdi yani :)

Kayla da kendi açıklamasında gıda zehirlenmesi diyor açık açık. Gıda zehirlenmesi etkileri daha ağır ancak kötüleşmezse tedavisi daha kısa süren bir tablo. Kötüleşse maça çıkmaları mümkün olmazdı zaten.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #358 : 12 Nisan 2022, 13:59:39 »
Bu açıklamada virüs enfeksiyonu var diyorlar. Gıda zehirlenmesi olmadığını iddia ediyorlar yani. Bu durumda bulaşma aynı tuvaleti kullanmaktan vb olmuş olabilir. Organizasyon bu noktada, bizim alabileceğimiz önlemlerin dışında nir durum demeye çalışıyor. Okullarda görülen ishal salgını gibi düşünmek gerekir bu açıklamaya göre. Ancak viral bir sindirim sistemi enfeksiyonu öyle kolay kolay geçmez. Kendinizden/çocuklarınızdan bilirsiniz. 48-72 saat arası bulgular devam eder. Ciddi olgularda 10 günü bulabilir. Maça çıkarken cırcır olmaları gerekirdi yani :)

Kayla da kendi açıklamasında gıda zehirlenmesi diyor açık açık. Gıda zehirlenmesi etkileri daha ağır ancak kötüleşmezse tedavisi daha kısa süren bir tablo. Kötüleşse maça çıkmaları mümkün olmazdı zaten.
her açıdan gerek yok bence böyle bir açıklamaya saçma sapan bir duruma soktular herkesi.  iyi olmayan oyuncu 40 dk oynamaz en kritik topları kullanmaz bana göre açıklama kısmında yönetime hak veriyorum ama açıklama dili böyle olmamalıydı isim vererek yapmak yakışmamış sanki tek suçlu o gibi.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #359 : 12 Nisan 2022, 14:04:52 »

Yani yönetimde bile isteye yalan mı söylüyor diyorsunuz abi,eğer öyleyse bu zıtlaşma durumunun sonu oyunculardan biri ya da birçoğunda büyük patlayacak bu gidişle