Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1322543 defa)

0 Üye ve 46 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KhaN

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2325 : 02 Temmuz 2016, 02:30:28 »
hawks dwight howard ile anlaşmış. uzun rotasyonları bu haldeyken tavares'i bırakırlar artık. yani temennim o yönde  :(
geçen sene udoh'dan önce onunla anlaşmışız ömer onan'ın dediğine göre. belki bu sefer de yine bir anlaşma yapılabilir. 2-3 sene takılıp nba yapar zaten alıştık artık.

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #2326 : 02 Temmuz 2016, 02:37:07 »
Cem abi çok haklı önce kafa olarak bi sağlam olmalı. Ama şöyle bir şeye dayanarak adını yazdım buraya: Bu adam 2 sene sonra en kötü bir nba takımına dönecek. Özellikle gelecek sene iyi bir kontrat ve  iyi bir takımda olmak için kendini paralayacak. Adının çıkmasını bir şekilde oyunu ile gölgemesi lazim. Avrupa kendini göstermesi için buna özellikle gerekli şartı sağlar.

Ayrıca doping ile ayni kategoriye koyamıyorum uyuşturucu almasını. Sene içinde yalnız bırakmıyorsa ve takımın huzurunu kaçırmıyorsa sorun teşkil etmez benim nezdimde. biraz pragmatik bakarım oyuncu takım taraftar ilişkisine. Bana takımımla hem güzel oynarak hem de karakterli davranarak başarı sağlasın gerisi önemli değil.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2327 : 02 Temmuz 2016, 03:50:34 »
Cem abi çok haklı önce kafa olarak bi sağlam olmalı. Ama şöyle bir şeye dayanarak adını yazdım buraya: Bu adam 2 sene sonra en kötü bir nba takımına dönecek. Özellikle gelecek sene iyi bir kontrat ve  iyi bir takımda olmak için kendini paralayacak. Adının çıkmasını bir şekilde oyunu ile gölgemesi lazim. Avrupa kendini göstermesi için buna özellikle gerekli şartı sağlar.

Ayrıca doping ile ayni kategoriye koyamıyorum uyuşturucu almasını. Sene içinde yalnız bırakmıyorsa ve takımın huzurunu kaçırmıyorsa sorun teşkil etmez benim nezdimde. biraz pragmatik bakarım oyuncu takım taraftar ilişkisine. Bana takımımla hem güzel oynarak hem de karakterli davranarak başarı sağlasın gerisi önemli değil.
Pragmatik bakacaksak esrar içen adamın bile (nispeten yaygın olduğu için bile diyorum) gelmemesi lazım. Sezonun en kritik yerinde testte yakalandı diyelim, yaktı takımı. O riski alamayız. Ayrıca takımdaki diğer oyuncuları etkilemesi olasılığı da var. Mesela uyuşturucu değil ama alkol ve gece hayatı konusunda, Emir olmasa belki Bojan o kadar ortamlara akmazdı. Takım kimyası diyoruz hep, böyle şeyler önemli. Burada sınırı takıma ve takım arkadaşlarına zarar vermemek olarak çizmek lazım. Yoksa akşam evinde isterse rakı içsin, performansını etkilemeyecekse.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #2328 : 02 Temmuz 2016, 11:20:21 »
Bana gore vesely udoh 2lisinden sonra avrupanın en iyi uzun 2lisi claver-randolph 2lisinden de hiç ses seda yok. Var mı acaba bilgisi olan? Misal claver hala r.madrid i mi bekliyo. Randolph un nba beklentisi var mı, ya da şuan avrupa da görüştüğü kimseler?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Ahmet A.

• Üye
  • Yer: ripcity
    • @ozundeiyicocuk_
« Yanıtla #2329 : 02 Temmuz 2016, 13:14:36 »
şaka gibi kontratlar var haliyle bizimkilerde haklı olarak ellerini birbirine sürtüyorlardır, Mozgov'un dört senede  64 milyon aldığı bir yerde Udoh rahat senelik 10 alması lazım.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2330 : 02 Temmuz 2016, 15:29:18 »
Geçen senenin gerek EL gerek NBA'deki başarılı takımlarına baktığımızda hep 5 oynayabilen 4 numaralarla başarılı olduklarını görüyoruz.

Cleveland Cavaliers -> Tristan Thomas, Kevin Love
CSKA -> Kyle Hines, Vorontsevich, Khrypa

Ne yazık ki Vesely ve Udoh bence bu nedenle hedef olup NBA'e gideceklerdir. Diğer yandan biz de bence Tavares ve Marjanovic yerine daha mobil uzunlara yönelmeliyiz...

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #2331 : 02 Temmuz 2016, 15:55:27 »
udoh ve vesely den biri giderse  claver alınacak. Ancak claver bence mücevher değerinde. yardım savunması müthiş. dışa açılıp üçlük atar.Ribaundlarda başarılı ve obra'nın beğendiği bir oyuncu. Maçlardan sonra dikkat edin, obra rakip bir oyuncuyu beğeniyorsa gidip  tebrik eder.
Bence her ikisi de kalsa da alınması gereken bir oyuncu. Birde combo guard alınacak. sam van rossomun adı geçiyor. zeki bir oyuncuya benziyor. takip eden var mıydı?
Ancak planlanan sanırım udoh yerine gene nba den, vesely yerine de claver veya randolp,
hadi hayırlısı...

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2332 : 02 Temmuz 2016, 21:04:45 »
Kenan'ın mümkünse yolu açık olsun ki olsa da max orta düzey takımın ikinci guardı olabilir kendisi  ;D

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #2333 : 02 Temmuz 2016, 22:07:23 »
Ben NBA'deki ücretler üzerine bizim ikiz kulelerden umudu iyice kestim :( Kalırlarsa ekstra sevinirim ama olmayacaklar diye bakıyorum artık yeni sezona.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #2334 : 02 Temmuz 2016, 23:45:25 »
Sportando nun haberine göre vesely şu an serbest ouuncuyum ve artık Fenerbahçe nin bi parçası değilim demiş. Ne güzel haber :((

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #2335 : 02 Temmuz 2016, 23:48:54 »
cok da şeyimizdeydi , daha iyisini aliriz daha ucuza.  Sozlesmem bitti dese neyse de bir parcasi degilim ne lan..
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2016, 23:49:14 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2336 : 03 Temmuz 2016, 00:06:52 »
cok da şeyimizdeydi , daha iyisini aliriz daha ucuza.  Sozlesmem bitti dese neyse de bir parcasi degilim ne lan..
Aynen öyle dediyse yolu açık olsun ki hala aynı fikirdeyim Vesely gibisini daha kolay buluruz Udoh meziyetlerine sahip birine oranla

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #2337 : 03 Temmuz 2016, 01:08:52 »
dogruysa siktir olup gidebilir.

Çevrimdışı Zeljko Obradovic

• Üye
  • Yer: Aydın
« Yanıtla #2338 : 03 Temmuz 2016, 01:13:29 »
Verdiği emekler için teşekkür ediyorum ben, canı sağolsun. Ben Udoh'tan net olarak daha az ararız diyemiyorum. Onun o enerjisini patlayıcılığını umarım çok aramayız, yolu açık olsun...

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #2339 : 03 Temmuz 2016, 01:38:14 »
Maalesef Udoh-Vesely ikilisinden en az birisine veda ederiz gibi geliyor.Muhakkak Kyle Hınes alınmalı.