Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1322726 defa)

0 Üye ve 45 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #30 : 01 Ocak 2016, 01:37:30 »
Yav bir seyi de bilme be kardesim... 

"Adam foruma yazmayi birakti" diye karalar baglamis, kapi kapi dolasirken, simdi "Cem Agrak her konuda yorum yazmasin" diye imza toplama asamasina getirdin...  Mutlu musun? 

Ahahaha estağfurullah öyle herşeyi biliyorum havası yarattıysam özür dilerim ama Murphy vasat savunmacı olduğunu biliyorum :)

Çevrimdışı ObiCanKimobi01

• Üye
« Yanıtla #31 : 02 Ocak 2016, 18:06:31 »
Semih Murat Murathanoğlu'na koç beni istemedi o yüzden ayrıldım demiş? Bugün Ligtv3'teki programda konusu geçti. Gitti diye üzülüyor değilim ama gitmeyi o istedi deniyordu burda.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #32 : 02 Ocak 2016, 20:17:13 »
Koç istemedi söylemi bana doğruymuş gibi gelmedi.
Öyle bişey olsa neden son ana kadar bekleyelim?
Muhtemelen bizimkiler teklifi sundu Semih'te teklifi beğenmedi.
Sonrasında yapılanlar taraftara şirin gözükme çabası(ben gitmek istemedim gönderdiler).
Yalan yok Semih'i severim ama bir maç Shaq gibi oynayıp diğer maç Michael Olowokandi'ye bağlayacak oyuncuya ekonomik gücümüz ortadayken ortalama bir ücret önermemiz bence doğruydu.
...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #33 : 03 Ocak 2016, 10:16:18 »
Semih Murat Murathanoğlu'na koç beni istemedi o yüzden ayrıldım demiş? Bugün Ligtv3'teki programda konusu geçti. Gitti diye üzülüyor değilim ama gitmeyi o istedi deniyordu burda.

Hoca nin ben seni istemiyorum git dedigini.... yada seni dusunmuyorum dedigini sanmam ....

Su olabilir; Semih istese gelip konusurdu, yada daha iyi para teklif ederdi... ilk 5 garanti ederdi vs ... gibi dusunmus olabilir.

Bunu neden soyluyorum; daha once Obra gonderdigi oyuncularla kendi konusurdu (can altintig vs ....) ve hepsi de giderken tesekkur ederek gitti. Obra hic saklamadi, hangi oyuncuyu isteyip hangisini istemedigini... Hep uygun sartlarda kalabilir dedigi biliniyor Semih icin. Ama mesela Oguz'a beraber devam etmeyecegiz demis....

Bende cogu insan gibi keske gitmeseydi dedim ve diyorum Semih icin... Ama acikcasi cok inisli cikisli grafigi, guven vermiyor ... Bakinca uzerine plan kurmasi zor oyuncu.... iyi fiyata ve rotasyonda kalmayi kabul ederse sevinecegin ama uzerine takim kuramayacagin bir oyuncu ....

Hocanin da bu yaklasimla olaya yaklastigini dusunuyorum.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #34 : 03 Ocak 2016, 16:51:15 »
Banvit, Beşiktaş karşısında devreyi 45-51 önde kapadı. Moerman hiç kaçırmadan tamamı saha içi 14 sayı yaptı.Son birkaç yılki istatistikleri çok iyi, 4 numarada iş yapar mı bizde?

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #35 : 03 Ocak 2016, 17:53:19 »
Banvit, Beşiktaş karşısında devreyi 45-51 önde kapadı. Moerman hiç kaçırmadan tamamı saha içi 14 sayı yaptı.Son birkaç yılki istatistikleri çok iyi, 4 numarada iş yapar mı bizde?
Moerman'i beğeniyorum ama ben yinede Erceg derim.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #36 : 04 Ocak 2016, 15:46:11 »
Transfer konusunda süre ne kadar? Ne zamana kadar transfer yapılabiliyor bilen varsa yanıtlayabilir mi?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : 04 Ocak 2016, 15:49:13 »
top 16 ilk devresi için transfer süresi doldu.. şu anda alınacak herhangi bir oyuncu top 16 ilk devresindeki kalan 6 maçta forma giyemez. top 16 ikinci yarısı ilk maçına kadar alınacak bir oyuncu kalan süre için euroleaguede forma giyebilir

Çevrimdışı Ahmet A.

• Üye
  • Yer: ripcity
    • @ozundeiyicocuk_
« Yanıtla #38 : 04 Ocak 2016, 15:56:14 »
Erik Murphy, Büyükçekmece ile imzalamış.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : 04 Ocak 2016, 16:03:10 »
Erik Murphy, Büyükçekmece ile imzalamış.
SENE sonu da galatasaray transfer yasağı kalkar ise oraya gidecek . hülle yapacaklar.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #40 : 04 Ocak 2016, 16:32:28 »
hulle yapmaya degecek oyuncu olsa bari...hey allahım..

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #41 : 04 Ocak 2016, 16:46:20 »
SENE sonu da galatasaray transfer yasağı kalkar ise oraya gidecek . hülle yapacaklar.

2.6 yı öderlerse kalkar abi :-)))))
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #42 : 05 Ocak 2016, 11:51:57 »
eger kalinic boyle yokları oynarsa ve antic bir mac var bir mac yok olursa vesely ve udoh bir yerde hem fızıksel hem mental patlarlar..

yani giderek takviye ihtiyacımız bas gosteriyor..

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #43 : 05 Ocak 2016, 13:38:20 »
eger kalinic boyle yokları oynarsa ve antic bir mac var bir mac yok olursa vesely ve udoh bir yerde hem fızıksel hem mental patlarlar..

yani giderek takviye ihtiyacımız bas gosteriyor..

yada bu ikilinin forma girmesi gerek.... bir kac kere yazmistim (yasindan oturu) top 8 ze kadar Antic in forma girecegini sanmam ... Ama Kalinic gec kaliyor artik forma girmek icin, bari altyapidan biri onune gecse diyorum yada tolga gecim i alsak ......
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #44 : 05 Ocak 2016, 14:28:02 »
ya abiler canlar daha geçen haftaki  pao maçını alan adam Antic'ti .. cidden bazen ben anlamıyorum yazılanları ..
şu saatten sonra neyin trasnferi .. sezonun ortasına geldik. top 16 devre arasında kimi alacaksın takıma nasıl adapte edeceksin hem de kalinic yerine..
yılmaz abi kusura bakma ama şu transfer ile yaşamktan viraz vazgeç abi
bu kadar transfer ile yaşanmaz yahu