Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1322611 defa)

0 Üye ve 46 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3015 : 02 Eylül 2016, 19:55:32 »
Emir bayagı dışlanmış ama belli ki takımdan. Hiç ömer onanın dediği gibi takımla birlikte çalışıp koçun karar vereceği bi durum yok gibi. Hiç bi fotoğraf karesinde yok tabi fotoğrafları o çekmiyosa :))

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 02 Eylül 2016, 19:55:54 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Atakan doğan

• Üye
  • Yer: Kartal/İstanbul
« Yanıtla #3016 : 02 Eylül 2016, 20:01:57 »
Geçen antreman çıkışına gittim bogdan kalinic hariç tam kadroydular ama Emir yoktu hatta adını unuttum bir antrenöre sordum bu ikisi hariç tam kadroyuz dedi.

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3017 : 03 Eylül 2016, 16:21:35 »
Fotsis Tahkim'e gitmiş. Türk olursa alalım. Ne yapacağız Emir'i? Gönder gitsin işte. Maaşının yarısını verelim. Kalan yarısını da Fotsis'e verirsin. Kalıp da tamamını verince iyi iş yapmış olmuyorsun. Cem'in dediği gibi tamamını istiyorsa belasını arıyor.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #3018 : 03 Eylül 2016, 23:33:28 »
Fotsis Tahkim'e gitmiş. Türk olursa alalım. Ne yapacağız Emir'i? Gönder gitsin işte. Maaşının yarısını verelim. Kalan yarısını da Fotsis'e verirsin. Kalıp da tamamını verince iyi iş yapmış olmuyorsun. Cem'in dediği gibi tamamını istiyorsa belasını arıyor.
Sanmıyorum ama karar çıksa bile devşirme statüsünde olur, o zaman da bizim almamız için hiçbir sebep yok. Galatasaray falan alır.

Ama en başta böyle bir karar çıkmaz çünkü devşirme statüsünde olmak için yeni kural altyapıda oynayacak yaşta Türkiye'ye gelmek galiba. Ya da o tarz bir şeydi zorlaştı yani.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #3019 : 03 Eylül 2016, 23:47:43 »
Sanmıyorum ama karar çıksa bile devşirme statüsünde olur, o zaman da bizim almamız için hiçbir sebep yok. Galatasaray falan alır.

Ama en başta böyle bir karar çıkmaz çünkü devşirme statüsünde olmak için yeni kural altyapıda oynayacak yaşta Türkiye'ye gelmek galiba. Ya da o tarz bir şeydi zorlaştı yani.

Devşirme statüsü çıkamaz. T.C. Vatandaşlığı'nı doğuştan hakettim, kural bana uygulanmaz diye başvurabilir ancak. Zaten öyle yapacak. Milli Takım'da oynama şansı yok. Devşirme statüsüne uygun değil.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #3020 : 03 Eylül 2016, 23:50:50 »
Devşirme statüsü çıkamaz. T.C. Vatandaşlığı'nı doğuştan hakettim, kural bana uygulanmaz diye başvurabilir ancak. Zaten öyle yapacak. Milli Takım'da oynama şansı yok. Devşirme statüsüne uygun değil.
İsteyeceği maaşı düşünmüyorum, o zaman çok güzel ekleme olur tabii. Barış yerine Fotsis'i oynatabilmek büyük lüks.

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #3021 : 04 Eylül 2016, 07:47:27 »
Dacka da ilgilenebilir Fotsis ile .... Devsirme statusunde oyunculari yok sanirim su anda ...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #3022 : 04 Eylül 2016, 11:51:33 »
Fotsis kim kadayıfçı falan mı. Huzur evi mi.bizim takım ?
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3023 : 04 Eylül 2016, 22:13:22 »
Abiler kardeşler  bazen çok şaşırıyorum
Fotsis mevzusu yorumlarınız ile üzüyorsunuz

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #3024 : 04 Eylül 2016, 22:23:54 »
Abiler kardeşler  bazen çok şaşırıyorum
Fotsis mevzusu yorumlarınız ile üzüyorsunuz
Abi bana dediysen devşirme değil Türk bir Fotsis kötü seçenek mi? Milli takımda o pozisyonda Barış, Samet oynuyor öyle bir yokluk. Biz belki almayız yaşlı falan ama illa ki Türkiye'den alan çıkar öyle bi şey olursa. Ha bence olmaz bu arada.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3025 : 04 Eylül 2016, 23:26:48 »
Abi bana dediysen devşirme değil Türk bir Fotsis kötü seçenek mi? Milli takımda o pozisyonda Barış, Samet oynuyor öyle bir yokluk. Biz belki almayız yaşlı falan ama illa ki Türkiye'den alan çıkar öyle bi şey olursa. Ha bence olmaz bu arada.

can kardeşim..
1-Fotsis benimle yaşıt yani basketbol için fosil yaşta
2- adam Panatinakos'tan ayrılmıyor zaten
3 Bu adam yıllarca Yunaninistan Milli takımında oynadı burada Türk olma ihtimali sıfır
4-sadece annesi yüzünden Türk pasaportu almak istiyormuş mevzu bundan ibaret

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #3026 : 05 Eylül 2016, 00:23:31 »

can kardeşim..
3 Bu adam yıllarca Yunaninistan Milli takımında oynadı burada Türk olma ihtimali sıfır

Yaş çok sıkıntı değil abi Fotsis rol oyuncusu zaten artık. Khryapa 34, Reyes 36 yaşında Fotsis de 35 ha tabii ki formu çok düştü. Türk statüsünde olabileceğine ben de ihtimal vermiyorum ama Türkiye burası, neler neler oldu. Pana'yla sözleşmesi var herhalde devam edecekler sen daha iyi biliyorsundur.

Sadece şunu söylemek istedim, Fotsis'in aynı yeteneklerine ve tecrübesine sahip bir Türk olsa takımlar üzerine atlardı şu anda. Kaliteli Türk oyuncu, hele o pozisyonda hiç yok çünkü. Ersan var bir tek.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #3027 : 05 Eylül 2016, 00:39:12 »
ya işin açıkcası burada sporcuya ben şahsen laf etmiyorum çünkü ortada ciddi para var
bu satten sonra da kariyer filan peşinde değil sanırım öyle zihniyeti olsa bu noktalara gelmezdi çok büyük bi yeteneği hiç etti
yazık kendisini zamanında çok sevdik çok inandık ama o kendisini bizim onu sevdiğimiz kadar sevmedi

bu adamı biz takım kaptanı yaptık ya.. ne desem boş yani. Emir bence hiç bir şekilde kadroda olmamalı parasını verelim uzak dursun ona bile razıyım.

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #3028 : 05 Eylül 2016, 01:09:43 »
can kardeşim..

1. Yaş ile ne alakası var Cem. Yapma. Fizik kuvvete, kas yapısına bakar. Barış'ın sürelerinde fazla fazla iş yapar hâlâ, + olası yerli.
2. 3 yıllık sözleşmesi sona erdi. Hâlâ imzalamadı.
3. Devşirme statüsünden başvuramaz. Doğuştan hakkı olduğunu iddia ediyor.
4. T.C. Vatandaşlığı'nı zaten aldı. TBF'ye de başvurdu, red yedi. Tahkim'e gitti şimdi.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3029 : 05 Eylül 2016, 17:40:32 »
Elimizde Dixon var devşirme statüsünde..
ve yeni kanun diyorki ( hadi Fotsis oldu ya kabul edildi - İmkansız da zaten adam yıllarca Yunanistan Milli takımında oynamış nereye biz de Türk oynuyor ) senin 1 sene içinde tek devşirme kullanma hakkın var.
Fotsis Pao ile devam ediyor.
annesi yüzünden tc kimiliği de olsun istiyormuş mevzu bundan ibaret..