Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1322716 defa)

0 Üye ve 47 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erhanay

• Üye
  • Yer: ünye
    • erhanaydd
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3360 : 22 Aralık 2016, 12:56:15 »
Bırakın şu adamı. Haberlerinin %90'ı sonuçsuz. Bogdan ile 4 no transferinin ne alakası var. 4 transferine zaten ihtiyaç var. Bogdan dönse 1-2 rotasyonu nefes alacak.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #3361 : 22 Aralık 2016, 14:14:57 »
Bırakın şu adamı. Haberlerinin %90'ı sonuçsuz. Bogdan ile 4 no transferinin ne alakası var. 4 transferine zaten ihtiyaç var. Bogdan dönse 1-2 rotasyonu nefes alacak.

Valla yazdım sevmiyorum bu adamı goygoy gaz alma haberleri yapıyor ama o kadar aç kaldıkki bilgi duymaya, bir açıklamaya , artık bişey duyunca acaba mı diyorum.Bogdan ile ilgili bir açıklama bile yapmıyorlar.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3362 : 22 Aralık 2016, 15:46:32 »
bogdan'dan bagımsız olarka bize net 4 numara ihtiyacı var...

sebebi ise tamamen antic-kalinic her ne kadar 4 oynasa bile antic'in agır, kalnic'in ise esasen 4 numara olmamasından kaynaklı...

bize atletik, ayakları cabuk ve dıs utu olan bir 4 lazım...quincy acy lazım..

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3363 : 22 Aralık 2016, 22:45:20 »
Transfer ihtimali varmış.
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2016, 22:51:40 Gönderen: Cengizao »

Çevrimdışı ELM

• Üye
  • Yer: Adana-Antalya
« Yanıtla #3364 : 23 Aralık 2016, 10:47:18 »
Transfer ihtimali varmış.
Keşke dediginiz gibi transfer yapabilsek 1 veya 2 tane.
~ Zeljko's Soldiers ~

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #3365 : 23 Aralık 2016, 11:38:57 »
Galatasaray her sene 10 tane adam alıp gönderecek bütçeye sahipken bizim bu kadar bariz eksiklerimizi tamamlayamiyor olmamız yönetimin acizliğini gösterir. Bu şans daha da gelmez. İki tane 10-15 dk katkı verecek amerikali hepsi bu.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
« Yanıtla #3366 : 23 Aralık 2016, 17:46:18 »
Galatasaray her sene 10 tane adam alıp gönderecek bütçeye sahipken bizim bu kadar bariz eksiklerimizi tamamlayamiyor olmamız yönetimin acizliğini gösterir. Bu şans daha da gelmez. İki tane 10-15 dk katkı verecek amerikali hepsi bu.

Yahu her durumda yönetimin acizliği, yönetimin acizliği, sezon ortasında bu takıma gelebilecek , bu takımın seviyesine uygun, sistemine uyum sağlayacak oyuncu bulmak oldukça zor, o seviyedeki oyuncuları zaten takımları oldukça zor bırakır, zizis gibi fırsatların çıkması ve uygun şartları oluşması gerekir, bu dediğinize göre galatasaray yönetimi sezon içinde on tane oyuncu alıp gönderdiği için başarılı, bizimkiler aciz , yapmayın etmeyin , biraz bekleyelim bakalım neler olacak , transfer olacak mı olmayacak mı göreceğiz, ezbere konuşmak yanlış bence.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #3367 : 23 Aralık 2016, 17:55:59 »
Yahu her durumda yönetimin acizliği, yönetimin acizliği, sezon ortasında bu takıma gelebilecek , bu takımın seviyesine uygun, sistemine uyum sağlayacak oyuncu bulmak oldukça zor, o seviyedeki oyuncuları zaten takımları oldukça zor bırakır, zizis gibi fırsatların çıkması ve uygun şartları oluşması gerekir, bu dediğinize göre galatasaray yönetimi sezon içinde on tane oyuncu alıp gönderdiği için başarılı, bizimkiler aciz , yapmayın etmeyin , biraz bekleyelim bakalım neler olacak , transfer olacak mı olmayacak mı göreceğiz, ezbere konuşmak yanlış bence.

Zizis, takımı elendikten sonra gelmişti, bu sene böyle bir elenme olmayacak ama, zaten el seviyesinde olup da dışarıda kalan (yada o ilk turda elenen takımların seviyesinde olan) başka takımlarda var. Yani istersen alacak adam bulursun.

• Üye
« Yanıtla #3368 : 23 Aralık 2016, 18:00:35 »
Zizis, takımı elendikten sonra gelmişti, bu sene böyle bir elenme olmayacak ama, zaten el seviyesinde olup da dışarıda kalan (yada o ilk turda elenen takımların seviyesinde olan) başka takımlarda var. Yani istersen alacak adam bulursun.
Öyle ancak bu takıma alınıp bu saatten sonra uyum sağlayacak oyuncu sayısı oldukça az, zaten görüşme yapılan oyuncular da var, ama galatasarayın on tane oyuncu alıp getirmesi, bizimse böyle bir sirkülasyonu yapmamamız, yönetimin aciz olduğunu göstermez diyorum, yönetimi ben de çoğu konuda eleştiriyorum ama diyorum ki her olumsuz konuda yönetim şöyle , yönetim böyle demek de ezbere konuşmak gibi geliyor bana, fikrim bu.

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #3369 : 23 Aralık 2016, 18:13:25 »
  Bi bize az zaten katkı verecek oyuncu.

• Üye
« Yanıtla #3370 : 23 Aralık 2016, 18:26:38 »
Sezon ortasında gelen hangi oyuncudan verim aldık zizis i biraz dışarıda tutarsak, nunnally bile sudan çıkmış balık gibi değil mi , diğer takımlardan farklı yapıdayız, bu takımı bozmadan, ihtiyaç giderecek, vasat üstü katkı verecek oyuncu sayısı zaten oldukça az, bir de karşıdaki takımlar bu oyuncularını vermeye razı olacak hadi diyelim oyuncu gelmek istedi, bu işler o kadar kolay mı gerçekten bilmiyorum, ama söylemesi oldukça kolay göründüğü üzere.

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #3371 : 23 Aralık 2016, 19:26:11 »
Sezon ortasında gelen hangi oyuncudan verim aldık zizis i biraz dışarıda tutarsak, nunnally bile sudan çıkmış balık gibi değil mi , diğer takımlardan farklı yapıdayız, bu takımı bozmadan, ihtiyaç giderecek, vasat üstü katkı verecek oyuncu sayısı zaten oldukça az, bir de karşıdaki takımlar bu oyuncularını vermeye razı olacak hadi diyelim oyuncu gelmek istedi, bu işler o kadar kolay mı gerçekten bilmiyorum, ama söylemesi oldukça kolay göründüğü üzere.

Nobre vardı birde, 2003-2004 devre arasında gelen :)

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #3372 : 23 Aralık 2016, 19:35:23 »
Milano bayağı geride kaldı. Gentile'yi sattıkları için başka birini göndermezler, mali sıkıntıları da yok ama oradan biri düşünülebilir. Ben Simon'u çok beğenirim mesela.

Bu arada Banvit'ten Theodore'a yeni Dixon olarak yürüyebiliriz, gelecek sene için bu tabii.

Transfer yapmaya karar verilir ve bütçe bulunursa oyuncu hayli hayli bulunur, sadece Türkiye'ye gelmeye ikna etme kısmı biraz sorun. Yoksa takımın prestij olarak hiçbir eksiği yok.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı uozker

• Üye
    • karinca_ezer
« Yanıtla #3373 : 24 Aralık 2016, 22:35:09 »
10-15 dakika alabilecek bir uzuna ihtiyacımız var. Halen bir uzun sakatlığı durumunda çok kırılganız. Bence kısa transferine gerek yok, Bogdan'ın sağlıklı dönmesi, James'in giderek rolüne alışması ve Gigi'nin psikolojik yardımla tekrar özgüvenine ve maç konsantrasyonuna kavuşması durumunda kısalar sezonun geri kalanı için yeterli bence.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #3374 : 25 Aralık 2016, 18:15:57 »
Okben Ulubay

"Mirsad Abi'nin bu projedeki rolü çok büyük. Dibe vurduğumda benimle özel olarak ilgilendi, saçımı kesti, kolumdan tutup Giresun'a getirdi. Burada yeniden doğduysam bundan onun katkısı çok büyük."

http://basketfaul.com/makale/59337/okben-ulubay-gencler-sakin-uzun-sureli-sozlesme-yapmasin.html

hmm demek mirsad abi..melih'den daha fazla katki verir okben tsl'de , gelirse guzel olur.
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2016, 18:16:41 Gönderen: emindesouza »