Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1322575 defa)

0 Üye ve 43 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2940 : 11 Ağustos 2016, 15:33:11 »
Heralde amaç ya tolga ya hiç oyleyse. Tolga için 650 bin € istendiği söyleniyodu ki bu rakam bi türk oyuncuya  verilmez verilemez sanırım

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #2941 : 11 Ağustos 2016, 15:49:20 »
Heralde amaç ya tolga ya hiç oyleyse. Tolga için 650 bin € istendiği söyleniyodu ki bu rakam bi türk oyuncuya  verilmez verilemez sanırım

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. ihtimal de Emir'in elde patlamasi ....

Basketfaul baskan veto etmis diyor... yapacak birsey yok ...
« Son Düzenleme: 11 Ağustos 2016, 15:50:49 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #2942 : 11 Ağustos 2016, 16:13:00 »
Çok ilginç haber..yaklaşık 2 ay önce 200 bin dolara anlaşılmıştı..vardır bi bildiği bizimkilerin

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2943 : 11 Ağustos 2016, 16:47:24 »
Erkan'ın muadili Altan Erol var, boşta sanırım veya makul bir ücrete gelecekse Serhat Çetin olabilir.Trabzon'la anlaşmak üzre olduğu söyleniyordu gerçi.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #2944 : 11 Ağustos 2016, 16:58:32 »
Yerli kısa çok mu gerekli ya? Gelecek olan oyuncu (Tolga hariç) Egehan'ın verebileceğinin ne kadar fazlasını verebilir? Bence yerli oyuncuya verilecek 200-250 bin doların üstüne biraz daha koyup sezon başı veya ortası yabancı uzun alalım.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı KhaN

• Üye
« Yanıtla #2945 : 11 Ağustos 2016, 20:37:33 »
şöyle bir haber var ama nedir ne değildir bilmiyorum
https://twitter.com/Eurohopes/status/763779149890777088?ref_src=twsrc%5Etfw

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #2946 : 11 Ağustos 2016, 20:37:53 »
Tolgayi alsak hos olur

Çevrimdışı VERDA

• Üye
  • Yer: ANKARA
« Yanıtla #2947 : 11 Ağustos 2016, 22:04:58 »
tolgayı beğenmeyen bir ben mi varım. ya da ileride iyi bir basketbolcu olamayacağını düşünen bi tek ben miyim?

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2948 : 12 Ağustos 2016, 09:01:41 »
tolgayı beğenmeyen bir ben mi varım. ya da ileride iyi bir basketbolcu olamayacağını düşünen bi tek ben miyim?

Bir de ben varım sanırım. Olup olabileceği şu anda kurtulmak istediğimiz Emir olur bence en fazla...

CanCan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #2950 : 12 Ağustos 2016, 09:09:55 »
Profili düşük yerli almaktansa, play-off dönemine kadar altyapıdan bir kaç isme birkaç fazladan mağlubiyeti göze alarak şans vermek gerek. Unutmayalım ki, o mağlubiyetler düşük profilli yerli transferlerle de kaçınılmaz olan mağlubiyetler olacaktır. Erkan Veyseloğlu vs ile üç maç fazladan kaybetmektense, Egehan ile fazladan üç maç kaybedelim. Taş çatlasın dört olur. Play-off döneminde de zaten yabancıların sırtında (+Melih ve Dixon) şampiyonluğu kopartırız. Bir genci kazansak bile artı olur. Yani play-off sezonuna kadar seviye atlamayacaklarını da söyleyemeyiz. Denemek lazım.

Çevrimdışı VERDA

• Üye
  • Yer: ANKARA
« Yanıtla #2951 : 12 Ağustos 2016, 12:07:38 »
Bir de ben varım sanırım. Olup olabileceği şu anda kurtulmak istediğimiz Emir olur bence en fazla...

tam olarak aklımı okudun hocam.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #2952 : 12 Ağustos 2016, 23:14:46 »
Mirsad çok özel bir oyuncuydu bence. Bana Mirsad mı Bjelica mı diye sorsanız hiç düşünmeden Mirsad ı seçerdim.
Mirsad mı Bjelica mı sorusuna Mirsad demeyecek kimse çıkmaz herhalde.

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #2953 : 13 Ağustos 2016, 03:48:19 »
Allah büyük Erkan saçmalığından son anda kurtulduk. 34 yaşında, şutu yok, atletizmi yok, pasörlük yok. Anca alır eveler geveler bilemez drive eder, birebirde de baskılı savunma yapar.

Kimse kusura bakmayacak. Fenerbahçe'nin çöpe atılacak parası yoktur. 1-2 dakika sahada oyalansın diye kimseye hibe yapılamaz.

Alacağın her oyunun yeteneği ve potansiyeli istenilen seviyede olacak. Başka türlüsü kabul edilemez. Para kalmadıysa harcamayacaksın arkadaşım. Sonra tv tv gezip bütçemizin sınırlarına geldik diye çarşaf çarşaf açıklamalar yapıyorsunuz. Yıllardır rotasyon saçmalığından heba edilen paralara 1 tane transfer yapardık. Kabul edemiyorum ben bunu.

Allah büyük. Korudu bizi gereksiz para saçmaktan bu sezon. Şükür.

Lütfen itirazı olan da bahane üretmesin. Gerçek bu.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2954 : 13 Ağustos 2016, 14:16:57 »
Allah büyük Erkan saçmalığından son anda kurtulduk. 34 yaşında, şutu yok, atletizmi yok, pasörlük yok. Anca alır eveler geveler bilemez drive eder, birebirde de baskılı savunma yapar.

Kimse kusura bakmayacak. Fenerbahçe'nin çöpe atılacak parası yoktur. 1-2 dakika sahada oyalansın diye kimseye hibe yapılamaz.

Alacağın her oyunun yeteneği ve potansiyeli istenilen seviyede olacak. Başka türlüsü kabul edilemez. Para kalmadıysa harcamayacaksın arkadaşım. Sonra tv tv gezip bütçemizin sınırlarına geldik diye çarşaf çarşaf açıklamalar yapıyorsunuz. Yıllardır rotasyon saçmalığından heba edilen paralara 1 tane transfer yapardık. Kabul edemiyorum ben bunu.

Allah büyük. Korudu bizi gereksiz para saçmaktan bu sezon. Şükür.

Lütfen itirazı olan da bahane üretmesin. Gerçek bu.

Keşke Gherardini ve Obradoviç yerine siz olsaydınız para saçmaktan kurtulurduk. Hibe(!) yapmaya çalışmazdık.

Not: Erkan'ın yetenekleri sınırlı ve Dixon ile kıyaslanamaz farkındayım ama geçen seneki "herkesin bildiği" Dixon da aynı yaşlarda, atletizmi yok, boyu kısa, saha görüşü sınırlı, savunması kötü, sadece şutu var, Euroleague sertliğinde kaybolur... Denen bir oyuncuydu. Avrupa'nın içinden geçti ve final MVP'si olmak üzereydi. Hatırlatayım.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2016, 14:21:12 Gönderen: Kutay »
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon