Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1321238 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Not: Topik 1500 sayfayı bulunca bu mesajdan öncesini ARŞİVE aldım. (Hakan Yaman)
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2018, 20:39:35 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı Dentist

• Üye
  • Yer: Zonguldak
Ynt: Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1 : 27 Aralık 2015, 12:21:08 »
Yaa arkadaşlar Erazem Lorbek ne oldu,bu adam nerde,basketbolu mu bıraktı,sakat mı,en son barcelonadaydı,geçen sene de yoktu,öldü mü ne oldu bu adam

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2015, 12:55:15 »
Bu sene kimseyi almayalım. Bir Fenerbahçe fonu oluşturalım

Kenan / Berk / Kostas / Dixon /Delaney* /Bogdan / Hickmann / Melih / Furkan Korkmaz

Kalinic / Datome / Kuzminskas* / J.Anderson*

Antic / Udoh / Vesely / Ömer Aşık * / N.Bjelica * / Ömer Faruk

Şu geniş kadroyu (12 yabancı ) daraltırsak ;

Kalinic Bogdan Antic giderse Anderson Kuzminskas ikilisindende birini alırsak 8 yabancılı güzel bir kadromuz olur :)

HAYAL KURMAK BEDAVA :D

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3 : 27 Aralık 2015, 13:11:38 »
Bjelica bin sureleri azalıyor giderek..ve dun de sure almadı...
Bir yolunu bulsak da en kotu seneye geri getirmek su çocuğu.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4 : 27 Aralık 2015, 13:20:36 »

Gittigi ucreti dusunursek .... cok imkansiz bir umut degil ... ama kafasi geri doner mi? asil soru bu....

iki sezon daha euroleage de oynasa ve tam hazir gitse super olurdu kendi icin ....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #5 : 27 Aralık 2015, 13:33:48 »
Ricky Hickman'a lig lisansı çıkartmak en iyi seçenek gibi duruyor.Uzun süre sonra parkelere dönen bir oyuncunun haftada bir maç oynayıp form tutmasını beklemek biraz iyimserlik oluyor.Şu durumda ya Kalinic ya Antic'in lig lisansını iptal etmek gerekir.Kalinic transferini destekleyen birisi olarak söylüyorum.Kalinic savunması iyi oyuncu fakat hücumunun kötü olması bir yana maça kötü başladığında o iyi savunmasından eser kalmıyor.Bu durumda 3 numarayı Datome-Bogdan ve geçen sene olduğu gibi zaman zaman Melih Mahmutoğlu ile oynamak gerekiyor.Antic'in lig lisansını iptal edersek Datome 4 numara oynar hatta zaman zaman Kalinic'i 4 numara kullanırız.Bogdan yine 3 oynar.Muhakkak ama muhakkak Hickman'a lig lisansı çıkartılmalı.Transfer yapılacağını düşünmüyorum.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6 : 27 Aralık 2015, 13:46:36 »
Ricky Hickman'a lig lisansı çıkartmak en iyi seçenek gibi duruyor.Uzun süre sonra parkelere dönen bir oyuncunun haftada bir maç oynayıp form tutmasını beklemek biraz iyimserlik oluyor.Şu durumda ya Kalinic ya Antic'in lig lisansını iptal etmek gerekir.Kalinic transferini destekleyen birisi olarak söylüyorum.Kalinic savunması iyi oyuncu fakat hücumunun kötü olması bir yana maça kötü başladığında o iyi savunmasından eser kalmıyor.Bu durumda 3 numarayı Datome-Bogdan ve geçen sene olduğu gibi zaman zaman Melih Mahmutoğlu ile oynamak gerekiyor.Antic'in lig lisansını iptal edersek Datome 4 numara oynar hatta zaman zaman Kalinic'i 4 numara kullanırız.Bogdan yine 3 oynar.Muhakkak ama muhakkak Hickman'a lig lisansı çıkartılmalı.Transfer yapılacağını düşünmüyorum.

Hickman in nasil donecegini daha bilmiyoruz .... Eger forma girebilirse katki verir, ama daha girebilecegini dusunmuyorum ....

Zaten uzun sikintisi cekerken bir de Antic in lisansini iptal etmek ise resmen intihar olur ....

Buna karsin Kalinic icin katiliyorum ... cunki beklenen katkiyi veremedi ......
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2015, 13:47:26 Gönderen: ETIRYAK »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #7 : 27 Aralık 2015, 13:47:49 »

burasi bolgesel lig takimi mi keyfi istediginde gidecek aa olmadi bi doneyim nasilsa kabul ederler diyecek ?

bir kez sozunu tutmayan adama guven olmaz, yarin oburgun bi daha yapar.

iyi oyuncu olmak yetmiyor, karakteri de yerinde olacak.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #8 : 27 Aralık 2015, 13:56:09 »
burasi bolgesel lig takimi mi keyfi istediginde gidecek aa olmadi bi doneyim nasilsa kabul ederler diyecek ?

bir kez sozunu tutmayan adama guven olmaz, yarin oburgun bi daha yapar.

iyi oyuncu olmak yetmiyor, karakteri de yerinde olacak.

Emin biraz sert oldu :)

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #9 : 27 Aralık 2015, 14:01:40 »
Emin biraz sert oldu :)

hocam burda zonebasket olarak utkan , cem abi yazmisdilar kalacam diyip sonra karar degistirdigini.

baska yerler de okumustum hatta, bizzat konusanlar bile vardi.

ben hayatim boyu kendimi ovmekden nefret ederim ama tek bir iyi yonum var dedigimi yaparim bana zarari olsa bile.

soz agizdan bir kere cikar , sozunu yemekle bokunu yemek arasinda fark yok benim icin, benim hayata bakisim bu.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #10 : 28 Aralık 2015, 10:13:55 »
Kartal - -Tolga Gecim- Samet  - belki Okben (Efes'in ciddi anlamda kenara ittigi icin satabilecegini dusunuyorum)

gibi bir iki ismi kadroya katmak zorundayiz ...

Antep macinda bile kendini gosteremiyor yerliler .... en azindan yerliler arasinda biraz rekabet olusmali .... ve seneye ne supriz yapacagini bilmiyoruz bu federasyonun ....

Acikcasi Kalinic e o kadar para verecegimize Tolga dusunulebilirmis diyorum bazen .... Ama bilemezdik..... Kalinic cok iyi cikis yakalamisti ...

Suda gercek Kalinic'ten 4-5 sene yararlanabiliriz  .... NBA derdi olmadan .... Alisma surecini atlatip rolunu cabuk bulur umarim.....

Diger umudum ise  Tolga'nin transferi .... cunku baska one cikan oyuncu yok  .... sure alan ve suresinin hakkini veren ....

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #11 : 28 Aralık 2015, 12:00:13 »
tolga gecim'de ciddi katkı vermiyor bence banvitte...o cıkısı yapamadı..

ne yazık ki furkan kadar hicbiri olamadı...

su furkan'ı bir turlu efes'ten koparsak gelecegimizi garantileriz vallaha...

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #12 : 28 Aralık 2015, 12:02:05 »
Ortalama 1 dk bile süre bulamayan Emircan'ı koparsak o daha çok lazım bize.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #13 : 28 Aralık 2015, 12:16:22 »
Ortalama 1 dk bile süre bulamayan Emircan'ı koparsak o daha çok lazım bize.

Pota alti .... 25 yas alti gelisim surecinde oluyor ... kalinlasma sureci ...  guc antremanlari ... (Ahmet gibi extra bir fizigi olmayanlar disinda)

Emircan i alsakta bizim icinde 2 sene Omer den farki olmaz ... Gelisme sureci devam edecek .... Belki daha cezur pozisyon alir ama hepsi bu .... Para olarak cebimizden birsey cikacaksa Omer'in sure almaya devam etmesi daha iyi ...

Pota altina genc bir oyuncudan ziyade bir veteran daha cok katki verir bence.... Ama Tolga su haliyle bile sure alir 3 numaradan ...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #14 : 28 Aralık 2015, 12:27:13 »
ETIRYAK Hocam, Alexander'a 23 yazmışsınız da adam 29 yaşında. O arkadaşın yetenek itibariyle nba'de süre bulması zaten zorken hele hele bu yaştan sonra çok daha zor gibi gözüküyor.

Pardon hocam ezberden yazinca boyle hata oluyor ... yas ilerledikce sanirim bu hatalar da artacak ...

Diger konuya gelince NBA i hala deniyor ... Bu yaz basinda yine gorustugu yaziyordu medyada ... D League teklif edildi, beyfendi begenmedigi icin Sassari ile anlasti ...

Ama acikcasi Free Agent olmasi ve NBA de (azda olsa) bir tecrubesi olmasi, sanirim hala NBA ihtimalini cepte tutmasini sagliyor ... yada o inaniyor ... 

Simdi Furkan'a bakinca Alexander mesela Philedelphia da sure alirdi dedirtiyor  ....Gerci Vesely ayni takimda ilk 5 cikardi :) ... aslinda bu durum piyasadaki uzun sikintisini da gosteriyor ....