Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1322780 defa)

0 Üye ve 34 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3210 : 21 Kasım 2016, 15:40:34 »
Abi bizim yerliler sudan ucuza oynuyorlar o zaman,Barış 200 bin euro gibi bir rakama oynuyordu diye hatırliyorum,belki biraz Melih'in ücreti yüksek olabilir.
olum yüksek para vereceğimiz yerlimiz yok ki :)

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3211 : 21 Kasım 2016, 17:51:57 »
Yalnız Theodore iyidir, hoştur fakat Bobby'nin yarısı kadar bile dış tehdit değildir. Gene de sonrası için bir alternatif olsa güzel olur.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3212 : 21 Kasım 2016, 18:00:03 »
Yalnız Theodore iyidir, hoştur fakat Bobby'nin yarısı kadar bile dış tehdit değildir. Gene de sonrası için bir alternatif olsa güzel olur.
Kimse bi bobby Dixon değildir umut abi , bobby'yi özel yapan onun yüreği ve cesareti..
jordan zaten oyun karakteri olarak da çok daha farklı bi oyuncu

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3213 : 21 Kasım 2016, 18:03:41 »
Kimse bi bobby Dixon değildir umut abi , bobby'yi özel yapan onun yüreği ve cesareti..
jordan zaten oyun karakteri olarak da çok daha farklı bi oyuncu
Orası öyle abi. Benzerini bulmak çok zor ama Jordan kardeşimiz de en kritik anlarda elini taşın altına, Efes'e filan sokabilen bir kardeşimiz, o da olur yani. Daha 26 yaşındaymış hem.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3214 : 21 Kasım 2016, 21:55:53 »
Bugün banvit-efes maçına baktımda bana booby'nin 5 yaş genci gibi geldi. Devşirelim booby bizde bırakıncaya kadar  yabancı statüsünde oynasın. Seneye Booby-sloukas-jordan güzel bir rotasyon olur.

Takımı sırtlama açısından Karşıyaka'daki Bobby diyebiliriz abi.

Orası öyle abi. Benzerini bulmak çok zor ama Jordan kardeşimiz de en kritik anlarda elini taşın altına, Efes'e filan sokabilen bir kardeşimiz, o da olur yani. Daha 26 yaşındaymış hem.

:D Aynen abi, kaliteli adamların değerlendirilmesi lazım. Sonra gidip Bo örneğindeki gibi bonservis ücreti verip alalım diye uğraşıyoruz. Bu konudaki en taze örnek Cory Higgins olsa gerek. Şimdi Nunnally yerine O olsa fena mı olurdu mesela... (o vakitlerde Hickman vardı tabii ki de..) Gerçi BSL'ye Rusya'dan sayı lideri olarak gelmişti ama nihayetinde CSKA'ya buradan gitti.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3215 : 22 Kasım 2016, 09:35:47 »
acy'i 2016 basından beri soyluyorum...gecen sene vesely sakatlandıgında aklıma gelen ilk oyuncuydu nba'den...udoh'la olan baglantısını dusunuo bir ara udoh abime de yazmıstım...(gerci 2 gun once gene yazdım getir su adamı diye)...baylor'dan 2-3 mac ozetini izlemistim udoh'un...acy ile iyi bir ikililerdi...acy gercekten atletik bir adam...keske imkan olsa da alabilsek...takviye yapacaksak illaha beklemeden bunu almak lazım..ikna etmemizde kolay olur udoh varken...ama nba'den cıkmak istemesi lazım....baska el takımı alırsa uzulurum esasen...umarım butce yaratılır da gelir....
obra'yı ıkna etmenin zor olacagını sanmıyorum udoh referans olursa...
ama yonetim para bulacak kapasitede mi onu merak ediyorum...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #3216 : 22 Kasım 2016, 10:22:54 »
Ben bu butce konusuna fena takildim bu hafta... oyuncu alamiyoruz para yok, sonra eldekilerin maaslarini odeyemiyoruz ....para yok ...

eyvallah olur boyle seyler aman duzelsin yeterki dedik ....

Sonra gecen haftasonu ortaya cikti ki futboldularin sezon basindan bu yana hicbir odemeleri gecikmemis .... Tamam futboldan baskete para aktarilamaz bu teknik olarakta artik mumkun degil .... Ama baskette alinan o kadar para (kombineler vs) hepsi mi bitti arkadas.... niye odeme yapamadik o zaman kimseye .... 

yoksa aklima ilk gelen; futbolda odeme gecikmesin diye basket butcesinden destek olundugu .... Eger durum buysa futbol stadi dolana kadar bizim icin transfer butcesi olusmaz ... Keske eskisi gibi bir dernege devredilse basket takimi (tercihen 1907), o zaman bu sikintilarin hicbiri olmazdi.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #3217 : 23 Kasım 2016, 10:55:06 »
Pana gabriel i almış eski kafkaf lı

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3218 : 23 Kasım 2016, 11:36:42 »
o kadar çaresiz kaldılar demek ki
piyasada oyuncu da yok
en azından salaklık anlamında Gist'i aratmaz

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #3219 : 23 Kasım 2016, 17:21:11 »
Bizim uzunlara çok yük biniyor sakatlık korkumuzdan piyasadaki bütün uzunları yazıyoruz  ;D Şimdi de Jeff Ayres boşa çıkmış. Cska da neden tutunamadı bilmiyorum ama nba'de rotasyonun parçası olmayı başarmıştı 2 sene önce.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #3220 : 23 Kasım 2016, 21:03:59 »
Yoğun maç temposu dar rotasyon yüzünden final döneminde yine önemli bir eksiklik yaşarız korkusu yüzünden, özellikle uzun oyuncu konusunda gelecek herhangi bir isme laf etmem.
...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #3221 : 25 Kasım 2016, 08:14:26 »
Bu sene Sloukas ve Kalinic yeni transfer gibiler ama malesef Vesely ve Datome de gitmiş bu seferde takımdan.

Ne zamanki Dixon-Sloukas-Bogdan-Kalinic-Datome-Udoh-Vesely kendilerinden beklendiği gibi oynamaya başlar, o zaman bu konuşuylan transfer, dar rotasyon vs geyikleri biter.
Bu 7 oyuncudan hangi dördü formda olarak sahada kalırsa kalsın, kadrodaki her oyuncu sırıtmadan beşi tamamlar. Ama 2 formsuzluk, 1 de sakatlıkla 4 e inince bu sayı yorgunluk sorunu ortaya çıkıyor. Zaten maçı da Bobby-Sloukas-Kalinic-Udoh un sahada olduğu zamanlarda kazandık. Bunlar yorulana kadar oyun hep bizdeydi. Ne zaman birisi kenara geldi orada kontrol Milanoya geçti.

Şu anda 3 grup oyuncu var elimizde;
takımı taşıyanlar, Bobby-Sloukas-Kalinic-Udoh
formsuz olmalarına rağmen rakip için tehdit potansiyeli olanlar; Vesely, Datome
yedekler, Antic, Nunnally, Melih, Berk, Barış, Ahmet

bu şekilde tbl de olsak şampiyonluğun en büyük adayı olurduk ama el de başarı için ilk grupta 6-7 oyuncu olması lazım. Bunun için gereken ya transfer yada diğer gruplardan yukarıya oyuncu kaydırabilmek. Umudumuz Bogdanovic in de oraya katılması ve Vesely ile Datome nin forma girmesi.
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2016, 08:14:43 Gönderen: ayhan »

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #3222 : 25 Kasım 2016, 09:28:34 »
Diyelim ki 1ini alabiliyoruz, Rakim Sanders mı Quincy Acy mi takıma daha faydalı olur?

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #3223 : 25 Kasım 2016, 13:18:45 »
Alain digbeu dün sanders haftaya istanbul takimlarindan birine geliyor demis.kim ki o takim?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(EREN)

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3224 : 25 Kasım 2016, 13:23:20 »
Dolar bu şekilde devam ederse, biz değil transfer oyuncuların maaşını bile zor öderiz.