Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1322587 defa)

0 Üye ve 58 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tyler Khan

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2520 : 10 Temmuz 2016, 11:55:57 »
Herhalde bu üçlü pozisyon ve maliyet açısından uyumsuz (Ayon belki 4'e çekilir ama dış şutu yok sonuçta) ve zorlayıcı olur deniliyordur. Yoksa Vesely, Udoh/Ayon ve Antic'in dışında bir 4 numaraya ihtiyacımız var. Ama Ömer Onan'ın açıklamaları beni tedirgin etti.

Ya pozisyonu dert edecek bir şey yok bence dediğim gibi. Maliyeti sıkıntı yaratıyordur. Ama geçen seneki uzun rotasyonunda nasıl sıkıntılar çekildiği ortada ve sırf Ahmet'i eklersek oraya bence yetersiz bu takvimde. Udoh/Vesely sakatlandı mı yine aynı senaryo. Hoca da rotasyonu arttırmamız lazım diyordu. Ayon maliyeti yüksekse de bence yaz liginden bir oyuncu alınmalı ucuza 4 numaraya. Gs bile 4 yabancı uzunla giriyor sezona

Çevrimdışı truth126

• Üye
  • Yer: İstanbul - Başakşehir
    • truthuntold126
« Yanıtla #2521 : 10 Temmuz 2016, 12:12:25 »
Antic bu takımdaki varlığı sahada verdiği katkıdan çok daha önemlidir. Tecrübesiyle takıma çok yardımcı olan liderlik eden bir oyuncu. Bence seneye de daha uygun bir ücretle 9.yabancı olarak kontratı uzatılmalıdır.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #2522 : 10 Temmuz 2016, 12:29:13 »
gs bile 4 yabanci ile giriyor derken gs'nin 4 uzunu toplamda vesely kadar yillik almiyordur.

sayi mi onemli kalite mi onemli ? gecen de yazdim , o zaman uzatma vesely ve udoh ile, git 5 tane uzun al o butceyle.

lasme, dorsey, green, davis, bernard.. 5 tane uzunu vardi gs'nin gecen sene, en son lasme 35+ dk almaya dayanamayip marijuana kullandi.

bi de allah askina su aminakodugumun kulubunu ornek olarak vermeyin su forumda.

edit : vesely ve udoh varken ayon luks, ama mesela earl clark'i alip yillik 600 bine oynatirsan luks degil. Uzun oyuncuya ihtiyac var 4. yabanci uzun lazim ama butce faktorunu unutmamak lazim. Luks derken maaliyet olarak luks demisdim.
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2016, 12:39:15 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı ELM

• Üye
  • Yer: Adana-Antalya
« Yanıtla #2523 : 10 Temmuz 2016, 12:50:52 »
Sence Obra Claver'ı istemiş olsa haber yollayıp Jan ve Ekpe işi sonuçlanana kadar bekle dememiş midir ?
Obradovic'in Claver'e böyle bir teklifle gittiğini düşünmüyorum. Bu yönde bir duyumunuz var mı ?
~ Zeljko's Soldiers ~

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2524 : 10 Temmuz 2016, 13:17:28 »
Obradovic'in Claver'e böyle bir teklifle gittiğini düşünmüyorum. Bu yönde bir duyumunuz var mı ?

VAR...

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #2525 : 10 Temmuz 2016, 16:04:18 »
Anadolu Efes'in Dario Saric'in yerine düşündüğü İspanyol oyuncu Victor Claver seçenekleri düşünüyor. Barcelona ve Real Madrid'in de yakından ilgilendiği oyuncu, eski kulübü Valencia'nın 3 Milyon Euroluk buy-out ücreti sebebiyle İspanyol devleriyle anlaşamamıştı. Bunun üzerine Yunanistan'dan Panathinaikos ve Türkiye'den Anadolu Efes transferde atağa geçti. Gelecek sezon Euroleague'de yeniden zirvelerde olmak isteyen Panathinaikos Chris Singleton, Mike James gibi isimleri kadrosuna katmıştı. Laboral Kutxa'nın Yunan pivotu Bourousis'ten yanıt bekleyen Yeşiller, Victor Claver'i de istiyorlar.

Panathinaios'un transferdeki en önemli rakibi ise Anadolu Efes. Dario Saric'in gelecek sezon NBA'de oynayacağının kesinleşmesi üzerine Lacivert Beyazlılar transferde gaza bastılar. Anadolu Efes'in teklifinin Pana'ya göre daha iyi olmasına rağmen Victor Claver son zamanlarda artan terör olayları sebebiyle bazı korkular yaşıyor. Yunan haber sitesi SDNA'nın detaylandırdığı habere göre, ailesiyle görüşen Victor Claver güvenlik durumuyla Atina'da kariyerini devam ettirmeye daha sıcak bakıyor.

Victor Claver'in kesin kararını önümüzdeki hafta vermesi bekleniyor.

Çevrimdışı guadalajara

• Üye
  • Yer: karabük
« Yanıtla #2526 : 10 Temmuz 2016, 16:06:08 »
Vesely ve udoh varken 600-700 verip uzun alınacaksa bütçeyi daha da zorla Ayon ya da Claver i al daha mantıklı. Çünkü iki oyuncuda her sezon sonu NBA yapabilir.
aziz İSTİFA!!!

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2527 : 10 Temmuz 2016, 16:44:59 »
Vesely-udoh varken ayon 5 olarak lüks...o yüzden alinacaksa daha ucuza 4 alinmali...
Yani udoh kalırsa bence ayon gelmez..ama başka bir 4 gelir bence.

Yani vesely-udoh-ayon-antic + 2 yerli barış ve Ahmet olmayız...
Ama vesely-udoh-antic-claver(yada daha ucuz bir 4 numara) ve 2 yerli oluruz..

Ayon , udoh kalırsa alınmaz...ama bir 4 numara alınır bence..(umarım)...

Bana ayının bekletilmesi luks geldi..helal olsun dedirtti...
Ama claver la anlastiysak beklemenin anlamı yok...
Gerçi ayon gibi adami bekletip almamak da baya ilginç..

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Selman

• Üye
  • Yer: Maltepe
    • yarimrovesata
« Yanıtla #2528 : 10 Temmuz 2016, 21:09:57 »
Bana da Ayon konusu garip geldi açıkçası. Yani kenarda bekletebiliyorsak şu an saygı duydum kendimize hakikaten büyük takım olduk. Ama Obra da oraya kadar gittiyse Jan/Ayon/Ekpe(kalırsa) olursa şaşırmayacağım. Bir yerden duyum ya da haber değil ama kalkıp oraya gittiyse insan bu işte bi iş var diyor haliyle. Ekpe giderse belki de 4 numara almak B planıdır koçun. A planı Jan/Ayon/Ekpe üçlüsüdür belki de.

Çevrimdışı bugra

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2529 : 10 Temmuz 2016, 21:18:35 »
Daha yıpratıcı hale gelen EL formatıyla birlikte koçun yola geçen yılki uzun rotasyonuyla çıkacağına ihtimal vermiyorum.
Antic'in yaşı var, Veysel allah korusun ama ciddi aşil sakatlığının ucundan döndü, ekpe deseniz seke seke oynadı haftalarca. Dolayısıyla Ekpe kalırsa + 1 yabancı daha, kalmazsa 2 yeni yabancı daha geleceğini düşünüyorum 4-5 rotasyonuna.

Çevrimdışı guadalajara

• Üye
  • Yer: karabük
« Yanıtla #2530 : 10 Temmuz 2016, 21:27:08 »
Bana da Ayon konusu garip geldi açıkçası. Yani kenarda bekletebiliyorsak şu an saygı duydum kendimize hakikaten büyük takım olduk. Ama Obra da oraya kadar gittiyse Jan/Ayon/Ekpe(kalırsa) olursa şaşırmayacağım. Bir yerden duyum ya da haber değil ama kalkıp oraya gittiyse insan bu işte bi iş var diyor haliyle. Ekpe giderse belki de 4 numara almak B planıdır koçun. A planı Jan/Ayon/Ekpe üçlüsüdür belki de.
Bana da öyle geliyor. Hali hazırda 2-3 alacakmışız böylelikle Datome dörtten daha çok süre alır. Kalinic, antiç var. Vesely-Udoh,  vesely-ayon,  ayon-udoh yaparız bol bol.  Tabii obra en iyisini bilir.
aziz İSTİFA!!!

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2531 : 10 Temmuz 2016, 22:50:40 »
Bence de vesely+udoh+antic ve 2 yerli (baris-ahmet) rotasyonuna 1 yabancı daha eklenmeli..her ne kadar hickman yerine alınacak 2-3 oyuncusu ile kalinic iyice 4 numaraya kayacak olsa bile sanki bir oyuncu şart oraya..artık vesely nin nerede oynayacağına bağlı olarak 4 veya 5...şahsen
Ayon-udoh-ahmet 5..
Vesely-antic-baris 4....
Gayet yeterli...el de kalinic 4 oynar...Ahmet ve barış dışarıda kalır..

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #2532 : 10 Temmuz 2016, 23:08:01 »
İspanyollar yine yeniden 2yıl 3M€ ya ayon la anlaştığımızı yazmış.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #2533 : 10 Temmuz 2016, 23:41:04 »
Amerika'dan gelecek oyuncu ile ilgili tahmininiz ya da şu gelirse iyi olur diyebilceğiniz biri var mı?
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2016, 23:43:57 Gönderen: south »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #2534 : 10 Temmuz 2016, 23:52:39 »
Amerika'dan gelecek oyuncu ile ilgili tahmininiz ya da şu gelirse iyi olur diyebilceğiniz biri var mı?

scotty hopson.