Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1322566 defa)

0 Üye ve 43 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2730 : 14 Temmuz 2016, 11:15:59 »
Olympiakos, 34 yaşındaki deneyimli oyun kurucusu Vassilis Spanoulis‘i bu sezon destekleyecek oyun kurucuyu buldu. Kırmızılar, bir dönem Fenerbahçe’nin de yakından ilgilendiği Erick Green ile 2 yıllık sözleşme için anlaştı. İki taraf arasında yapılan anlaşmaya göre ABD’li oyuncunun 2017 yazında NBA’ye dönme opsiyonu bulunuyor.

Dört Euroleague takımının yakından ilgilendiği Erick Green, maddi olarak en iyi teklifi sunan Olympiakos’u tercih etti. 25 yaşında ve 1.91 metre boyundaki oyuncu, 2013-14 sezonunda İtalya’da Siena’da forma giydiği için Euroleague deneyimine de sahip. Son 2 yıldır Denver Nuggets‘da görev yapan Green, Olympiakos ile yaptığı transferi witter’da kutlama mesajı yayınlayarak, bir anlamda transferi doğruladı.

Kaynak: Eurohoops

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
  • Yer: Ankara
    • unspoken_castle
« Yanıtla #2731 : 14 Temmuz 2016, 12:48:34 »
Umarım alacağımız 2-3 pozisyonu 1 numaradan da süre alabilecek kapasitede olur, zira Sloukas-Dixon ikilisini yalnız Bogdan destekleyecek ve bu sorun bence..(Berk'e güvenmiyorum) Ben 4-5 içinde halen oyuncu ihtiyacımızın olduğu kanaatindeyim.Keşke bir mucize olsa da Ayon+Claver'i de kadromuza katsak..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2732 : 14 Temmuz 2016, 13:22:39 »
Umarım alacağımız 2-3 pozisyonu 1 numaradan da süre alabilecek kapasitede olur, zira Sloukas-Dixon ikilisini yalnız Bogdan destekleyecek ve bu sorun bence..(Berk'e güvenmiyorum) Ben 4-5 içinde halen oyuncu ihtiyacımızın olduğu kanaatindeyim.Keşke bir mucize olsa da Ayon+Claver'i de kadromuza katsak..
emre seni tanımasam birisi forumu trollüyor diyeceğim :( :)

Çevrimdışı dr_tylerr

• Üye
  • Kaptan orta kapı
« Yanıtla #2733 : 14 Temmuz 2016, 13:23:43 »
2 kisilik iyi bir rotasyonu 3. Bir adamla destekleme ihtiyacini bile anlayabilirim ama 3. Adam guard rotasyonuna destek verecek diye onun arkasina da adam lazim nasil bi arguman?  Bu mantikla fibonacci sayi dizisi gibi sonsuz sayili bi kadro rotasyonu olusturulabilir. Her destek verenin destege ihtiyaci olacagini varsayarsak

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #2734 : 14 Temmuz 2016, 13:49:50 »
ayon + claver mi ?

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #2735 : 14 Temmuz 2016, 14:02:23 »
kalan takviyeler;

Erkan ve Ahmet ... bu durumda 2-3-5 numaralara takviye yapmis olduk .... (iyi kotu yok, hoca tamam dediyse hepsi benim gozumde iyi transfer)

1 icin bence de gerek yok ... Melih dahil 5 oyuncu mac icerisinde donem donem orada oynuyor

4 icinde belki biraz beklenebilir ... Sonucta 7 kisi takimda donem donem o pozisyona girip cikiyor ... 

Emir in kontratindan ne zararla cikacagiz... kac paraya malolacak bize ....Drazan hikayesi nedir vs ... belli olduktan sonra ve sezon icinde ihtiyaca gore bakilacak olabilir ....

Ama "unspoken_castle" Ayon+Claver mi?????? :) cidden iddali oldu ... olasiligi tartisilmayacak kadar az bence ....

« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2016, 14:03:50 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

• Üye
    • unspoken_castle
« Yanıtla #2736 : 14 Temmuz 2016, 14:12:11 »
2 kisilik iyi bir rotasyonu 3. Bir adamla destekleme ihtiyacini bile anlayabilirim ama 3. Adam guard rotasyonuna destek verecek diye onun arkasina da adam lazim nasil bi arguman?  Bu mantikla fibonacci sayi dizisi gibi sonsuz sayili bi kadro rotasyonu olusturulabilir. Her destek verenin destege ihtiyaci olacagini varsayarsak
Alacağımız 2-3 numaranın Bogdanovic gibi 1'i yedeklemesi lazım bence, sezon çok uzun Sloukas+Dixon kaldıramaz tüm sezonu, 4-5 numarada da eksik var, nereyi anlamadın anlamadım Dr. Tyler??

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2737 : 14 Temmuz 2016, 14:43:27 »
Alacağımız 2-3 numaranın Bogdanovic gibi 1'i yedeklemesi lazım bence, sezon çok uzun Sloukas+Dixon kaldıramaz tüm sezonu, 4-5 numarada da eksik var, nereyi anlamadın anlamadım Dr. Tyler??
emre kardeşim AVrupa'da hiçbir takım yo ya dediğin gibi 2 tane pg si olan 2 numarası 1 numara oynayabilen ve hatta diğer 2/3 oyuncusunun da 1 numra yedekleyebilecek filan böyle bir takım yok işin açıkcası ..
şu kadroya Ayon + CLaver diyorsun. 1 tanesine fitiz hatta Allah deriz de baba 2 tanesi nedir ya :(

• Üye
    • unspoken_castle
« Yanıtla #2738 : 14 Temmuz 2016, 15:07:28 »
emre kardeşim AVrupa'da hiçbir takım yo ya dediğin gibi 2 tane pg si olan 2 numarası 1 numara oynayabilen ve hatta diğer 2/3 oyuncusunun da 1 numra yedekleyebilecek filan böyle bir takım yok işin açıkcası ..
şu kadroya Ayon + CLaver diyorsun. 1 tanesine fitiz hatta Allah deriz de baba 2 tanesi nedir ya :(
Cem Abicim doğru söylüyosun ama Hickman her ne kadar çok katkı vermese de Sloukas+Dixon'un arkasında 2014 MVP'si apoletiyle güvenceydi. Üçüde farklı tarzdaydı dolduramadık o bölgeyi.. Ayon+Claver'in zor ve mucize olduğunu bende biliyorum ama Obradovic faktörüyle neden olmasın...

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2739 : 14 Temmuz 2016, 15:18:12 »
Ayon+Claver almışken yanına Milutinovic'i de alalım. Tek ve çift günlerde başka başka rotasyonlarla oynarız  :o

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2740 : 14 Temmuz 2016, 15:40:09 »
bir ara ne güzel causeur konuşuluyordu. hickman'ın yerine mis gibi olurdu.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2741 : 14 Temmuz 2016, 15:58:19 »
bir ara ne güzel causeur konuşuluyordu. hickman'ın yerine mis gibi olurdu.
Belinde sakatlık var kronik hale geldi .. :(

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #2742 : 14 Temmuz 2016, 16:20:36 »
Cem Abicim doğru söylüyosun ama Hickman her ne kadar çok katkı vermese de Sloukas+Dixon'un arkasında 2014 MVP'si apoletiyle güvenceydi. Üçüde farklı tarzdaydı dolduramadık o bölgeyi.. Ayon+Claver'in zor ve mucize olduğunu bende biliyorum ama Obradovic faktörüyle neden olmasın...

bu biraz CSKA yada eski Yunan kuluplerinin bakis acisi gibi oldu .... hersey iyi has da kuracagin bu takimin maliyetini cikaramazsin ....
Unutma bazi oyuncular bu sene ciddi zamlar aldi ... seneye de digerleri isteyecektir....

Sonucta ben yillar yili izlemek istiyorum Fener basket takimini, iki uc sene rekor transfer yapip sonra batan bir takim olmasini istemem ...

Su olabilir; bende ayon yada Claver den birine ucarim... belki olabilir... ama ikisi birden demek 6-7 mil dolar ekstra harcama demek... ustelik belki aldigi sureden sorun cikarabilecek ... takimi bozabilecek vs....

... ama butce (emir'e gidecek para gitmez, sponsor bulunur, vs ....) olusursa?? sure dagilimi konusunda anlasilirsa??? yani bunun gibi hersey uygunsa... eyvallah biri alinabilir ...

yoksa bu kadro sezona baslamak icin yeterli .... Ha sene icinde 2 sakatlik olur allah gostermesin... veya cok absurt birsey olur bence o zaman NBA e gidip havlu sallayacak o muhtasem kontratli abilerden biri getirilebilir, yada bu sene one cikabilecek alt siralardaki takimlardan birinin oyuncusu transfer edilebilir....
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2016, 16:22:23 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #2743 : 14 Temmuz 2016, 17:19:03 »
Pana Claver transferinden vazgeçmiş.Real Madrid'te alamamıştı.Alalım artık şu adamıda kusursuz ve en güçlü kadro olarak sezona başlayalım.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2744 : 14 Temmuz 2016, 17:31:15 »
AYon REal ile uzattı 3 senelik .. artık hayal kurma işlerini filan bırakın :)
zaten bütçe olarak o civarlarda oyuncu alamayız gibi duruyor.